Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190301) peterson79 válasza ollie (#190298) üzenetére


peterson79
őstag

Neki nincs berakva, szerintem úgy érti.

(#190302) peterson79 válasza kchryss (#190283) üzenetére


peterson79
őstag

Köszönöm szépen az összefoglalót.

(#190303) popey37 válasza ollie (#190298) üzenetére


popey37
addikt

ne legyél már ennyire okos, minek rro amikor a sima 295 a gold 375 mm pen?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190304) Barret001 válasza jano_77 (#190300) üzenetére


Barret001
addikt

Előbb írtam én is,hogy erőn felül kell teljesíteni hogy összejöjjön valami...Nekem 5 körből sikerült 1 win.Elég is volt mára...Valami nyerős küldi miatt mentem én is. Más már nem motivál...Várom a karácsonyt,talán lesz miért játszani.

(#190305) Barcelona95 válasza popey37 (#190303) üzenetére


Barcelona95
tag

Lightok, német papír td-k és kis hp-s tankok ellen.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#190306) Barret001 válasza peterson79 (#190302) üzenetére


Barret001
addikt

Csinálj jó sok XP-t,meglesz az az Ász ennyi :D Az sem baj,ha nullát sebzel!

(#190307) Stigma.HC válasza popey37 (#190303) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Például cap reset. Minden tankomban van, kivéve táras. Nem véletlenül...
562 alatt sima vagy gold akkor sem sebezhet, ezt nem hiszem el, ha csak nem látom.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190308) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

705A mennyire jo tank most?
( jo par 10est meg tudnek venni de csak egyre van mani. 705 tetszett. )
koszi

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#190309) popey37 válasza jano_77 (#190300) üzenetére


popey37
addikt

nem tudtad, hogy itt nem szabad a wg-t ócsárolni? vannak fizetett tagok akik dicshimnuszt kell hogy zengjenek a wg-ről és leoltják azokat akik rosszat mondanak.
/ amugy meg mindenki tudja, hogy manipulált a játék: a +/- 25% RNG pont elég manipuláció, ezért van a sok 5:15 eredményű csata: egyszerű mint az egyszeregy, számolj kicsit: 50-50%, valmelyiktől elveszi a 25%-ot, a másiknak odaadja és máris 25-75% ami a legjobb esetben is csak 5:15 végeredményt ad.
de nincs manipuláció.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190310) popey37 válasza Barcelona95 (#190305) üzenetére


popey37
addikt

ebben igazad van, de 16 sec töltésidővel nem fogok löszert váltani, az a 200 plusz hp nem ér annyit.
repesszel is probáltam, de 1000 fölé ritkán adta, akkor meg minek?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190311) ollie válasza popey37 (#190303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek lőnék goldot mint egy idióta, amikor ott a 295 pen és a jó HE?

***

(#190312) ollie válasza sfefe (#190308) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semennyire.

***

(#190313) popey37


popey37
addikt

ez a mai vége, lehet pár napot ki kellen hagyni:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190314) Thrawn


Thrawn
félisten

Mindjárt sírok :DDD
Hangot bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#190315) popey37 válasza ollie (#190311) üzenetére


popey37
addikt

megmondom percek alatt: mert az RRO jó esetben 500 körül sebez, 16 sec a töltésidő, a tank lassú mint a csiga, ha oda érek valahova nem fogok 4-500-kat löni amikor lőhetek 800 környékén. sanja a t110E4 -el legalább a hp dupláját kell sebezni, hogy elfogadható legyen a statja. ezért nem használok benne RRO-t.
egy meccs alatt jó esetben 5-6 lövésem van, az RRO-val max 2500-3000, gold és sima akár 6k is lehet.
nem beszélve a borzalamas szórásról, amikor fullra beszükülve sem találom el a tankot, a repesszel meg nem fogok a puha tankokra várni, főként hogy szinte lehetetlen eltalálni repesszel a száguldozó csodákat, a TD-hez meg kevés a sebesség, mire odaérek mind halott.
ez azt hiszem elég indok, hogy miért nem használok benne repeszt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190316) popey37 válasza Thrawn (#190314) üzenetére


popey37
addikt

én beszartam rajta :)
sok sör nem csuszott le a torkukon. :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190317) kchryss


