Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190451) rolio1


rolio1
tag

Kerekes patkány be is gurult... 15-ös kupon jól jött.
Ilyenkor meddig tart a +-os RNG? :D

(#190452) adamgreen válasza rolio1 (#190451) üzenetére


adamgreen
senior tag

Frontline ba megtudod :DDD

(#190453) wwenigma válasza ollie (#190449) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ó az hatalmas jó arty, aki teheti szerezze be. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190454) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Ha már játékélményt nem tudnak adni pénzért, legalább pay to wint had adhassanak már :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190455) jano_77


jano_77
nagyúr

Kiderült esetleg, hogy nem az okozta a fagyásokat, kidobálásokat, hogy többen a win64 mappában lévő WOT.exe indították a játékot? :F Aki meg simán a Launcher-el, annak nem volt gondja!? :F

Mikor felröppent a hír, azt gondoltam csak vmi prémium vagy megnyerhető tankról van szó, de ezek az elmebetegek ténylegesen be akarják tenni a két löveges tankokat a Techtree-be!? :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190456) xAttilax válasza jano_77 (#190455) üzenetére


xAttilax
őstag

Mi a baj a 2 löveges tankokkal? Végre valami egyedi és unalmas semmirevaló cucc

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#190457) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tegnap esti mikropeccs utan mukdoik ujra a visszajatszas felvetel funkcio.

E75-el el vagyok atkozva, csak vesztes csataban tudok Aszt menni. A vegen az ellenfel Skodaja gratulalt, o is magyar volt mint kiderult. Vannak meg jo fejek a jatekban. :D

Nagyon izgalmas csata volt, az elejen leamortizalt a Foch + a sarokban kempelo HE spammer Jagdtigerunk nem tudott minket megvedeni a hatunk mogott futkarozo T49-tol... Kozepen hagyta a Super Conqueror, hogy a Skoda szarra tarazzon minket, stb... rengeteg taktikai hiba, rossz helyezkedes. Nem tudom hogy lehetett volna ennel tobet kihozni ebbol a csatabol.

Replay.

(#190458) inferno88


inferno88
őstag

Már csak kb 60k XP kell a BC-25t-hez és van még 6-8 darab 5x-ös szorzóm. Megéri leváltani a 9-est erre a 10-esre? Tier/tier gondolom jobb dög.

Semper fi!

(#190459) ooloo válasza jano_77 (#190455) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kell aggódni a két löveges tartály miatt ... hidd el , hogy kevesebb gondot fog okozni mint a kerekes fostalicskák , vagy a klikkerek kedvence (arty) . Mindenesetre becsülendő , hogy próbálkoznak ezzel-azzal .... még akkor is , ha ezek a próbálkozások rettentő vérszegényre sikerülnek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190460) inferno88 válasza jano_77 (#190455) üzenetére


inferno88
őstag

Személy szerint kíváncsi leszek rájuk. Arra tippelek, hogy IS-3-ból lesz kifejleszthető az ág, mert a IX-es neve IS-3-II.

Semper fi!

(#190461) sith7 válasza h1mpi (#190410) üzenetére


sith7
nagyúr

én már hónapok óta nem tolom ... most próbálok megszabadulni tőle

(#190462) rolio1 válasza inferno88 (#190458) üzenetére


rolio1
tag

Szerintem mindenképpen! Akárhogy változott a meta, szerintem ez még mindig "A" betcset. Jó lightnak, visszahúzódva TD-nek, meccs vegefelé tökéletes kivegzőnek. Viszont gyakran kifogy a lőszer...

(#190463) Dr.Én


Dr.Én
veterán

végre megtudom venni kedvezményes áron az OBJ 261 tankot :C :C :C
[link]

WOT: kissio

(#190464) Warton válasza Dr.Én (#190463) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem nem. Mert ez csak a kerekesekre vonatkozik.

