Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98251) hesszan


hesszan
aktív tag

Olvasom a témát, jelenleg én Jactor modpackot és autoequipet használok. Ez a célzó érdekes, és egy régóta engem zavaró helyzetre jelenthetne megoldás. Jellemzően lightokkal rohangálva használom az autoaimet (nem állóhelyzetben bokorból) és sokszor vesztek értékes időt azzal, hogy a célkeresztet nem tudom tökéletesen pontosan rávinni az ellenre, és így hiába nyomogatom a jobb egérgombot nem fogja be. (Pedig már bőven lőhetném is) Kizoomolva vezetem a ligth-ot és gyakori hibám, hogy az irány jó, de bőven felé célzok. (tudom ez kezelhető lenne tanulással) Illetve ehhez még tegyük azt hozzá mivel nem viszem rá nem fogja elsőre a jobbklikket ezért nyomogatom mint a hülyegyerek és ha befogja van hogy rögtön el is engedem.

Valami olyasmi legális mod kellene nekem, amivel a gyári autoaim "tankbefogási érzékelése/területe" nőne meg, Azaz nem kellene pontosan rátenni, elég lenne csak a "környére" vinni. [az hogy nem megy falon át csak tiszta célpontra egy másik történet, de az még megértem.]

Sungdurung

(#98252) Bingisz


Bingisz
addikt


Replay

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98253) MinionFlasH válasza hesszan (#98251) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Kiválaszthatod, hogy csak azt telepíted:

Autoaim indicator

(#98254) rlazol válasza KisApám (#98245) üzenetére


rlazol
addikt

"Minden hatvanadik ember használja"
Bingisz Úr, ez a számadat honnan jön?

KisApám
Diegho szeretne streamelni csak a vidéki NET-je miatt nem tud. A minap említette, h talán ősztől változik a helyzet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98255) Bingisz válasza rlazol (#98254) üzenetére


Bingisz
addikt

A WG-től.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98256) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! A Wotinfo.hu oldalról letölthető Tank távolságjelző módban a zöld, piros, de különösképp a lila színű nyíl a célkereszttel mit jelentenek?

(#98257) zozyk válasza MinionFlasH (#98253) üzenetére


zozyk
addikt

És csak a mod magában is megtalálható.. :B ;)
(nem kell a telepítős szarság mellé)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#98258) rlazol válasza Bingisz (#98255) üzenetére


rlazol
addikt

és a WG honnan veszi? :U
szerintem amolyan saccperkábéminuszPR alapú képlet lehet, tekintve, h nincs is definiálva, mi minősül csalásnak,mi nem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98259) Warton válasza Bingisz (#98252) üzenetére


Warton
őstag

Csak tudnám, hogy ez a kiválóság jele hogy működik. A Leo1-el próbálom megszerezni a második vonást. Este lefekszem 71%. Másnap már csak 69. :U

Más: A JgpE100-zal kapcsolatosan igazatok volt. Tényleg oltári pontatlan. Olyannyira, hogy célzásgyorsítót kellett ráraknom, hogy eltaláljak valamit, de még így sem az igazi. Jelenleg töltés-célzásgyorsító, periszkóp trióval nyomom. Szerintetek érdemes lenne rátenni egy ventit a periszkóp helyett, úgy, hogy a legénység nem tudja a Biát? :F

(#98260) Jolet válasza Warton (#98259) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem attól függ mennyi lenne nélküle a látótáv...
helymeghatározás és felderítő van a srácokon?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98261) vgabri1


vgabri1
tag

Ez legalább nem hagy cserben.

(#98262) grizlisandor válasza kchryss (#98186) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen az volt a problémám, és igazad volt, megoldotta, köszi! :)

(#98263) MinionFlasH válasza zozyk (#98257) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azt akarod mondani light verzióba, hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve? ;]

[ Szerkesztve ]

(#98264) Warton válasza Jolet (#98260) üzenetére


Warton
őstag

azok vannak

(#98265) szallasi007 válasza Jolet (#98260) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez most lehet hülye kérdés de td nem úgy működik spotot lövik vele és nem ő spotol vele? Jp E100 meg nem olyan hogy közép távoli support td? Főleg ha pontatlan akkor nem kéne inkább közelebb menni vele mint recskázni a sarokba?

(#98266) zozyk válasza MinionFlasH (#98263) üzenetére


zozyk
addikt

Nem mondok én semmit,de 1 mod miatt minek telepítő? :U
De miattam mindenki azt telepít,amit csak akar.. ;] küldhetek exe-t?