kchryss
addikt

Mi ez a chieftain markolási mánia a streamereknél? Nem csoda, hogy Skill nem tudta markolni, belenéztem pár ismertebb streamer adásaiba és majdnem mindegyik grindelte a 3 jelet rá az elmúlt 2 hónapban valamikor.
Ráadásul sokan nem is a saját acc-jukra csinálják. Daki például több wg-s cc acc-on is 3 markolta. CarryBarry pedig Buksika11-nek csinálta meg aki a neve és a korábbi klánjai alapján magyar. A statján eléggé látszik is, hogy ezzel a tankkal nem ő játszott többnyire. Az adás amikor sikerült neki a 3. jelet felrakni rá: [link]
CarryBarry amúgy már úgy csinálta meg rá a 3 jelet, hogy akkor már 6500 volt az elvárt vagyis már csak nagyon picivel volt alatta annak mint amennyi akkor kellett amikor Skill csinálta. De neki is 300 csata kellett hozzá.
De láttam próbálkozott Decha (Cígan acc-ján), Aniallator és Chessgeanie is vele. Chessgeanie-nek láttam olyan sok órás adását pár napja ahol bőven 5000 felett volt az átlagsebzése vele mégis csak 90% körülig jutott. Jól felverték egymásnak az elvárt értékeket.

(#190318) Ebit válasza kchryss (#190317) üzenetére


Ebit
addikt

Most jó fejek, vagy egyszerű csalók ezek a streamerek?

(#190319) peterson79 válasza kchryss (#190317) üzenetére


peterson79
őstag

Ilyenkor pedig jön az egyetlen kérdés ami jöhet: miért nem veszi el az accountot a kedves WG az ilyenektől?? Tudtommal tiltja a szabályzat más accountjának a használatát...

Amúgy nem érdekel különösebben, mert ez csak Gunmark, csak amikor chatbant meg isten tudja milyen banokat osztogatnak, azért elgondolkozik az ember, hogy akármilyen híres is legyen, mint streamer, megbüntethetnék Őket is...

(#190320) Eugene Roe válasza kchryss (#190317) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Itt válik el a szar a víztől :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190321) e-newsee válasza peterson79 (#190319) üzenetére


e-newsee
addikt

A használatát nem tiltja szerintem semmi. Figyelmeztetnek, hogy ne add ki a belépéses adataidat senkinek, mert visszaélhetnek vele, de miért tiltanák? Ha pénzért húzza nekik a GM-ot, akkor az már büntethető lenne, de ha csak szórakozásból, akkor azon nincs semmi illegális. Szerintem.
Ettől függetlenül nem korrekt, ezzel én is így vagyok. És ha már egy-két korai elszólás miatt kitették scheffet a CC programból, akkor ilyenek miatt az orrukra koppinthatnának a többieknek is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190322) jano_77 válasza peterson79 (#190319) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olvasd el az aláírásomat és meg is kapod a választ! Szerintem ez a különböző mérlegelési rendszer undorító. Már az iskolában sem tartottam fair-nek. :o :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190323) peterson79 válasza e-newsee (#190321) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem tiltja, mintha még a betöltő képernyőn is lenne ilyen felhívás. Akik megosztják az accountjukat, mindketten elveszíthetik a hozzáférésüket. Valami ilyesmi. Persze feltételes módban van írva...pont az ilyenek miatt:)
Téged kirughat, de egy streamert csak max figyelmeztet... szerintem

De mindegy, nem ezért fogok nyugtalanul aludni, meg mondom nem érdekel, csak amit Jani is ír, hogy kettős mérce van, az egy picit zavar.

(#190324) PaJa1


PaJa1
őstag

Üdv újra! :)
Másfél év kihagyás után újra beröffentettem a játékot. Első fél óra az újdonságok olvasgatásával telt.

Benne lennék ebben az friss/rég nem játszott játékos meghívós, szakaszozási buliban extra jutalomért. Ki aktív még régi játékos társaim közül?

Nem sokkal fentebb nem értettem mi ez a markolási mizéria (markolás-mint magyar szóra gondoltam először :))). De a 3 gun markon pörgést se értem, minek?

ui: A kb másfél évvel ezelőtti legutóbbi hozzászólásom miatt tájékoztat a fórum, hogy a téma összefoglaló változott. Beleolvastam és látom hogy már akkor se volt naprakész mikor az előző hozzászólásom íródott :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#190325) e-newsee válasza PaJa1 (#190324) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha játszottál is tegnap, nem csak beléptél, akkor buktad a meghívós programot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190326) peterson79


peterson79
őstag

Hmm, belémbújt a kisördög...

