Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bazsimano válasza Flyme (#100) üzenetére


bazsimano
őstag

ilynekor nyitmni kell ticketet hogy akkor ezt meg ezt az appet telepitettem es adjak meg a megigert tokenekent.
kerni fognak alt egy kepernyomentest a desktoprol h telepitetted es egyet arrol h meg van nyitva...elkulddod es utana altalaba jovairjak...

(#102) Flyme


Flyme
senior tag

Koszi, megprobalom. Mar irtam a tapjoynak meg fybernek is de egyik se valaszolt, mondjuk nem is kuldtem melle kepet, most kiprobalom azzal.

(#103) bazsimano válasza Flyme (#102) üzenetére


bazsimano
őstag

de ticketet nyitottal? vagy csak emailt irast info@.. mailcimre...?

(#104) Flyme válasza bazsimano (#103) üzenetére


Flyme
senior tag

Ha ticket alatt azt erted h a tapjoy feluleterol kuldtem, igen, onnan.

(#105) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, én androidon és neten tolom, egész jó játék még angol tudás nélkül is élvezhető. A kérdésem, a csoportbeli barátságos meccs KORLÁTLAN? Van valamilyen hatása az én illetve az ellenfél csapatára? köszi

Még új vagyok a játékban nekem tetszik, bár kissé monoton.... Mourinho-val csak napi 1 baráti meccset enged viszont a csoportban kipróbáltam 1 emberrel egymás után kettő is ment, ha unatkozok nyomogathatom a baráti meccset, vagy ez fárasztja a másik csapatát, esetleg rám szólhatnak a csoportban ha sok barátit játszok pl ugyan azzal az emberrel? Csak azért kérdem, mert nekem tök jó kikapcs napi párszor 1 ilyen meccset megnézni,szóval remélem értitek a kérdésem lényegét, köszi ha valaki ír :)

[ Szerkesztve ]

(#106) szTotyy


szTotyy
őstag

Sziasztok!

Visszatértem a Top Elevenhez, mivel a számomra legmegfelelőbb, legjobb online manager, a Goalunited Pro pénzhiány miatt megszűnik (testvére, a goalunited legends meg nincs mobilra). :O
Egy éve regisztráltam a Top Eleven-ben, de néhány meccs után abbahagytam, mert nagyon furcsa eredmények jöttek. Azt éreztem, hogy teljes mértékben egy mindentől független véletlengenerátorra vagyok bízva. Úgy tűnt, hogy csak a küllemre adnak a játék fejlesztői. Na most újra adok neki még egy esélyt.
Nem tetszett még a transfer rendszer sem. Leginkább az, hogy nincs keresője, és nem tudok csak magyar játékosokra szűrni. Pedig minden manager játékban magyar csapatot igyekszem kialakítani. Valóban nem lehet szűrni, vagy csak én vagyok a hülye, és nem veszem észre??

Remélem megváltozik a véleményem, és megtetszik a játék! :K

(#107) szTotyy


szTotyy
őstag

Na szóval! :) Leírom a 22 napos tapasztalatom a játékban, hátha még valaki egyszer olvassa a topikot.

Ez a játék kész röhej. Mondom ezt úgy, hogy világéletemben imádtam a focimanager játékokat. Egyedül a Football Manager pc-n, valamint a Goalunited Pro (ami most szűnik meg :( ) Csak ezek feleltek meg az én nem túl alacsony elvárásaimnak. A Football Manager etalon, de csak pc-n, a mobilos szar!
A Top Eleven meg egyszerűen nevetséges! Az előző szezonban 5. lettem és szintet léptem (vagy ligát, vagy bajnokságot, vagy osztályt, vagy mi a csudát). :Y A játékosoknak -1 csillag. Mi ez??? Értem én a fejlesztőket, ha feljutok, akkor azokhoz képest gyengébbnek tűnök, ezért veszik el a csillag. De akkor ne lépjek már mindig szintet!!! Ötödikként feljutok és még csak osztályozót, vagy valami hasonlót sem kell játszanom??? Szóval,. ha mindig feljutok elveszít minden játékosom egy csillagot?? Tehát nem lehet egy normális csapatot építeni? Szeretem, ha kinevelhetek játékosokat, akik életük során csak az én csapatomban játszanak. De ezek szerint itt ezt nem lehet, mert muszáj új és új embereket venni.
A nevet és a nemzetiséget meg lehet változtatni mindössze 1 tokenért??? Messik, Ronaldók, Hitlerek és Mátyás királyok is játszhatnak bárkinél! Legalább ez kerülhetne több tokenbe!
A transzfer rendszer is vicc úgy, ahogy van!
A staff?? Ja, hogy nincsenek is edzőim!

