Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) orion1025 válasza föccer (#273) üzenetére


orion1025
őstag

Igen, és pont ez a baj.Ha pár hónapon belül megszűntetik a jelenlegi pirospont rendszert, akkor ismét a nulláról kezdhet mindenki.Mert nem feltétlenül veszek minden héten valamit, hogy annyi pirosam legyen....Szánalmas.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#302) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Legalább arról kaphatnánk valami visszajelzést,hogy (az olvashatóság és a szem intenzív vérzésének elkerülése érdekében) a színváltoztatásról szóló kommentjeink meghallgatásra kerültek-e?

(#303) Gave válasza Heavyrain (#302) üzenetére


Gave
addikt

Tessék.

A weblapok jelentős része még mindig világos/fehér alapú. Nem tudom hogyan boldogultak eddig akiknek a szeme ennyit bír.

(#304) föccer válasza orion1025 (#301) üzenetére


föccer
nagyúr

Pedig nem bonyolult.

Eddig nem volt hivatalos, a PH által készített értékelési rendszer. -> a mostani "piros pontos" rendszer a PH-tól teljesen független. -> arra, hogy azzal mi lesz (meddig lesz elérhető, meddig csinálják még a srácok) a PH semmilyen befolyással nem tud élni.

Sőt, ha azzal a rendszerrel bármi kérdés, óhaj, sóhaj, bánat, panasz van, nem a PH stábot kell megkeresni és nyaggatni őket mert nem semmi (ismétlem semmi) közük nincs hozzá.

Okés? Ez is kb 200x le lett már írva. :(

És az a szánalmas, hogy itt csépeli mindenki a száját/billentyűzetét ahelyett, hogy a megfelelő helyen informálódna. :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#305) orion1025 válasza föccer (#304) üzenetére


orion1025
őstag

Nem a különálló oldalról beszélek, hanem említve lett, hogy majd mindenki megtermeli magát addig amíg eltűnnek a jelenlegi pirosak, ergo ezek szerint maga a fórum téma fog eltűnni........

Ja és nem kell okoskodni, követem az eleje óta a témát Mr. Mindentudó...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#306) Parci válasza Prevent (#280) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sorolj fel légyszi legalább 3 nagy látogatottságú oldalt, ahol engedélyt kértek az üzemeltetők a userektől egy designváltáshoz. vagy ahol megszavaztatták őket, és amikor kijött, hogy "a többség" a régit akarja, akkor kidobták a kukába az újat.

.

mindenkinek is mondom: az új arculat ilyen lesz. bizonyos szempontból elavult, ezt tudjuk, és fogjuk is pucolni, takarítani a jövőben. az is világos, hogy nagyon más, mint a régi, és a megszokott dolgokon nehezen változtat az ember. egy rossz párkapcsolatból sem lépnek ki nagyon sokan, a megszokás miatt. az is lehet, hogy az új oldal tényleg rosszabb. de most már éveket töltöttünk vele, ezért abban az egyben biztos vagyok, hogy jobban ismerjük, mint valaki, aki most próbálgatja csak.

az új oldal nem rossz felépítésben, funkciókban, működésben stb. lehet, hogy sok bug van még, lehet, hogy itt-ott csiszolatlan, de hogy nem a létében rossz, mint azt itt páran erőltetik, az biztos. épp ezért erről vitatkozni sem fogunk.

alapvetően bugokat, működési hibákat, logikátlan megoldásokat, ilyesmit akarunk kiszűrni. aztán pedig át fogunk állni rá. és igen, aki ezt képtelen lesz megemészteni, az akár itt is hagyhatja, ahogy megtehette ezt a legutóbbi arculatváltásaink bármelyikénél is.

elfogadom, ha valaki olyan égtelen haragra gerjed, hogy végleg töröl minket az emlékezetéből. nyilván teljesen abszurd reakciónak tartom, de ha így dönt, az az ő döntése. majd nézzen vissza esetleg később, mint x év múlva meg ez a design megy majd a lecsóba. sajnos ez ilyen, az egész élet ilyen, minden változik. sőt, meg is halunk a végén.

semmiképp sem akarok cinikusnak tűnni, tényleg ezt gondolom. a bugokat ki fogjuk pucolni az utolsó szálig. a design meg egyszerűsítve, modernizálva, pucolva lesz menet közben. mindenképp ez a menetrend.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#307) Undoroid válasza orion1025 (#305) üzenetére


Undoroid
őstag

Kicsit olvass vissza kérlek! Nem kell sokat! Ott már meg lett válaszolva a mostani kérdésed ~kb. 50. alkalommal is!

