Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45901) kukinyo válasza B-L-A-C-K (#45900) üzenetére


kukinyo
addikt

Az az 1 pici mégis le maradt. :D

(#45902) B-L-A-C-K válasza kukinyo (#45901) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát igen, tudom milyen idegesítő az ilyen....

Tavaly nekem is volt bőven ilyen ---> [link]

(#45903) kukinyo válasza B-L-A-C-K (#45902) üzenetére


kukinyo
addikt

Szépen csokorba szedted. :)
Persze hogy bosszantó de attól az élet megy tovább és holnap is vannak meccsek :DDD

(#45904) B-L-A-C-K válasza kukinyo (#45903) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kénytelen voltam összeszedni, mert már számomra is hihetetlen volt mennyi megy el 1 db meccsen...:)

Igen minden nap van meccs, de ez nem azt jelenti minden nap is kell rakni...:)

(#45905) kukinyo válasza B-L-A-C-K (#45904) üzenetére


kukinyo
addikt

Én közel 2 évig nem játszottam de még a tv-t is elkapcsoltam ha meccs volt.Akkor nagyon felbosszantott.1-2 hónapja figyelgetem ismét, játszogatok.Pár száz forintért naponta.Azóta fogtam egy nagyobbat,több kisebbet.

(#45906) sz_abika


sz_abika
addikt

lol

email 1 @ 19:30
Kedves Szabolcs!

Sajnálattal értesítjük, hogy az életkor igazolás miatt beküldött személyi igazolványának csak az előlapja érkezett meg. Életkor hitelesítéshez szükséges lesz a személyi igazolvány hátlapjának a másolata is. Kérjük küldje el újra az említett dokumentumot színes és jól olvasható formában.

email 2 @ 19:34
Kedves Szabolcs!

Örömmel értesítjük, hogy a Számlaellenőrzési osztályunk sikeresen ellenőrizte az életkorát a beküldött dokumentumok által. Sajnos későn vettük észre a hátlapot a PDF dokumentumban, így kérjük a korábbi levelünket tekintse tárgytalannak. Köszönjük együttműködését.

2 oldalas pdf úgy látszik meghaladta a képességüket :D

PSN: xszabikax

(#45907) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ismerősöm is csinált 5000ből majdnem 60at. Nekem mostanában ez sem jön be, ideje ismét nagyobb tétet tenni valamire. :)

(#45908) anonymus89


anonymus89
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!

napi gondolat: "ki korán kell, korán fekszik" :)

Úgy látszik a 2 kami nem jött, Chateauroux azért ilyen statisztikával rúghatott volna még egyet.......
Ma kapartam egy Black jacket és 9-től nem volt nagyobb, mondom oké... :(((
Nézitek ma a BL-t????

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45909) b3Ro


b3Ro
senior tag

Jo reggelt !

Betclick-en aki visszakapta a max 11000 Ft-os bonuszt, az mennyit vart ? Mert, en fogadtam 16-an az Arsenal, Man U, Man Cici meccsekre, es ugye elment. Ugy gondoltam, ha lemennek a meccsek akkor visszakapom, de semmi. A bonusz fulon, van 1 olyan, h Felhasznalt bonuszom, es ott a datum, de 0 Ft penzvisszafizetes.

(#45910) atila4 válasza b3Ro (#45909) üzenetére


atila4
senior tag

Én azonnal visszakaptam.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45911) B-L-A-C-K válasza b3Ro (#45909) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyből vissza kéne kapnod, ha már az első meccs elment, de még a többi el sem kezdődött már akkor a számládon kéne lennie, beszélj az ügyfelesekkel (van chat is).