(#190465) jano_77 válasza inferno88 (#190460) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint nem nézted meg elég figyelmesen, mert lesz egy tier8-as is, csak még nem döntötték el, hogy miből CSINÁLJÁK meg! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190466) ako001 válasza xAttilax (#190456) üzenetére


ako001
aktív tag

Egy semmrevaló unalmas WtfE100-II re azért befizetnék, ha lehetne :DD :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#190467) ooloo válasza Dobi 562 (#190457) üzenetére


ooloo
őstag

Még +20 mp , és a csata nem döntetlennel végződik . ;]
Az elején nem igazán értettem a berohanást ... az E75 nem elég gyors a meglepetésszerű lerohanásra . A TD-k már pozícióban voltak , és csak Rád vártak . Abból a szituból csak a vak szerencse mentett meg ( meg az RNG ;] ) . A csata további részét lehet , hogy végig izgultad , de ebből a nézőnek semmi nem jött le . Higgadt , átgondolt mozdulatok ... jól átgondolt és kivitelezett lövések .
Természetesen lehetett volna többet is kihozni a csatából , de nem Neked , hanem a többieknek . :C

Az , hogy nem megy ezzel a príma tankkal a játék , nem csak rajtad múlik . Ki tudja milyen algoritmusok befolyásolják egyes tankok sikerességét , vagy éppen sikertelenségét . ( az utolsó mondatért kapok a pofámra az örök optimisták és vakok intézetének lakóitól ) ;]

xAttilax: Nem túlzok , ha azt mondom , hogy tömött sorok állnának a kasszák előtt .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190468) Dr.Én válasza Warton (#190464) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebbe igazad van, most így megnézve még egyszer :R
Akkor veszem a rendes árral :U

WOT: kissio

(#190469) e-newsee válasza ooloo (#190459) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem sem kell aggódni miattuk. Ahogy nemrég láttam QB elemzését a trailer videós verzióról, gondolkodásra fogja késztetni az embert, hogy mikor melyik lövési módot használja. (Az meg ugye a játékosok nagy részének nem megy.)
Eleve idő kell, mire el tudod sütni a dupla lövést, utána pedig blokkolva lesz a löveg egy ideig, mire egyáltalán elkezd újratölteni. Szóval az agyatlan játékosoknál nem lesz jó kézben, hiába tud nagyot pukkantani.
Az idegesítő az lesz, amikor elsütsz egy duplát egy bokorban felspotolt lightra, és egyik lepattan, a másikat meg benyeli a lánc. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190470) inferno88 válasza e-newsee (#190469) üzenetére


inferno88
őstag

Én örülök annak, hogy azért agyasnak kell majd lenni hozzá.

és egyik lepattan, a másikat meg benyeli a lánc
Vagy mindkét láncot lekapod. :C Ilyenkor vajon a kis javító csak az egyik oldalt javítva?

Semper fi!

(#190471) jano_77 válasza e-newsee (#190469) üzenetére


jano_77
nagyúr

vajon majd dupla célkereszttel fognak rendelkezni!? Melyiket kell majd a gyenge pontra irányítani? Vagy lesz mindkét lövegnek külön-külön és egy közös!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190472) e-newsee válasza jano_77 (#190471) üzenetére


e-newsee
addikt

Valamit regélnek a célkeresztről is, de arra nem emlékszem. Azt hiszem, az egy közös lesz, mintha a két cső között néznél ki. Ilyen RNG mellett ez nem sokat számít, és ugye ezek sem sniperkedésre lesznek kitalálva. Viszont mindkét löveg külön lövegként fog működni. Tehát külön számolt szórása, átütése, sebzése lesz a két lövegnek. Lehet, hogy az egyik elakad a törmelék kupacban, míg a másik éppen elmegy mellette. Vagy az egyik lepattan, a másik beüt. Annyi a "könnyítés", hogy a két lövedék nem fog egymásba ütközni.
Itt a videó az elemzésről.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190473) Dobi 562 válasza jano_77 (#190471) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ugyanarra a pontra fog celozni mindket loveg de az RNG hatassal van ugye a szoraskepre.

Itt a WG bemutato videoja.

(#190474) peterson79 válasza e-newsee (#190469) üzenetére


peterson79
őstag

Fuh, tegnapelőtt volt egy ilyesmi lövésem, mármint kerekes light, Én T110E3-al, olyan szépen benyelte a kereke a goldomat, hogy öröm és bódottá töltött el tőle...

(#190475) Lovi24 válasza rolio1 (#190451) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Neked ez hogy sikerült??? Próbáltam de nem adja be rá a kupont... Írtam tikettet, majd meglátom mi lesz....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190476) jano_77


jano_77
nagyúr

Gyerekek nagyon ritkán adatik ilyen csata az életemben, a végén majd ki ugrott a szívem, annyira vert, hogy ne csesszem el! Életem csatája volt ezt bizton állíthatom. Ritkán tudok 10 ölni és lehozni a csatát nagyjából egyedül. :B Most sikerült. :K Gyakorlatilag akit meglőttem, azt meg is öltem. Ilyen sem volt még szerintem - legalábbis nem ilyen mértékben.