[ Szerkesztve ]

(#98267) Jolet válasza szallasi007 (#98265) üzenetére


Jolet
őstag

mindenki úgy használja ahogy szeretné, én szeretem ha látom mi jön felém akár a csata elején akár a végén, mivel elrohanni nem tudok előle nem mindegy, hogy esetleg míg odaér be tudok e tölteni mégegyszer, amúgy szerintem nem pontatlan, inkább az átütés kérdéses, ott szokott az RNG beledumálni a játékba

most megnéztem az én statom vele 116 csatából 123 tankot öltem meg vele és ugyanennyit spotoltam, az átlagsebzésem 2367 ami nem túl jó, de ahhoz képest milyen keveset játszok vele szerintem elmegy

megnéztem nikoli és emre statját vele (mert ők vannak a barátlistámon), mindketten jobb játékosok mint én, de mégis kettőjük között van az átlagsebzésem, a spotolásom pedig jóval magasabb vagyis én úgy érzem jó, hogy van látótávom...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98268) jr1994


jr1994
addikt

Néztem pár napja SirFoch AMX 30B is it worth-videóját és mondta benne hogy ő ki se fejlesztette a 9-esen a motort meg a rádiót mert alig ad hozzá valamit. Persze én az enyémen már mindkettőt kifejlesztettem, de rájöttem hogy arra tényleg felesleges :D most ott tartok hogy VK 3002D-re megvehetem a nagy motort, de ez már nem javít rajta sokat. Szerintetek érdemes? Minden más megvan. A legénység a második skillt tanulja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98269) emre válasza Jolet (#98267) üzenetére


emre
veterán

Na most erre én is kíváncsi lettem. :DDD

Ja, a jpze100 statomat mértékkel tessék kezelni, mert a benne levő legénység első skillje most érte el a 90%-ot. :D

(#98259) Warton

Nekem venti a harmadik, de ezek szerint tök mindegy nekik. :DDD
Egyébként minden hosszú (+15sec) töltésidejű gépemre ventit rakok, mert ilyen időtartamnál már érzékelhető a különbség.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98270) Jolet válasza emre (#98269) üzenetére


Jolet
őstag

bocs, hogy bele kevertelek :-) de csak kettőtöknek van meg ez a TD a listáról
amúgy természetesen nem jó az összehasonlítás, mert nekünk kb. ugyanannyi a csata számunk vele míg nikolinak 10-szer annyi és az is tény, hogy nekem sok skilles fiúk vannak benne, mert az e-25-el húzom őket, viszont te sokkal jobb játékos vagy :)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98271) emre válasza Jolet (#98270) üzenetére


emre
veterán

Ja kérem, úgy könnyű. Én teljesen alap legénységgel kezdtem. Egyszer kapott egy jót bandát, de azt utána beletettem a wte100-ba. Mondjuk azzal sem vagyok túl acélos. :D A legtöbbször már nem kell a másodikat töltenem. :B

mod: semmi gond. :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98272) MinionFlasH válasza zozyk (#98266) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Persze felesleges, csak ezt ismertem, benne van amit szeretne, közbe jött egy egyszerűbb megoldás, ennyi.

(#98273) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Van egy problémám.
A textúra minőségét nem engedi maximális állításra,
miért?
R9290 4GB videokártyám van.
Ma jött elő, úgy hogy erő teljesen sötétebb lett a kép, egyszer csak,
és amikor újra indítottam már nem lehetett max-ra állítani.

[ Szerkesztve ]

(#98274) ddt500hu válasza Warton (#98259) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mert olyan sok tier 10-es TD van ami hú de pontos? 0.35 az semmi extra (legalább is nekem annyit ír 121%-os legénységgel). A célzásgyorsítótól nem lesz pontosabb csak gyorsabban szűkül. A BIA-venti kombótól viszont pontosabb lesz.
Nálam 80.2% a találati arány, 2,55 kill jut egy halálra. Használom mindenhogy, ahogy a pálya igényli. Himmelsdorfon közel megyek, Sand Riveren sniperkedem.
Amikor jön a szopóág akkor is talál csak állandóan 0dmg láncolás.

