Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:05:28

LOGOUT.hu

THL W200

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) quasimidi válasza esox (#550) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia!

Minideal-ről rendeltem, DHL-el 5 munkanap alatt itt volt (onnantól számítva hogy megkaptam a tracking numbert). Egy akksival érkezett és kellett vámot fizetni.

(#552) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Azon gondolkoztam, hogy megvenném ezt ennyiért, s újra lenne egy w200-am.
Szerintem egy bő 30k-ból kijönnék mindenestől, nem ?

Samsung S9

(#553) esox


esox
senior tag

AliExpress-en még 1 napig 162$. Az a baj, hogy itt nincs paypal emlékeim szerint.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#554) codywan válasza Víz Elek (#552) üzenetére


codywan
tag

ha értesz hozzá és kicseréled magad akkor talán

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#555) blueye válasza Víz Elek (#552) üzenetére


blueye
veterán

Igy van. Ha mas baja nem tortent az esesnel.

(#556) Sanyaman válasza esox (#553) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Rizikós, mert nincs még értékelése az eladónak. Az Alinak saját védelme van, szóval bukta esetén visszakapod a pénzed de csak kb. 2 hónapon belül. Én nem kockáztatnék, de te döntesz. :U

(#557) Víz Elek válasza blueye (#555) üzenetére


Víz Elek
senior tag

1
2

Kép.

Samsung S9

(#558) blueye válasza Víz Elek (#557) üzenetére


blueye
veterán

Nem külső bajra gondoltam.

(#559) esox válasza Sanyaman (#556) üzenetére


esox
senior tag

Igen elég érdekes, hogy ilyes store-al a háta mögött nincs egy értékelése sem.
Az aliexpress claim nem olyan sima, mint az ebay vagy paypal.
Buktam már ott pár dollárt, azt hiszem 162-vel már nem kockáztatok, marad a minideal.
Van valakinek kuponja minid-hez?

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#560) Víz Elek válasza esox (#559) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Én néhány hete vásároltam alin 64 gigás pendrive-ot.
Besz*rt, mondták, hogy küldjem vissza, nem küldtem vissza, majd addig-addig írogattam, míg visszaküldték rögtön a pénzt.
Sőt, még többet is küldtek vissza, mivel én 14.95-ért vettem, s 18-at küldött vissza az eladó.

Szóval nekem ez egy pozitívum az alis eladóval kapcsolatosan.

Samsung S9

(#561) esox válasza Víz Elek (#560) üzenetére


esox
senior tag

Igen, ez erősen eladó függő. Nekem ebay-en vannak ilyen jó tapasztalataim.

* * *
Tök más kérdés: Lenovo A830 esteleg A820 szerintetek alternativa W200-hoz képest?
Tudom, hogy az A820 inkább a W100 "párja". Nem tudom mennyivel megbízhatóbb a Lenovo, mint ismertebb brand.
A W200 iszonyatosan tetszik, a forma, a vékonysága. Élőben ugyan még nem láttam, de első látásra szerelem. Csak most kicsit elbizonytalanodtam a lenovok árát látván.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#562) blueye válasza esox (#561) üzenetére


blueye
veterán

Ha van penzed a w200ra vedd ezt. Nem fogsz csalodni.

(#563) esox válasza blueye (#562) üzenetére


esox
senior tag

Ok :)

Már csak egy műküdő kupon kód kellene. Tudom, hoyg csak max 5-10 dollár, de valahogy jót tesz az ember lelkének egy kis diszkontálás.
Mondjuk a Pandán van egy ma áés holnap még él.

TKSGIV

Subtotal $194.99
Discount (TKSGIV) -$16.00
Grand Total $178.99

Így már igazán jól néz ki.

Gondolom ők is ugyanúgy tudnak kisebb árat ráírni, hogy a vámos ne akadjon meg.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#564) codywan válasza esox (#561) üzenetére


codywan
tag

megbízhatóság szempontjából szerintem nem sok különbség van a két brand között, talán a letisztultabb külső miatt megéri inkább a w200.

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#565) codywan válasza esox (#563) üzenetére


codywan
tag

meg kell velük dumálni...

