Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Szerintem az űrlap elemek eléggé kilógnak az oldal összképéből, túl nagy a lekerekítés. A .gvSelectre és a .form_inputra én nem tennék ekkora border-radiust. Ezen a képen felül az aktuális 11px, alul 4px border-radius van, véleményem szerint sokkal inkább passzol a designba. Főleg a lenyitott selecteknél látható a javulás.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#602) marinea2 válasza janos80 (#597) üzenetére


marinea2
addikt

Nekem is ez a legnagyobb problémám.
6év kb 40 piros(több mint felét meg sem kaptam).. Értem én hogy megmarad, de hát akkor is...

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#603) turho


turho
őstag

Ami működik, ami bevált, ami esztétikus, ami megfelelő kontrasztú és átlátható...azt mind szét kell manapság cseszni.
Tiszteletem a grafikusnak, de nekem nem jön be az ilyesfajta reform, megmondom őszintén.
Egy világ hördülne fel ha a facsebúkot így átalakítanák, például...
De nem hiszem, hogy sokat nyom a véleményem a latban.

(#604) DS39 válasza janos80 (#597) üzenetére


DS39
nagyúr

az egy ph-tól független oldalon volt tárolva, kvázi magán kezdeményezés, most meg hivatalos lett. így beépíteni nehéz lenne, de az adatlapodon feltüntetheted hogy mennyi pontod volt és elhelyezed mellé az atw-s linket, problem solved. :)

(#605) mghltm válasza ToBeY (#600) üzenetére


mghltm
addikt

bejelentkezes utan jobb oldalt felul: Hirdetéseim adminisztrációja

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#606) .tnm válasza Parci (#442) üzenetére


.tnm
addikt

a faq-ból nem egyértelmű, hányszor lehet hosszabbítani? sokszor vettem már oly terméket /és adtam is már el olyat/, ami több hónapon keresztül volt hirdetve. egyszerűen bizonyos holmik használt kereskedelme lassú.

megértem azt is, ha ki akarjátok szűrni az állandó (=már-már üzletszerű) hirdetéseket is, nem csak az elfelejtetteket, de akkor inkább olyan szabály legyen, hogy (árat leszámítva) hányszor lehet szerkeszteni egy hirdetést, de a 4 (vagy akármennyi hét) az utolsó up-tól számítódjon.

ha esetleg a 4 hét hosszabbítás akárhányszor megismételhető a (4 hét türelmi időszakban), akkor nem szóltam. bár akkor is jó lenne, ha már a harmadik héten jelezhetném, kelleni fog a következő 4 hét is, ne kelljen lesben várnom, hogy elérhető legyen a hosszabbítás.

(jelenleg egyetlen hirdetésem van fenn. kb. havi egy érdeklődő van rá, eddig még egyik se volt megfelelő ajánlat. ha nyolc hetente újra fel kéne vennem, akkor valszeg hagynám a fenébe egy idő utána és az Nektek is és nekem is rossz.)

szerintem is szebb volt a régi, de amíg olvasható, addig annyira nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#607) marinea2 válasza DS39 (#604) üzenetére


marinea2
addikt

Mégis a PH-s fórumban adtuk le az értékeléseket.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#608) janos80 válasza DS39 (#604) üzenetére


janos80
senior tag

annyira azert nem volt fuggetlen,mert ha hirdetest adtal fel,akkor is ott volt a kis ablak leirasaban,hogy kikkel erdemes uzletelni,kik azok akiktol ovakodj,stb, stb....
egy adatbazist nem olyan bonyolult beimportalni,mint az gondolod... ;)

udv
Janos

(#609) Viktoár válasza Parci (#593) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem,én hálás lennék érte mert megszoktam hogy tudom külön up-szerint és idő szerint listázni.
Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam,arra akartam célozni hogy például egy tegnap délután feltett hirdetés ma délelőtt már a sokadik oldalra csúszik az upok miatt.Így a több hónapos hirdetéseket látja az ember.Sőt még az is zavaró hogy mire átnézem az első oldalt és lépek a következőre,a következő oldal fele azokkal lesz tele amit előzőleg átnéztem mert közben annyi UP volt. :)

Értem a lényegét az összeolvasztásnak viszont gyakorlatban a visszájára is fordulhat.Nyílván van egy aktív réteg aki naponta többször belép az apróra hogy eladjon valamit vagy csak upolja a feltett terméket.Emiatt kialakul egy körforgás és folyamatosan az ő termékeik lesznek elől.Viszont aki nem tud belépni óránként csak reggel felad egy hirdetést és este tud gép elé keveredni annak nagyon lecsökken az esélye az eladásra mert elveszik az "éterben" a hirdetése. :)

Gondolom tisztában vagytok vele mennyire pörgős a hardverapró,régen is előfordult hogy feladtál egy hirdetést és 2 perc múlva már a második oldalon találtad csak meg.Ezekután ha még az upolás is előrébb hozza a hirdetést amikor időszerint listázzuk akkor káoszhelyzet alakulhat ki. :) (Legalábbis nálam biztosan :D )

Üdv:Viktor

(#610) janos80 válasza DS39 (#604) üzenetére


janos80
senior tag

raadasul ilyen(es nem rad ertem) "paraszt" megoldassal oldjuk meg,ahogy eddigis,amikor lett egy ilyen ujitas es lehetoseg lenne beinportalni a regi pirospontokat,vagy eppen feketeket? meg mindig ugy nezzunk utana valakinek,hogy kattingatok? szep...

