Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jenei1994


jenei1994
addikt

wp-re még mindig semmi. :W Már több hónapja ígérgetik a fejlesztők ,hogy lesz a játék wp-re is és még mindig semmi ., Kezd egy kicsit idegesítő lenni a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#52) bazsimano válasza tibcsiworld (#50) üzenetére


bazsimano
őstag

hat en folyamatosan fejlesztem...szeirntem szezononkent vagy 2 szezononkent stadiont epeitek...most azt hiszem 73 ezres... nekem a jegy ar 12-13 penzen van...majd emelem ...de nem nagyon szokott erdekelni...alt nalam mindig teli a stadion.

parkolot is kell epitened..mert ha nincsen parkolo akkor nem telik meg pl.

(#53) tibcsiworld válasza bazsimano (#52) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Értem.

Barátságosra hogy kell becsalni az embereket? :)

(#54) jenei1994


jenei1994
addikt

Aki akar jelölhet barátnak . :)

Klub neve JJ

(#55) tibcsiworld válasza jenei1994 (#54) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Azt hogy kell? Keresés funkciót nem találtam! Max ha valakire valamilyen módon rámegyek, a bajnokságában látom a tagokat, és azokat tudom jelölni!

(#56) jenei1994 válasza tibcsiworld (#55) üzenetére


jenei1994
addikt

Csak akkor lehet a facebookon bejelöljük egymást ismerősnek most nézem. :F :U

azt hittem,hogy lehet klubra keresni de nem lehet sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

(#57) tibcsiworld válasza jenei1994 (#56) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Milyen szinten vagy szinteken vagy?

(#58) jenei1994 válasza tibcsiworld (#57) üzenetére


jenei1994
addikt

14-es színten vagyok :)

(#59) tibcsiworld válasza jenei1994 (#58) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A barátságosra hogy kell becsalni az embereket?

(#60) jenei1994 válasza tibcsiworld (#59) üzenetére


jenei1994
addikt

Legalul vannak az ismerőseid valamiékre rámész és ott lesz ,hogy barátságos meccs szervezése.

(#61) tibcsiworld válasza jenei1994 (#60) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Jaja, köszi! Én a jónépre gondoltam. Mármint a stadionba való szurkolókra! A meccseken telt ház előtt játszom, de a barátságosra alig jön valaki, pedig a jegy árakat is lejjebb vettem!

(#62) bazsimano válasza tibcsiworld (#61) üzenetére


bazsimano
őstag

arra nem mennek az emberek max ha 0ra huzod a jegyarakat

(#63) tibcsiworld válasza bazsimano (#62) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ez szomorú. :(

(#64) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Megjött az első ifim. Ugye mivel már a 2 szinten vagyok, elég gyenge a felhozatal. Kaptam egy éppen, hogy 2 csillagost, meg egy rendes 4 csillagost, illetve kapnám, ha kifizetném a 24 tokent. De az is gyengus már!!! Erre számíthatok a továbbiakban is az ifivel kapcsolatban?
Ne adj Isten tovább jutok, ez lehet rosszabb is? Akkor 1 csillagos lesz az ifim, ha nem fejlesztem a gyakorlópályát???

[ Szerkesztve ]

(#65) bazsimano válasza tibcsiworld (#64) üzenetére


bazsimano
őstag

igen.
en alt. a jot elengedem a benaval alairok es eladom egybol.

(#66) tibcsiworld válasza bazsimano (#65) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Most magam idézem!

Ez szomorú!

Igen, én is ezt tettem, de az akkor is fillér csak a normális játékosok árához képest! :(

(#67) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Ha már, szurkolok valakinek a meccsen, és rájövök, hogy rossz térfélre kattintottam lányos zavaromban, hogy tudok az ellenkező oldalra szurkolni a meccs hátralevő részében?

[ Szerkesztve ]

(#68) bazsimano válasza tibcsiworld (#67) üzenetére


bazsimano
őstag

nem lehet szerintem.

(#69) bogancs32


bogancs32
csendes tag

szevasztok.
kezdő vagyok én is még a játékban. mindig jön valami új amit nem nagyon értek. most a játékosok fejlődésével vagyok meglőve. nem mondom, hogy nagyon rossz vagyok, vezetem a bajnokságot a 18. körben veretlenül. viszont azon kivűl hogy meccs és edzés végén fejleszteni tudom a játékost nem értem hogy lehet vele szintet lépni. sokszor látom nagyobb szinten kb 10 csillagja van. ezt hogy lehet elérni? ha nekem van egy játékosom akinek a szintje 21 és 5 csillagos, akkor az nekem hogy lesz nagyobb? ha egyáltalán lesz.
köszi előre is.

