Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113351) kchryss válasza lacibacsi (#113350) üzenetére


kchryss
addikt

Modok nélkül sem működik a meghívás? Ha működik akkor nem kell törölni semmilyen beállítást, mert valamelyik mod okozza.

(#113352) McSico válasza kchryss (#113330) üzenetére


McSico
senior tag

Úgy látszik a gond nem kicsi. Még mindig nem tudok belépni.
Na mindegy, akkor várok egy update-re, háta rendbe teszi, mert frissítés előtt nem volt gond.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#113353) kchryss válasza McSico (#113352) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor 2 dolgot tesztelhetsz még.
1. Regisztrálsz egy másik accountot és megnézed azzal be tudsz e lépni. Ha be tudsz akkor nem nálad van a hiba hanem a WG cseszett el valamit az accodon, ilyenről is olvastam már.
2. Valamelyik ismerősödnél próbálsz meg belépni a mostani accoddal vagy megadod a jelszavad valakinek akiben megbízol hogy próbálja ki. Ha másik gépen be tudsz lépni akkor nálad lesz a hiba nem a WG-nél.

(#113354) Emu


Emu
őstag

Bedobom a mai termést: (e-pénisz növelésére, ha már ma téma volt)



Ha valaki meg szeretné nézni az 1757xp-s kört, replay

(#113355) kchryss


kchryss
addikt

Este elment a netem, de hajnalban csak megcsináltam a napi szakaszos küldetést. Még akkor is ha a WG próbált keresztbe tenni és 7vs7-be tett be a kevés játékos miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#113356) emre válasza h1mpi (#113344) üzenetére


emre
veterán

Azért mert elintéztétek hogy az legyen.
Tessék neki örülni. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#113357) Reiki


Reiki
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek már ebben a látótávolság témában.
Most vettem észre, hogy minden látótávnövelő eszközön az van írva, hogy max 445m lehet, ez megegyezik a spot tavolsággal.
Akkor most nem érdemes a 445m fölé menni vagy igaz, hogy minél messzebb látok annál nagyobb az esély, hogy felfedjem a bujkáló ellenséget ?
Ezt az egész dolgot ha valaki összefoglalná, megköszönném neki :)

köszönettel: Reiki

(#113358) joergie válasza Reiki (#113357) üzenetére


joergie
őstag

A látótávodat 2 dolog befolyásolja. A tankod/legénységed látótávolsága, a másik az ellenséges tank camo értéke(tankoknak egyedi camo értékei vannak, függ attól hogy áll/halad/lőtt, van e modul camo, skill camo, festés, bokor/fa).
Tehát ez hogy néz ki a gyakorlatban. Van egy ru251ed, és belövöd mondjuk a látótávot 446m-re, azzal biztos mindent meglátsz. Nem így lesz. A mező közepén álló fullcamo-s ru251-et bokor mögött ugyanúgy 80m-ről fogod meglátni. Viszont ha van 480m látótávod, lehet hogy az amúgy 446m látótávval nem látnád meg 420m-ről a tier10 medet(a camo értékei miatt), 480m-es látótávval már meglátod.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#113359) h1mpi válasza emre (#113356) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem meg mindenkinek tudnia kellene mi hova való

(#113360) lacibacsi válasza kchryss (#113351) üzenetére


lacibacsi
addikt

Modok nélkül megy. (Meg is csináltam a napi küldit) Viszont ha nem segít a hidegindítás, akkor marad a modok egyenkénti telepítése. Akkor majd kiderül, hogy ki a ludas.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113361) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Csak nekem tűnik úgy, hogy megszaporodtak a sebzés nélküli critical hit-ek a 9.14 után :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113362) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gyári 6. Érzék hangot honnan tudok szerezni? :) nincs egy normális az aslainban...

Egyébként alig használok modokat 9.14 óta. Hit log meg xvm, szines lövés nyomok, mert sokszor nem egyértelmű, hogy hol lőttek be.

