Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#951) myckey válasza Csabi04 (#950) üzenetére


myckey
veterán

Alpból Ápr.12-én volt az utso dátum....asszem
szerintem még egy bő 2 hétig ezen ne gondolkozz
én is küldtem,egyszer majd lesz valami eredmény ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#952) Kingfisher1 válasza munnergep (#949) üzenetére


Kingfisher1
tag

Like :D

Az tetszik, hogy humorosan adod elő. Ez is a része a játéknak!
Én nagyon unom már a sírógörcsös játékosokat, akik egyfolytában visítanak, hogy milyen szar ez a játék. Aki ettől depressziós lesz, azzal máshol van a baj.

[ Szerkesztve ]

(#953) virkir válasza Patrick76496 (#940) üzenetére


virkir
veterán

Ez is jó gondolom
A fene emlékszik honnan szedtem le.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#954) róland válasza zoszt (#906) üzenetére


róland
veterán

Most épp T2-vel játszok. Akkor úgy tűnik, nem rossz az irány, amerre indultam. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#955) yarsley válasza munnergep (#949) üzenetére


yarsley
aktív tag

Hab a tortan, ha a csapatod megnyeri ezek utan a mecset, es ez lesz a duplazos/triplazos korod...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#956) psycroptic


psycroptic
őstag

Ez a no comment kategóriájú csata volt... :))

PSNID: Tomy83PS

(#957) jahrn válasza psycroptic (#956) üzenetére


jahrn
senior tag

Huhh, az elegge szep grat. Mondjuk szebb lenne egy Win felirattal.
Ocsem nagyon imadja a VKA-t, allandoan mondja nekem h szerezzek be en is eggyet. De az a baj h tul sok t8-t9 van amit be kellene szerezni.

(#958) psycroptic válasza jahrn (#957) üzenetére


psycroptic
őstag

Nagyon jó kis masina ez a VKA. Ez is olyan "támadó" jellegű tank, mint az IS-3, de ha szükséges akkor hátulról is lehet vele osztani, mert elég pontos ágyúja van.

PSNID: Tomy83PS

(#959) róland


róland
veterán

Miért jó ha valaki a csapattársára lő? (Ma már sokadszor lőttek így ki. :( )

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#960) bullseye válasza róland (#959) üzenetére


bullseye
addikt

Arra, hogy téged zavar... ő meg erre recskázhat

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#961) Mcray válasza psycroptic (#958) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagyon sok jó játékos megy VK A-val. Egyszer 3 db IS-3-mal voltunk és két VK A bedarált minket egy sarkon. A BL 9 nem tudta átütni a VK A beforgatott elejét, ami kilátszott belőlük. Amiatt, hogy viszonylag közel van a tornyuk a tank elejéhez, nagyon jól lehet vele sarok-harcolni azaz peek-a-boo-zni. Volt szerencsém látni hogy egy bukott csatát a mi VK A-nk hogy nyert meg egyedül 4-5 ellenfél ellen.

Eddig egy jó köröm volt Fjords pályán, ahol 3600 sebzéssel nyertem, de nem adta meg a tank ászt mert csak a célpontjaim felét találtam meg én, a többit a felderítő világította nekem.

Jó gép, de még nem éreztem rá :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#962) psycroptic válasza Mcray (#961) üzenetére


psycroptic
őstag

Én elég messze állok a jó játékos fogalmától, de ha emlékeim nem csalnak, akkor ezt jobban szeretem, mint anno az IS-3-at.