(#70) bazsimano válasza bogancs32 (#69) üzenetére


bazsimano
őstag

szintet "csillagot" 5 pontonkent kapsz...jatekooknal...valoszinu a szinteden akkor 25nel lesz 6 csillagos...ezert erdemes mindig x9-es jatekos szerezni mert az gyorsabban lep szintet...aztan szezon vegen ha feljutsz, akkor mindegyik jatekosod veszit egy csillagot :) kezdehetd elorol :)

(#71) bogancs32 válasza bazsimano (#70) üzenetére


bogancs32
csendes tag

köszi a gyors választ. hát a csillagvesztés feljutásnál nem nagyon tettszik de ez van :-)
amúgy az x9-es jatekos-t nem nagyon vágom. ebben még segíts légy szíves. :-) egyébként nincs olyan oldal ahol ezeket leírták összegyűjtve, vagy csak én nem találtam meg?

(#72) tibcsiworld válasza bogancs32 (#71) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A lényeg, hogy általában nem tudsz olyangyorsan fejleszteni, mint szintet lépni!

Ezért eladod és veszel majd játékosokat! érdemes 19,29, illetve 14,24 szintűeket venni, mert ott csak 1 szintlépés kell a + csillaghoz!

10 csillag nincs, max 9, de ezt csak Te látod így! Ő a saját szintjén ezt 4-5-6 csillagosnak látja!

te max 5 csillagosat tudsz venni! Ezért érdemes olyan 5 csillagosokat venned, akinek már csak 1 szintlépés kell a 6. csillaghoz! Így azt a játékost valószínű még 2 szezonig tudod használni!

Én is kezdő vagyok! Gyorsan belejössz majd Te is!
:)

Apropó facen vagytok? Ott van egy egész jó kis csoport!

(#73) bogancs32 válasza tibcsiworld (#72) üzenetére


bogancs32
csendes tag

szevasz. köszi majd kialakul ez idővel :-)
viszont az hogy van, hogy akivel ma este játszok bajnokit, annak már a 3. neve és csapata van reggel óta! mármint mindig más az egész. egyedül a csapat helyezése ami stimmel. mindegyiknél az alapítás a mai dátum. tök uj csapatok. de a 19 napon az idényben? ez mi? :W

(#74) tibcsiworld válasza bogancs32 (#73) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A lényeg, hogy a bajnokság csapatlétszáma fix.

Tehát ha beregelsz valahova, valószínű, hogy már egy "meglévő" csapatot kapsz! Eddig egy bot "játszott" vele, és Te azt kapod meg! Így megváltozik a neve arra, amit megadsz neki!

Ha otthagyod a csapatot, szintén bot veszi át a helyed, amíg nem osztja ki a rendszer egy más friss regisztrációhoz.

Facebookon vagy?

(#75) bogancs32 válasza tibcsiworld (#74) üzenetére


bogancs32
csendes tag

nem az én csapatomról van szó. nekem ez a 2. idényem saját, ugyanazzal a csapattal. csak az volt furcsa hogy a szezon végén változik az ellen felállása :Y
amúgy fenn vagyok facen. mi a csoport neve?

(#76) tibcsiworld válasza bogancs32 (#75) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Igen, nem feltétlen rólad van szó, hanem minden új jelentkezőnél ez a helyzet!

Ezért láttad azt amit láttál azzal az "új" regisztrációval kapcsolatban!

Magyar Top eleven játékosok

Nagyon aktív közösség. A többiben csak évi 1-2 bejegyzés van! Sajnos! :(

(#77) bogancs32 válasza tibcsiworld (#76) üzenetére


bogancs32
csendes tag

jelentkeztem :DD

(#78) tibcsiworld válasza bogancs32 (#77) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Látom sikerült. Ott vérprofik vannak! :)

(#79) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!

Ha hozzácsatolom az accomat a FB-hoz akkor át lehet vinni a csapatomat másik telefonra?

(#80) bazsimano válasza Nxn908xxx (#79) üzenetére


bazsimano
őstag

igen persze.

(#81) faja0124


faja0124
tag

Sziasztok!
Hogy tudom törölni a facebook acc-ot?
Szeretnék egy újat.

(#82) bazsimano válasza faja0124 (#81) üzenetére


bazsimano
őstag

milyen accot szeretnel torolni? miert?

(#83) Bandy48


Bandy48
újonc

sziasztok

szintén új érdeklődő vagyok a játékkal kapcsolatban
igaz már második szintes, de ez nem jelent semmit :)

kérdésem a következő lenne:

mitől függ a játékosok hangulata
mitől javul (a hangulatnövelő nélkül) és mitől romlik?

köszi

B

(#84) bazsimano válasza Bandy48 (#83) üzenetére


bazsimano
őstag

a jatek nagyon arra megy ki hogy fizess! :) szoval minden mogott csak programok futnak, és szerintem nem fugg semmitol...csak hebe hoba leviszi a gep es ennyi...
de ugy elvileg...
-serult
-nem jatszik
-kikap a csapat.
ezek azok a faktorok amik leutik a moralt!
de ahogy mondtam inkabb arra megya dolog hogy használjad a "taskakat" es vegyel zsetont es taskakat! :)
ennyi

(#85) farkas26


farkas26
tag

Sziasztok!

