Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1722) joey04 válasza radamsky (#1721) üzenetére


joey04
titán

Jártam már úgy hogy írtam vagy fél oldalt aztán sehol válasz kopizhattam máshova. :D
lehet nem a topik kezdetétől kellett volna olvasnom hanem inkább a közelmúlt pár oldalaival de mindegy.szóval a kérdés: van egy ismerősöm aki régóta tervezi a kiköltözést angollal nincs gondja, csak hát ugye legálisan munkát vállalni kint szinte lehetetlen.Van ez a vízumlotto amire be is akarja adni a jelentkezését, de van egy kis bökkenő: ha nem nyer(amire azért nagy az esély :D ) akkor vajon turista vízumot kap-e?nem ellenőrzik vissza hogy a lotto által az a terve hogy kiköltözzön?még ha nem is feketén akar esetleg kimenni csak nyaralni akkor is ráfázhat elvileg így nem?A többi kérdésre kb megkaptam a választ engem csak turistaként érdekel Amerika mivel az angolt sem beszélem(még egy évig biztos nem is fogom)bár tiv61us történetei alapján tetszene a kinti élet, de ez számomra csak álom, örülök ha egyszer annyi pénzt összekaparok hogy egy igazi kinti útra befizessek, ahol látok is valamit nem csak kirepülök meg vissza. :B

egyébként az egyik blogjába tivnek írtam is hogy nem lesz-e folytatás bár valahol láttam hogy felhúzták az agyát és ezért nem ír.kár :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.