Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-WR841ND (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20) IstvánLászló válasza draco31 (#19) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönetem a nagy segítségért, hálásköszönet a legkevesebb amit mondani tudok,

Tehát a ruterebe beállítom amit mondtál teljesen érthetően mondtad el. :) :C
Holnap megcsinálom mert most éppen neked írok.
Kérdeném lenne ez a következő lenne, lehetséges és létezik hogy egy játékot nem-lehet használni??

Példa képpen leírnám, játék neve=, LeagueofLegends_EUNE_Installer_9_15_2014.exe, ez a játék installere, lényeg feltelepiti a játékot rendesen Magyarul, de beloginolni nen-tudok név és jelszó redbe van.
A játét szervere kidob hogy gépem vagy nicsoda nem csatlakozik, üzenetnek ennyi a lényege, barátom gépével tudtunk játszani gond hiba nélkül uganazon a kábelen, tehát kábel és ruter jó????
A gépem hálókártyája integrált és a neve=, Realtek RTL8169/8110 Family Gigabit Ethernet NIC gigabites.
A főlényeg olvastam hogy a ruternek intelligens tűzfala van, létezik olyan hogy hálókártya nem kompatibilis pont ezzel az egy játékkal vagy a tűzfal blokkolná az adatforgalmat??
A gépemen xp fut és rendesen teszi a dolgát, tűzfalát kikapcsoltam mert van a ruternek.
A ruterbe hogyan lehet megnézni hogy tűzfala mit blokkolhat, más erre tippelt ne én hozzá se nyúltam.
A gyári beállítás okozhat ilyen problámát???

A kommentem elégé hosszú-lett ezért elnézést kérek előre is.

köszönöm a választ is előre..

Üdvözlettel: István László

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-WR841ND (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.