Még új vagyok a játékban,és szeretném kérdezni,hogy mit javasoltok a stadionnál mit építsek mit fejlesszek először?

"A jövő sem a régi"

(#86) bazsimano válasza farkas26 (#85) üzenetére


bazsimano
őstag

midnenki maskepp csinalja...erdemes az ifiket porgetni, mert az egyiket mindig eladod es az ingyen penz...
jo a edzopalyat meg az orvosi mert akkor gyorsabban kapod a taskakakt ! de ugy minden egybe fugg...tehat nem lehet az egyik letesitmenyed 10szintu es a masik 1es...
szoval kezd ahogy jol esik :) es majd szepen lassan epitgeted...a vegen ugyis mar csak a stadiont tudod novelni :)

(#87) farkas26 válasza bazsimano (#86) üzenetére


farkas26
tag

:R

"A jövő sem a régi"

(#88) farkas26


farkas26
tag

Szisztok!
Kèrdeznèm,hogy hova kell irni,ha valakit meghìvtam a jàtèkba ès az èn meghìvò àltalam csatlakozott,de mègse
kaptam meg az utàna jàrò tockent. Ja ès ha az ismerősöm eltünt az ismerősök közül,pedig nem töröltem ès ő se törölt engem az,hogy lehet? :F

[ Szerkesztve ]

"A jövő sem a régi"

(#89) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Elmennek a fenébe!
Azt hiszik mindenki beszél angolul. (mondjuk illene, de nem mindenkinek volt lehetősége megtanulni).
Egy gonddal kevesebb.

(#90) HaaS válasza farkas26 (#85) üzenetére


HaaS
addikt

A füvet... csökkenti a sérülések lehetőségét.

szerk: így is nagyon kellemetlen tud lenni a szezon eleji sérüléshullám. Hajrá Kordon Bő:D!
Én hatodik menedzseri szinten... ki hogy áll? Vannak veteránok is?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#91) Zsocy155 válasza HaaS (#90) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én most a 17. szinten hagytam abba, a magyar nyelv törlése miatt. Sajnos az angol nyelv tudásom csak pár szóig terjed.
Eddig nagyon tetszett, kivéve azt, hogy nagyon a token vásárlás felé terel a játék, mert sok token nélkül nehéz jó eredményt elérni. Pl. azt nevetségesnek tartom, hogy egy saját nevelésű játékosért sok-sok tokent kell adni, hogy megtarthasd!

(#92) HaaS válasza Zsocy155 (#91) üzenetére


HaaS
addikt

Értem amit mondasz, de nem értek egyet vele. Tereljenek csak a tokenvásárlás felé, ahogy akarnak, bánomisén. Pont ez benne a szép, hogy jó stratégiával lehetsz jobb, mint a fizetős közösség. Így is lehet kupát és béelt nyerni, hogy egy fillért sem fizetsz... fogd fel úgy, mint plusz nehézségi fokozatot. Akinek kell a mankó, van pénze rá, fizessen... nincs ezzel semmi gond.
Ami meg a 24 tokenes ifit illeti: abszolúte teljesen egyáltalán nem érdekel... azonnal ki kell rúgni a francba. Alsó hangon is össze lehet szedni ennyi tokenből öt jó játékost, akár 18 éveseket, csak ki kell tanulni a módját (mikor és hogyan licitáljunk). Persze, akkor már kell a játékbeli lóvé is... de hát ettől vagyunk menedzserek, hogy megteremtsük az anyagi hátteret, nem:)?
Ahogy figyelem a top játékosok - hat csillagos és fölötte - már olyan pénzeket kérnek, ami a győzelmi bónuszok kifizetésével egyébként is rendesen megterhelik a kasszát. (Legalább is úgy, hogy minden szezonban eggyel felsőbb osztályba kerülsz, hiszen a stadionépítés ideje, és a szurkolók száma is befolyásolja a bevételt.)

Egyébként csak és kizárólag magyar játékosaim vannak, ha külföldit veszek, akkor is rászánom az egy tokent, hogy állampolgárságot (és új nevet, mezszámot kapjon).

