Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113301) lacibacsi válasza kobipeti (#113296) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azért azt feltételezem, hogy ezek a klán felkérések nem a FAME-től, vagy VT3PS-től jönnek. Ugye?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113302) kobipeti válasza lacibacsi (#113301) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nekik van xvm telepítve :), mondjuk akiknek nincs azokhoz meg bejelentkezek büntiből :)

[ Szerkesztve ]

(#113303) kisküzdő


kisküzdő
tag

Üdv nem tudom hogy érdekel -e valakit, Abbey-re nyitok 1 gyakorlót tornyos és light tankoknak mutatnék valamit.
ha valakit érdekelne. szigorúan csak magyaroknak :)

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#113304) jagada


jagada
őstag

Azért ne felejtsük már el, hogy ez egy csapatjáték, és az eredményesség szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy 15 vagy 29 játékos ellen kell megvívnunk a csatát! Imádom amikor egy kibecsuki helyzetben blokkolnak miközben tölteni visszamennék a fedezékbe, vagy a nagyobb testű tankkal tolnak ki a fedezékből az ellenség össztűzébe a tomatók és jót nevetnek rajtad amikor felrobbansz. Illetve amikor behozzák a T10-es csatába a két T1-es barijukat, + az AFK BOT szakaszokról nem is beszélve, amivel hazavágják a minimális nyerési esélyünket is. Azért nem egyszerű egy olyan csatában összelőni a magunkét, amikor a csapat lemming vonatot játszva elhullik az első két percben, te meg ott maradsz a -2 tieres stock tankoddal és 6 irányból lőnek egyszerre.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113305) Szepi1979 válasza Enzolord (#113298) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mobilnet, feljebb úgy négy sorral megtalalod. Sejtettem hogy lecsapsz majd rá! :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#113306) lacibacsi válasza kisküzdő (#113303) üzenetére


lacibacsi
addikt

Тогда я останусь дома....
:O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113307) KisApám válasza jagada (#113304) üzenetére


KisApám
addikt

Mint az Armored Warfare.
Ott - főleg mostanság - rendszeresek a 0-11,0-8,0-7,0-14 csaták oda-vissza (10 alkalomból 8x ilyen van, percek alatt). Sok a kempelő, meg az oldalamat mutatom az ellennek, hogy lássa a seggemet is, mert az olyan jó formás és tüzes (idővel, lövés után :DDD ) Az AW-ban is rengeteg a BOT, össze vissza forog ha meglövik, egész csata alatt 100 métert nem tesz meg.
Nincs új a nap alatt. "Közösségi" játéknál ez van. DE az AW-ban legalább nincs XVM meg MOD. :D (És az arty legalább balanszolt.) Sok arti catát mentem az AW-ban, és sajnos sokszor vagy első, de főleg mostanság 10-ből 7x az első 3-ban vagyok. No így helyezkednek, játszanak ott.

A WoT-ban és az AW-ban is úgy kell megkezdeni a csatákat, hogy 29 ellenfeled van. 15 tuti ki akar lőni, 14 meg valszeg akadályoz abban, hogy kilődd az ellenfelet, vagy győzz. Max. kellemesen csalódsz csata közben, hogy a saját csaptodban nem csak majmok nyomkodják a billentyűket (könnyen betaníthatók), hanem valaki gondolkozik is. Pl. átlátja a térképet, a saját és az ellenfél csapatának mozgását, tud helyezkedni és tudja hová kell lőni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#113308) kisküzdő


kisküzdő
tag

sorry nem voltam egyértelmű. Spotter és vagy tornyos helyet mutatok ha valakit érdekel. Szoba gyakorlóban,muszkli.
Még kb 10 percig.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#113309) jagada válasza kisküzdő (#113308) üzenetére


jagada
őstag

Pár screenshotot lőhetnél azoknak, akik dolgoznak :)) A spotter kimondottan érdekelne!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113310) #84221696


#84221696
törölt tag

Mennyi ideig lehet bekékülni?

(#113311) rlazol válasza kisküzdő (#113303) üzenetére


rlazol
addikt

kérlek, hívj meg, ha még aktuális, nem tudom, mi az ingame neved.

megvan, benn vagyok, várom a besorolást.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113312) Bad Pritt válasza #84221696 (#113310) üzenetére


Bad Pritt
félisten

A gonoszságod mértékétől és rendszerességétől függ. :D
Pár órától pár napig terjed rendszerint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113313) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez van, amikor a netre fogom, hogy szar vagyok...

A vége fele kezdett el szarakodni.. szopcsi.

[ Szerkesztve ]

(#113314) Greentea válasza popey37 (#113240) üzenetére


Greentea
senior tag

Én kérek elnézést, hogy feltettem egy kérdést...

