Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9701) veze válasza pro70 (#9699) üzenetére


veze
őstag

még csak nem is azért mert kiderülne..
hanem a monitorozás..
tetszik vagy nem, egyetértenek vele vagy nem, de megmutatja hogy a nézők mit gondolnak, kit látnának ott bent szívesebben a két ember közül.
aztán baromira nem emberbaráti szeretetből meg szimpátia okán, de az megy vissza, mert az ültet le embereket a tv elé, akit bent akarnak látni. és csak ez számít semmi más.

(#9702) GaborGh válasza stevve (#9694) üzenetére


GaborGh
őstag

Bocs srácok, de egy kicsit lemaradtam az eseményekről... :D
Kinek és mit nem lehet beszólni??
Nem akarok pihenőre menni, majd csak olyan éjféltől... ;)

[ Szerkesztve ]

(#9703) Inception


Inception
tag

Amúgy mi volt ez a topik söprögetés +int?(pedig itt sem voltam) ;]

(#9704) pro70 válasza GaborGh (#9702) üzenetére


pro70
tag

Szia! :)

Nem hívhatsz Fecónak :DDD

Hajrá Csaba!!! ...már nem tuja...tegnap óta színes vagy ;]

[ Szerkesztve ]

(#9705) stevve válasza GaborGh (#9702) üzenetére


stevve
nagyúr

Semmiféle beszólás senkinek. Olyan nagy dolog ez?

(#9706) GaborGh válasza pro70 (#9704) üzenetére


GaborGh
őstag

Üdv mindenkinek :)

Ok, rendben, hát inkább Csabi, mint a hot-dog-os csaj, az tuti...

(#9705) stevve
Ok főnök, vettem az adást csak ne nézzél ilyen csúnyán, mert megrémítesz :)

[ Szerkesztve ]

(#9707) UFO1 válasza pro70 (#9704) üzenetére


UFO1
senior tag

Faxomat mostmá azért is a Sehinek drukkolok úgy táncolt mint áááálat jobban nyomta mint az X-BOX os csávó juhééé! :C

(#9708) kukinyo válasza veze (#9701) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem mondod komolyan hogy te el is hiszed amit írtál.
A retket a pénz és a nézettség érdekli,nem az ember.
Visszatolták ezt a rendes kisfiút mert közutálatnak örvend ezért cseszegetik és ez már magába műsor. A %-okat is azért alakították így hogy Péterék még jobban felháborodjanak még jobban támadják.Gondolkodj logikusan.

(#9709) pro70 válasza UFO1 (#9707) üzenetére


pro70
tag

Igen lehet megtáncolja a védettséget....persze nem nagyon örülök ;]

(#9710) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem Csaba benne lesz a döntőben.
Nagyon úgy néz ki az eddigi számokból. Még Christofel-t is ki tudta dobni. (vagy RTL dobta ki, nem tudni :) )

⭐ Stella

(#9711) veze válasza kukinyo (#9708) üzenetére


veze
őstag

szerintem pont ezt irtam.. hogy a nézettség érdekli és semmi más...
lehet hogy nem tőmondatokban fogalmaztam, de pontosan ezt írtam.

"tetszik vagy nem, egyetértenek vele vagy nem, de megmutatja hogy a nézők mit gondolnak, kit látnának ott bent szívesebben a két ember közül.
aztán baromira nem emberbaráti szeretetből meg szimpátia okán, de az megy vissza, mert az ültet le embereket a tv elé, akit bent akarnak látni. és csak ez számít semmi más."

(#9712) GaborGh válasza UFO1 (#9707) üzenetére


GaborGh
őstag

Sehi nem csak az Xbox-ban jó , de a valódi box-ban is, legalábbis nekem azóta szimpatikus, amióta láttam őt a szorítóban úgymond ökölvívni, ki sem néztem volna belőle, hogy sérülten, vidáman, két pofon között pedig a családjával kommunikálva, tök jól érzi magát a ringben és totál padlóra küldte az állandóan sipítozó és b@zmegolós Kingát, na szóval azóta nagyot nőtt a szememben Csabával együtt, aki a 10kg-mal nehezebb sittest úgy szétverte, hogy még mindig alig bírja nyitva tartani a szemét, az orrát meg úgy eltörte, hogy szerencsétlen még mindig a fülén veszi a levegőt... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9713) kukinyo válasza radi8tor (#9710) üzenetére


kukinyo
addikt

Inkább az utóbbi.
Christofel egy időzített bomba volt aki nem tudott uralkodni magán.
Szerinted kell a reteknek egy ekkora balhé?

