Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pista0001


Pista0001
addikt

35€ körül látom a 120-ast, 25€ körül tűnik reálisnak.

(#2) Rowon


Rowon
veterán

Valami kis ITX gépbe jó lehet.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#3) Gibo


Gibo
senior tag

A címben elírtátok a márka nevét.

Sajnálom, hogy itthon nem igazán kapni a hűtőiket. Ár/érték arányban talán a legjobb tornyok tőlük jönnek.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#4) Rick4 válasza Rowon (#2) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, a 110mm magassággal a fő ismérve, hogy minden normális itx gépbe berakható! :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5) Pista0001 válasza Rick4 (#4) üzenetére


Pista0001
addikt

A Scythe Ninja Mininél kisebb... ;] :P

(#6) fagzal


fagzal
csendes tag

Ezek a Thermalright cooler-ek a titkos favoritjaim. Noctua jellegű felépítés, de fele ár. A ventilátorokat mondjuk érdemes lehet kicserélni, de a gyári ventikkel is hangalanul hűtök egy 5950x-et. Egy 65W-os AMD procira ez egy teljesen jó választás lesz, és gondolom 15k alatt marad.

(#7) Lokii válasza Gibo (#3) üzenetére


Lokii
tag

Hát PS 120 SE EVOt nem kapni, De az 1-2 százalékkal "rosszabb"sima kiadást 3-4 változatban. Lesz A620 EVO is majd , 410-610 nem tudom :F

Van a TRnek egy pár "titkos" összetevője vagy praktikája mert legjobb teljesítményt hozza,Nekem ID cooling a620 illetve 410-610 jön be , csak alul maradnak , ATC800 március elején-februar végén volt jó áron de 20.000 forintért se acélos főleg hogy 2018as vagy régebbi, annyi hogy nagyon jól néz ki... :(

Deepcool , Gelink stb is jó csak így Phantom Spirit miatt az árnyékban vannak. AK 4-5-600 digital is eléggé csábító a fenti 3-4 típuson kívül

Meg hallottam hogy valaki valami új Cooler Master típust mondott az is nagyon jól teljesít

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#8) Rick4 válasza Pista0001 (#5) üzenetére


Rick4
félisten

Van itthon Scytche Mugen 4, meg Noctua NH-D9L-ből kettő is, sőt van egy Deepcool Lucifer is, és valóban, ezeket mind mind ITX házba akarom belerakni. Azért figyelni kell, mert ez már nem olyan, mint egy intel hűtő, hogy mindenhova jó.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9) Pista0001 válasza Rick4 (#8) üzenetére


Pista0001
addikt

Na szép! Én a Ninja Mininél nagyobbat szerintem még nem tettem ITX-be... Legalábbis levegős hűtőt. ;]

(#10) Rowon


Rowon
veterán

Pista0001: több olyan ITX configoknak szánt gépház van, amibe "normál" méretű léghűtést (~150+ mm) nem tudsz beépíteni, egy combosabb processzornak pedig kevés a klasszikus topflow hűtő. Ilyan helyekre jó lehet ez a hűtő.

Házak pl. Thermaltake Core V1 (beépíthető hűtő max. 140 mm), Bitfenix Portal (beépíthető hűtő max. 125 mm), stb.

Volt már ilyen helyzet, hogy léghűtés ajánlást kértek ilyen korlátozott beépítési lehetőségű házakba. Toronyhűtésnek eddig a Noctua NH-D9L jöhetett csak szóba, erre jött egy nagyon jó alternatívának a Thermalright szóban forgó hűtője, olcsóbban.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#11) Gibo válasza Lokii (#7) üzenetére


Gibo
senior tag

Igen, ahogy írod. Ha még hozzávesszük, hogy a peerless assassin, ill.a phantom spirit is 40€ körül kelleti magát, akkor abszolút verhetetlenek...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.