Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98351) sfefe válasza emre (#98347) üzenetére


sfefe
őstag

Ez hol talalhato?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#98352) Because


Because
őstag

na mondom amíg le nem töltődik a Tera játszok kicsit ezzel, 3 játszma mindegyikben én voltam a legkisebb tier ez már röhej :D komolyan meg akarja utáltatni magát a játék

(#98353) hitman77 válasza Because (#98352) üzenetére


hitman77
senior tag

Ma nekem is kezd elegem lenni a játékból. Előbb kilőt egy BC a játék legelején, mert ő eldöntötte, hogy bot vagyok. Én T49-el voltam.

Kikapcsoltam a chat-et ezek után, hogy eddig miért nem tettem meg azt nem tudom.

Néha komolyan nem értem az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#98354) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Ha HD modot , verziót szeretném használni hogy tudom leszedni?

(#98355) stork13 válasza #63761920 (#98354) üzenetére


stork13
aktív tag

A launcherben a játék neve mellet van a nemzetválasztó és amellett az SD vagy HD(beta) kliens választó.
Ha a HD-t választod azt tölti le.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#98356) zodo válasza kchryss (#98332) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem egy nagy ugrás de mint írtam vannak jó napjaim, csatáim. Köszi. :)
Ezt főként a Stug III G és KV-1-el toltam de volt egy-egy T-34-85 vagy KV-85 csata is hogy ha korán haltam akkor ne várjak a csata végére hanem pörögjön a játék.

(#98357) #63761920 válasza stork13 (#98355) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm!

(#98358) #63761920


#63761920
törölt tag

A HD verzió meghozta a minőség javulást.
Köszönöm.

(#98359) emre válasza sfefe (#98351) üzenetére


emre
veterán

Az xvm config fájlai között.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98360) wall2 válasza #63761920 (#98358) üzenetére


wall2
tag

Minőségi javulás :D az, konzolon 1000x jobb csak azt nem értem pc-re miért nem képesek megcsinálni a wg paradicsomok. :DDD

(#98361) itsBence válasza jano_77 (#98349) üzenetére


itsBence
csendes tag

Esetleg megpróbálhatod, hogy az "enabled" paramétert hamisra állítod egy-két paneltípusnál. Nálam például egy kivételével mind le van tiltva, így nincs esélye másikat mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#98362) szbalogh


szbalogh
őstag

Szakmai kérdés. Akinek van mindkettő attól kérdezem, T34-el vagy T-54 proto-val lehet jobban farmolni? A másik kérdés pedig, hogy most melyiket vennéd? A vbaddict nem érdekel, mert abban benne vannak a nyomi piroskák is.
Köszi

Nick: HE_Storm

(#98363) Drenadar válasza szbalogh (#98362) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem mindenkinek más jön be. T34et az ágyú ja miatt szeretem a medet pedig a páncél miatt ;-)

Ha tudunk vele sebezni mindkettő jól hoz.

(#98364) olcsii válasza szbalogh (#98362) üzenetére


olcsii
aktív tag

én eggyiket sem venném meg,is6 al a legjobb játszani.:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#98365) szbalogh válasza olcsii (#98364) üzenetére


szbalogh
őstag

Az IS-6 azért esett ki, mert van wz-111-em, ami kb ugyan az a kategória de inkább jobb. Meg úgy is lesz obj260-am :D

Nick: HE_Storm

(#98366) adamgreen válasza szbalogh (#98365) üzenetére


adamgreen
senior tag

t54 protnak nagyon gyenge az ágyuja . páncélja viszont nagyon jo

T34 nek viszont brutál penje van csak mész 10 esek közé ;]