(#113245) Warton
Köszi!
Akkor próbálgatom tovább a 21cm-essel. :) Úgyis most a küldi feladat a kill lopkodás, csak ne tenne állandóan t8-ba.. (3 t9-est kellene kilőni.. :D )

[ Szerkesztve ]

(#113315) oke válasza SoulReaver (#113313) üzenetére


oke
senior tag

Elég darabos a tankod járása :)

(#113316) kisküzdő válasza rlazol (#113311) üzenetére


kisküzdő
tag

Te jöttél és meg is mutattam :) ha valakit még érdekel írjon pls privátot. Este megmutatom. most kell a kisebb fiamnak a gépem.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#113317) Enzolord válasza #84221696 (#113310) üzenetére


Enzolord
addikt

Amíg nem vagy balfék és 2000 fölött van a WN8.. 2500 fölött be is lilulhatsz... :DD :DD :DD :DD

(#113305) Szepi1979 Ez csak természetes.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113318) #84221696 válasza Bad Pritt (#113312) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az elmúlt egy hétben arra figyeltem fel, hogy akik a japán csoda nehéz tankokban ülnek, a nagy semmin kívül mást nem csinálnak (tisztelet a kivételnek). A sokadik meccsen látom, hogy 0 sebzéssel zárják a kört. Most délután bele kerültem egy kisebb szopórollerbe. Annyira nem volt vészes, de mégis. Serene coast a map. Egyik oldalról ránk esik az ellenfél, de szörnyű módon. A két O-ni meg a bázistól 50 m-re néznek ki a fejükből. Hiába írták többen is, hogy szumó go! Semmi. Így mögéjük osontam és mindkettőt kivégeztem 1-1 fejlövéssel. Hulljon a férgese jelszóval.

[ Szerkesztve ]

(#113319) #43783936 válasza #84221696 (#113318) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azt már én is megfigyeltem, hogy a japó vasak top heavyként mindig leghátul kempelnek és sniperkednek, ha van arty, akkor azért, ha nincs akkor meg skillből.
A csata végén amikor rájuk esik a túlerő, akkor gyorsan összelövik maguknak a nagy kalibert, mialatt lebontják róluk a páncélt.
Persze a végén nem ők a nyomorékok, hanem az a sok barom csapattársuk

(#113320) SoulReaver válasza oke (#113315) üzenetére


SoulReaver
veterán

Majdnem így visítoztam.. XD

(#113321) McSico válasza Atti777 (#113228) üzenetére


McSico
senior tag

Pingre teljesen jó minden. Kaspersky van fent, de már próbáltam úgy is hogy teljesen kikapcsoltam mindent benne.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#113322) #84221696 válasza #43783936 (#113319) üzenetére


#84221696
törölt tag

Frusztált voltam és rossz helyen voltak rossz időben.

(#113323) lacibacsi válasza SoulReaver (#113313) üzenetére


lacibacsi
addikt

Funny! Van akinek a WN8-a nincs annyi, mint neked a pinged... :D

(#113318) meunier: Szerencsés vagy. A harmadik lövésre jött volna a bann.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113324) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Nektek működik már a szakasz meghívás? A Jimbo célkeresztet kiáltották ki hibásnak még a múltkor, de most a legújabb Aslain pack van felrakva és azzal sem megy. Hiába kattintok, nem megy. Így nehezen lesz meg a napi küldi...

Na meg olyat sem sűrűn látni, hogy este fél hétkor az EU1-en 7k, az EU2-n 4k játékos van csak. Mi van? Kitört az ebola?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113325) #43783936 válasza lacibacsi (#113324) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem is Aslain van fent, és működik.
Lehet hogy valóban a jimbo a ludas, mert nálam nincs fent.

(#113326) lacibacsi válasza #43783936 (#113325) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Kipróbálom célkereszt mod nélkül...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113327) fradi81 válasza lacibacsi (#113324) üzenetére


fradi81
veterán

A fenti gombbal megy csak a szakasz a jobb klikkes nincs már.

moto g72, Ninebot d28e

(#113328) popey37 válasza Greentea (#113314) üzenetére


popey37
addikt

jó lesz az a 21 cm-es hidd el. artynál nem mindegy hogy 1400 vagy 2000 damage, ritkán fog annyit lőni de ha betalál az egy tank hp-je

de kérdezd az artysokat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113329) popey37


popey37
addikt

no , jön valaki 6-7-8 szakaszba? :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113330) kchryss válasza McSico (#113321) üzenetére


kchryss
addikt

Nem írtad milyen op rendszered van, de a szokásos dolgokat próbáld meg:
1: Töröld a rendszer meghajtóról a Felhasználók/Felh.név/AppData/Roaming/Wargaming.net mappát
2. Ürítsd a dns gyorsítótárat: parancssorban "ipconfig /flushdns"
3. Indítsd újra a modemed
4. Rendszergazda joggal indítsd a wotot
5. integritás ellenőrzést állíts be: jobb klikk az indító parancsikonon tulajdonságok és a célnál a "C:\Games\World_of_Tanks\WOTLauncher.exe"-t írd át "C:\Games\World_of_Tanks\WOTLauncher.exe -integrity_default_client"-re.
6. Beállításoknál kattints a tűzval kivételekhez való hozzáadáshoz