Pár órával ezelőtt volt legutóbb megválaszolva ez a téma... ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#308) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ja, a világos színek a listáknál: szinte ugyanaz a barna, mint a mostani hardveraprón. és nem folyik ki a szemem tőle (elég érzékeny vagyok rá). az oldal körüli háttér világosabb, de az olvasás kényelmes. azt már le sem merem írni, hogy ilyen alapon olvashatatlan az index, az origo, a jofogas, az aprod, a cnn és kb. az internet 98%-a.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#309) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A hirdetés galériájába feltöltött képek valami módon kinagyíthatóak teljes méretűre, amikor valaki böngészi? Én nem találtam az opciót és nagyon gáz ilyen már-már bélyegkép méretű fotók alapján megvásárolni valamit. Vagy marad az, hogy majd inkább itt is csinál az ember egy első hozzászólást, ahová beszúrja a fotókat... csak akkor meg tök felesleges a galéria. :U

(#310) föccer válasza orion1025 (#305) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet, mindentudó vagyok, de azt mégsem tudom, hogy miért lennének törölve azok a bizonyos topikok? Van rá bármilyen, értelmes indok vagy ok, hogy ezt tegyék?

És igen, köszönöm kérdésedet, már volt szerencsém majd két éve találkozni az új HA alfa verziójával. Vélhetően többet tudok róla, mint itt a topikban háborgók túlnyomó többsége (együtt véve). :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#311) BJanee válasza Parci (#308) üzenetére


BJanee
tag

Ahogy mondod! Az általad felsorolt oldalaknak elég rossz háttérszínt választottak, de nem is lógok rajtuk annyit, mint itt :) és szerintem akik itt vannak többségben ők is többet vannak itt.

rövid az élet, hosszú a sír, addig nyögjön, ameddig bír..

(#312) B-L-A-C-K válasza Parci (#306) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"mindenkinek is mondom: az új arculat ilyen lesz"

Magyarul, akkor feleslegesen hisztizik itt mindenki, a színek akkor is maradnak ilyen rikító hosszútávon szemet nem kímélő fehérek?

Ha igen akkor feleslegesen nem is erőltetem tovább az én és az emberek 99%-ának az óbégatását. Mondjuk megmondom őszintén korrektnek tartottam hogy beleszólhattunk pár dologba, de ezt mai napig nem bírom felfogni hogy milyen hátránya lenne ha kicsit sötétítenétek a színvilágon, szerintem nem lenne már nagy dolog megcsinálni, és az a sok ember akinek ez lenne csak az elvárása elégedett is lenne...

[ Szerkesztve ]

(#313) Parci válasza BJanee (#311) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmi gond, épp ezért lett teljesen más, sokkal sötétebb hátterű az új hardverapró is. akinek ez túl világos, az extrém igényeket fogalmaz meg, ez a véleményem. mivel ezen kritika mentén válogattam össze a színeket én magam legutóbb, pont azért, hogy végleg pontot tegyünk a kérdésre, ez van.

de minden egyes prohardveres designváltásnál is lefutott ugyanez a kör. valamikor régen full sötétbarna volt az egész oldal, aztán bármit is próbáltunk változtatni, jött a felhördülés. aztán meg mégis jónak bizonyultak az új oldalak, és ha most visszatenném a régit, szerintem szívgörcsöt kapnának sokan ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#314) Parci válasza B-L-A-C-K (#312) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miként az előbb is írtam: már megcsináltam. azért lett most ilyen jó sötét. azt a részt meg nem értem, hogy "erőltetem az én és az emberek 99%-ának". mindenki egy ember, hiába érzi úgy, hogy az ő igazsága mindenki igazsága. mindenkitől elfogadjuk a kritikát, de már sokszor kértem, hogy senki se viselkedjen úgy, mint a nép hangja (és pláne ne úgy, mint a nép haragja).