[ Szerkesztve ]

(#113363) adrian360 válasza SoulReaver (#113362) üzenetére


adrian360
őstag

Hát ha nem pipálod ki aslainban a 6.érzék hangokat, akkor marad a gyári :)

(#113364) SoulReaver válasza adrian360 (#113363) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tudom, de nem gondoltam, hogy alapból be van pipálva, aztán nem figyeltem és felrakott egy gagyit... gyári meg nincs benne :/

(#113365) Enzolord válasza SoulReaver (#113364) üzenetére


Enzolord
addikt

Legközelebb kérdezz minket bátran, és segítünk.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113366) galervin93


galervin93
őstag

Na akkor egy kivételt erősítő szabály a "hülye csapat miatt vagyok szar" helyzetre. CDC-vel farmoltam volna, de alig bírtam összelőni a hp-m is. Aztán Hgyu illetve egy másik kollegával szakaszban hirtelen a győzelmek is jöttek (előtte 30% wr), meg a sebzés is, a meccsek felén első osztályt futottam (mondjuk ez reklám szagú, mert asszem hatot mentünk csak :-D ). És csak annyi változott, hogy volt két csapattárs, aki biztos azt csinálta, amit kell (én nem, mert csak loptam a dmg-t :-P ). Lényeg a lényeg: akad ilyen is. Ettől függetlenül persze nagyrészt az egyén tudása határozza meg a teljesítményét.
Bocs hogy visszakanyarodtam a témához.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113367) jagada válasza galervin93 (#113366) üzenetére


jagada
őstag

Ha szakaszban mész talán az agyatlan vörös csapattársak sem merik indokolatlanul lődösni, kitologatni, provokálni az embert.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113368) SoulReaver válasza Enzolord (#113365) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem mert én tudom a legjobban!!! :DDD

(#113369) Enzolord válasza SoulReaver (#113368) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113370) rlazol válasza mcwolf79 (#113361) üzenetére


rlazol
addikt

minden patch után valaki benyög egy ilyet, nem uncsi? :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113371) Plata válasza Szepi1979 (#112900) üzenetére


Plata
félisten

Pillanatkép leírásánál is ott van,a torony forgatása közben növeli a pontosságot.
Pontosabban így szól:Ez a készség a torony forgatás közben növeli a löveg pontosságát.
Ha két lövésznek is ugyanaz a képessége akkor csak a nagyobb szintű lesz aktív.
Még hatásosabb,ha Függőleges stabilizátort is használsz.

[ Szerkesztve ]

(#113372) Plata válasza Plata (#113371) üzenetére


Plata
félisten

Hopp ezt benéztem,vagy hat nappal ezelőtti hsz-re válaszoltam. :W

(#113373) Tuco Ramirez válasza rlazol (#113343) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Pedig nem ártana csinálni ezzel valamit a WG-nek, mert kevesebb idegesítő dolog van a WoT-ban mint amikor egy csapattárs szándékosan meglő, illetve veszélyeztet (fedezékből kitol, mozgásban akadályoz stb). Ennél még az arty is elviselhetőbb, mert akármennyire is egy elcseszett járműkategória, csak a dolgát teszi ha meglő, de az ilyen aljas szemeteket valahogy ki kéne zárni a játékból.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#113374) jagada válasza Tuco Ramirez (#113373) üzenetére


jagada
őstag

Ennél a viselkedésnél még az is jobb, ha AFK, akkor legalább nem akadályozza azt, aki próbál csinálni valamit a győzelem érdekében, bár a csapat szempontjából sokat számít az a 1-2 tank mínusz, főleg, ha top tankokról van szó. A WG még azt sem tudja megcsinálni, hogy ne lehessen T1-es tankokkal troll platoonban T10-es csatában idétlenkedni, akkor meg mit várunk?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113375) #43783936 válasza Tuco Ramirez (#113373) üzenetére


#43783936
törölt tag

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#113376) SoulReaver válasza Tuco Ramirez (#113373) üzenetére


SoulReaver
veterán

Simán meglehetne oldani, hogy átmenjenek egymáson a csapattársak, mint ha szellemek lennének egymásnak. Ugyan így, a lövések is. Akkor nem lenne csapat sebzés és nem kellene banolni miatta senkit...