(#45912) walakii


walakii
tag

Van valakinek tippje mára ? Esti BL meccset nem merem megtenni :D

B-L-A-C-K : Tegnap HJK hozta, kösz a tippet :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45913) giigz


giigz
veterán

Tipp nekem is jöhet, Barca elsö meccsnek jo. :D

(#45914) b3Ro válasza B-L-A-C-K (#45911) üzenetére


b3Ro
senior tag

Bosszanto... Mindjart irok nekik. Koszi

(#45915) b3Ro válasza b3Ro (#45914) üzenetére


b3Ro
senior tag

Irtam nekik egy emailt, mert a chat-et nem lelem, h hol van....

Mara fogadasaim:

Attila Balazs v Lukas Lacko H 2.25

Atalanta - Chievo 1.5 gol folott 1.33
Cagliari - Catania 1.5 gol folott 1.30
Aston Villa - Bolton 1.5 gol folott 1.25

(#45916) B-L-A-C-K válasza b3Ro (#45915) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most nézem 11 órától érhető el, ha megnyitod az oldalt, jobb oldalt a "kapcsolat"-nál találod...

[ Szerkesztve ]

(#45917) Vandit. válasza giigz (#45913) üzenetére


Vandit.
addikt

Én ezt raktam. :)

121 Barcelona (H) vagy Chelsea (V) jut tovább H 1,41
141 Aston Villa - Bolton: Aston Villa szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,22

Eredő odds: 1,72020

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#45918) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#45917) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tét?

Nyertél mostanában?

(#45919) pohár


pohár
félisten

Barcelona - Chelsea H 1,25 D 4,80 V 9,60

:Y :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45920) umek7


umek7
őstag

Olvasnivaló.

Célszerű a legaljától kezdeni.

(#45921) BéHGT


BéHGT
senior tag

(#45922) Jarod1


Jarod1
addikt

hát én real madrid-Chelsea döntőt várok..

(#45923) pohár válasza BéHGT (#45921) üzenetére


pohár
félisten

anyám borogass :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45924) B-L-A-C-K válasza umek7 (#45920) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó kis link, még a felénél se járok de hatalmas igazság pl ez:

"Lényeg a lényeg, hogy sok játékos nem is adja össze, hogy kicsibe, de hosszú távon mennyi pénzt veszít a gyűjtőfogadásokkal és csak a kisebb nyeréseire emlékszik a sok vesztes kombinációra persze nem. Ezek a játékosok a cégek kedvenc kliensei, mivel rajtuk a profit sokszor 50% felett van ami az átlagos 7-8%-hoz képest igen vastag."

Pohár kolléga, és még páran itt pont ilyenek...:) (nem rossz indalatból írom, hanem ezek tények)

(#45925) walakii


walakii
tag

Barca-Chelsea 0-2 hendire tettem 2.03 oddsal vendégre, szerintem nem reális hogy barca legalább 2-0 ra nyerjen :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45926) B-L-A-C-K válasza walakii (#45925) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyobb összeggel biztos nem raknám meg...

(#45927) Bencus88 válasza walakii (#45925) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem az nem jó szóval buktad:D

(#45928) atila4 válasza umek7 (#45920) üzenetére


atila4
senior tag

Nagyon érdekesek ezek a blog bejegyzések.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45929) NyxNyxNyx válasza walakii (#45925) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ennyi erővel Chelsea jut tovább 2.75-ért. Az majdnem ugyanez, csak az 1-0 nem biztos, hogy jó. :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45930) atila4


atila4
senior tag

Én ma ezt tettem meg. Legutóbbi Barca meccsen is jött(amire fogadtam) a 3:1. Én reménykedem, hogy most is fog :U

133 A végeredmény: 3:1 H 9.50

Össztét: 500 Ft
Össznyeremény: 4 750 Ft

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45931) sz_abika


sz_abika
addikt

194 3 Olimpija Ljubljana - Triglav Gorenjska 1.26 4.25 8.30 Sze 17:45 ápr. 25

Szerintem itt lehet nap meglepije (ofc no bet kategória, vagy online X2 kombiba)
2. vs 10.
Hazaiaknak Uefa hely a lényeg, 7 pontra vannak a nem bejutó helytől.
Vendégek 2-1-3 mérleggel, ami önmagukhoz jó, és 1 pontra vannak csak a rájátszást érő helytől.

