Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190851) Dr.Én válasza zodo (#190845) üzenetére


Dr.Én
veterán

kupont még nem kaptam... :D
többi mást igen :)

WOT: kissio

(#190852) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#190846) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kilenc vereség zsinórban a standard b-vel :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190853) peterson79 válasza Dobi 562 (#190846) üzenetére


peterson79
őstag

Hajtok pár tankot 6-7-es tierben, ott sokkal fajinabb az egész :) Próbáld ki és aztán menj vissza magasabb tierbe.

(#190854) Massmurderer válasza kchryss (#190843) üzenetére


Massmurderer
őstag


KV-3 ból lehet fejleszteni,azt olvastam.Karácsonyi dobozba meg tutti nem lesz bent.

(#190855) kchryss válasza szallasi007 (#190848) üzenetére


kchryss
addikt

Jól láttad. Ez egy átlagos szuper teszter, végig eléggé gyengén sok hibával játszott. Aztán csodálkoztok amikor pesszimista vagyok az újraegyensúlyozással kapcsolatban. Amíg zömmel ilyen játékosok tesztelnek addig jönni fognak az obj268v4, obj279e, is3a féle agymenések.

(#190854) Massmurderer:
Ez a prémium 8-as lesz, ez nem kifejleszthető lesz hanem "megvásárolható". Az új ágak prémium tankjai általában előbb érkeznek mint maga a kifejleszthető ág. Így volt ez az 50tp és a lengyel ág esetében, sőt itt a pudelt már hónapokkal előre kiadták, így volt a prém progetto és az olaszok esetében, így volt a prém ebr és a kerekesek esetében és még lehetne sorolni. Az, hogy már az éles szerveren tesztelik azt jelzi, hogy nagyon közel van már a véglegesítéshez, én szinte biztosra veszem, hogy a prém 8-as duplacsövű még karácsony előtt vagy legkésőbb a karácsonyi dobozokkal jönni fog.

[ Szerkesztve ]

(#190856) Massmurderer válasza kchryss (#190855) üzenetére


Massmurderer
őstag

50TP amúgy is nagy 0 :DDD Az egész játék nagyon tropa lett.Új mappok,kerekes vackok,stb...meg az eventek.Artykat megint lebutitgják ahogy olvastam.Röhejes az egész.Ami hibás,javitani kellene,rá se bagoznak,ami meg jó,abba belenyúlnak és elcseszik.

(#190857) ollie válasza Massmurderer (#190856) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eventekkel mi bajod?

***

(#190858) Massmurderer válasza ollie (#190857) üzenetére


Massmurderer
őstag

0,fos.H irjam le???Multkorinál,3ligt turbos ,nitros vacaknál szinte semmit se adot.Indulás után egyik csapattárs szinte mindig löt engem,vagy a másik csapattársát.Kb.10 olyan futamot mentem,de 1 csapattárs mindig minket löt.Volt a dögcédulás,semmit se adot.Gürcültél érte,azt annyi,már nem is látod.Frontline meg teli agyhalott,egyhelybe recskázó,prémtankos apuci-anyuci kedvencével.

[ Szerkesztve ]

(#190859) ollie válasza Massmurderer (#190858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

NE játssz a játékkal szerintem. A versenyzős meg a frontline eventek is kifejezetten jók voltak, egy csomó cuccot lehetett ingyen farmolni. Az meg no comment, hogy apuci-anyuci kedvencének nevezed a játékosokat. Gondolom olyanról még nem hallottál, hogy valaki dolgozik, és a fizetéséből költ a hobbijára?

***

(#190860) szallasi007 válasza kchryss (#190855) üzenetére


szallasi007
őstag

Ó én már nem csodálkozom, néha még bolondozok az egyik barátommal de igazából már csak azért játszunk mert túl sok pénzt öltünk bele.
Azért arra kíváncsi vagyok hogy meddig lehet nyújtani ezt a rétest, mikor szakad bele a wg.

(#190861) Massmurderer válasza ollie (#190859) üzenetére


Massmurderer
őstag

12-13 évesek mik??Ritka már azok a játékosok akik fizuból költenek rá.Legtöbb abbahagyta,vagy ritkábban játszik,azt is prém nélkül.

(#190862) kchryss


kchryss
addikt

(#190863) Warton válasza KISDUCK (#190850) üzenetére


Warton
őstag

Nekem sem dob fel semmi ilyesmit. :(

(#190864) ChristianID válasza Warton (#190863) üzenetére


ChristianID
tag

Nekem sem dobta fel, de a küldetések közt ott van, mint "Köztársaság napja"...

kchryss: hát igen... :(

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#190865) zodo


zodo
nagyúr

VK 45.02B-t érdemes az alap toronnyal használni?

Nyilván felteszem ha lesz rá xp de addig nagyon nagy szívás?