Simán el lehet vele játszani tokenek vásárlása nélkül. Sőt... a szezon eleji sérüléshullám miatti gyógyító csomagok, na meg a liga, kupa, és bajnokok ligája miatti folytonos pihenőcsomagok használata miatt még érdekesebb, mert gazdálkodni kell ezekkel is.

szerk: az angol miatt meg ne parázz.. segítünk ha kell, bár ennyi idő után már pontosan tudod szerintem, hogy mi hol van és mit jelent:)! Grat a tizenhetedik szinthez!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#93) Zsocy155 válasza HaaS (#92) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én úgy látom,hogy sajnos sok esetben a stratégia kevés. Velem többször előfordult, akár a bajnokságban, a kupában vagy a BL-ben hogy azonos szinten levő csapat sokkal erősebb volt a minősége. Pl. az enyém 82,5 az övé 97,5. Ilyenkor a taktika nem sokat ér.
Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam, hogy a taktikát stb a minimálisra levettem (könnyű szerelés, a játékosok nem kaptak győzelmi bónuszt stb) ugyanúgy simán nyerték a meccseket mint amikor kemény támadás, magas győzelmi bónusz stb. volt beállítva és az ellenfelek hasonló erősségűek voltak vagy erősebbek egy kicsit.

Köszi a felajánlott segítséget, de a sok bosszantó apróság és most a magyar nyelv elvétele betette nekem a kaput. Én abba hagytam a Top Eleven-t.

Neked nagyon sikeres játékot kívánok.
Néha leírhatnád, hogy hol tartasz, stb. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#94) HaaS válasza Zsocy155 (#93) üzenetére


HaaS
addikt

Mi (a haveri kör játszik) úgy tapasztaljuk, hogy a meccsbónusz _nagyon_ sokat jelent. Jóval erősebb csapat ellen idegenben nyertem az utolsó meccset 3-0-ra úgy, hogy az ellenfél menedzsere is jelen volt (szumma +5% labdabirtoklás neki). Durván mínuszos volt ez a meccs így a max. győzelmi bónusszal, de megérte, mert két helyet sikerült előre ugrani, másodikként végeztünk.
Az egyik komám elfelejtette beállítani szezon elején a meccsbónuszt (maradt az előző szezoné, közepes) és hasonló kaliberű csapattal csak 6. lett az előző 2. helyett.

Nálam is volt régebben olyan meccs, amikor lőttünk 25-öt kapura, de senki sem találta el. Valahogy mostanában nincs ilyen gond... azt játszatom, aki csinál is valamit, aki semmit nem mutat, azt kihagyom a keretből, aztán egy idő után megjön az esze.
Kivételek a csatárok.
Általában (mindig) az enyém a gólkirály... csatároknál van olyan, hogy egy zseniális szezon után (30 gól csak a ligában pölö), a következő szezonja úgy sz@r, ahogy van, nem megy neki a góllövés. Ilyenkor jól eladom, csatárokkal nem szórakozok. A statok miatt úgyis viszik, mint a cukrot, nekem meg nem áll benne a pénzem (sőt, elértéktelenedik a játékos idővel, ahogy öregszik, köv szezonban meg már túl gyenge lenne).

Újraolvastam a hozzászólásod: hát nanááá, hogy vannak durva (esélytelennek tűnő) meccsek. Ahmedet (az Ahmed FC bőkezű menedzserét) én sem tudtam megverni ebben a szezonban... meg senki más sem. Veretlenül lett első, de megdolgoztattam azért, az egyik döntetlene a négyből az enyém:D! Sok hatodik csillaga volt... hát kedves egészségére.

szerk: próbáltam anno én is az erős támadást, nekem sosem jött be.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#95) HaaS


HaaS
addikt

Na, megvan a BL győzelem is:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#96) jenei1994


jenei1994
addikt

wp-re mikkor lesz az már végre a játék alkalmazás ? Már fél évet könyörög az ember érte a fejlesztőknek :((( :W

(#97) romero28


romero28
senior tag

A játékban tokenért lehet valahogy emelt díjas hívással vagy sms -sel fizetni?

(#98) hafa00


hafa00
csendes tag

Lehet emelt díjas sms-el tokent venni. vagy bankkártyával és paypal-al biztosan lehet.
a 27. szinten vagyok és még nem vettem semmit pénzért.
hosszú évek kitartó munkájával jutottam el idáig.
2013.11.13-án regeltem.
Kérdésem: hány szint van?

(#99) bazsimano válasza hafa00 (#98) üzenetére


bazsimano
őstag

nincsen szint max...ismerek olyat akiu 60as szintnel van... :Y

(#100) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
Latom reg irtak ide utoljara, de azert hatha figyeli valaki meg a topikot :)
Token szerzesrol lenne szo, mivel az ajanlatok eleg hulladekok Mo-rol, ezert elkezdtem vpn-nel nezni a jatekon belul a tapjoy fyber stb ajanlatokat, az elejen meg egesz gyakran megkaptam a jutalmat, most meg mar kb soha nem kapom meg akarmit csinalok. Hetvegen csinaltam eloszor kerdoiveset (elotte csak app letoltest) arra meg is adta, azutan mar semmire sem adott tokent. Otletek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.