(#98367) g85j válasza szbalogh (#98365) üzenetére


g85j
tag

A mod.1-ről tudok véleményt mondani:
Az átütés elmegy, az eleje viszont elég páncélozott, 8-as medek és kisebb tankok úgy pattognak szemből, hogy öröm nézni (esetenként riszálva), cdc és társai általában nem ellenfelek 1v1-ben. De még egy T44, Pershing, 13-90 ellen sem szoktam általában elmenekülni, és nem is tudnék:)....Persze van olyan is, hogy minden átüt, és ugye a gold...de összességében én nagyon szeretem az elejét:)
Tier 8 heavy-kkel szembe viszont már nem érdemes menni, de ez természetes is.
Ami számomra a legnagyobb hátránya a lomhasága, azzal nem nagyon vagyok kiegyezve.
Azért annyira nem gáz, mint pl. az SP-nek, de így is érdekes....a nagyobb tankok körbe szaldgálása felejtős, bár nem lehetetlen.
Célzása elmegy, tud nagyon vakokat is lőni összeszűkülve, de ez nem jellemző.
A kapáslövés elég sokszor működik, kb, mint az IS8-nál. ami szerintem nagyon jó volt ebből a szempontból.
Arany éppen elfér benne, mint szinte bármiben, végszükségre.
Nincs MM korlát, szóval tesz tízig, de viszonylag sokszor tesz be top tankként.
Kicsit érzékeny az ammo rack, de ez sem vészes.

(#98368) adamgreen


adamgreen
senior tag

Hétvégén 3 napos bérletbe kapjuk a jagtiger 8.8 at és a CDC-t :C

15000 xp kell összegyüjteni fejenként ;] :DDD

(#98369) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Fejlesztöi hircsokor 159

Kedvencem belöle :

K: "A World of Tanks nem megy olyan jól 9.9 után az XVM-mel és Radeonnal! Ha én egy ilyen "trükkel" élnék, saját kezemmel verném agyon magam!" V (Storm): "Nos, akkor kapd el az XVM és Radeon fejlesztőit, és verd meg őket!"
K: "Úgy véled, hogy normális kiadni egy ilyen javítást két súlyos hibával a live szerverekre ilyen játékosszám mellett?" V (Storm): "Nem, nem az, de szar dolgok megtörténnek. Rakéták leesnek, repülők lezuhannak, űrszondák eltűnnek, még a nagyon védett rendszerek is összeomlanak."

Vicces fiukák vagytok remélem egyszer beüt nálatok is a crack balfasz oroszok. ;]

(#98370) Djuree válasza szbalogh (#98362) üzenetére


Djuree
félisten

mivel a dmg számít farmnál, egyértelműen a T34, azzal nem nehéz sokat összelőni. ha meg sikerül hulldown-ba is menni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98371) edari válasza adamgreen (#98369) üzenetére


edari
őstag

Majd ha elkezd a játéknak leáldozni, akkor majd nem lesz ilyen kis humor-herold.

(#98372) ddt500hu válasza edari (#98371) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jelen állás szerint ha valami orbitális baklövést nem követnek el 2-3 évig simán húzzák. Szóval mire a játéknak leáldozik már a bőre alatt is pénz lesz (bár már most is az van) szóval pont szarni fog mindenre.
Akkor lesz csak igazán humor herold amikor veszi a kalapját.

(#98373) edari válasza ddt500hu (#98372) üzenetére


edari
őstag

Igaz.

(#98374) Stirlitz válasza adamgreen (#98369) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ez is gáz, de pont tegnap kerestem rá az SLI támogatásra. Bexarx, de az is többször volt már hibás 8.2 óta. 9.0-nál konkrétan nem müködött. :) Egy sok millió játékossal bíró játékban no crossfire és többször problémás SLI.

[ Szerkesztve ]

(#98375) adamgreen válasza Stirlitz (#98374) üzenetére


adamgreen
senior tag

Vicc az egész persze. tökmindegy milyen gépet tolsz alá ez a szarhalmaz mindig foss lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#98376) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

végre megvan az LT-15 a T28HTC-hez... Malinovkán klasszikusan középső bokorból

- no es importante -

(#98377) Stirlitz válasza adamgreen (#98375) üzenetére


Stirlitz
senior tag

De még AW cb után milyen gyenge.. Vmit tenni kell, az AW nagyon erős kihívó.

(#98378) Bingisz válasza Stirlitz (#98377) üzenetére


Bingisz
addikt

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98379) vhw válasza Stirlitz (#98377) üzenetére


vhw
addikt

Mint a WT?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98380) Stirlitz válasza vhw (#98379) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nem. Láttam mit tudd a gépem WoT és AW alatt utóbbi javára. gtx970- nel tudnék WoT alatt olyan FPS-t és graf efektett. (HD7770 van nekem) AW-ben nincs elcseszve az irányítás, mint WT-ben, WoT-szerűen közérthető fejlesztési rendszer/fa. PVE baromi jól müködik AW-ben. Ezért mertem ezt leírni. (Gyakorlatilag ami jó WoT-ban az megvan, ami nem, az megváltoztatva/fejlesztés alatt. A WT amolyan ha lehetséges, akkor legyen is máskép mint WoT-ban, akkor is, ha esetleg az éppen jó lenne.)