a színeken tényleg legalább 3 lépcsőben sötétítettünk, legutóbb úgy, hogy fogtam a régi hardverapró színeit, betettem, aztán annyit tekertem rajtuk épp csak, hogy ne lógjanak ki az oldalból. egyedül az oldalon kívüli hátteret tudnánk még sötétíteni (egyedül az különbözik picit jobban a régitől), de ugye ott sem kell messzire menni, jelen oldal háttere sem olyan sötét, mégis egész jól elfórumozunk itt mindannyian.

a probléma mértékét nem tartjuk már szignifikánsnak, ez így van. sötétebb oldalhátteret meg éppenséggel lehet csinálni, lehet, hogy csinálunk majd opcionálisan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#315) B-L-A-C-K válasza Parci (#314) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen 1 emberként beszélek több ember nevében, mert ha elkezded olvasni a hozzászólásokat a nagyja erről szól hogy zavaróak a színek még mindig. Az meg hogy javítottak rajta oké, de még mindig ugyan olyan zavaró, hiszen ha nem lenne, gondolom nem is írnánk ide emiatt.

Valamint előre is elnézést a kicsit "flegma" hozzászólásokért, de nem tudom már normálisabban leírni azt a hibát ami ugyan úgy fennél már az új oldal kezdete óta. Egy sötétebb oldalhátteret meg szívesen megnéznék, lehet csak ennyit kellene, és már nem is lenne probléma.

(#316) Parci válasza B-L-A-C-K (#315) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem egy hiba, ez az ízlésed. vagy akár mindenki ízlése, a lényeg, hogy ez nem egy hibás valami. és tényleg nem keveset foglalkoztunk már ezekkel az észrevételekkel.

de miután a jobb felső sarokban kapcsolható buborékok számomra értelmezhetetlenek, megalkuszom majd a fejlesztővel egy másik alternatív hátteren helyette, ami egyben sötétebb oldalhátteret eredményez.

ezen felül ezzel a kérdéssel ("túl világos az oldal") nem fogunk átállás előtt többet foglalkozni már.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#317) Prevent válasza Gave (#300) üzenetére


Prevent
aktív tag

:R :R :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#318) Prevent válasza Parci (#306) üzenetére


Prevent
aktív tag

Az ér ha nem jut eszembe egy se? Sajnálom. De a lényeg úgy érzem nem ment át. Épp azért lehetett volna megkérdezni a felhasználók véleményét is, itt ezen a szent helyen mert ez volt az egyetlen olyan oldal ami maximálisan családias hangulatot sugallt. Az egyetlen. Közvetlen, szerethető, és akkor is feljárkált az ember az oldalra ha éppen nem kíván vásárolni semmit.

Nem vagyok ünneprontó, szám szerint 22 ismerősömet kérdeztem meg itt privátban arról, hogy mi a véleménye az új kinézetről. 21 azt mondta a régi 1000x jobb volt (és nem is tetszik nekik az új)egy pedig azt mondta "elfogadható".

Megint csak az Expresszt tudom felhozni... Nem tudom mikor volt náluk a nagy design csere és átalakítások kb 1,5 éve ha jól tudom(?). Azt is látszik mennyien megszokták :(((

Látom az ügy érdekében sokat tenni nem lehet, én feladom.Az értékelés az egy jó dolog azért jár a piros pont és a vállonveregetés. De a többi...

Marad böngészésre a jófogás meg az apród meg egyéb lengyel szemetek.
Persze a fórumokat továbbra is olvasom :)

Elnézést ha színpadias voltam

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#319) BJanee válasza Parci (#313) üzenetére


BJanee
tag

:R :R köszönöm, tökéletes, így már nem bántja a szemet (legalábbis az enyémet)
Végre megenyhűltetek :) még a végén egész használható lesz az új!

[ Szerkesztve ]

rövid az élet, hosszú a sír, addig nyögjön, ameddig bír..