[ Szerkesztve ]

(#113331) kchryss válasza lacibacsi (#113324) üzenetére


kchryss
addikt

j1mb0 célkeresztem van és tökéletesen működik a meghívás küldése és elfogadása is.

(#113332) McSico válasza kchryss (#113330) üzenetére


McSico
senior tag

Win10 x64

Kipróbálom amiket írtál, hátha segít valamelyik. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#113333) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A T28 F30-at érdemes megvenni. Láttam tesztet róla, de az érdekelne, hogy hosszabb távon is szórakoztató vele a játék? A T44, T54 legénységének a húzására ha jól látom nem alkalmas teljesen mivel más a legénysége. Ez nagy gondot jelent?

(#113334) jano_77 válasza lacibacsi (#113324) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is Aslain, Roughneck célzó moddal és nekem sem működött még tegnap. Ma még nem léptem be.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113335) jr1994 válasza hitman77 (#113333) üzenetére


jr1994
addikt

Mikor beírtad hogy T28 F30, a karácsonyi csomag jutott eszembe és már majdnem írtam is hogy olyan drága hogy nem éri meg. De megnéztem a honlapon és önmagában adják 6 euróért ami már mindjárt korrektebb ár, ráadásul aki anno megvette az dicsérte. Bár én nem venném meg mert tier7-8 alatt kész káosz a játék, ha neked nincs ellenedre a low tier, érdemes lehet rajta elgondolkodni.

Célkereszt modot minek használtok emberek, milyen pluszt ad az?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113336) SyMbioTe válasza jr1994 (#113335) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Én pl. a Deggie's célkeresztet használom. Egyrészt kényelmesebb, jobban néz ki, mint a sima, másrészt sok hasznos infót ír ki az éppen célzott tankról pl.: löveg típusa, töltési ideje, hány méterre van és hasonlók. Nálam így néz ki:
Célzás közben.
Kívülről.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#113337) jr1994 válasza SyMbioTe (#113336) üzenetére


jr1994
addikt

Hát a felsoroltakból max az ellenfél ágyújának kiírása ad pluszt a gyárihoz képest, az is főleg akkor ha egy tankon két értelmes lehetőség is van, amúgy én úgy szoktam játszani hogy a legjobb ágyúra számítok egy tankon. Az Aslain kirak egy csillagot a stock tornyos tankokra, jó részére anélkül nem megy fel a nagy cső, nekem ennyi elég.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113338) jano_77


jano_77
nagyúr

A riban* qma anyját megcsinálja az a nyomorék Leo1 (német), aki az első csatámban mást sem csinált csak folyamatosan követett, bárhová is mentem a Ru-al és lökdösött, nem hagyott békén, csak mert be voltam kékülve tegnapról! Addig lökdösött, míg bele lőttem egyet. Majd elindultam az artyjainkat védeni, mert egy light besurrant hozzájuk. Becéloztam a lightot, majd az artynk bele gurult a lövésembe és meghalt persze, erre rögtön ki is bannoltak 1 órára! Nyomorodjon meg az ilyen paraszt gyökér! :W :o :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113339) csapee válasza jano_77 (#113338) üzenetére


csapee
senior tag

Safeshot, ha mar esszel nem megy? :U

Csapee

(#113340) SyMbioTe válasza jano_77 (#113338) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Safe Shoot modot próbáltad már?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#113341) jano_77 válasza csapee (#113339) üzenetére


jano_77
nagyúr

Képzeld van safeshot mod fent, de ha ellövöd magad és közben gurul eléd a másik tank, akkor baszhatod a modot! "Ésszel nem megy...".nagyon okos. - na megjött a haverja is! Tényleg ennyire "okosak" vagytok!? És még Ti osztjátok az észt!? OMG
Csak azt nem értem, hogy vkit miért tölti el boldogsággal az, hogy egy másik személyt kibannoltat?!? Mert ez a nyomorék konkrétan erre utazott, hogy akadjon a torkán az esti falat!