REPLAY ( ha esetleg vki megnézné)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190477) ollie válasza jano_77 (#190476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valami bug lehet, hogy minden sikerült neked, szerintem megint elcseszett valamit a WG. ;]

***

(#190478) jano_77 válasza ollie (#190477) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem is....Iván biztos kiment slozira és mielőtt kiment, elfelejtette a szopógombot benyomni a nevem mellett ;] ;)

Azt meg tudja mondani nekem vki, hogy az Obj.260 MT-15 küldetését miért nem javította Kitüntetésesre a rendszer?! :F
3500 dmg - 6753-al szerintem meg volt PIPA
8 tankot sebezni - 10 kill, mindegyiket meg is sebeztem PIPA
Semmisítsd meg az összes ellenséges tankot - PIPA
Be is van és volt kapcsolva a küldetés javítása!

Mi hiányzott szerintetek még?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190479) jano_77 válasza jano_77 (#190478) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi, látom, hogy TD-be kellett volna a 3500 dmg! Az viszont "csak" 2836 lett! :O :W
2 lövésen múlt az MT-15 javítása és az érte járó 5 parancs. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190480) Imilenni válasza ooloo (#190459) üzenetére


Imilenni
addikt

simán mehetnének T10 felé.

pl Tier 11-Tier 12
Teljesen különálló lenne az MM nekik, nagyobb Spot Rangel meg ilyenek.
Én vevő lennék rá, főleg hogy az Armored Warfare kb kihalt.

Press "F" to pay respects.

(#190481) rolio1 válasza Lovi24 (#190475) üzenetére


rolio1
tag

Szia
Nekem egy mindenre jó kuponom volt, maradt egy 10%-os korlátozott.
De én is írok ticketet, mert gyorsan mentem 4 meccset, mind toptier, és a legjobb meccs is 5-15 lett. 5-8 ember 0 dmg-gel...
A kedves fizető vendégnek elfelejtették bekapcsolni a szolgáltatást, vagy 10e alatti tankhoz nem is jár?
Janó, grat!

(#190482) jano_77


jano_77
nagyúr

H1mpi! Te tudom, hogy nagy artys vagy és az oroszokat kiváltképp dicsérted. Ezért is fordulok hozzád első sorban, de más is elmondhatja a véleményét az Obj.212A artyról.
Melyik löveggel érdemes használni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190483) peterson79 válasza jano_77 (#190479) üzenetére


peterson79
őstag

Kemény meccs volt és tényleg mindent beadott most Neked. Volt pár mákos lövés benne. Szép kör. A TD-s dolgot meg nem mondom, mert már rájöttél magadtól :)

(#190484) inferno88


inferno88
őstag

Fejlemények a dupla csövesekkel kapcsolatban.

-Az első duplacsövű az IS-2 version 2 lesz és a KV-3-ból indul majd! (Na bazz, mehetek arra az ágra :DDD )
-Tier8-ban két ágyú várható: 100mm-es és 122mm-es.
-IS2v2 teste az IS-2-ről jön, szóval nem lesz combos, de a tornya erősebb lesz
-Tier9 IS-3 szerű lesz a test és a torony is, 122mm-es ágyúval. 390 lesz az alfa, viszonylag mobilisre tervezik
-Tier10 ST-II. Az egész tank alapja az ST-I lesz alapvetően csak duplacsővel. 122mm-es kaliber, 440 alfa.

-Első tüzelési mód: Alapból a bal ágyú lesz aktív. Tüzelés után a jobb oldali ágyú kamerájára vált. Szóval ez olyan, mint egy normál tanknál, csak ugrik a kamera.
-Második mód: Mint a tárasoknál, csak ha ellövöd a másodikat, akkor nullázódik az első cső töltése
-DP mód: Bal egeret nyomva tartod és kb 3-4 másodpercig "töltődik" majd elsül. Néhány másodpercig ezután nem kezdődik még el az újratöltés. Ha ez az idő letelt, akkor elindult az újratöltés, először az egyik, majd a másik ágyúnál is.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#190485) inferno88 válasza inferno88 (#190484) üzenetére


inferno88
őstag

Rocket boost atyám: Ha hátrafordítod az ágyút 180 fokkal és úgy csinálsz duplalövést, úgy extra lendületet kap a tankod. :C Viccen kívül.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#190486) jano_77 válasza peterson79 (#190483) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, tényleg minden sikerült. Igazából a jó helyezkedés ami említésre méltó, a többi csak céllövölde volt. :U