[ Szerkesztve ]

(#98381) cs.zsolt válasza Stirlitz (#98380) üzenetére

Hát ezek szerint nem ugyan azt az AW-t próbáltuk ki.
Én mikor először kipróbáltam közepes grafon (i5 4670K 4ghz, hd 7950), alig szenvedett 30 fps-sel de legalább úgy nézett ki mint a 2005-ös battlefield 2.
Mindent egy az egyben lemásoltak a wotról, bár az artykat egész jól implementálták.

Meg a modellek is csodálatosak, kb wot blitz szint

[link]

http://vanenet.hu/

(#98382) Stirlitz válasza cs.zsolt (#98381) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Próbáld ki megint. ;) A modell dolgot nem vágom WoT SD kliens mivel különb ennél, föleg ahová néha butitani kell a grafot a trágya engine miatt.

[ Szerkesztve ]

(#98383) cs.zsolt válasza Stirlitz (#98382) üzenetére

"A modell dolgot nem vágom WoT SD kliens mivel különb ennél,"

Mármint az neked oké, hogy egy 4 éves játék hulladék modelljei szebbek egy cryengine 3-mal érkező játék modelljeinél?

A wot HD modelljeiről gondolom nem hallottál.

Bár azt sem értem, hogy minek próbáljam ki megint, amikor grafikai változás nem történt a játékban csak gameplay változások

BTW így néz ki a patton most

[link]

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#98384) Stirlitz válasza cs.zsolt (#98383) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ami cb stádiumban van, ellenben a 4 éve ob játék trágya engine bugos, de legalább külön letölthető HD textúrájánál. ( első acc.-m 2011 júliusi, tudom mi az a HD kliens, ne nézz hülyének) Szerinted komolyan nem kap a jövőben komoly graf tuningot? Az mellé ami most is szebb már megjelenítésben. Na OFF vége.

[ Szerkesztve ]

(#98385) wwenigma válasza cs.zsolt (#98383) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szép renderelt kép, jatekban kene latni.

BTW lehet hogy cseszett szép de egymagos cpu tamogatassal igen kevesen elvezhetik.... ;) :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98386) Bingisz válasza Stirlitz (#98384) üzenetére


Bingisz
addikt

Amúgy mi ez a 4 éve Ob dolog? :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98387) cs.zsolt válasza Stirlitz (#98384) üzenetére

" Szerinted komolyan nem kap a jövőben komoly graf tuningot?"

Ugyan miért kapna?
Ki az az agyhalott aki elkészíti a játék összes modelljét, effektjét, pályáját, csak azért, hogy egy fél év múlva jobb minőségben újrakreállhassa...
A grafika semmit sem fog változni, ez tény.
Egy elég szomorú tény

De esküszöm lázba hoztál, már töltöm is

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#98388) adamgreen válasza Bingisz (#98386) üzenetére


adamgreen
senior tag

Gondolom az Open Béta . mivel ugye mai napig béta játékkal játszunk ám béláim :C

(#98389) Bingisz válasza adamgreen (#98388) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. Már régóta nem Open beta a játék. Egyedül a CW és talán a Team Battle rész az.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98390) szbalogh válasza Bingisz (#98389) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom amúgy számít hogy minek nevezik? Jól szórakozunk és kész.

Jah, meg az abc 9. betűje az i... 9.9 -> illuminati ..... confirmed :C

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#98391) cs.zsolt válasza szbalogh (#98390) üzenetére

Sőt, a 9-es számban megvan a 3 méghozzá háromszor....nem lehet véletlen

http://vanenet.hu/

(#98392) Stirlitz válasza Bingisz (#98386) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Semmi iluminati dolog, csak azt akartam kifejteni, hogy nyitott a játék, tehát a fejlesztők szerint megfelelő a játékélmény. Ez mondjuk igaz is, de ne legyen már baj, ha van hasonlítási alap. :)

Cs.Zsolt: WG agyhalott, mert rakott be másik rendert, HD modellt?