(#113342) jagada: szerintem ez az automata bannolás el van fuserálva! Rendszer jelezze automatikusan, hogy X csatában szabálytalanság volt, nézzék vissza a replayt, majd utána döntsenek! De ne azonnal egy automata döntse már el, hogy én most direkt lőttem ki egy sajátot vagy vki provokált és tök vétlenül öltem meg a saját artynkat.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113342) jagada válasza jano_77 (#113338) üzenetére


jagada
őstag

Én is kaptam egy óra banánt :)) :))
Tolt és lökdösött egy rohadt tomato T29, én a T34-el rámásztam a fejére ahogy tolattam, erre a lánctalpak alatt gyorsan elfogyott a HP-ja :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113343) rlazol válasza jano_77 (#113341) üzenetére


rlazol
addikt

ne haragudj, de csak magadat okolhatod!
először is nem véletlenül kékültél be.
ha nem lettél volna kék, a Ru se akaszkodott volna rád!
És ha nem lősz bele mérgedben, akkor hiába csúszik bele az arty a lövésedbe, ne banolnak ki.
Nem sajnálni való alak vagy kékként, akivel kibaszott a rendszer, hanem BOHÓC.

A kék azt jelenti: LEHET VELEM SZÓRAKOZNI!
és ezért szórakoznak is.
pöcsfej rohadék óvodás az ilyen?
Az. Azért keresi a BOHÓCokat.
De attól még te lettél büntetve.

Sokkal jobb vagy ennél.
Told ki a tűzvonalba és el van intézve. Velem egyszer próbálta meg valaki, én tigrissel voltam, ő stuarttal. Kitoltam a francba a tűzvonalba, le is szállt rólam.

a rendszer meg amúgy jó, mert nincs akkora kapacitása a világon senkinek, h megnézzen minden egyes csapatsebzést, lévén majd minden csatában előfordul ilyen.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113344) h1mpi válasza jano_77 (#113338) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én csak azt nem értem ez miért ON Topic téma?

(#113345) #84221696 válasza rlazol (#113343) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ma bekékültem délután és még ezután is mentem tizen valamennyi csatát, de senkinek sem jutott eszébe basztatni. Szóval, van ilyen is. :)

(#113346) jano_77 válasza rlazol (#113343) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Laci, pont Tőled nem vártam volna ezt! Amúgy kérlek olvass kicsit figyelmesebben, mert én voltam a Ru-al és a nyomorék a Leopard1-el! Egyébként simán be tud kékülni az ember úgy is, ha nem szándékosan lő a csapattársába! De ezen most nem fogok vitatkozni, ugyanis ismerlek és tudom, hogy nem lehet Veled vitába szállni. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113347) kchryss válasza jano_77 (#113346) üzenetére


kchryss
addikt

"Egyébként simán be tud kékülni az ember úgy is, ha nem szándékosan lő a csapattársába! "

Több éves wotos pályafutásom alatt sosem lettem kék. Biztos valamit rosszul csinálok. :U

(#113348) h1mpi válasza kchryss (#113347) üzenetére


h1mpi
nagyúr

3x nehéz véletlen belelőni egy csata alatt saját csapattársába az embernek :U

(#113349) rlazol válasza jano_77 (#113346) üzenetére


rlazol
addikt

sry, ha a a tankok szerepét félreértettem, de a lényegen nem változtat.
bekékültél, ő csak kihasználta.

vitán kívül, ha azt nem akarsz, magyarázd el kérlek, ahogy más is mondta: én hogyhogy nem kékülök be? akár safeshot nélkül se? pedig ma is lett volna alkalmam csapattársba lőni, miután egy idóta tigris addig maszatolt Ruinbergen a halálutcában, hogy kikerültem a sidescrape pozíciómból és egy csomó lövést bekaptam...
De nem lőttem bele! Sőt, ki se toltam.
Reportoltam oszt mentem a dolgomra.

ez nem vitakészség dolga, hanem azé, h belátom, mindenképp én járok rosszul, hát a kisebbiket választom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113350) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Na szóval. Valami más kavarhat be nem a célkereszt, mert három másikkal sem ment a meghívás. (Bizonyára a várpakk lehet a hibás... :B )

Elindítottam hát modok nélkül a játékot. A jót, a kényelmet könnyű megszokni és olyan mint a levegő: amikor hirtelen elfogy, akkor kapkodsz utána. Az első pár csata alatt hiányzott a hitlog, Sauron szeme, a csata végi összesítő megszokott képe. Egy tucat csata után azonban már csak egy dolog hiányzott igazán: a zoom mod. Azért a 30x nagyítás sokat dob a pontosságon. :K

Az jutott eszembe, hogy esetleg valami beállítás "ragadt bent" korábbról. Melyik az a fájl, amelyiket ki kell törölni, hogy alapbeállításokkal induljon a játék? A config.ini? Még ezt megpróbálnám... De majd csak holnap, mert aludni is kellen. Mindjárt itt a fél öt... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.