(#113377) lacibacsi válasza SoulReaver (#113376) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezt kitalálhatnák az igazi harcokra is. Nem lenne több baráti tűz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113378) Szepi1979 válasza Plata (#113371) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm, ezt én is elolvastam. A kérdés az volt hogy torony nélküli td-ken javít-e akkor ha a tank testét nem mozdítom csak a löveget. Ez nem volt egyértelmű de már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#113379) Szepi1979 válasza jagada (#113374) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az afk játékosokat szeretjük, jobban spotolnak mint az online csapattársak!

“ nem kell mindig nyerni “

(#113380) jagada válasza Szepi1979 (#113379) üzenetére


jagada
őstag

A kezdőkörben ácsorogva ugyan kinek spottolna? Vagy te még ennél is hátrébb szoktál elhelyezkedni? :F :F

(#113376) +SoulRiever-: egy sarkon kigurulna a csapattárs, én beállnék mögé, ő mint egy fedezék felfogná az ellenségek lövéseit (esetleg beáldozná magát és meghalna) én meg simán, gond nélkül átlőnék rajta és aprítanék, így gondoltad? Szerintem a legtöbb csata döntetlennel végződne, mert mindkét oldalon ezt csinálnák.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113381) SoulReaver válasza lacibacsi (#113377) üzenetére


SoulReaver
veterán

De itt egy játékról van szó. Ami amúgy sem tükrözi 100% -ban a valóságot. A sok csira ellen akik fogják magukat és kitolnak a bokorból, mert ő szeretne oda állni, vagy egész meccs alatt a seggedben vannak, mert agyhalottak, teljesen jó lenne.

#113380) jagada

Na jah, ez a része érdekessé tenné a csatát :D Akkor legalább a csapat sebzést oldhatnák meg. Vagy alapból a játék része legyen a lövés blokk.

[ Szerkesztve ]

(#113382) rlazol válasza jagada (#113380) üzenetére


rlazol
addikt

pontosan.
arról nem is beszélve, h mi történjen, amikor épp akkor jön a lövedék, amikor két tank keresztülmegy egymáson, melyiket milyen erővel éri a robbanás mondjuk arty esetén?
jó ez így ahogy van.
illetve jobb nem lesz.

a panaszok körét lehetne esetleg bővíteni, hogy legyen lehetőség az ilyen megnyilvánulást külön jelezni és ezek szigorú megítélés alá essenek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113383) jagada válasza SoulReaver (#113381) üzenetére


jagada
őstag

Sőt az új fizikának köszönhetően, most már azzal is szórakoznak az idióták, hogy felborogatják a könnyű tankjaimat. Nem egyszer előfordult már pl. T67-el vágtak tetőre, rögtön kezdésnél BT7 arty-val (két számjegyű WN8-al), aztán saját magát is felborította. El tudom ilyenkor képzelni az önelégült mosolyt az arcukon, hogy milyen ügyesek voltak.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113384) Argh! válasza SoulReaver (#113376) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ezt ugye nem gondoltad komolyan hogy tankok atmenjenek egymáson? :D Nagyon kiábránditó lenne... És spottolsz valamit aztán csodálkozva nézed hogy jéééé ilyen tankot még nem láttam a játékban, ennek 10 agyuja van :)) Mert 10-en állnának egymáson a jó helyeken :) Aztan egy OP arty egy lövésre kiszedné mind a 10-et. :C

(#113385) jagada válasza Argh! (#113384) üzenetére


jagada
őstag

Okosan kellene csinálni, egy nagy (japán heavy) tankba bújna egy kicsi scout és senki sem tudná kilőni!
Sőt, így lehetne közlekedni is, belebújva, mekkora lenne már!! Az arty is csak a külsőt/nagyot tudná sebezni. Aztán a nagy anyatank megszülné kicsinyét :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113386) Argh! válasza jagada (#113385) üzenetére


Argh!
aktív tag

LOL. Az már nem WOT lenne hanem valami másik morbid tankos horror játék. :D
Szerintem az kellene viszont bevezetni ha meglövöd csapattársad magadat sebzed.

(#113387) SoulReaver válasza Argh! (#113384) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy elképzelés volt, de mind1. Látom feldobtam vele a napod.

