Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45951) atila4


atila4
senior tag

Online lehet én is szánok rá, ha már ennyire ki állsz mellette BLACK :K . + Még nekem is a 3:1 :))

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45952) B-L-A-C-K válasza atila4 (#45951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előre mondom csak saját felelősségre rakjátok, nem akarom hogy az legyen hogy elmegy és itt sírás legyen. :) Hétfőn is mikor mondtam a Genk-et egy új kolléga miattam rakta meg (plusz még pár ember), 0-2nál kellemetlenül is éreztem magam de végül csak nyertek 3-2re...:) Ezzel azt akarom mondani el is mehet, de ha ez megnyugtat valakit mint már sokszor említettem ha tudnám 50 ezerrel raknám, és aki ismer tudja 20 ezer felett nem szoktam fogadni csak úgy...:)

Na de lesz ami lesz, 10-essel tudom max megrakni, igaz nem leszek boldogabb azzal a 4100 Ft-al ha jön, de estére egy kis móka lesz legalább...:) Ha elmegy meg sssopppj@nak le...

(#45953) szpal17


szpal17
őstag

Én szerintem azt fogom tenni, hogy a Barcelona a rendes játékidőben fog továbbjutni. Azért kicsit jobb a szorzó...1,57. :U
Mert itt bizony 1-0 az tuti nem lesz a rendes játékidőben...

(#45954) B-L-A-C-K válasza szpal17 (#45953) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De az biztosabb...:)

(#45955) atila4 válasza B-L-A-C-K (#45952) üzenetére


atila4
senior tag

Terméseztessen saját felelősség. Ha elmegy csak magamat hibáztathatom senki mást. :K

Hát igen ha nem jutnak tovább akkor a csapat is bekaphatja ;]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45956) walakii


walakii
tag

Nagyon toljátok ezt a barca nyerést, de cask 1 góllal nyerjen már kérlek titeket, mert azt tettem hogy 0-2 hendivel chelsea nyer :DD

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45957) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45950) üzenetére


Silent77
veterán

Nem is azért, csak úgy. :D
Azért van benne félsz, de bízok bennük! :U
Nekünk az 1 gól nem jó, akkor nem jut tovább. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45958) B-L-A-C-K válasza Silent77 (#45957) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az is jó, 1-0 rendes játékidőben, hosszabbításban meg tovább jut...:)

(#45959) Buko01 válasza B-L-A-C-K (#45952) üzenetére


Buko01
tag

(#45960) walakii válasza Silent77 (#45957) üzenetére


walakii
tag

Akkor valamelyikünk szívni fog, és gondolom én leszek az :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45961) B-L-A-C-K válasza Buko01 (#45959) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennyi, este viszont lehet Muter csuklani fog... :DDD

(#45962) walakii válasza B-L-A-C-K (#45958) üzenetére


walakii
tag

Na, ezt diplomatikusan elfogadom :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45963) Buko01 válasza B-L-A-C-K (#45961) üzenetére


Buko01
tag

Kétlem, ingyenes 3euróból, megy.. ennyit megér..:) bízok egyébként én is a barcában.. na..:)

(#45964) B-L-A-C-K válasza Buko01 (#45963) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na elég szépen felvitted, grat...;)

(#45965) walakii


walakii
tag

De amúgy nem értem, szerintem a Barca - Chelsea meccs tisztán 3 esélyes, legalább is szerintem, aztán lehet első 5 percben vernek 3 gólt a barcások :DD

-Annyi biztos, hogy óriás kivetítőn fogom élvezni a meccset :D

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45966) szpal17 válasza Buko01 (#45963) üzenetére


szpal17
őstag

Ingyen 3 eurobol csináltál 70-et? :Y

(#45967) B-L-A-C-K válasza szpal17 (#45966) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi ezen az olyan hihetetlen, egy 23x odds kell hozzá csak, apránként fogadva meg annyi se...

(#45968) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45958) üzenetére


Silent77
veterán

Igazad van, tényleg! :B

walakii: Az, hogy otthon nyernek sztem biztos, a továbbjutás már necces, de tényleg bízok benne.
Mondom ezt úgy, hogy nem értek hozzá. :DDD
Nem látok esélyt Chelsea győzelemre, de minden lehetséges. :F
Az is lehet ,már rég elvan döntve ki mikor nyer...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45969) Buko01 válasza B-L-A-C-K (#45964) üzenetére


Buko01
tag

köszi!

szpal17:

bocs, itt a teljes

nem azért, h fevágjak, csak tegnap olvastam, h volt szó arról, h ez meg az nyert, de sehogy se bizonyítják.