(#320) Chaser


Chaser
titán

Alakul:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#321) hackeeeee válasza Heavyrain (#302) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Előző bétateszt topic-ban volt erről szó/eszmecsere, hogy Parci mennyit szenvedett a színekkel, hogy bizonyos színek ua. legyenek mint itt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#322) Parci válasza Prevent (#318) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmi gond, de nem tudok mit hozzátenni már a kérdéshez.

ha mi egyszer egy oldalon designt váltunk, és erre egy user azt mondja, hogy akkor ő lép, akkor arra nem lehet mit mondani. persze a jofogas és az aprod full fehér, kisüti az agyadat is, így teljesen logikus, hogy nálunk azért kell lelépni, mert a túl világos sötétbarnával módszeresen elüldöztünk innen, a megoldás pedig ezek a fehér oldalak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#323) BJanee válasza Parci (#322) üzenetére


BJanee
tag

Ennyi volt?? Olyan jó volt az az előző, amit megcsináltál. Miért lett visszarakva a gyári?

szerk.: hát ezt nem értem, egyszer ilyen, egyszer olyan... most visszaléptem, megint az új dizájn... rejtély :)

[ Szerkesztve ]

rövid az élet, hosszú a sír, addig nyögjön, ameddig bír..

(#324) Parci válasza BJanee (#323) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

se az előző, se a mostani kommentedet egyáltalán nem értem. nem csináltam most az új HA-n semmit (nem is én csinálom amúgy sem)

de a félreértések elkerülése végett: a design meg fog változni, nem fog senki "megenyhülni" és visszatenni a régit.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#325) föccer válasza Parci (#324) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor nem csak én nem vettem észre változást :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#326) BJanee válasza Parci (#324) üzenetére


BJanee
tag

Pedig valami változott, egy kicsit sötétebb lett, már nem bántja annyira a szemet, legfőképp a hírdetési listánál vettem észre, a szürke-fehér váltakozó csíkoknál, ami most világosszürke-sötétszürke (ami jobb), na és persze a hozzászólásoknál a fehér helyett a világoskékes árnyalatú háttér, mind-mind jobb, mint a fehér

rövid az élet, hosszú a sír, addig nyögjön, ameddig bír..

(#327) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Még egy észrevétel, vagy kritika tőlem, bár félek az előző sem érdekel senkit:

Ha ár szerint listázok legolcsóbbtól a legdrágábbig, akkor addig oké hogy előre teszi az "ingyen" jelölésű hirdetéseket, de hogy utána az "alku szerint" jön, az konkrétan kib***ás az emberrel. :W Jó lenne ez utóbbiakat a legvégére pakolni, mint legdrágább áru. Általában eleve igaz is az ilyen hirdetésekre, hogy sokat kér a benne lévő portékáért az eladó.

(#328) hackeeeee válasza sing1ep1ayer (#327) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha ár szerint növekvő sorrendbe teszed a hirdetéseket, akkor most is az "alku szerint" van elől.

Az, meg hogy nem reagálnak egy hozzászólásra, az nem azt jelenti, hogy nem lett elolvasva. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#329) sing1ep1ayer válasza hackeeeee (#328) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Most hogy mondod, tényleg! :Y De bevallom, itt a régi oldalon még sosem használtam ezt a funkciót, mert nem is tudtam hogy létezik. Mindenesetre én tényleg úgy gondolom, hogy ez nem jó így, az ember (vélhetőleg) nem azért listáztatja ki ár szerint növekvő sorrendben a hirdetéseket, hogy utána lapokon keresztül csak azt lássa, hogy "alku szerint", hanem hogy megtudja, melyek a legolcsóbbak és onnan szemezgethessen, de cáfoljon meg akinek ez lenne a vágya! Aki pedig nem képes irányárat se megadni, az vessen magára. Vannak emberek itt a fórumon, akik segítenek beárazni a cuccokat, ha az eladó netán nem lenne tisztában az értékével.

Egyébként köszi hogy elolvastad és bocs ha kissé sértődött hangnemben írtam, de félek, hogy nincs időtök ilyen piti dolgokkal is foglalkozni, mert a bugokat fontosabb javítani. Így ezek az úgymond észrevételek mennek a kalapba, aztán majd egyszer nagy soká húzza csak elő őket valaki, aki épp ráér fixálni, csinosítani az oldalt.