(#98275) rlazol válasza Warton (#98259) üzenetére


rlazol
addikt

Warton: az elmúlt két hét átlagát nézi. Amíg alszol, mások is mennek vele, egyes korábbi köreid kiesnek a pixisből vagyis változik az összesített átlag is és az is, Te hogy állsz ebben.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98276) hesszan válasza zozyk (#98257) üzenetére


hesszan
aktív tag

köszi. így valóban elég csak arrafelé néznem!
mondjuk így egyre jobban kezd eltolódni afelé hogy egyesével pakoljam a modokat és kerüljem a pakkokat. :s régi szép idők mikor még nem voltak igényeim, elvárásaim a modok felé

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#98277) szallasi007 válasza Jolet (#98267) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem, én azért kérdeztem meg, mert van egy borsig-om amit utálok meg egy e25-öm amivel nagyon az agyára tudok menni a másiknak. Az e25-öm spotter kavicsként funkciónál a borsig-om meg egy rohamsisak=nem kempelek mert ritka az értelmes spotter akinek tudnék segíteni, kvázi spotol csak lőni nem tudok rájuk, ami persze lehet az én hibám is mert tök rossz helyre megyek az rhm-mel.
Azért kérdeztem minek az a 2 skill, de lehet akkor kihúzom 4.ik skillnek amiket írtál és akkor legalább spotolok magamnak ;)

[ Szerkesztve ]

(#98278) rlazol


rlazol
addikt

milyen felszerelés javasolt az aladárra? :))
a legénységen van BIA így ventit gondoltam, töltésgyorsítót és szerszámosládát. Tapasztalatok?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98279) Jolet válasza szallasi007 (#98277) üzenetére


Jolet
őstag

amikor nekem volt borsigom legendásan jó volt a kamója, full álca és full látótáv és halálos mint az e-25...
azzal nagyon nem kellene előre menni, mert puha mint vaj, én hátul használtam és nagyon szerettem

nekem minden tankomon fontos szerepet játszik a látótáv növelés, én így szeretek játszani, van amin elég a skill a bia és a venti, de van amin távcsövet is használok főleg mióta a sokadikat lehet nyerni

másokban én nem nagyon bízok a tapasztalatok szerint azt lövöm többnyire amit magamnak szpotolok, én lightokkal is a sebzésre megyek nem áldozom be magam senki kedvéért

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98280) stork13 válasza rlazol (#98278) üzenetére


stork13
aktív tag

Rammer, stabilizátor, ventillátor.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#98281) kchryss válasza Blue Eagle (#98256) üzenetére


kchryss
addikt

lila - közel van és rá is tudsz lőni
piros - közel van, de takarásban
zöld - messze van

(#98282) Because


Because
őstag

abban igazatok van lehet fenn bármilyen mod, a nincs megfelelő csapat ugyan úgy döglök játszottam most 1 órát 0 azaz nulla győzelem sikerült ennyi idő alatt. valamint ezt a tier 3 vs tier 5 dolgot annyira rühellem, ennyi erővel tegyen be kapásból közéjük, lőjenek szét és ennyi

[ Szerkesztve ]

(#98283) rlazol válasza Because (#98282) üzenetére


rlazol
addikt

:N
1, a győzelem miatt ne stresszelj. Még Diegho WR-je is csak 63%. Vagyis a csaták jelentős részét még a superunicum se tudja átbillenteni. Játssz jól, sebezz sokat, ez számít. Tűzz ki magadnak egy dmg/WN8 értéket minden tankkal és próbáld azt tartani, ez jelezze, h sikeres csata volt-e vagy sem, ne a győzelem.

2, szokj hozzá, h +2 Tierben vagy. Egy időben +4 is volt. Ne hisztizz, hozd ki a szituból a legtöbbet. A 2+T előnye, hogy megszokod azokat a tankokat, amik később +1 majd saját Tiernek számítanak. Ne feledd, a csatáid kevesebb, mint 20%-t játszod +2T-ben, ilyenkor is többnyire csak 4-5 +2T-es van, a többi csak +1T vagy veled egy szintű.
-maradj hátul és vadássz a csellengőkre
-nem a Te feladatod szemtől szembe megállítani a +2T tankokat
-nem feladatot önfeláldozni senki kedvéért - szégyen a futás de hasznos
-tanuld meg a gyenge pontokat
-használj goldot bátran, nem szégyen, főleg +2T-re

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98284) Chris0321 válasza rlazol (#98278) üzenetére


Chris0321
addikt

Én töltésgyorsító, vert. stabilizátor, periszkóp távcső hármassal használtam. Érdemes tartani a tisztes távolságot az ellenféltől mert nem igazán pattint, de legalább elég nagy célpont. Megmondom őszintén nem igazán szerettem, medes heavy mint az IS-8 de egy gyengébb ágyúval.

[ Szerkesztve ]

(#98285) #43783936 válasza Because (#98282) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én kifejezetten imádom, amikor két (ha lighttal vagyok néha három) szinttel magasabb behemótot szivathatok.
Amikor az ember sunyin beoson közéjük, és gangbang partit csinál, az megfizethetetlen érzés. ;]
T3-T4-en ess túl mielőbb, ötös szinttől indul a játék.