(#190866) notika77 válasza Warton (#190863) üzenetére


notika77
senior tag

Magyar nyelven kell indítani a klienst (a launcherben kell átállítani), akkor lesz küldi.

(#190867) inferno88 válasza notika77 (#190866) üzenetére


inferno88
őstag

Más lesz ott a bibi. Én angolul használom, win is angol és mégis megkaptam a küldetést. Esetleg kliens restart vagy IP cím nem Mo-ra mutat?

Semper fi!

(#190868) Eugene Roe válasza ollie (#190859) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Engem a farmolás inkább elkeserít, mint motivál :D ha azt szeretnék, akkor wowoznék. De itt legalább nem maradsz le semmi értékesről, ha nem bohóckodsz, ez tetszik a wotban.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190869) peterson79 válasza zodo (#190865) üzenetére


peterson79
őstag

Azt mondják, hogy eléggé véres az út mire kigrindelsz mindent benne, de azért annyira nem gáz szerintem. Pont itt járok Én is, még pár kör és meglesz a torony, aztán jöhet a parádé :)

(#190870) zodo válasza peterson79 (#190869) üzenetére


zodo
nagyúr

Maus-t kihúztam így onnét kb. minden meg van, torony és lánc hiányzik.
Free xp ~25k/elem csak egyikre van, tudom bolti lánc segít de
26 vs 18 a toronyforgás
220 vs 265 a páncél elől, 150/160 oldalt és hátul
390 vs 400 látótáv

Gold-al így is úgy is szétaláznak ha akarnak amiért kérdeztem.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#190871) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap szép nap volt, fogok szivni szerintem. :D

Ma csak röhögtem Maus-on, mennyire nem tudtak beloni. :)

Ez a gyozelmi sorozatos verseny meg easy lenne egyebkent, csak epp melo miatt nem tudok reszt venni benne rendesen. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190872) e-newsee válasza wwenigma (#190871) üzenetére


e-newsee
addikt

Meg ha nem úgy adta volna ma is, hogy egy győzelem, egy vereség. Hiába a végén az 50+ wr, ha nem volt két csata egymás után győztes. :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190873) kchryss válasza e-newsee (#190872) üzenetére


kchryss
addikt

Ez egyértelműen az unikum szakaszoknak lett kiírva. Ha komolyan venném én is szakaszban nyomnám, de szerencsére nem elég nagy a jutalom hozzá, hogy foglalkozzak vele.

(#190874) wwenigma válasza kchryss (#190873) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap meg ma is hoztam egy 6-6os szériát, egyedül de ezt a játék akarta így. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190875) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Ma kétszer is megbolondult a torony a tankon. Ezerrel forgott körbe-körbe, amikor meglőttek. Majdnem rosszul lettem, ahogy zoom-olásból átváltott ringlispílbe a nézet. :( Eddig ilyen nem volt, épület közelében sem.

(#190876) kchryss


kchryss
addikt

TR1SS kicsapta Skill-t. :C
[2:10:21-től]
[9:59:05-től]

Bár kicsit elszomorodtam amikor írták neki, hogy egy ismert streamer csaj lőtte ki és azt mondta fogalma sincs ki ő. Aztán miután leesett neki, hogy nő, megleste és próbált neki írni, de nem jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#190877) kchryss válasza kchryss (#190876) üzenetére


kchryss
addikt

Ahogy nézem TR1SS-nek sem volt ismerős Skill. Google-ben keresett utána miután írták neki, hogy kilőtt egy majmot(baboon). :DDD

szerk. Na a végén Skill behostolta. Nem csalódtam benne. Le is játszatták vele a puerto rico-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#190878) Barcelona95 válasza kchryss (#190877) üzenetére


Barcelona95
tag

Ismerős volt a csaj játékosneve valahonnan, de nem tudtam, hogy streamer.
Mindenesetre vicces, hogy a baboon army rászabadult TR1SS chatjére. :DDD

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#190879) kchryss válasza Barcelona95 (#190878) üzenetére


kchryss
addikt

Ja én is jól szórakozom, egyetlen gond, hogy TR1SS nem beszél angolul én meg nem beszélek oroszul. :D

Ha jól tudom Skill megint szakított a barátnőjével. Most megpróbálják összehozni TR1SS-sel. Csakhogy TR1SS az egyik legjobb ruszki játékos Straik barátnője. ;]
Nomeg ahogy néztem TR1SS macsája élve megenné Skill-ét, először azt hittem oroszlánt tart. :)

[ Szerkesztve ]

(#190880) kchryss válasza Barcelona95 (#190878) üzenetére


kchryss
addikt

99% fölött volt Skill amikor kilőtte. Az a gonosz mosoly az 5A statnál. :C
[klip]

(#190881) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!
újdonság a boltban :D
[link]