(#611) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hova tűnt az apróhirdetésem,ezt nem hiszem el,direkt csináljátok,hogy ne használja senki az oldalt? Ez lenne a cél,akkor jó irányba haladtok,csak gratulálni tudok! ;)

(#612) mghltm válasza TechN7ne (#611) üzenetére


mghltm
addikt

itt vannak

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#613) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hát, próbálgattam, de nekem ez továbbra sem megy. Egyszerűen nincs kedvem hirdetéseket olvasni, holott minden reggel ezzel kezdtem a napom, hátha találok valami érdekeset.

(#614) kristee válasza kristee (#509) üzenetére


kristee
tag

A mentett hirdetések és utolsó hozzászólások megtalálására van valakinek ötlete?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#615) runner 125


runner 125
nagyúr

Látom a régi értékelések beépítéséről is folyik a szó, pont ezért jöttem én is.

Tuti sehogy nem kivitelezhető, h automatikusan megjelenjenek a korábbi, már elkönyvelt értékelések? :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#616) HaaS


HaaS
addikt

Az általános észrevételem annyi, hogy ajajj.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#617) TechN7ne válasza mghltm (#612) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Köszöntem! :R

(#618) DS39 válasza janos80 (#608) üzenetére


DS39
nagyúr

egy adatbazist nem olyan bonyolult beimportalni,mint azt gondolod...
nem mondod, tényleg? (értek hozzá)

nem ezért nem lett átültetve, hanem a más szempontrendszer miatt, és mert a pontgyűjtő oldal "nem hivatalos", két lelkes tag csinálta a statot ha jól tudom, nem a HA vagy a PH üzemeltetői, innentől érthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#619) faresz5 válasza Parci (#585) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem közöltem,hogy sz***r, hanem hogy vagy nem működik, vagy átláthatatlan. Jelentem,hogy most már működik.(és nem én voltam a figyelmetlen) Köszönöm a munkátokat.

(#620) daninet válasza DS39 (#618) üzenetére


daninet
veterán

Pont annyira hivatalos, mint ha valaki csinálna két felhasználót magának, és gyártana pár pozitív értékelést :U
Szerintem pont, hogy a fórumozás miatt megbízhatóbb. Csak az írt akinek kellett, nem a csalók. Simán megérné importálni.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#621) br.rak


br.rak
őstag

Lesz lehetőség rá, hogy kisebbek legyenek a betűk, nagyon aránytalan szerintem, kb "az itt szóltam hozzá" lévő méret lenne a jó, illetve túl szellős, túl sok az üres rész az egész oldalon, valami kompaktabb megoldás kellene.

Br

szerk amúgy nem lenne rossz: csak egy kicsit sötétebb színekre volna szükség, szerintem. Egy kicsit hibridnek tűnik, egy kis webshop-os nézet, kombinálva a régi apróval, de nem rossz, első blikkre.

[ Szerkesztve ]

(#622) mghltm válasza kristee (#614) üzenetére


mghltm
addikt

bejelentkezes utan jobb oldalt felul: Hirdetéseim adminisztrációja - itt talalod az elo hirdeteseid illetve a lejartakat is az archiv hirdetesek alatt

az utolso hozzaszolasokat ne apron nezd, inkabb prohardveren, ott mukodik rendesen

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#623) runner 125 válasza DS39 (#618) üzenetére


runner 125
nagyúr

Már miért ne lenne "hivatalos"?

A forumtopikjában évek óta kötelezően linkelni kell az értékelés tárgyát - azaz, a hirdetést, illetve az eladót.
Innentől kezdve teljesen jogos az értékelés, s így már nem hasra ütés után kerül be a könyvelésbe.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#624) DS39 válasza daninet (#620) üzenetére


DS39
nagyúr

hivatalos != hiteles :U

(#625) marinea2 válasza DS39 (#618) üzenetére


marinea2
addikt

Aki anno pirosat kapott, az megfelel mind az 5 pontnak. Nem osztogattak pirosat csak úgy a vakvilágba.