(#9711) veze : "megmutatja hogy a nézők mit gondolnak, kit látnának ott bent szívesebben a két ember közül."
Én erre reagáltam mert ez félre érthető.A nézők szeretetből rakták vissza vagy azért hogy cseszegesség még egy kicsit.Nem mind egy.

[ Szerkesztve ]

(#9714) Prien


Prien
addikt

Amúgy Veronika simán Attilának és Petinek köszönheti, hogy kivégezték nyilvánosan tegnap este. Rájuk kéne haragudnia, mert, ha azok is két lépést előre tudnának gondolkozni, akkor nem Csabira pakolták volna. Kellett ez nekik, főleg Petinek, majd rá kell fanyalodnia Verára. ;] :DDD

A kevés is több a semminél.

(#9715) radi8tor válasza GaborGh (#9712) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sehi for President! (vagy First Lady) :))

⭐ Stella

(#9716) GaborGh válasza GaborGh (#9712) üzenetére


GaborGh
őstag

Ja még néhány szóban visszatérve a boxra szerintem Csabáé volt a meccs, ha nem is sokkal...

Valamint még arra lettem volna kíváncsi, hogy ha a szájkarate nagy mesterével Attilával összeengedik, mi sült volna ki belőle... :U

Szerintem Attila még mindig az intenzív osztályon feküdne kómában és nem odabent a villában osztaná az észt állandó jelleggel... :DDD :DDD

(#9717) Prien válasza GaborGh (#9716) üzenetére


Prien
addikt

Ezt én is így látom. Gergő is nehezen gyógyul szemmel láthatóan, elég tisztákat kapott be.

A kevés is több a semminél.

(#9718) GaborGh válasza radi8tor (#9715) üzenetére


GaborGh
őstag

Azért ez barokkos túlzás hogy First Lady, én inkább azt mondanám, hogy egy olasz kis ribizli a drágább fajtából, aki selypít, pisze és még a magyart is töri, ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem húznám nyársra 1x2x, de a kezét biztos nem neki kérném meg és nem őt választanám gyermekeim anyjának... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9719) kukinyo válasza Prien (#9717) üzenetére


kukinyo
addikt

Láttál te már orrtörés utáni gyógyulást?
Minimum 2 hét de inkább 3, kék-zöld-lila-sárga foltok.
A meccs egyértelműen Gergőé volt,bár ő nem okozott akkora sérülést Csabának több tiszta találata volt.

(#9720) MPowerPH válasza kukinyo (#9719) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dehogy volt Gergőé... Minden boxolós ismerősöm azt mondta, hogy Csaba 2-1 arányban nyerte a meccset. Ráadásul Erdei is ezen a véleményen volt...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9721) GaborGh válasza kukinyo (#9719) üzenetére


GaborGh
őstag

Hát azért ez nem volt egészen egyértelmű, még a szakkommentárok is vitatkoztak az eseten, valamint Gergő is folyamatosan Csabára mutogatott, hogy Ő érdemli meg a győzelmet és ennek következtében Gergő lepődött meg a legjobban amikor neki lendült magasba a keze az eredményhirdetéskor... :K

(#9722) kukinyo válasza GaborGh (#9721) üzenetére


kukinyo
addikt

Csaba tényleg látványosabban boxolt végig.Elhajolgatott,elugrált,beszurkált tényleg jól csinálta ezt nem is vitatom.Ezt én már akkor le is írtam.Az első menetet el is vitte.Viszont a második,harmadik menetben fordított Gergő és többet talált.Csabán azért nincsenek nyomok mert Gergő inkább horgokkal operált amit felfogott az arcvédő,de azok is tiszta találatnak minősülnek.Csaba pedig jóformán csak egyeneseket ütött.Az pedig legtöbb esetben az orrot találja el.