PSN: xszabikax

(#45932) b3Ro válasza B-L-A-C-K (#45916) üzenetére


b3Ro
senior tag

Matyas segitett chat-en, igaz elotte vartam 1 orat, mert nem volt elerheto a szolgaltatas, plusz fel ora mire valaszt kaptam. Ami az, h nem, mert en Londoni ip cimmel rendelkezek, ezert nem jar a bonusz :((( Kerdeztem Matyit, h akkor miert nincs a szabajzatban a nem hasznalhato orszagok kozott Anglia ( olyanok persze benne vannak mint Afganisztan, USA ), es, h miert van feltuntve a felhasznalo nevem/bonusz menuben a bonusz :F A valasz, a Bonuszt minden felhasznalo latja. De, faszom ez felre vezetes, mert az nincs feltunteve, h bazdki nem kapod meg :W
Abban maradtunk, h koszonjuk, h betclick chat szolgaltatasat valasztotta, kerem ertekelje :(((

(#45933) walakii válasza umek7 (#45920) üzenetére


walakii
tag

Jó kis oldal, végig is olvastam, csak 2 dolog fogalmazódott meg bennem :

1. - Ha ez igaz, és ennyit kaszált vele miért osztaná meg mindenkivel a "tuti" módszerét, kockáztatva a lebukást
2. - Miért van benne minden bejegyzésben a bet365-ös ref-szám, amivel ő bónusz pénzre jogosult utánad, ha regisztrálsz??

Szerintem ez egy viszonylag érdekfeszítő cikksorozat némi valóságtartalommal, azonban a való világhoz csak csekély köze van, mindezt egy nagy Andersen írta azért, hogy egy kis bónuszt zsebeljen be 1-2 "veréb" után :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#45934) BéHGT válasza b3Ro (#45932) üzenetére


BéHGT
senior tag

Az elég komoly, hogy abban a hitben tetted meg a 11 ropit, hogy úgyis visszakapod, ha nem jön be a fogadás.
Menjenek az édesanyjukba...

(#45935) Vandit. válasza umek7 (#45920) üzenetére


Vandit.
addikt

Jó kis olvasmány.
Mondjuk az igaz, hogy a Szerencsejáték Zrt-nél vannak a legkisebb oddsok, de ez azért van, mert itt ugye adózni is kell. Másrészt meg inkább legyen kisebb az odds, de tutira megkapom a pénzem és nem fognak soha sem kitiltani, ami ugye valljuk be nem mindegy. :)
Összeségében érdekesek és hasznosak az írások.

berojocy: Ez elég gáz, de azért te is hibás vagy ebben. Én amikor ezt igénybe vettem anno (igaz akor 30 ezer volt a kockázatmentes fogadás volt) előtte írtam egy elég kimerítő levelet körülbelül 10 kérdéssel, mielőtt felraktam volna a pénzt, pontosan emiatt, hogy ne legyen utólag ebből gondom. Sajnos így jártál. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#45936) B-L-A-C-K válasza b3Ro (#45932) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát ez szopás, írj nekik valami emailt hogy nincs feltüntetve, meg te magyar vagy csak kint élsz, és a bónusz miatt választottad az oldalukat, de mivel nincs feltüntetve így ezt nem is tudtad, és intézzék el hogy visszakaphasd a pénzt....stb.

(#45937) b3Ro válasza Vandit. (#45935) üzenetére


b3Ro
senior tag

Utanna neztem, olvastam a felteteleket. En is hibas vagyok, de sztem megteveszto az egesz, Nekem ez 30 font volt, ami itt nem sok penz, csak bassza a csoromet.

B-L-A-C-K: Ma mennem kell megint delutan dolgozni :((, holnap tiszta fejjel irok majd nekik.