szpal17: erre csak gondolni sem merek, mert akkor az egész vezetéknevem is megváltoztathatnám! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45970) szpal17 válasza B-L-A-C-K (#45967) üzenetére


szpal17
őstag

Nem hihetetlen csak ügyes. :K

Meg is van a 26* szorzós tétem...Fernando Torres a gólkirály jelölt 2 vagy több gólt lő. ;]

Buko01: Grat!
A felhasználónevedet már nem tudod sajnos megváltoztatni...nehogy rossz ómen legyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45971) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Lengyel kupadöntőre mik a tippek? Én raktam egy Legiát. :)

Mentalita'

(#45972) BéHGT válasza B-L-A-C-K (#45948) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mire raksz? H vagy V? :)

(#45973) B-L-A-C-K válasza BéHGT (#45972) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

V??? Most értem haza, megraktam Barca jut tovább...azaz H mint hullámos papagáj. :)

(#45974) giigz válasza Buko01 (#45969) üzenetére


giigz
veterán

Az a 33 €-ból 62,70 melyik meccs volt? :)

Egyébként szépen felvitted, grat.! :)

(#45975) dReFiX válasza nincsisbéla (#45971) üzenetére


dReFiX
senior tag

Miért ekkora az odsz különbség 3,70 / 2,09 ? ahogy látom fej fej mellett haladnak a bajnokságban, illetve a Ruch valamennyivel jobb formába is van. Megint valami félrevezetés ? Vagy valamit én olvastam félre ?

[ Szerkesztve ]

(#45976) atila4


atila4
senior tag

Chelsea továbbjutás karikatúra

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45977) giigz


giigz
veterán

Annyira bírom azt, mindenhol csak azt látom, mennyire alacsony szorzókat ad a Tippmix. Szerintem inkább a kínálattal van baj, meg ugye az élőfogadás hiánya, mint a szorzók...

Tudom, nem a bwin adja a legjobb szorzókat, de pl. a mai BL meccsre a hazai 1,26 vs 1,25, vendég győzelem bwin-en 8,50 vs. 9,60, viszont a döntetlennél már nagyobb a különbség 4,80 a 6,75 ellen, bwin javára...

A Real meccset nézve ugyanez a helyzet, hazaira ua. az odds, 1,50, vendégre megint magasabb a Tippmix 6,25 vs. 5,50, döntetlenre megint bwin ad sokkal többet, 4,75 vs. 3,50...

Papírformát tekintve ezzel 0,015 a különbség a két meccsel... Ez 50.000 Ft-os tétnél 750 Ft... Nyilván ez is "sok", de azért annyira nem gyengék a szorzók.

A bet365 megint gyengébbet ad, Barcára csak 1,22-t, + Real ami 50 ezres tétnél már 3.000 Ft... Itt már azért durvább a különbség...

Ha már ennyire belejöttem az írásba, csak érdekességből megnéztem, sportingbet és interwetten között ugyanilyen feltételek mellett (50k-s tét) már 8.425 Ft-tal kevesebb nyereményt ad a sportingbet... Itt nincs miről beszélni...

[ Szerkesztve ]

(#45978) szpal17 válasza atila4 (#45976) üzenetére


szpal17
őstag

Azért felül van még hely :DDD Kis messi a busz alatt is elfér.

berojocy: Grat a Balázs Attilás tippért. Bár 2,25-ért nem volt annyira sima. :)

[ Szerkesztve ]

(#45979) kukinyo


kukinyo
addikt

Én ma raktam egy ilyet:

Csak akkor még a Zilina 2,35 volt.
És raktam egy 7 meccses poén szelvényt is.Azon 87k jöhet.

(#45980) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45973) üzenetére


Silent77
veterán

Én is most jöttem, meccs végén jön a kép! :C
Gyorsan eszek is, amíg van mit. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45981) BéHGT válasza B-L-A-C-K (#45973) üzenetére


BéHGT
senior tag

Jaaa, bocs, azt hittem már a City - United meccsről írtál, de nem. :)
Már kapcsoltam! :)

(#45982) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na akkor mára Olaszoknál és az angoloknál potyogjanak a gólok plusz Barca nyerjen kettővel:)

(#45983) B-L-A-C-K válasza BéHGT (#45981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az ez volt: [link]

(#45984) Silent77 válasza Bencus88 (#45982) üzenetére


Silent77
veterán

:K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45985) giigz válasza B-L-A-C-K (#45983) üzenetére


giigz
veterán

Ez a 20 mehetett volna a Barca tj-re... :) :D

(#45986) dReFiX válasza Bencus88 (#45982) üzenetére


dReFiX
senior tag

Nem semmi odsz van az overekre az olaszoknál 2 / 2,15 . Tegnap úgyis jöttek az overek :DD

(#45987) B-L-A-C-K válasza giigz (#45985) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem volt nálam több kp, meg így sem akartam rakni semmit amúgy, jó így ez így is...