Az egész játék hatalmas parasztvakítás. Akinek ez tetszik, az nem játszott még egy normális focimenedzserrel. A játék készítői teljesen hülyék, vagy teljesen hülyének nézik a játékosokat. :(

Ez egy erősen árkád (?) játék, vagy még ez is túlzás rá.
Bocs, ha túl negatív voltam, nincs bennem semmi rosszindulat, ez csak a véleményem a játékról. :)

[ Szerkesztve ]

(#108) DeanRain79 válasza szTotyy (#107) üzenetére


DeanRain79
csendes tag

Egyetértek!

49-es szinten vagyok! Ha jó helyezést érek el a bajnokságban,sikerül Bl,El helyezést elérnem, a következő szezonban napi szinten annyi mérkőzést kell játszani,hogy nem lehet,csak tokennel megoldani az energia szinteket feltöltve a játékosoknál. Születnek érdekes eredmények..gyengébb összértékelésű csapatok győznek le nagy gólaránnyal,úgy hogy tokent ölök a játékba,az energia,morál szinten tartásával,8 as bónusz edzésekkel, és 5-6-os szintű játékos vásárlással. A szintenkénti csillag vesztés engem is zavar. Kezdhetek előröl építkezni minden szezonban. Az accociationsban Csontdarálók Hungary néven futunk. Varunk szeretettel mindekit. Menedzserhiany van. Sajna egyre tobben hanyagoljak a jatekot hazai szinten. Valahol ertheto. Eppen beszeltuk,hogy fura hogy bizonyos nemzetiseguek gyengebb csapattal folyton nyernek. Lehet hackelik a jatekot.

(#109) Attila 1111


Attila 1111
friss újonc

Sziasztok azt szeretném kérdezni ha van egy ismerősöm akkor azt hogyan kell törölni? Folyton barátságos meccseket nyomat és elfárad a csapatom

(#110) Mbru


Mbru
tag

Már lehet a meccseket 3D-be is látni. Már mint az olyan szituációkat. Nekem nagyon tetszik. Lehet újra felkarolom a csapatomat :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#111) Mbru válasza Attila 1111 (#109) üzenetére


Mbru
tag

Ahol vannak a barátok, ott katt a profiljára és a képénél a jobb felső sarokban kell lenni egy kis piros x-nek. De ahogy láttam Facebook ismerőst nem lehet törölni. Nekem José Mourinho-t lehetne törölni, de had maradjon :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#112) ridiculous válasza Mbru (#111) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Feleslegesen válaszolsz neki, 2 éve nem lépett be.
..amúgy se fárad el a csapata a barátságos meccstől csak akkor ha ő kezdeményezi, szóval feleslegesen rugózott ezen :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#113) Mbru válasza ridiculous (#112) üzenetére


Mbru
tag

Hátha visszatér. sosem lehet tudni :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#114) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Helló,
A játékosok kiöregednek egy idő után?

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#115) Andris837 válasza PuffyMinnie (#114) üzenetére


Andris837
senior tag

Igen, nekem legalábbis a szezon végén "nyugdíjba" megy - visszavonul - pár játékosom. :K
Előszedtem ismét a játékot, remélem van még azért pár fórumtárs aki játszik még vele.
Rákerestem, hogy van e topic, aztán nézem, hogy én hoztam létre anno... :DDD :DD

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#116) PuffyMinnie válasza Andris837 (#115) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Köszi a választ. Tuti játszanak vele.

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.