Látom te nem vagy nagy hardveraprós. Így engem sem érdekelne mivan azokkal akik már régóta csinálják.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#626) Viktoár válasza DS39 (#618) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem is van jó pár pirosom de nem reklamálok miatta,hiszen ugyanúgy belinkelhető/megtalálható ha valakit érdekel a "megbízhatóság". :K

Azzal viszont nem értek egyet hogy más a két szempontrendszer hiszen előzőleg is a pozitív/negatív üzlet után írták a pontokat és most is így lesz.Az egy plusz dolog hogy részletesebben lehet értékelni. :))

Üdv:Viktor

(#627) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

egyetértek én is

#597 janos80 -al kérjük a pirosakat a nevünk alá :)

az up-olásnál még lehetne annynit finomitani h sorrendbe jelezhetné melyik hirdetés volt utoljára uppolva. ez alatt azt értem mint a réginél jobb oldalt a kedvencem itt szoltam hozzá alatt aprohirdetéseknél mindig az volt az utolso amelyiket utoljára uppoltad. az ujnál látok olyan h érvényesség mondjuk mellé vagy ott kilehetne azt is választani h uppolás és fel v le nyil :) ha van 5-6 hirdetésed mind1iknél bogarászni kell ott az opcioknál melyiket upoltad mikor..

(#628) marinea2 válasza -=Vacsek=- (#627) üzenetére


marinea2
addikt

Én is kérem! :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#629) DS39 válasza marinea2 (#625) üzenetére


DS39
nagyúr

nem arról van szó hogy nem érdekel, de pl most az aláírásodban is ott van az értékelésed, ha akarom üzletelésünk előtt lecsekkolom a phmegbizhatóságon, és kész. ezt ezután is meg lehet tenni.
az adatok valószínűleg hitelesek is, de az üzemeltetők nem vállalhatnak érte felelősséget mert nem ők vezették (és tárolták) a statot, ezért sem valószínű hogy a sok kérés ellenére kikerül. szerintem. (aztán lehet annyi lesz az ilyen komment hogy igen)

nem ellenetek irányul a véleményem, csak megértem az üzemeltetői szempontot.

[ Szerkesztve ]

(#630) AT1S


AT1S
tag

Észrevétel (nem tudom volt-e már?): Ha kiválasztok egy al-al kategórát pl. Tablet, e-könyv olvasó --> Android alapú tablet, akkor azt nem lehetne megoldani, hogy újra rá lehessen kattintani az alkategóriára, hogy újralistázza az összes hirdetést (miután mondjuk rákerestem valami konkrét dologra pl. nexus)?
Mert most ha újra akarom listázni, akkor A. visszalépek a back-el, B. kitörlöm a keresőmező és nyomok egy entert C. esetleg feljebb lépek egy kategóriát és vissza.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#631) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Üdv
Nekem az nem tetszik, hogy ha megnyítok egy apróhirdetést, és hosszú a címe, azt sok sorba tördeli, mikor tőle jobbra ott lenne a sok hely. Csak ugye a jobb felső sarokban ott virítanak a megosztási és egyéb lehetőségek. Szerintem az ott egyébként is nagyon lóg a nagy semmi közepén.
Másik ami picit zavar, hogy a hozzászólásoknál az avataroknak túl sok hely van hagyva. Lehetne kicsit keskenyebb is, mint a fórumon.
Valamint ha nincs ár megadva, akkor az "alku szerint" szöveg elég zavaróan nagy.

Így hirtelen ennyi tűnik fel. A többi valószínűleg csak megszokás kérdése. Főleg a színek. Egyedül azért lesz furcsa, mert ugye a fórum meg marad a régi, szép sötét.

(#632) Parci válasza TechN7ne (#611) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"ezt nem hiszem el,direkt csináljátok,hogy ne használja senki az oldalt? Ez lenne a cél,akkor jó irányba haladtok,csak gratulálni tudok!"

neked utoljára szólok!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#633) marinea2 válasza DS39 (#629) üzenetére


marinea2
addikt

Igen ott van a nevem alatt is, de ha már egyszer "újításról, fejlesztésről" van szó, akkor ne kelljen már nekem sem és másnak se keresgélni mint eddig... Mert akkor mi értelme a "fejlesztésnek,újításnak" :F

Nekem végülis ez a legnagyobb problémám. A fizetős lehetőségek és az UPP rendszer sem zavarna, de még a szín sem.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#634) -=Vacsek=- válasza DS39 (#629) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

észerü lenne visszarakni mert nem kellene a kivel érdemes üzletelni topik mind az 5 arhivumába kikeresgetni az adott eladó nevét és számolgatni h valóban megbizható.

(#635) janos80 válasza DS39 (#618) üzenetére


janos80
senior tag

szoval akkor azt mondod,hogy ahova regen kaptuk a pirosakat,meg a feketeket,akkor az nem hivatalos? dobhatjuk a kukaba? mert ezzel azt mondod.... ;]
engem nem erdekelnek a szempontok,hogy ki milyen volt... kapott pirosat? igen. akkor valoszinuleg meg volt elegedve a vasarlassal mindket fel... innentol kezdve pont nem erdekel engem,hogy milyen gyors volt meg stb...