PSNID: Tomy83PS

(#963) homeless09


homeless09
őstag

Ilyen a világon nincs. Képtelen vagyok egy győztes meccset lehozni a Jacksonnal napok óta. Kész vicc milyen csapatokba rak. :W

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#964) GrooveHero válasza homeless09 (#963) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jobb énekes volt, mint tank, nem tudom, te hogy vagy vele :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#965) homeless09 válasza GrooveHero (#964) üzenetére


homeless09
őstag

Csak le kellett írnom és sikerült nyerni. :DDD

Hát csak most lett meg rá a 90mm-es gun, szóval tapasztalatokat csak ezután tudok róla mondani.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#966) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vettem az akcióban egy SU-152-t. Még stock szegény, csak a motort és a rádiót kapta meg. Felszerelésből a célzásgyorsító és távcső fért rá a súly miatt. Ha meg lesz a fejlesztett felfüggesztés akkor a végleges így lesz: célzásgyorsító + töltésgyorsító + venti. Igazi fun a tank a stock ágyújával, a 152 mm-essel (csak goldot lőttem eddig), csak úgy röpködnek a 6-700 dmg-k. Egyedül a töltésidő gyenge, jelenleg ~16,5 mp 100% legénységgel, 100% BiA-val.

Eddig így állok vele:

A 152-est csak akkor fogom lecserélni ha a jobbik 122-es ki lesz fejlesztve, addig marad rajta. A + felszerelésekkel remélhetőleg kicsit tudok még javítani a teljesítményemen.

(#967) yarsley


yarsley
aktív tag

RNG #2

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#968) munnergep válasza GrooveHero (#964) üzenetére


munnergep
senior tag

+1 :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#969) Kowi84


Kowi84
aktív tag

És így is lehet bukni.... Ilyenkor kapok hányingert ettől az okádék szartól!

(#970) grex4


grex4
aktív tag


3 napja szivat engem a játék, meredeken zuhan a win rate-m és a lényegesek meg emelkednek. ki érti ezt? :F
Ma még nem voltam top tank, 30-40%os esélyekkel indul el minden party, alig tudok nehányat megmenteni.
Erősen szopóágon vagyok, nem értem miért, pedig ma beaktiváltam a szülinapos kódot is. Tegnap 37%os WR :(

MM érdekesség... kinek jó ez

Ezt a panzer 2napja nem tudom leszorzózni. 10vesztes csatám van vele és mind az utolsó 10.

echterion: Hát de muszáj tolni a prém miatt :(
sütihez grat.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#971) echterion válasza grex4 (#970) üzenetére


echterion
nagyúr

Ma én is csak ilyeneket kaptam, ki is léptem a fenébe belőle.
Inkább segítettem páromnak sütit sütni. :))

**********

(#972) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Kifogyott a loszer a vegere :( 30 talalatot kapott a gep... ha nyertem volna... legkobb korom lett volna :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#973) Skyhunter válasza Mcray (#961) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Pár hete 4500 dmg+900 spotolt dmg-re nem adta meg nekem a Tank Ászt, nagyon szomorú voltam:

(#974) #11302912


#11302912
törölt tag

Virkir hamarosan bannolva lesz a WOT szervereirol. Beszeltem GMekkel :) Kicsit egyertelmuen csalo lama. 400+okat sebezni t32vel is-6 ellen :D nagyon szep screenshotok vannak rola. GMek mar figyeltek jo ideje. En csak szepen fel lettem vilagositva hogy ki lesz bannolva. Nem is csoda a nagy winrate ha csak csalni tud egy pocs. :D

(#975) Mewryck válasza #11302912 (#974) üzenetére


Mewryck
tag

egy linket plz,ahol ezek a képek ill a hozzátartozó replayek vannak :R

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#976) vhw válasza #11302912 (#974) üzenetére


vhw
addikt

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#977) echterion válasza #11302912 (#974) üzenetére


echterion
nagyúr

De rég láttalak már itt. :F

**********

(#978) virkir válasza #11302912 (#974) üzenetére


virkir
veterán

Hát itt vagy pici agyhalottam.
A másik fórumra már elújságoltam ismételt ámokfutásod. még videjjót is csináltam a hüjjeségedről
Ha lenne egy iciripiciri agyad akkor legalább utánanéznél, hogy az ominózus ágyú amivel szétlőttelek maximálisan 400-at bír sebezni.
Problem?
Ja a múltkori amikor ha jól emlékszem a hunsos platonnal játszottál valami hasonlót ajándéka már megvolt?