[ Szerkesztve ]

(#45938) Vandit. válasza b3Ro (#45937) üzenetére


Vandit.
addikt

Nyilván megtévesztő, de itt szerintem max a jóindulatukra számíthatsz, semmi másra. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#45939) b3Ro válasza Vandit. (#45938) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ugy vagyok vele, h nem nyerem. Nem starpalom magam. A bet 365-on megkaptam szepen a bonuszt, amit kivettem nem reg, az fedezi ezt a malört :)

Azzal foglalkozok, h Balazs Attila nyerjen, mert 3k raktam ra 2.25 ert.

[ Szerkesztve ]

(#45940) Silent77


Silent77
veterán

Mai meccsre szerintetek 2:0, 3:1?
1000-1000ft-al.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45941) atila4 válasza Silent77 (#45940) üzenetére


atila4
senior tag

Én 3:1-et tettem 500 Ft-al. Korábban írtam. Már csak azért is, mert 1 gólt mindenképp rúg a Chelsea ha a múltkoriból indulunk ki. Egy helyzetből gól lett és most is lehet rá számítani (szerintem). És akkor erre jön a Barca válasza, hogy akkor már jöjjön a hendi is és a közönségnek megmutatják, hogy tudnak rúgni gólt. Én ebből a következtetésből tettem meg.

Persze benne van akármi, de ezt tartom valószínűnek :U

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45942) B-L-A-C-K válasza Silent77 (#45940) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na végül semmi pukkasztás?

(#45943) umek7 válasza Vandit. (#45935) üzenetére


umek7
őstag

Tényleg jó olvasmány, lehet benne kételkedni, és nem kizárt hogy rengeteg kamu van benne (fogalmam sincs mennyire hiteles forrás), viszont kétségtelenül ír olyan dolgokat amik igazak, mert több külföldi fórumon is volt már ezekről szó, és részt vettem már efféle beszélgetésekben én is.

Mondjuk az igaz, hogy a Szerencsejáték Zrt-nél vannak a legkisebb oddsok, de ez azért van, mert itt ugye adózni is kell. Másrészt meg inkább legyen kisebb az odds, de tutira megkapom a pénzem és nem fognak soha sem kitiltani, ami ugye valljuk be nem mindegy.

Ezt mindenképpen kiemelem, és a válasz nem csak neked szól, hanem mindenkinek:

Valószínűleg berögződés, illetve szemléletmódból adódik ez a "felfogás", de ezt tegyük tisztába. Naprakész vagyok MO, illetve a legtöbb európai ország "szerencsejáték" (=sportfogadás, póker) helyzetével. Mivel nem akarok százezer sort írni, ezért megpróbálom nagyon nagyon leegyszerűsíteni a képletet:

Azért írom így, mivel a kettő nagyon összefügg (eltérések ettől függ. vannak!!). A MO-i online pókert már 2006 óta szeretné "korlátozni" a kormány, legalábbis már akkor tervbe volt véve az hogy kitiltják az összes magyar játékost a külföldi irodáktól (sokféle út létezik erre, és a megkerülésére is..), akkoriban erre lett benyújtva pár törvény, de szarul voltak megfogalmazva, és semmilyen koncepció nem volt mögötte. Idén januárjától kezdték el még durvábban piszkálni ezt az egészet, rengeteg midstakes pro játékos vette ki a rollját a termekből mert féltek egy esetleges "szopástól", de több szakértő is átolvasta az új törvényeket, bagatell. Semmitől nem kell félni. Amúgy is ha minden igaz akkor majd egy nagy és egységes piac alakul majd ki, aminek nagyon örülhetünk. Sportfogadásban sokkal könnyebb dolga van/lenne törvényileg, DE amíg nem születik meg egy licensznek (már ha egyáltalán akarnak erről hallani) megfelelő online magyar fogadóiroda ADDIG semmilyen "letiltástól", meg egyéb hülyeségtől nem kell félni. Szintén nem akarok hosszasan belemenni, de per pillanat egyébként erre nagyon kevés az esély. Illetve még ha meg is születik ez a terem, a játékosok korlátozása egy teljesen más utat követel meg, ergo nem egyenlő azzal hogy ha lesz magyar online terem akkor nem lehet majd külföldiben fogadni. Ehhez elsőnek az EU-val kell majd szórakozni, és egyéb licenszekkel. Franciaországot és Olaszországot ne merjétek felhozni, ott teljesen más a helyzet mint idehaza.