[ Szerkesztve ]

(#98393) cs.zsolt válasza Stirlitz (#98392) üzenetére

Felfrissítette a 3 éves modelleket, mert elavultak voltak, 3!év után.
Amúgy meg többnyire agyhalottak, igen

Azért kicsit más, mint hallva született modellekkel útjának indítani egy játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#98394) vhw válasza Stirlitz (#98392) üzenetére


vhw
addikt

Olyan ~3 év eltelte után kezdte el...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98395) cs.zsolt válasza vhw (#98394) üzenetére

Jogos, 3 az a 4

http://vanenet.hu/

(#98396) Stirlitz válasza cs.zsolt (#98393) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Minden évben volt graf változás, erröl van is WG videó. (HD tank az épp aktuális, mindenki által tapasztalható) Foglalkoznak ök a grafikával, csak a prioritás nem a legjobb. Megint csak szerintem. Nem kellene a témával az off topicba menni?

Szerk: tank megsemmisülés sem mindig ilyen volt például.

[ Szerkesztve ]

(#98397) hesszan


hesszan
aktív tag

1.
T28htc Lt15 küldinél járok amihez kellene 5000 spot/dmg.
Valaki tudna linkelni olyan képeket /weboldalt/videót ahol a térképeken be vannak jelölve a passzív spotolásra alkalmas bokrok? sajna csak a legalapvetőbb pályákon tudom, mint pl amit feljebb írtak malinovka közepe. Az a D5 E7 dombok igaz? vagy közép középen ahol a foglalókör szokott lenni? A wotdb.info -n néztem a mapokat de nem minden pályán van passzív spotter bokor feltüntetve.

2.
mt25: 86%os legények mindenen camo, sajnos nincs 6. érzék ami nagyon hiányzik de még sok csata kell.
lttb: ~250%os legények camo 1 tagon 100% másikon 50% maradék kettőn nincs. Bia van 6érzék meg egyéb pl a látótáv növelő skillek két arcon.

Járműhöz kérdés: mindkettőn töltésgyorsító+távcső van és 3.nak automata pakol álcahálót vagy bino-t. A kettő közül melyiket? (416 illetve 440 körül van az alap látótávjuk) lltb már 500 felé megy a bino-val. (meg van creditért festés rajtuk)
Vagy érdemes lenne leszedni a t.gyorsítót és spotra rámenni? kétféle távcső+álcaháló [az 20 arany :( és lenne két felesleges közepes(?) töltésgyorsítóm] Vagy jó ez így csak győzzem kivárni míg jó pályára dob jó csapattal passzív spothoz?

3.
Kivan már rég fejlesztve a t54ltw de nincs rá kreditem illetve nincs bele legénységem se, max ezekből, gyúrjak rá a kreditre és vegyem meg azt az Lt15 miatt?

dmg- ből összehozni én béna vagyok, a legjobb köröm lttb-vel 3300 dmg volt, de az full mákos volt, max 1000 dmg-t vállalnék be az 5000ből, és lehet kéne a másodlagos a túlélés.

4. t28htc spg mission (eddig talán 2 van meg belőle).
Csak az orosz VIII su14-2 van a garázsban (vegyesen 80-180%os legényekkel random skillekkel, pl lőszerváltó meg camó) Ki van fejlesztve már a 212A szintén kredit és legénység hiány miatt nincs még meg. Átnézve a két arty-t nem látok rá indokot hogy a mission-ök miatt megvegyem a 9est, (meg úgy egyébként se max a 10es miatt) Hmm? Ráadásul esélyes hogy el kéne adom a 8ast és arany nélkül átrakni a legényeket, vagy full kezdő 75%os legényekkel)

Sungdurung

(#98398) ÁDI


ÁDI
aktív tag

HELP!
Már 2. napja nem tudok belépni a játékba!
Az e-mail cím+jelszó tuti jó. Az enter lenyomás után elkezdi szinkronizálni a fogyócikkeket stb. majd kidob az asztalra.
Mi lehet a baj??? :F
A segítséget előre is köszönöm!

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#98399) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Ismét alienware bonuszkodok vigyétek hamar hamar

1 nap prémium
1 doboz kola ;)

(#98400) GeneraL_XTX válasza adamgreen (#98399) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

thx :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.