(#330) hackeeeee válasza sing1ep1ayer (#329) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sokaknál azért is van "alku szerint" ár, mert nem az összeghez írja be az árat, hanem magába a hirdetésbe, így ugye a megadott ár 0 Ft marad, ezért kerül előre. A másik persze az, amikor sehol sem, de velük nem lehet mit tenni. Sokszor láttam már olyat is, hogy az árhoz beírt annyi 9-est, amennyi odafér, és a hirdetésben szerepelt a "rendes" vételár.

Ez a felhasználótól függ, ha Neki így jó... Megjegyezném, nem dísznek van az ár rublika. Másik hasonló jelenség a "termék helye"...

Viszont ha jól emlékszem, muszáj lesz árat megadni. - De közben ezt a gondolatom Parci megerősítette! :R :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#331) Parci válasza sing1ep1ayer (#329) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az új oldalon kötelező lesz árat megadni, ezek csak az átvett, a régi oldalon "alku szerint"-re beállított hirdetések

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#332) sing1ep1ayer válasza Parci (#331) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez dícséretes és köszönöm, hogy odafigyeltek a visszajelzésekre! :R Ennek ellenéresajnos itt elő fog jönni (az előnyök mellett) egy nagy hátránya is annak, hogy ez alapjában véve egy "mezei" apróhirdetései oldal, nem pedig aukciós, ennek ellenére mégis kötelező értékelési rendszer van. A hirdető ugyanis bármilyen árat beírhat, nincs kötelezve rá, hogy annyiért is adja a termékét, vásárlóként viszont mégis hogyan kellene értékelnem azt, ha valaki 1 forintért hirdet mondjuk egy DVD-írót, de végül 3.000-ért passzolja el nekem? :F

(#333) Gave válasza sing1ep1ayer (#332) üzenetére


Gave
addikt

Kommunikáció: elégtelen. :D

(#334) DrLEEi


DrLEEi
tag

Sziasztok!

Érthető az,hogy az eddigi pirospontos eredményeket nem akarja átvenni/feltüntetni a PH,hiszen "semmi közük" ennek működtetéséhez a leírtak alapján.

Azt viszont nem kellene szemellenzővel nézni,hogy a gyakorlatban mégiscsak ezt használják a felhasználók,
mivel EZ volt csak eddig ugye..

Javaslatom egy zárójeles adatfeltüntetés lenne.
pl. PH piros 11 (old : 54)..

ezt elég egyszerűen egy egyszeri adatszinkronizálással meg lehetne oldani,azaz nem folyamatosan,hanem azt mondani hogy X-edikén átvesszük ezeket,beírjuk és azzal vége.
Így nem vész el a sok éve gyüjtögetett pontok.

Persze lehet ezzel nem foglalkozni is,de nem szabad elfelejteni,hogy ezzel egyúttal a csalóknak is szabad(abb) tér lesz engedve,hiszen mindenki 0/0 lesz ugye..

2 féle ember létezik:vannak akik generálják a problémákat,és vannak akik megoldják azokat!

(#335) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a lapcsalád többi oldala is változni fog? Egyelőre bármennyire is nézegetem az új oldalt, úgy érzem nem fogom tudni megszokni. Alapvetően támogatni szoktam a dizájnváltást, de szerintem nem kényelmes az új.

(#336) Parci válasza r3dsnake (#335) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a logout fog még megújulni a nyáron, az is megkapja azt a platformot, amit a többi oldal használ. a többi oldalhoz most nem nyúlunk, tervben sincs egyelőre.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#337) siemenss65


siemenss65
tag

Egy sima doboz huzigatás-átrendezés-átméretezés szóbajöhet később? A színek megszokhatók, a borderek megszokhatók, a hirdetések megszokhatók, de az arányok egy picit jobban hasonlíthatnának a régihez. Kb:

[ Szerkesztve ]

(#338) r3dsnake válasza siemenss65 (#337) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez a kép rávilágított arra, hogy alapvetően szvsz mi a gond az újjal. Sok a helypazarlás, túl nagyok a betűk, boxok, sortávolságok. Pl. ez a kereső, fontos tudnod, hirdetések ajánló egymás mellett nagyon furán néz ki. Pláne, hogy teljesen másképp néz ki mindegyik, más színekkel, más elrendezéssel. Kicsit olyan randomnak érzem.