(#636) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Szeretném megtudakolni, hogy a régi "piros pontok" nem lesznek beletéve a mostani kiértékelő rendszerbe? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#637) Parci válasza janos80 (#635) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom és nem is szeretném nagyon ragozni ezt:
- a régi rendszer ugyanúgy elérhető és használható, mint eddig
- de most már van egy új is
ennyi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#638) marinea2 válasza janos80 (#635) üzenetére


marinea2
addikt

Ezt mondom én is. Aki a "régi" rendszerben kapott pirosat, az tutibiztos megfelelt minden szempontnak. Akinek már valami nem tetszett, az biztos nem gyötörte magát egy pirospont adásán, mivel nem volt annyira gyors,mint amilyen gyors most lehetne... viszont most se lesz az, ha a régieket ugyan így vissza kell nézegetni...

(#637) Parci:

- de most már van egy új is

Akkor tehát lényegében összefoglalva: Bonyolodott, lassúlt az egész. Ez nem fejlesztés, hiába van benne munka :(

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#639) janos80 válasza DS39 (#629) üzenetére


janos80
senior tag

hidd el ezert az a 2 ember aki a phmegbizhatosagot csinalta,most szivesen elbeszelgetne veled,amikor az egesz hardverapro arra hivatkozott,hogy mielott uzletelsz tajekozodj... vegulis tenyleg... nem volt hivatalos,de az emberek egytol egyik arra tamaszkodtak sokszor. mindenki arra hivatkozott... es meg a ph meg a hardverapro is tamogatta... hat igen... erdekes...

(#640) TechN7ne válasza Parci (#637) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hát nem minden értelemben,mivel az aprón csak az új használható... :(
Az embernek kedve is elmegy,hogy üzleteljen,ááá mind1,az emberek 90%-a csak ezt hajtja,de itt úgy sem a többség dönt,hanem csak pár ember.

(#641) .tnm válasza Parci (#637) üzenetére


.tnm
addikt

#606-ra rá tudnátok nézni?

+ visszajátszani régi hirdetéseket az új rendszerben az új rendszer kijátszásának/csalásnak számít? (tehát pl. megbeszélem a korábbi partnerrel, akinek adtam és akitől kaptam pirosat, hogy újra lejátsszuk a vételt az új felületen is)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#642) Sasos


Sasos
senior tag

A személyes adatok megtekintése is eltűnt az új rendszerben. Hasznos opció, ha mondjuk a megadott telefonszámon gyorsan el tudja érni az ember a hirdetőt. Ez a lehetőség direkt és végleg került ki, vagy csak lemaradt?

Üdv: Attila

(#643) janos80 válasza Parci (#637) üzenetére


janos80
senior tag

szep valasz. koszi :R

(#644) robertkill


robertkill
aktív tag

Mindenki ezzel az értékelésesdi örülettel van elfoglalfa. Én SOHA SENKIT nem vertem át itt és még is van két feketém félreértés és indulatos pökhendi emberek miatt. Na és... Szerintem aki itt üzletel vállalja be a kockázatot, hogy átverhetik. Én sohasem hittem ebben az értékelősdiben. Ezután sem fogok. Ezzel foglalkozik mindeki miközben az oldal széthullott, használhatatlan és egyre jobban kezd valami görög dragédiához hasonlítani és pont. :C

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#645) Parci válasza marinea2 (#638) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ugyanúgy használható a régi. hiába rinyál itt pár ember, a régi pont ugyanúgy használható. épp ezért nem is nyitok erről vitát. nyilván egy év múlva nem lesz már akkora jelentősége a réginek, idővel kikopik, ahogy belakja mindenki az újat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#646) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

egy füst alatt megkérek mindenkit, hogy ne ismételgesse a véleményét, akár pozitív, akár negatív. az nem visz előre. van 4-5 ember, akinek nagyon nem tetszik. oké, értettük. nem szeretnék a napokban még tízszer találkozni azzal, hogy nagyon nem tetszik nekik, mert elsőre is átjött.

tényleg moderálni fogok most már! :O

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#647) PumpkinSeed válasza Parci (#637) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Meg lehet kérdezni, hogy hol érhető el? :U

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#648) TechN7ne válasza Parci (#645) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hogyan használható a régi apró?

(#649) Parci válasza TechN7ne (#648) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a régi pirospontos-megbizhatosagos rendszer használható ugyanúgy! nem erről beszéltetek mostanáig?!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#650) canniball válasza PumpkinSeed (#647) üzenetére


canniball
nagyúr

Ugyanott ahol eddig...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.