echterion

Hiányzott? :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#979) myckey


myckey
veterán

:C
hát ez nagyon nagy :))

ezt ne felejtsd el márkinak bemutatni Vir! :DD

De bazme Drakula!
hogy a retekbe lehet csalni?
he?
há mond má el nekem is,világosíjjá má fel!
én is csalni akarok,és nagy win rétet :C :D

ez kuva jó,má kezdtem álmosodni

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#980) #11302912


#11302912
törölt tag

http://farm9.staticflickr.com/8253/8666949304_ee573fb707_b.jpg no comment csalo fostos lama. Ha a GMek mondjak hogy csalo vagy baratom, akkor ennyit rolad. Olthatsz akarhol. Bye noob. Tanulj meg csalas nelkul jatszani.

Es ez csak az a foto amit en csinaltam. GMeknek tobb ezer van rolad haver. Szal jobb ha lapulsz es bucsut intesz az accodnak.

[ Szerkesztve ]

(#981) Tomi0703 válasza #11302912 (#974) üzenetére


Tomi0703
őstag

Már nem azért, de te normális vagy?! :Y

(#980) Handral: Ebbe amúgy mi a csít?
Amúgy a játékban nem is lehet csalni... Na, de lövik ám már a pizsit, spuri aludni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#982) virkir válasza #11302912 (#980) üzenetére


virkir
veterán

Jézusom.
Késik a díler vagy mi a bánat van veled?
Meg ki a búbánat az a GMek? Házi kedvenc kecske?

myckey
Na legalább celeb lettem én is ha már valakinek "több ezer" képe van rólam :D a poresz gyűjteményemben is ritka akiről több ezer kép van :D
Nyugodtan hajthatom végső álomra majd fejem megmaradok az utókornak.
Nem éltem hiába. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#983) Mewryck válasza #11302912 (#980) üzenetére


Mewryck
tag

hm...hatost dobott,beadta a max sebzést (400 dmg),ez tényleg csalás,le a kalappal :R :C

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#984) echterion válasza virkir (#978) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerinted? Feldobta az estémet így, lefekvés előtt. :))

**********

(#985) virkir válasza echterion (#984) üzenetére


virkir
veterán

A fene tudja.
Ekkora mérhetetlen emberi butaság, ami még szorgalommal is párosul, láttán én csak mélységes szánalmat érzek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#986) bullseye


bullseye
addikt

Elsőre azt hittem, valami régi haver poénkodik, mert ilyen nincs komolyból...

Mondjuk pár napja egy T34 három 500-at lőtt belém, akkor kicsit káromkodtam. De csak magamban. Nem a chaten. Nem vagyunk állatok :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#987) vJokka válasza virkir (#978) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem is tudtátok, hogy prém tankba nem lehet maxot sebezni? ;]

Más, sikerült megcsinálni az Ace-t t62a-val, de hogy a végét mindig el kell baxarintanom :((( [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#988) Kingfisher1 válasza #11302912 (#980) üzenetére


Kingfisher1
tag

Ez nagyon poén :DD Nem ismerlek, de valami nagy gáz van veled, tuti! Szerintem kezd el a játékot az alapoktól, tudod, van egy kis izé a bal felső sarokban "Battle tutorial". Meg nem árt néha a lőszerek és lövegek tulajdonságait átnézni.
És akkor nem érnek majd ilyen meglepetések! :C

(#989) Patrick76496 válasza virkir (#953) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#974) Handral: Jót érzel?

Más: Ezt jól értelmezem, hogy a Type 59 cserét úgy szeretnék, hogy konkrétan elveszik tőlünk a Type-ot, vagy csak a vásárlás lehetősége (ergo a Type soha többet nem lesz megvásárolható, ez az új med viszont igen) lesz kicserélve?

Q: Why are replacement premium tanks for the Chinese Type 59 and WZ-111 being created as opposed to placing them back in (or implemented on other servers)?
A: Type 59 was removed from the sales, because for a premium tank, it was overpowered (it was as good as a regular tank). WZ-111 is scheduled to remain exclusive on Chinese server. Both will be replaced by a proper heavy and medium hightier vehicle (the heavy tank was named "112" and it's possible it will appear in 8.7. Nothing is known of the medium tank).