[ Szerkesztve ]

(#339) Ottó58


Ottó58
senior tag

Úgy látom, másnak is első reakciója a színvilág, nekem is.
Íme: hát nem teljesen olyan színek vannak az újban. Én nem szeretem a sok piros szöveget.

Ezután jön csak a többi észrevétel, ami talán kiküszöbölnek, ha úgy akarják.
Parci valamelyik hsz-ból azt olvastam ki, amit már régebb is írtam, úgyis olyan lesz, amilyennek ők elképzelték.
Nekem hiányzik a hirdető személye, mert van akire rá sem kattintok, ha látom a "nevét". A régi ezt is mutatta.
Tény, van benne sok újítás, de kérdezem szükséges-e, mert eddig is megtaláltuk amit kerestünk az egyszerűbb oldalon is.
Személy szerint elfogadnám, ha a betűszínek, nagyságuk, megváltoznának, a sorok (hirdetések) nem lennének ilyen nagyok, sokkal több férne egy oldalra, ezáltal valahogy áttekinthetőbb lenne.
Na, meg privát írásánál nem lehet odébbhúzni az ablakot, elsötétül alatta a szöveg, újra meg kell nyitnom, hogy a hirdetést párhuzamban olvassam, ha többet szeretnék kérdezni. (A halálba tud kergetni az ilyen megoldás).
A régi ebben is jobb volt.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#340) zolee86


zolee86
tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy hol lehet kikapcsolni azt a kérdést a hardverapro.hu-ra való csatlakozáskor, a régi és béta lapok közötti választás - engem nem igazán érdekel a béta, meg az új apró, de minden egyes belépésnél a hardverapro.hu-ra, rákérdez.

(#341) MaxxDamage válasza xxman (#215) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Támogatom !

+1

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#342) hackeeeee válasza Ottó58 (#339) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kép ott van mellette. Ha megnyitsz egy több hozzászólással rendelkező hirdetést, akkor látni fogod, hogy a hirdető szerepel ott.

Véleményem szubjektív...

(#343) Prevent válasza Parci (#336) üzenetére


Prevent
aktív tag

Ha mindenképp ez lesz akkor megpróbálom elfogadni. Kénytelen leszek. Végtére nem olyan rossz ez. De 1 hónap kell mire az ember megszokja :)

Kérdés: Sokan mobilról is böngészik az oldalt(én is). És sok ember lelassított interbnettel rebndelkezik. A régi felület még lelassított net mellett is viszonylag gyorsan betöltődött. Viszont az új jóval lassabban tölt be minden téren. Erre lesz valami megoldás?

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#344) Lenry válasza Ottó58 (#339) üzenetére


Lenry
félisten

a privátos lebegő ablak tényleg nem jó így.
nme tudok kijelölni és idézni a hirdetésből vagy másik hsz-ből, plusz igen, ki is takarja az oldal egy részét.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#346) Chaser válasza Parci (#324) üzenetére


Chaser
titán

Volt változás, kezd elfogadható lenni a színvilág. Mindegy ki csinálta :P
A hsz-ek közötti fehér rész ha más színű lenne, akár ugyanolyan sötétebb szürke mint az alatta levő rész, és nem narancssárga betűs az még dobna rajta nem kicsit.

[ Módosította: BomiBoogie ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#347) Parci válasza Ottó58 (#339) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, ha a hirdető nevét nem találja valaki abban a nézetben, amiben hát ott van... akkor nagyon nehéz komolyan venni a kritika többi részét :(

a többi jelzett dolog apróság, akár menet közben is módosítható.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#348) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

városok listája bővítve a 10 ezer fölötti településekre. ez még nem kezelhetetlenül nagy, de talán már elég ahhoz, hogy mindenki tudjon egy hozzá kellően közel lévőt választani. a tényleges adásvétel helyszínét meg úgy is ledumálják egymással.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#349) Ottó58 válasza hackeeeee (#342) üzenetére


Ottó58
senior tag

(#347) Parci : "gyerekek, ha a hirdető nevét nem találja valaki abban a nézetben, amiben hát ott van..".

Épp az a lényeg, hogy ne kelljen mindegyiket megnyitni.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#350) hackeeeee válasza Ottó58 (#349) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem kell megnyitni, ott van a mellette lévő oszlopban a név, arcképpel együtt.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.