Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9651) kukinyo


kukinyo
addikt

Van élő.

(#9652) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Na,a tegnap esti (délután vettük fel :DDD) második NekedValós szereplésem,amiben most jóval kevesebb volt a szerepem mint a múltkor,de azért jó buli volt,remélem harmadjára is visszahívnak majd,egyszerűen imádok a NekedValóba járkálni... :))

NekedValó 63. adás

U.I.: VV4 Évának a szünetben beszóltam,hogy nem kéne annyit innia.
Erre ő : Mi az,hogy nem kellene annyit innia ? Meg,hogy meghív egy felesre....ja és Annamari amúgy tök normális csaj,hogy ha az ember azt játékost pártolja,akit ő

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#9653) flensburg válasza Alastair' (#9602) üzenetére


flensburg
tag

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9654) flensburg válasza UFO1 (#9645) üzenetére


flensburg
tag

Ja ha a száját betömjük+zacsi a fejre :DD

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9655) flensburg válasza runner 125 (#9648) üzenetére


flensburg
tag

Hát a kijájlány(esetleg a bányában) se jobb vele szemben :DDD

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9657) pro70


pro70
tag

Szép jó reggelt drága kistesvéreim :)

dara, ken, DJ, nektek nem pfejjj :W :DDD

kukinyo

dontkráj ;]

Dyrtyho

Most lesem :D

(#9658) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nekem az tetszik az egészben, hogy Attila meg Péter már az első 1-2párbaj után rájöttek,h. a nézők mindig azt nyomják vissza akitől a bentiek meg akarnak szabadulni. Ehhez képest csak pakolják Csabára meg Eszterre felváltva a jeleket...és láss csodát mindig visszamennek.

Persze, szivassák csak a népet...de meg is lesz az eredménye. Lehet,h. Csaba nem csinál semmit, de Péter és Attila felé irányuló negatív viselkedése emeli fel Csabát a nézők szemében. És a 2nagy taktikus ezt nem veszi észre. Ha nem b*szogatnák Csabát, tényleg tuja lenne. Nem csinálna semmit, nem lenne konfliktusa, szava sem lenne...ki is kerülne a villából mint anno Bandika aki tényleg semmit nem csinált.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a VV5 kezd elszürkülni. Az elején sem volt annyira szórakoztató vagy vicces, de a mostani állapothoz képest még az is jobb volt.

(#9659) DJ WOKKY válasza pro70 (#9657) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:D jól indul a hajnalod úgy látom :)

(#9660) pro70 válasza DJ WOKKY (#9659) üzenetére


pro70
tag

Inkább jól fejeződött be...nem kacsa kiesése végzett ki hanem kukinyo haverom kapálózása...végem volt :DDD ...kb. ennyire [link]

(#9661) UFO1


UFO1
senior tag

Szegínyke, kocc lehet?

[ Szerkesztve ]

(#9662) kukinyo válasza pro70 (#9660) üzenetére


kukinyo
addikt

Jó reggelt
Akinek nem inge nem veszi magára :D
Olvastad amit töröltettem?

(#9673) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Van fent valahol a tegnapi online-ból? Főleg az érdekel amikor a két sz*rtúró tanakodik a 83% után :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9677) MPowerPH válasza Motion_Blur (#9673) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kacsacsőr komolyan 18%-al esett ki? :Y Ki volt az a sok okos, aki még azt a 18-at is összehozta neki? Magasak lesznek a telefonszámlák a szűk baráti és családi körben...mert rajtuk kívül nem hiszem, hogy valaki küldött sms-t a nevével. :DDD

Don't Tread On Me

(#9678) pro70 válasza MPowerPH (#9677) üzenetére


pro70
tag

:DDD :R

szerk.:

kukinyo nehogy meglássa a hszed!

;]

[ Szerkesztve ]

(#9679) UFO1


UFO1
senior tag

Lehet puccconi kéne így e.

(#9685) King Unique válasza Dyrtyho (#9652) üzenetére


King Unique
titán

Celeb leszel a végén vazzeg....hívd meg egy körre,azt döntsd meg az Évit. :DD
VV6-ba is mész :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9686) pro70 válasza King Unique (#9685) üzenetére


pro70
tag

Vagy halált :DDD ...Láttad az előzőt amibe szerepelt? ..Ott még osztotta Annamarit rendesen ;]

[moderálva]

[ Módosította: stevve ]

(#9691) veze


veze
őstag

Lehet hogy ezekben a szavazásokban nincs is akkora csalás..
mert nézzük csak logikusan.
ez egy kereskedelmi tv és mindenek előtt a nézettség számít.
Ezért érdemes odafigyelni nekik (hogy saját magukat ne csapják be legalább) kire is szavaznak a nézők?
Ha 83 % csabát akarja látni, (bármilyen megfontolásból) akkor tök mindegy, hogy akár a retek szerint is egy tuja.. és veronika ( vagy más) érdekesebb.. nem fogja azt elcsalni, és a 17%-ot visszatenni, mert akkor a 83%-nyi néző csalódott lesz és akár el is veszítheti azok egy részét.
És ha a vv6-ban 16 tuja kell majd, mert arra szavaz a nép 83%-ot, akkor 16 tuja lesz és elveszít majd 17%-ot..meg néhány fórumozó nézőt itt.. és ez kb semennyire nem érdekli a retek tv-t.
őt az érdekli hogy a többség kire nyomja az sms-t, és az lesz ott bent.

szerk: max ott manipulál esetleg a saját szájíze szerint, ahol nagyon kicsi (pár %-nyi) a különbség

[ Szerkesztve ]

(#9693) pro70 válasza veze (#9691) üzenetére


pro70
tag

Ha esetleg nem láttad [link]

[moderálva]

[ Módosította: stevve ]

(#9694) stevve


stevve
nagyúr

Akkor ezt újra megbeszéltétek, ugye? Jó. Akkor lehet tovább Való Világozni.

Köszönöm.

A következő ilyen beszólás szerzője pihenőre megy.

[ Szerkesztve ]

(#9695) UFO1


UFO1
senior tag

[moderálva]

Nem, sehol nem lehet folytatni!

(9696) jó kérdés passzolnám. :F

[ Módosította: stevve ]

(#9696) Inception


Inception
tag

Jól tudom pénteken kiválasztás?

(#9697) veze válasza pro70 (#9693) üzenetére


veze
őstag

nem láttam, de most megnéztem. és kb megerősített abban amit most, meg korábban is írtam erről :)

(#9698) vikvuk válasza Inception (#9696) üzenetére


vikvuk
aktív tag

:K

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#9699) pro70 válasza Inception (#9696) üzenetére


pro70
tag

Jaja de ne kapcsolj retekre csak olyan 11 körül, mert addig úgyis uncsi lesz :DDD :R

(#9697) veze

Mindent azér gondolom te se hittél el ;] ..de ami a szavazást illeti, mondjuk hogy elhiszem, mert úgyis kiderülne...ha Rubin mondja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9700) Inception válasza pro70 (#9699) üzenetére


Inception
tag

Rendben 10:59-kor vissza kapcsolom az áramot a lakásba :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.