Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#339) Ottó58


Ottó58
senior tag

Úgy látom, másnak is első reakciója a színvilág, nekem is.
Íme: hát nem teljesen olyan színek vannak az újban. Én nem szeretem a sok piros szöveget.

Ezután jön csak a többi észrevétel, ami talán kiküszöbölnek, ha úgy akarják.
Parci valamelyik hsz-ból azt olvastam ki, amit már régebb is írtam, úgyis olyan lesz, amilyennek ők elképzelték.
Nekem hiányzik a hirdető személye, mert van akire rá sem kattintok, ha látom a "nevét". A régi ezt is mutatta.
Tény, van benne sok újítás, de kérdezem szükséges-e, mert eddig is megtaláltuk amit kerestünk az egyszerűbb oldalon is.
Személy szerint elfogadnám, ha a betűszínek, nagyságuk, megváltoznának, a sorok (hirdetések) nem lennének ilyen nagyok, sokkal több férne egy oldalra, ezáltal valahogy áttekinthetőbb lenne.
Na, meg privát írásánál nem lehet odébbhúzni az ablakot, elsötétül alatta a szöveg, újra meg kell nyitnom, hogy a hirdetést párhuzamban olvassam, ha többet szeretnék kérdezni. (A halálba tud kergetni az ilyen megoldás).
A régi ebben is jobb volt.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.