(#9723) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

bravó srácok, megint nem bírtatok magatokkal :N

(#9724) GaborGh válasza GaborGh (#9721) üzenetére


GaborGh
őstag

(#9722) kukinyo

Jó mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy Csabi nagyon szépen indított, jól védekezett és szépen elsasszézott az ütések elől és Gergő csak a levegőt püfölte, de azt keményen... :D
Az idő múlásával azonban mintha Csabi elfáradt volna leengedte a kezét, nem fordított kellő figyelmet a védekezésre és az elmozgásokra, nekem olybá tűnt mintha elfáradt volna, (elfogyott volna a kondija, pedig a villában rengeteget edzett és futott), ezért Gergőt a végére sajnos teljesen magára húzta és tiszta és szabad felületet biztosított neki, amit Gergő ki is használt, ezért elég szoros lett a finish...

(#9725) pro70
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9725) pro70 válasza DJ WOKKY (#9723) üzenetére


pro70
tag

Ki vagy te valami elfuserált DJ hogy gratulálsz? :DDD ..Szerintem inkább keress legalább 10 Boney m remixet, mixeld össze (de úgy hogy nekem is tetszen) és küldd el, de ne a linket, hanem postán, úgy mehittebb így karácsonykor :)
THX :R

szerk.: És ne hívj Fecónak ha kedves az életed :DDD

(#9726) darál0w


darál0w
Jómunkásember

huhuuuu látom volt pörgés...miről maradtam le :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9727) DJ WOKKY válasza pro70 (#9725) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

okés tesó, ha egyszer sok időm lesz, akkor újra leülök és csak neked összeütök valami szépet jót :)

darál0w: szerinted ? Nézd meg kinél kellett moderálni :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#9728) darál0w válasza DJ WOKKY (#9727) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azt látom...akkor csak a szokásos? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9729) kukinyo válasza GaborGh (#9724) üzenetére


kukinyo
addikt

Valószínű hogy el is fáradt,pedig tényleg jó kondija van,csak nagyon erősen kezdett,nem jól osztotta be az erejét.Ezt a hibát nagyon sok amatőr de még profi boxoló is elköveti.
Nem hogy egy olyan ember aki edz 2 hetet egy kemény küzdelem előtt.

(#9730) DJ WOKKY válasza darál0w (#9728) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Persze :K

(#9731) GaborGh válasza kukinyo (#9729) üzenetére


GaborGh
őstag

Na szerintem is ez itt a lényeg, hogy bármelyikük is győzött, izgalmas és látványos meccs volt, vérátömlesztésben sem volt hiány, szóval gratula, néhány hét alatt így felkészülni, jobban élveztem, mint a Tyson vs. Holyfield meccset, pedig ott még fülek is hulltak a porba...! :DDD :DDD

(#9732) kukinyo válasza GaborGh (#9731) üzenetére


kukinyo
addikt

:DDD :DDD

(#9733) GaborGh válasza kukinyo (#9729) üzenetére


GaborGh
őstag

Apropó kondíció, a csajok azok félelmetes formában voltak, főleg Sheri, aki megállás nélkül, mint egy cséphadaró ütötte Kingát, a fáradtság legkisebb jele nélkül és a 3. kör végére is olyan kipihent volt, mintha még csak most ért volna véget a bemelegítés, szóval le a kalappal... :K

Még valami olajbirkózást pluszban szívesen megnéztem volna a csajok részéről, amibe Voksán Virág is becsatlakozhatott volna a ring mellől, van neki is mit a tejbe aprítani... :)

[ Szerkesztve ]

(#9734) kenwood3 válasza darál0w (#9726) üzenetére


kenwood3
őstag

nyugi, most én is lemaradtam :O :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#9735) pro70 válasza kenwood3 (#9734) üzenetére


pro70
tag

Nem értelek mostanába mi van veled :DDD

(#9736) nicu71 válasza GaborGh (#9733) üzenetére


nicu71
addikt

de a boxhoz vajmi kevés köze volt,még pre-amatőr szinten sem,jól mondod cséphadarás volt a javából.De tényleg nem fáradt bele,ellentétben kinguci siralmas állapotával... :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#9737) kukinyo válasza GaborGh (#9733) üzenetére


kukinyo
addikt

Az biztos hogy Sehi volt a lányok közül a legtüzesebb és a legjobb kondiban levő.
Iszapbirkózás nem rossz ötlet. :D
Talán majd a következőben azt találják ki.