Khryss, nem szeretnél véletlenül segíteni pár küldetésben amiket szerintem Én az életben nem fogok megcsinálni, mert béna vagyok...??

Tegnapi napon kb mint egy zombi mentem... nem sikerült semmi sem. De hozzáteszem, olyan lövéseim voltak, hogy felénél azt se láttam hova ment, de kb olyan volt, mint mikor átmegy a tankon a skuló...a másik fele meg pattant..már hangosan röhögtem az egészen.

(#190327) Barret001 válasza peterson79 (#190326) üzenetére


Barret001
addikt

Én meg megtanultam 1 nap alatt játszani,sajnos a csapatom rendre elbukta a meccseket...Az egyetlen nyert meccset nekem kellett megoldanom! Szerinted milyen lesz a következő etapom? :U

(#190328) jano_77 válasza peterson79 (#190326) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nagyon sok ilyen lövés van nap mint nap. Én először még mosolygok, de a sokadiknál már őrjöngök! Amit a családom nem néz jó szemmel - meg is értem persze. :U

Nézzenek oda, ismét egy SOHATÖBBETMEGNEMVÁSÁROLHATÓ TANK a boltban a FURY személyében! Ez a WG. :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190329) PaJa1 válasza e-newsee (#190325) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak beléptem ma, elolvastam az újdonságokat. Az utolsó csatámnak tavalyinak kell lennie.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#190330) ollie válasza jano_77 (#190328) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ennél szó sem volt arról, hogy nem lesz többet vásárolható.

***

(#190331) jano_77 válasza ollie (#190330) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egészen biztosan tudom, mert megvettem anno én is. Mégpedig a Sonyval karöltve volt akkoriban meghirdetve, ha jól emlékszem vissza és volt is kis botrány mert a Sony nem járult hozzá vagy vmi hasonló. A lényeg, hogy az volt a mondás: addig leget csak megvenni, amíg a film a mozikban megy. De ettől függetlenül nem most kerül be először azóta. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190332) jano_77 válasza jano_77 (#190331) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt muszály betenni, most tálaltam. Szerintem mókás. :K [link]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190333) kchryss válasza Ebit (#190318) üzenetére


kchryss
addikt

(#190319) peterson79:
(#190320) Eugene Roe:
(#190321) e-newsee:

Ha nem a saját acc-ján játszik a streamer annak 3 oka lehet:
1) Haver fiókján játszik valamilyen nem anyagi okból kifolyóan - erre a legkisebb az esély, de nem lehet kizárni. Például Decha és Cygan mindketten régóta a FAME játékosai, mindketten lengyelek és mindketten streamerek, simán el tudom képzelni hogy barátok és ezért használnak egy acc-ot. Decha a saját acc-ján már majdnem 1 éve nem játszott.
2) Saját acc-ján nincs meg valami a streamernek, ezért elkér egy olyan acc-ot ahol ez megvan és így tud adást gyártani vele. Skill4ltu például volt hogy egy haverja acc-ján játszott a T22-vel, mert a wg sokáig ígérte neki, hogy megkapja bérbe, de nem bírta kivárni. Ezzel kapcsolatban mondta akkor Skill, hogy rákérdezett a wg-nél és azt mondták neki, hogy nem érdekli őket ha más acc-ját használja valaki. Később egyébként megkapta a wg-től a t22-t és végül a saját acc-ján húzta ki rá a 3 jelet. CarryBarry például ha chieftain-t akart megint "markolni" akkor azt a saját acc-ján nem tudta volna, mert ott már régóta 3 jelezte.
3) Valaki fizet neki, hogy az acc-ján játsszon