(#45988) Bencus88 válasza dReFiX (#45986) üzenetére


Bencus88
nagyúr

most csak 1,5 overt mertem bevállalni mindkettőnél.Meg az Astonon is.Plusz Barca nyerjen kettővel.

(#45989) walakii válasza giigz (#45977) üzenetére


walakii
tag

Aha, csak amikor megteszed a mixet, akkor k*vára nem azok a szorzók vannak mint az újságba, mert adnak ki hozzá javításokat :) Ergo ma én is úgy jártam hogy a mixemen 12 es szorzó helyett csak 7-es szorzó szerepelt, igaz kár is volt megtenni mert már elment a Tavriya-Metalurg, a hazai várakozásom ellenére x lett :(

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45990) giigz válasza walakii (#45989) üzenetére


giigz
veterán

Nem az újságból nézem, hanem a jelenleg aktuálisat.

(#45991) kukinyo


kukinyo
addikt

Ilyenkor mi van? Most melyik a pályaválasztó csapat?
http://www.szerencsejatek.hu/tippmix:
100. Ruch Chorzow - Legia Varsó

http://www.eredmenyek.com/:
Legia Warszawa 0 - 0 Ruch Chorzow

(#45992) walakii válasza giigz (#45990) üzenetére


walakii
tag

Ja okés, akkor vedd úgy hogy nem szóltam :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45993) pohár válasza kukinyo (#45991) üzenetére


pohár
félisten

lényegében mindegy, vezet a Varsó, na ez a lényeg :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45994) B-L-A-C-K válasza walakii (#45989) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont van mikor többet kapsz valamire, de igen általában inkább kevesebbet, én is tegnap amit raktam 6/7-est mikor kinéztem reggel még 705 ezer lett volna a maximális várható, mikor már megraktam csak 570 ezer...:)

(#45995) nincsisbéla válasza dReFiX (#45975) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Nem tudom, de volt egy megérzésem, hogy győz a Legia! Egyelőre vezetnek is, csak ki ne hozza a ruch egyenlőre! :D

Mentalita'

(#45996) umek7 válasza giigz (#45977) üzenetére


umek7
őstag

Az ilyen "nagy" meccseknél rendre megegyezik az online és tippmix szorzó, ellenben 100/90 esetben jobb szorzón lehet megfogadni minden egyes meccsnél. A 0.6-1.20+-as eltérések is elég sűrűek. A példa amit írtál pedig tanulságos, csak ne felejtsd el azt hogy valószínűleg nem egy tippet játszol meg egész életedben hanem rengeteget, és ezt szorozd be a több tíz, száz ezer felhasználóval. Tiszta haszon.

Egyébként csak hogy ne vedd kötekedésnek, tényleg a legnagyobb probléma nem a szorzó lenne (bár hosszútávon egy nyereséges tipster ezen rengeteget bukik....), hanem a kínálat, esetleg élőfogadás..

[ Szerkesztve ]

(#45997) walakii válasza B-L-A-C-K (#45994) üzenetére


walakii
tag

Legalább bejöttek rajta a meccsek ? :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45998) B-L-A-C-K válasza walakii (#45997) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég kamikaze, de 2/2 már jött ma 1 meccs van a 3. az hogy a Barca meccsen legyen 11-es, a többit meg még felesleges mondanom, most ez jöjjön...:)

[ Szerkesztve ]

(#45999) expander


expander
senior tag

en meg egy tegnapi mixemre rahuztam Kerbert Vinci ellen 1.3 körül, ma mar felvittek 1.42re. nem volt ma idöm utananezni, hogy esetelg van e valami kis serülese, vagy barmi mas külsö dolgo ami miatt vittek fel az ö oddsat, vagy csak egyszerüen pakoltak vincit egy csomoan... gondolkoztam is reggel, hogy be kellene biztositani a szelvenyt, de sima 2 szett lett... szoval en meg jobban jartam volna, ha ma rakom meg delelott, es nem tegnap este :D

(#46000) giigz válasza umek7 (#45996) üzenetére


giigz
veterán

Te tudsz erről a totálisan új Szerencsejáték Online-ról? Élőfogadás, stb.? Elvileg nyár körül lenne...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.