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#990) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Miért van az, hogy időről időre megjelenik itt valami hülyegyerek, aki a játék alapjaival sincs tisztában és elkezdi csalózni a nála jobb stattal rendelkezőket?

Értem én, hogy egyszerűbb a többiekre fogni (mindig szar a csapat, sok a csaló, stb), de akkor is szánalmas.

(#991) virkir válasza Patrick76496 (#989) üzenetére


virkir
veterán

Én úgy értelmeztem, hogy tervezik megint valami kicióccó megvehetőségét.
Ugye azt már többször írták, hogy a type59 soha nem lesz már megvehető a WZ-111 meg kína only, ezért kap majd a többi szerver valami mást.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#992) psycroptic válasza Dobi 562 (#990) üzenetére


psycroptic
őstag

A titok nyitja az általad is megfogalmazott jelzőben rejlik: "gyerek"
Magyarán a "büdöskölök" felhergelte magát a saját bénaságán és inkább csodát vár a problémájára, minthogy utána olvasna annak amit ír, annak, hogy hogyan is lehetséges ez.

Szerk.:
virkir-től meg autogrammot kell, hogy kérjek, mert ritkán lehet összefutni a fórumon egy "igazi" celebbel... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#993) Veatta válasza #11302912 (#980) üzenetére


Veatta
aktív tag

És akkor az ember csodálkozik néha....

(#994) jahrn válasza virkir (#985) üzenetére


jahrn
senior tag

Nohat virkir most lebukta' vazze :D

A magam reszerol azoknak adnek par nap bant akik a sajat ostobasaguk/primitivseguk miatt reportolnak valakit. Nem olyan nehez utanajarni h mennyi is a T5E1 max sebzese...

Amugy engem is reportolt (allitolag) a multkor egy Tiger. M4-ben ultem es OCF h gold ammora valtottam amikor o jott szembe es az osszes sajat t6-t7 a terkep tulso felebe ment begetni. Aztan jott tole a WTF meg anyazas h 3 lovessel -1k HP. Irtam neki h reportoljon nyugodtan, a WG staff-nak is kell neha kis kacaj....

[ Szerkesztve ]

(#995) virkir válasza psycroptic (#992) üzenetére


virkir
veterán

Amíg személyesen tudom aláírni egy kép rólam.

Már csak a miheztartás végett, tudja mindenki hol a helye :D

jahrn
Kis csacsik.
Egy trükkje van a dolognak. Jóban kell lenni serb-el aztán elég egy telefon, hogy a szopóágkapcsolót jó irányba tekerje ha játszani akarok :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#996) psycroptic válasza virkir (#995) üzenetére


psycroptic
őstag

:DDD :R

PSNID: Tomy83PS

(#997) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Ti melyiket javasolnátok páncélvadász közül! Hellcat vagy Jackson!

üdv

" memphis22 "

(#998) mynames válasza #11302912 (#980) üzenetére


mynames
senior tag

Nekem nincs még T32-m de havernak van és mikor játszunk TS-en midig mondjuk , hogy ki mekkora sebzést osztott ki. Szóval emlékeim szerint ennyi pont a max. körül van egy T32-től, esetleg még lehet , hogy goldskuló volt. Ha 600 HP reppenne le képen akkor már lennének kétségeim, de a 400 az belefér.

(#997) memphis221:

Hellcat egyértelműen. +álcafestés +álcaháló + venti + töltésgyorsító. És kapcsolh sniper üzemmódra mert közelharcra nem az igazi. De bármelyik is rakd rá a 90-es csövet free xp-ből mert addig szívás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#999) memphis221 válasza mynames (#998) üzenetére


memphis221
tag

köszönöm!

üdv

" memphis22 "

(#1000) myckey válasza virkir (#995) üzenetére


myckey
veterán

Jóképű Magyar gyerek vagy te!
bár mintha a jobb szempillád kissé kacskáb lenne,mint a ball :(( nem ártana jobban odafigyelni a tükör előtt

:)) ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.