Az első kettővel szerintem nincs semmi baj. A harmadik verzió már kérdésesebb, minden esetre a wg mind a hármat magasról letojja.
Engem egyébként teljesen hidegen hagy, hogy valaki azért fizet, hogy a statját vagy a kiválósági jelét húzzák. Nekem ebből semmi hátrányom nem származik. Attól még, hogy a fizetett stathúzás miatt ott a három jel a tankja csövén, lilának mutatja az xvm vagy érdemtelenül top klánban van még nem tanul meg játszani az eredeti tulaj, semmivel sem lesz előnyben ellenem a csatatéren. Ha valakinek megéri azért fizetni, hogy az e-pénisze nagyobbnak látszódjon nyugodtan tegye, úgysem használok xvm-et a 3 jeltől meg nem szoktam összefosni magam a harctéren.
A reward tankos vásárlásokat például jobban elítélem, de ott sem azzal van bajom aki megveszi, hanem azokkal akik hugyért-szarért árulják és a wg-vel aki olyan kampány szabályrendszert csinál amivel ezt a tevékenységet kifejezetten támogatja ahelyett, hogy hátráltatná.

(#190326) peterson79:
"Khryss, nem szeretnél véletlenül segíteni pár küldetésben amiket szerintem Én az életben nem fogok megcsinálni, mert béna vagyok...??"
Itt nem tudom pontosan mire gondoltál és mennyire komolyan írtad. Ha arra gondoltál, hogy valamiért cserében én megcsinálom helyetted a küldetéseket akkor rossz helyen kopogtatsz, én nem fogok elkurvulni! Ha úgy értetted, hogy tanáccsal vagy szakaszozással segíthetnék akkor arról lehet szó, de erre szerintem találnál nálam alkalmasabb játékost is. Ha poénnak szántad akkor lemaradt az emotikon a végéről és nekem nem jött át.

[ Szerkesztve ]

(#190334) vJokka válasza kchryss (#190224) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem vettem támadásnak, viszont azt, hogy "elspojlerezted" nem bocsájtom meg ;]

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#190335) peterson79 válasza kchryss (#190333) üzenetére


peterson79
őstag

Komolyan gondoltam, azért írtam úgy, hogy kibújt belőlem a kisördög. Ha más tehet ilyet, akkor Én is tehetek alapon...

Nem gondoltam, hogy ezt ilyen elkurvulásnak titulálod, pusztán annyira gondoltam, hogy kihívást látsz benne és szívesen megcsinálsz helyettem pár olyan küldetést - pl sebezz 6000-et és még ölj is meg 4 tankot vagy pattints 3-szor annyit, mint a tank életereje - amihez Én kevésnek érzem magam. Annyi a bajom, hogy a mostani felgyorsult játékban, ahol néha 5 perc alatt vége egy csatának és 15-2 a vége nem sok esélyt látok rá, hogy ezt Én segítség vagy ilyesmi nélkül megcsinálom.
Szakaszban? Elég random ahogy ráérek, de akkor talán az lesz a megoldás. Egyáltalán melyiket lehet így? A 6000-es sebzést lehet?? Szerintem nem, de jó lenne ha igen.

(#190336) Bobyjack válasza peterson79 (#190335) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Sajnos ezekhez a küldetésekhez nem sokat tesz hozzá egy szakasztárs. Ehhez megfelelő tank, szerencse és kitartás kell. Idővel sikerül, de pár idegsejt rámegy.

(#190337) jano_77 válasza Bobyjack (#190336) üzenetére


jano_77
nagyúr

SŐT....egy jó szakasztárs még kvázi hátrány is lehet, mert elveszi előle a sebzést és killeket.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190338) kchryss válasza peterson79 (#190335) üzenetére


kchryss
addikt

Ha keresnél biztos találnál gyorsan olyat aki megcsinálná helyetted, de én ahogy írtam kurvának érezném magam szóval én nem csinálok ilyet.

Szakasz kicsit megkönnyítheti a dolgodat, de szakaszban is a nagy része rajtad múlik a küldetés szempontjából. Olyan dolgokban lehet jó a szakasz, hogy például ha tapasztaltabb szakasztársad van az megmondhatja neked hogy éppen hogy érdemes helyezkedni, hol érdemes spotolni, spotolós küldetéseknél lövi a spotod. Ha kill kell neked akkor lehápézza az ellenfelet, de meghagyja a killt neked, ha sebzés kell akkor csak láncol és hagyja, hogy te farmoljál, felveszi a lövést helyetted ha szükséges ezzel megmentve téged, stb.
Viszont ehhez nem ártana hanggal kommunikálni, nekem meg nincs mikrofonom, ezért írtam, hogy találnál nálam jobb szakasztársat.