Obj.212A
milyen felszerelések javasoltak? (töltésgyorsító, álcahálóra gondoltam alapból és célzásgyorsítóra)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190487) Bobyjack válasza inferno88 (#190484) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jónak ígérkezik. De ezt a -8as gun depressiont sürgősen felejtsék el. Az LT-432-nek is teljesen szürreális a -7 fok, azzal a lapos toronnyal.

(#190488) jano_77 válasza peterson79 (#190483) üzenetére


jano_77
nagyúr

T55A-al mentem 4150 dmg kört, 4 killel és a végén elfelejtettem megjavítani a sérült moduljaim, ezért buktam a Blokk-10 küldetést, viszont a Blokk-11/12/13/14 és még a Blokk-15 is Kitüntetéssel lett volna meg vele. Ez a méreg nem a cián :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190489) Dobi 562 válasza jano_77 (#190476) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok ! Mindenképp megnézem majd. A Standard B jó kis gép! :)

(#190490) Dr.Én válasza jano_77 (#190486) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam álca háló helyett ventilátor van..

WOT: kissio

(#190491) robogo81 válasza inferno88 (#190485) üzenetére


robogo81
aktív tag

A dp mód:hasonló mint a doom 3ban a bfg9000,az egér lenyomásával túltöltöd,nem 2 lő ,hanem az egész tank felrobban ,és mindenkit kinyír,ez óránként 1x használható,de igazi pénzért vett aranyért akár csatánként is használható. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#190492) h1mpi válasza jano_77 (#190482) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen a 212A a kedvenc. Én így használom:

(#190493) jano_77 válasza h1mpi (#190492) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm.....én is így fogom akkor :K :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190494) Lovi24 válasza rolio1 (#190481) üzenetére


Lovi24
senior tag

Némi levélváltás után azt írta a support hogy: A jelenleg futó Francia csomagok annyira speciálisak, hogy csak nagyon kevés kupon jó hozzájuk, a Német újra-egyesítésért kapottak nem jók, pedig sehol-semmi nem írja le ezt... :W :W :W

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190495) peterson79 válasza inferno88 (#190484) üzenetére


peterson79
őstag

És lesz Premium is belőle, mivel 4 tankot mutattak...mondjuk ebből lehet érdemes lesz venni, mert elég nagynak tűnik a DPM-je...igazi pénznyomda amíg le nem tekeri Iván..

Azért várjuk meg a végét is, lehet agyon nerfelik és a végén egy lókaki lesz :)

(#190496) Stigma.HC válasza Lovi24 (#190494) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát annyira azért nem igaz ez mert a kupnoknál ott van hogy "Items that the coupons can be applied to are marked with an icon"
Ha pedig végig nézed a shopban lévő ajánlatokat akkor láthatod aminél ott van a kis jelzés.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190497) Stigma.HC válasza Lovi24 (#190494) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én se örülök neki, mert a kerekes az gurul is be a garázsba. Jól jött volna a kupon de hát ez van.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190498) popey37


popey37
addikt

kérdésem lenne a gurukhoz: tudja valaki, hogy ez a kötvény osztogatás a tier 10-es csatákban hogyan müködk?
a full tizes csatára kaptam 5-öt, szinte semmit nem csináltam: 1700 sebzésem volt.
a másik tier8-9-10, nagy kaliber és 2 kötvény.

valahol mintha már olvastam volna valamit, csak nem emlékszem rá.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190499) Lovi24 válasza Stigma.HC (#190497) üzenetére


Lovi24
senior tag

Láttam én is, de gondoltam megpróbálom, nem volt teljesen egyértelmű, ők is törpöltek rajta jó darabig, míg meghozták a döntésüket... :O

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190500) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez mi ez:
"Gratulálunk! A Rég várt utánpótlás kampány személyes küldetéseinek sikeres teljesítéséért a következő jutalmakat kapod: WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 2"
Nem emlékszem, hogy olyan küldit teljesítettem volna, amiért prémium nap járt. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.