A lényeg: nyugodtan fogadhat mindenki online irodánál és tárolhatja is ott a pénzét, nem fogja probléma érni. Online pénztárcát pedig használjatok, megéri...

[ Szerkesztve ]

(#45944) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45942) üzenetére


Silent77
veterán

Még filózom rajta. :U
Vmiért rossz érzésem van, nem merem naggyal.
Párharc nyertese Barca, ezen gondolkodom most 1,4ért.

atila4: Én abba se vagyok biztos, hogy a Chelsea lő gólt, ezért rakom a 2:0-át. Aztán lehet olyan eredmény lesz amire nem is számítunk. Én is nagyobb esélyt látok amúgy a 3:1-ben. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45945) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

155 Roma - Milano V 1,75
106 Atalanta - Chievo D 2,49
80 K. Barrois - A. Petkovic V 1,28
143 Aston Villa - Bolton: Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,68

500-4685ft

84 M. Selby - B. Hawkins H 1,23
197 Real Madrid - Bayern München H 1,50
181 Milan - Genoa H 1,21
176 Cesena - Juventus V 1,22

2500-6810ft

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#45946) B-L-A-C-K válasza Silent77 (#45944) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt mondtam én is neked hogy tovább jut a Barca 1.41x oddésrt azt kell pukkasztani, máson nem is kell gondolkozni, de ha TE nem érzed tényleg inkább hanyagold...Nekem mint írtam ha lenne rá lehetőségem most 50 ezer menne rá...

Én ma nem is rakok semmit, kicsivel sem, a tegnapi 6/7-esemből 2/2 jött ma a Barca meccsen legyen 11-es annyi kell mára. Azon "izgulok" majd, már ha ezt lehet majd annak nevezni....:)

[ Szerkesztve ]

(#45947) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45946) üzenetére


Silent77
veterán

Tegnapit se éreztem, aztán jött mind.
Online van 6k, sztem azt rárakom. 2400ft jöhet belőle.
Kedvesem végül megrakta:
3:1 1000ft
2:0 500ft
3:0 500ft

Lehet 10-et még rápróbálok.
Az ha elmegy kibírom, 50-en már nagyon hiányozna.
Aztán lehet holnap a Real meccs is úgy alakul, ahogy gondoltam, és "bánni fogom", hogy nem voltam bátrabb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45948) B-L-A-C-K válasza Silent77 (#45947) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod mit, én is megrakom egy 10-essel, hétvégén nem akartam rakni mert ugye említettem jövő hónapban jön meg a KP-m, de City meccs kihagyhatatlan volt abból jött 8 ezer, szóval egy 10-est most még így is rátudok szánni hogy nincs keretem.

De akkor gyere velem te is...:) Ha bukunk ketten bukjunk, de holnap szerintem egy kis csokira valót kifogunk váltani (4100 Ft-ot)...:D

(#45949) Silent77 válasza B-L-A-C-K (#45948) üzenetére


Silent77
veterán

Megyek veled!
Már odaszóltam feleségemnek vegyen le 10-el többet. :D
Nem örült! :U
Ha itt van a szelvények, dobom fel a képet! :))
Aztán nyerjünk!
meg online is jöhet 2400ft, azzal már meglennék elégedve+ a 3:1-el. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45950) B-L-A-C-K válasza Silent77 (#45949) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ó nem kell nekem feltölteni, elhiszem hogy megrakod, de ha nem raknád meg akkor se lenne probléma, mivel nekem az az anyagi helyzetemet nem befolyásolja...:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.