Konkrétan amiket írtál küldetések: a sebezz 6k-t ölj 5-öt kifejezetten könnyebb szakaszban, de kell hozzá a jó mm és a te jó teljesítményed is, de ze például szerintem belátható időn belül összejönne szakaszban. A blokkolj 3x annyit mint a hp-d az egy retardált küldetés, szakasszal nem nagyon lehet befolyásolni és nagyrészt attól függ, hogy mikor találkozol elég sok hülyével ellenfélként. Az ászolós küldetés is könnyebb ha a szakasztárs a kezed alá dolgozik.

(#190337) jano_77:
Nade ha tudja, hogy ez a küldetése és elveszi előle akkor pont, hogy nem jó szakasztárs. :D
Ha a küldetés a cél akkor a jó szakasztárs úgy játszik, hogy legnagyobb valószínűséggel meglegyen a társnak a küldetése.

[ Szerkesztve ]

(#190339) jano_77 válasza kchryss (#190338) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kchryss! Te mindig nagyon tájékozott vagy és képben vagy, hogy melyik maraton, event jutalmát mikor adja a WG. A mostani rallys event festéseit mikor kapjuk meg, esetleg van róla infód? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190340) kchryss válasza jano_77 (#190339) üzenetére


kchryss
addikt

Ennyire tetszik, hogy már sokadszor írsz róla? :)

1 órája kiadott hivatalos cikk szerint: "All Tournament rewards will be credited to your accounts before October 11, as we need time to make sure that there were no rule infringements among the winners, and absolutely no possibility of contractual battles. So be patient—the trophies are on their way!"
[Tank Festival 2019 Recap and the Road Ahead]

Magyarul legkésőbb október 11-ig megkapod, egyelőre még vizsgálják, hogy a nyertesek nem csaltak-e. Az első helyezettek ha jól rémlik az intel és a razer által felajánlott komolyabb tárgyi nyereményeket kapnak, ezért kell jobban vizsgálniuk nem volt-e csalás.
Mondjuk szerintem biztos volt csalás, de úgysem fog kiderülni. Az elsőknek annyi pontjuk volt, hogy 2 héten keresztül éjjel-nappal folyamatosan játszaniuk kellett amint elérhetővé váltak a futamok, ezt nem hiszem, hogy egy ember meg tudná csinálni. Azt meg hogy mikor ki ült a gép előtt úgysem tudják ellenőrizni.

(#190341) jano_77 válasza kchryss (#190340) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért vagy ennyire bizalmatlan kérlek!? ;]
Köszönöm az infót! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190342) zodo


zodo
nagyúr

Gyűlnek a kuponok, remélem ma bekerül valami a 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger helyett amire érdemes költeni.

IV. Morphelo Emlékverseny-re neveztem "A Wargaming virága" kihívásra ezzel a Mutz körrel.
1134 xp, vigaszdíjra még jó lehet. :)

1.6.1.0 frissítés is megérkezett!

[ Szerkesztve ]

(#190343) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ez az Offspring tank video eleg korrekt lett :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190344) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nemzetvaltaskor a Rudy kap egy 100% BiA-s lengyel legenyseget. Viszont a a tank felszereleseket ujbol ra kell tenni, tehat hiaba van a szovjet Rudy felszerelve, a lengyelt is fel kell. Szerencsere a konfiguraciokat megjegyzi, nem kell allandoan pakolgatni a cuccokat.

(#190345) e-newsee válasza Dobi 562 (#190344) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak a Rudy került át a véglegesbe?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190346) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Wow, megjelent a 64bites konyvtár, eddig az nem volt ha jol emlekszem. Orulok a nativ 64bitnek. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190347) jimmy74 válasza peterson79 (#190335) üzenetére


jimmy74
őstag

Melyik küldetés tank ez amit csinálsz!?
Hányas tier a minimum?

WoT:jimmbo

(#190348) Dobi 562 válasza e-newsee (#190345) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen

(#190349) ollie válasza Dobi 562 (#190344) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És más a statja a szovjet meg a lengyel Rudynak?

***

(#190350) ollie válasza e-newsee (#190345) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyelőre, teszt jelleggel.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.