(#9738) veze válasza kukinyo (#9713) üzenetére


veze
őstag

szerintem egyről beszélünk, csak nem mindig értsük egymást:)

veze (#9611) "Ha 83 % csabát akarja látni, (bármilyen megfontolásból).. "
ezt a gondolatmenetet folytattam..
és ez nem csak csabára vonatkozik, esztire is vonatkozott, meg midenkire.. mert a nézettség a fontos

Prien(#9714): szerintem is...

[ Szerkesztve ]

(#9739) UFO1 válasza pro70 (#9725) üzenetére


UFO1
senior tag

Akkor pontosa mit is kérsz a fa alá Fecó? :U :F
Más:
Ez tetszik, a patkány lejjebb süllyed?
Te meg várd ki a végét! :W

[ Szerkesztve ]

(#9740) pro70 válasza UFO1 (#9739) üzenetére


pro70
tag

Repülő csészealjat bzmeg :W :DDD ....Péter szimpatikus....csak így tovább potroh ;]

(#9738) veze

Én téged mindig értelek :D

[ Szerkesztve ]

(#9741) GaborGh válasza veze (#9738) üzenetére


GaborGh
őstag

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én sajnáltam, hogy Christofel kiesett óriási fazon volt, én besza*, behu* rajta, még annak ellenére is, hogy több volt az életkora, mint az IQ-ja, éppen ezért a mostani választásán meglepődtem Csabának, hogy nem a Pétert vitte ki, pedig ellene kb 99% vs 1%-kal nyerte volna a párbajt, tehát sokkal könnyebb dolga lett volna, mint a hot dog-os Veronikával szemben...

(#9742) UFO1
zsííír :C

[ Szerkesztve ]

(#9742) UFO1 válasza pro70 (#9740) üzenetére


UFO1
senior tag

Kérésed parancs
Azért boldog ünnepeket!

(9743) A csajomat úgy sem győzi le (She) sztem azért be van oltva a tánc minden formája ellen darabos ()elektric boogie de még abban is béna. :C

[ Szerkesztve ]

(#9743) pro70 válasza GaborGh (#9741) üzenetére


pro70
tag

Ami késik jön ;] ....Ha igaz amit ezek éjszaka beszélgettek, nem váltanak stratégiát...megint Csaba megy párbajozni...mondjuk nagyon jó kis mozgása van :W ..nehogy a végén ő legyen védett :DDD

(#9742) UFO1

Veled együtt kaptam meg a csészealjat?
...zavarba hozol :B

:W

[ Szerkesztve ]

(#9744) kukinyo válasza GaborGh (#9741) üzenetére


kukinyo
addikt

Csaba döntésén egy cseppet sem lepődtem meg.
Inkább azon a kamu körítésen amit hozzá magyarázott a nyusziságához.
Milyen hihető történet. :W
A becsület minta képe.Nagyon egymásra találtak Fecóval.
A két minta csődör.

[ Szerkesztve ]

(#9745) GaborGh válasza kukinyo (#9744) üzenetére


GaborGh
őstag

Egy kis taktika belefér a Csaba részéről is, bár korrektebb és tökösebb lett volna, ha a gonosz kis törpét viszi ki magával párbajozni, szívesen megnéztem volna a reakcióját és hogy a mosolya még mindig olyan természetes-e, mint a villamos alá szorult embernek...

(#9746) kukinyo válasza GaborGh (#9745) üzenetére


kukinyo
addikt

A mosoly így is ráfagyott az arcára.
De azért nehogy elképzeljük már hogy ez olyan nagy traumát okozott neki.
Legfeljebb megjátssza.
Elvesztett egy már majdnem becserkészett vadat.Most húzogathatja magának. :DDD
Ennyi

(#9747) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Hát... Ha a Tuja így folytatja, reszkethetnek Attiláék is :(((

(#9749) pro70 válasza Gyufaaa (#9747) üzenetére


pro70
tag

Á maj biztos reszketnek...nem állnak le, megszórják megint, mosmá csakazéris :DDD ..Jó lesz az, már előre sírok Attila fejétől mikor belép Csaba az ajtón

[ Szerkesztve ]

(#9750) kukinyo válasza Gyufaaa (#9747) üzenetére


kukinyo
addikt

Attila biztos nem de Péter igen.
Nem is bánnám ha a kis dugó kiesne,Attila egyedül sokkal többre menne szerintem,ez a kis
törpe csak lehúzza.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.