(#98286) wwenigma válasza kchryss (#98281) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A helyetted gondolkodó mod hogy feleslegesen oda se nézz ha nem tudsz lőni, de ugye ez nem csalás mert itt már semmi sem az. Szerintetek GOX vagy Darkteam amit erdemes szemmelkövetni? Warpackot tud valaki linkelni 9.9hez?

Tundrából egy olyan ami nem okoz FPS csökkenést? Ami EXE-s verzio annak a fele vírus.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98287) Because válasza rlazol (#98283) üzenetére


Because
őstag

inkább csak bosszant, nem lesz hosszú életű nálam 3. hete nyomom, de már nem igazán hoz lázba...

(#98285) Mogyesz75: casual gamer kifejezés illik rám, így azon a szinte ennyi esély se lenne :U

[ Szerkesztve ]

(#98288) #43783936 válasza Because (#98287) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azon a szinten már lehet tanulni a játékot.
Jobban elkülönülnek a tankfajták, elkezdődik a taktikázás, kevesebb az agyatlan rohangáló.
Ott lenyomsz párszáz csatát, és el tudod dönteni, hogy akarod-e folytatni.

(#98289) Djuree válasza #43783936 (#98288) üzenetére


Djuree
félisten

"kevesebb az agyatlan rohangáló."
kevesebb a picsát! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98290) edari válasza rlazol (#98283) üzenetére


edari
őstag

" szokj hozzá, h +2 Tierben vagy"

Régi szép bétás idők, amikor tigrisek mentek a jt-k ellen :DDD

(#98291) #43783936 válasza Djuree (#98289) üzenetére


#43783936
törölt tag

Amíg bannolva voltam, a kis accon játszottam, és az őrületbe jergetett, hogy a leghülyébb helyekre szaladgált mindenki.
Teljesen kiszámíthatatlan volt az egész.
Magasabb szinten is vannak agyhalottak, de lényegesen kevesebb.
Azok is kiszámíthatóbbak, mert vagy kemper, vagy lemming, esetleg kamikaze.

Akkor jöttam rá arra is hogy a chi nu kai mennyire legénységfüggő.
Egy jó legénységgel még T7-ben is elvan vele az ember, de 100% alatti legényekkel még T5-ben is katasztrófa.

(#98292) jozefgucci1 válasza #43783936 (#98291) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajnos agyhalott mindenütt van ,de valóban azért T8 felett mintha kevesebb lenne . Persze bele lehet futni olyan csodákba , mint tegnap az a top E100 aki végig robbanóssal lőtte az ellent .Hiába írtuk neki nem reagált semmit. Szerencsére nyertünk ,de 8 találata volt neki és ebből hozott össze 1800 DMG-et . T :DDD udom jobb a nullánál
Aztán mikor Stieger kolegával próbálkoztunk tegnap T7-ben és csak T9-be dobált olyan csapatok mellé ahol mindenki piros volt a hajam téptem .Na ott hagytam abba .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98293) Borisz76


Borisz76
veterán

Én még fejlődő szakaszban vagyok :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98294) szbalogh válasza Djuree (#98289) üzenetére


szbalogh
őstag

Az artykról nem is beszélve. :D

Nick: HE_Storm

(#98295) h1mpi


h1mpi
nagyúr

észrevettétek, hogy van egy olyan bug, hogyha egy domb mögül látszik ki az nmy tank teteje kicsit, akkor folyamatosan a domb tetejébe lő, akkor is, ha 2-3 cm-el feljebb emelem a célkeresztet....

[ Szerkesztve ]

(#98296) edari


edari
őstag

Ma reggel nagyon szerethetett egy A43. Artyval mentem (végre kihúztam a VII-es franciát, ami igazából semmivel nem jobb az F3-nál, de ez mind1), és az A43 éppen egy td szedett szét. Aztán amikor kinyírta, valamiért megállt. Hát nekem se kellett több, telibe kapta az orrát a skúló. Mindenki megpusztult benne, de maradt 7% hp-ja :)

(#98297) #84221696 válasza h1mpi (#98295) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ja-ja. Anyáztam már ezért. :D

(#98298) h1mpi válasza #84221696 (#98297) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma több tankkal és több szituban ugyanezt csinálta... még jó, hogy a 9.9 jól sikerült SerB szerint...

(#98299) vhw válasza h1mpi (#98298) üzenetére


vhw
addikt

Mármint Storm?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98300) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

cheat modokben egyedül azt tartom tényleg hasznosnak, ami rajztávon és spoton kívül is mutatja hol van/volt a tank. a többi kb arra van, hogy a világtalanok is "tudjanak játszani", egy valóban jó játékos nagy részét megoldja maga.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.