WOT: kissio

(#190882) h1mpi válasza Dr.Én (#190881) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez meg mi ez? :Y

(#190883) Jokerdapro válasza h1mpi (#190882) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Prèm 🍰 :DDD

(#190884) wwenigma válasza h1mpi (#190882) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8as amcsi brit prém TD [link]

mod: elírtam, brit persze. :DDD köszi a figyelmeztetést e-newsee.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190885) e-newsee válasza wwenigma (#190884) üzenetére


e-newsee
addikt

A linken egy brit prém TD van.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190886) ollie válasza h1mpi (#190882) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mini Tortoise

***

(#190887) e-newsee válasza ollie (#190886) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor ez egy Tortoisette. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190888) peterson79 válasza e-newsee (#190887) üzenetére


peterson79
őstag

:D :D :C :C :C

Szemből biztos, hogy belőhetetlen még..de majd úgyis nerfelik :DDD

(#190889) ollie válasza peterson79 (#190888) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Prémium tankot nem nerfelnek.

***

(#190890) e-newsee válasza peterson79 (#190888) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt úgy hívják, hogy "Community Nerf". Magyarul, kiismerik a játékosok pár hét múlva. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190891) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most, hogy a csapatok nagy resze tier 8-ban TD/arty es megy a kempules ezerrel, borzaszto nagy szukseg volt meg egy uj TD-re! :N

Egyebkent rajottem, hogy a WG-nek vegtelen kombinacio all rendelkezesre az uj tankokat illetoen:
Leraknak/feljebb raknak tankokat egy tierrel es kicsit reszelnek a statokon, ezeket premium tankkent kiadjak.
Torony/test varialasok (nem tudom kivarni mig kitalaljak a Maus/Leopard vagy Leopard/Maus kombot).
Feljebb raknak egy tierrel tech tree tankokat es ellatjak oket meg egy agyucsovel (tavlati terv a 3 agyus tankok bevezetese, ezek valoszinuleg kerekesek lesznek mert az a trendi).

[ Szerkesztve ]

(#190892) peterson79 válasza ollie (#190889) üzenetére


peterson79
őstag

Úgy látszik nem ment át a szarkazmus;)

Tudjuk, hogy nem nerfelik..

(#190893) peterson79


peterson79
őstag

Világositsatok már fel ezzel a Ranked jutalmakkal, diviziokkal kapcsolatban.

Lesz kvalifikáció vagy mi a csuda, utána pedig a 3 divízió, különféle jutalmakkal.
Ezen felül van a bronz, ezüst és arany liga, ami ha jól tudom legjobb 20%, 30% és a maradék 50%-a a játékosoknak.

A ligákba mikor kerülsz be? A kvalifikáció után?

(#190894) Bobyjack válasza peterson79 (#190893) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha a kvalifikáción és utána mindhárom divízión végigmész teljesen, akkor a legvégén a teljesítményed alapján besorol a három liga egyikébe.

(#190895) Gyuri27 válasza wwenigma (#190884) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó az a pen t10-ben 300+-ról. Ja várj :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#190896) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
hol számolja a nemzet csatáját a győzelmi sorozatot amiért pontok vannak ugye max a 8 pont amit lehet szerezni..
tier limit az 5ös szint?

WoT:jimmbo

(#190897) Bobyjack válasza Bobyjack (#190894) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ja és plussz, hogy amikor ligákba kerülsz, elméletileg javíthatsz a helyzeteden további játékkal. Bár a hatásfoka kétséges, mert ott azért már jellemzően jó játékosok vannak, akik elől nehéz sráfot lopni.

A másik, hogy ahogy jönnek fel idővel a lassabb/gyengébb játékosok, "magától" is fel tudsz kerülni jobb ligába a harmadik hét végére ahogy telnek fel a helyek alattad.

És tetszik, hogy összességében majdnem egy harmaddal kevesebb sráf kell ahhoz, hogy feljuss a ligákba, ez egy élhetőbb követelmény. Az alapján, hogy az EU szerveren összesen 2356 embernek sikerült feljutni oda, jogos volt a követelmények gyengítése.

(#190898) e-newsee válasza jimmy74 (#190896) üzenetére


e-newsee
addikt

Tier limitet nem tudom, de ott tudod megnézni, hogy állsz egyéniben, ahol regisztráltál az egyik nemzethez.
Elvileg itt:
https://8nations.worldoftanks.eu/

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190899) peterson79 válasza e-newsee (#190898) üzenetére


peterson79
őstag

Hmm, Lengyelek szorosan a második helyen.

(#190900) peterson79 válasza Bobyjack (#190894) üzenetére


peterson79
őstag

Végig mindhárom divízió-n?? Az baromi sok...
Most szedtem össze azt a pár milkát, nem akarom elverni mindet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.