(#113388) jozefgucci1 válasza jagada (#113380) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Biztosan olyan szitura gondolt amikor már az ellen megy a bázisod felé , így gyakorlatilag passzív spotol neked az afk , tehát amíg neki van HP-ja addig tudod lőni távolról az ellent ! Elég gyakori jelenség sajnos .

Tegnap T6-ben már épp lehoztam volna a csatát , mikor volt egy afk T150+egy low HP-s OI -erre a mi 223 WN8-as low HP-s Oi-nk kilőtt direkt ? közelébe sem mentem pedig nem is értettem ,de ő sem reagált a megkeresésemre :F Jah lengyel volt ! :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113389) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#113388) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jah lengyel volt ! :F

Nincs több kérdésem.

(#113390) jagada válasza SoulReaver (#113389) üzenetére


jagada
őstag

Statisztikát ugyan még nem láttam, de szerintem EU szervereken a Lengyel nemzetiségű játékosból van a legtöbb. Nem is nagyon voltam még olyan csatában, amibe legalább az egyik oldalon ne lettek volna.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113391) SoulReaver válasza jagada (#113390) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezt alá írom. Viszont a leg pancserebbek is... Ők teszik ki az uborkák 60-70%- át.. Szerintem..

(#113392) #43783936 válasza jozefgucci1 (#113388) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap az egyik csatában ahol az xvm 91%-os nyerési esélyt adott, beírtam, hogy mi fogunk veszteni, mert nálunk több (11:9) a lengyel. ;]
Anyáztak érte rendesen, de igazam lett.

(#113393) SoulReaver válasza #43783936 (#113392) üzenetére


SoulReaver
veterán

Vigyázz, mert én is így kaptam örök chat bant XD

(#113394) galervin93 válasza rlazol (#113382) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig néha jól működik az önbíráskodás is, a minap egy RU bolondult meg nálunk ElHallufon, az első csapatsebzése után (pedig még nem is volt kék) olyan gyorsan ledarálták a mieink, hogy becélozni sem volt időm... :-D Senki nem kékült, de legalább megszabadultunk tőle. Az ellenfél először csak "lol"-ozott, aztán elmagyarázták nekik chaten, hogy mi volt, szerintem annyi reportot kapott a visszajelzések alapján hogy ment is neki a banán.
Szóval ritka korrekt csapat volt a miénk és az ellené is (a csata is jó volt, szorosan de vesztettünk. Igaz xvm alapján kb. én voltam a legrosszabb játékos, szóval jó mezőny volt, "némi" összefüggés akadhat...)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113395) rlazol válasza galervin93 (#113394) üzenetére


rlazol
addikt

"néha"
ez a kulcsszó.
ha platoonban van az elkövető hozzá se mernek szagolni, mert mindenki félti a saját hp-ját.

sajnos az önbíráskodás nem vezet sehova. persze kivétel mindig van, de olyan eset is bőven akad, amikor a az egyik csapat fele leáll a kezdőkör környékén és egymást lövi vélt vagy valós sérelmek miatt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113396) tween válasza rlazol (#113395) üzenetére


tween
őstag

Ha az ember túl tud lépni saját korlátain, akkor válik igazi játékossá. :K

A pcsába, de bölcs lettem :DDD

(#113397) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#113388) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ott a pont. Bázisvédésnél hasznos.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113398) jagada válasza Szepi1979 (#113397) üzenetére


jagada
őstag

Abban azért egyetértünk, hogy hasznosabb lenne, ha a hathatós közreműködésének köszönhetően az ellenség el sem jutna a bázisunkig.
Ha a bázist kell védeni, ott már geb@sz van!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113399) Szepi1979 válasza jagada (#113398) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Abban is egyetérthetünk hogy nagyobb haszna van így mintha a saját csapattársait lövöldözné vagy szuicid felderítésre indulna a csata első percében avagy csak belehajtana a vízbe mert low tier.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113400) Emu


Emu
őstag

Minap esett meg velem, hogy három lengyel toptier heavy (összwn8 <500) elindult a med útvonalon majd dombról lefele 1 felborult, a másik 2 meg próbálta felállítani, miközben halomra lőtték őket a semmi közepén...-4k team hp...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.