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#566) kocsisdavid1


kocsisdavid1
újonc

Helló!
valikenek van eladó thl w200-a?

(#567) blueye válasza kocsisdavid1 (#566) üzenetére


blueye
veterán

(#568) kocsisdavid1 válasza blueye (#567) üzenetére


kocsisdavid1
újonc

köszi! Egyébként van valami hátránya a telefonnak?
A gta vice city hogyan fut rajta?

(#569) blueye válasza kocsisdavid1 (#568) üzenetére


blueye
veterán

Olvasd végig a topic-ot (+olvasd el az összefoglalót), nem hosszú mert nincs vele sok gond :)
Egy-két dolgot kell az elején megcsinálni (összefoglalóban van), kicsi az aksi, de minden tulaj szereti.

(#570) kocsisdavid1 válasza pixelblondie (#66) üzenetére


kocsisdavid1
újonc

Ugyanilyen problémám volt galaxy mini.És arra jöttem rá,hogy az első rendszerinditásnál tőlti be lassan a számokat,utána már nem csinálja ezt.Próbáld meg resetelni a telefont,majd amikor betőltődött a rendszer várjál pár percet és nézd meg a zenelejátszót.

(#571) kocsisdavid1 válasza blueye (#569) üzenetére


kocsisdavid1
újonc

Már 3-szor végig olvastam.A gta vice city akad rajta?

(#572) codywan válasza kocsisdavid1 (#571) üzenetére


codywan
tag

a gta III megy rajta vice city -t nem próbáltam...

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#573) kocsisdavid1 válasza codywan (#572) üzenetére


kocsisdavid1
újonc

És a gta 3 akad?

(#574) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok!

Erről lehet tudni valamit? Valaki kipróbálta már? :))

http://www.thlmobilestore.com/news/thl-w200-firmware/

Válaszokat előre is köszi ;-)

(#575) esox válasza dartmol2 (#574) üzenetére


esox
senior tag

:(
This file has been downloaded for over 200 times. You cannot download it.
mondjuk még telóm sincs, amin kipróbálnám, de lassan csak megérkezik.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#576) csongi


csongi
veterán

Meg nekemsem jon.Meglatjuk mit frissitettek, de szerintem ez is csak 4.2 . Valami.

(#577) dartmol2 válasza esox (#575) üzenetére


dartmol2
tag

Nah ez az... nekem is a jövő héten érkezik meg... gondoltam addig informálódok.. :D

(#578) esox válasza dartmol2 (#577) üzenetére


esox
senior tag

honnan rendelted végül és mennyiért?
Nincs valakinek ibuygou couponja?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#579) quasimidi válasza dartmol2 (#574) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia!

Ezek a hivatalos rom verziók W200-ra (eddig):

ThL.W200.130703.JBV2.HD.EN.COM.8P64_MT6589T
ThL.W200.130815.JBV2.HD.EN.COM.8P64_MT6589T
ThL.W200.130817.JBV2.HD.EN.COM.8P64_MT6589T

Gyakorlatilag a 130815 és a 130817 megegyezik, csak némi translation fix van 17-ben a 15-höz képest.
Más változást még nem sikerült találnom.

Egyébiránt a W100 és a W200 romok között csak driver különbség van, a build configja szinte egyforma.

(#580) dartmol2 válasza esox (#578) üzenetére


dartmol2
tag

Minideal és $186 volt szállítással (SG post) együtt...
De már vagy 3 hete jön.....

(#581) dartmol2 válasza quasimidi (#579) üzenetére


dartmol2
tag

Értem, köszi a segítséget.. :))

(#582) quasimidi


quasimidi
aktív tag

A THL W100, THL W200, THL W7, THL W8S, THL I9500, Bluebo B6000 alapja ugyanaz a build:

BUILD_CONFIG := bird89_wet_a_jb2-user-{en_US,af_ZA,am_ET,ar_EG,be_BY,bg_BG,bn_IN,ca_ES,cs_CZ,da_DK,de_DE,el_GR,en_GB,es_ES,es_US,et_EE,fa_IR,fi_FI,fr_FR,hi_IN,hr_HR,hu_HU,in_ID,it_IT,iw_IL,ja_JP,km_KH,ko_KR,lt_LT,lv_LV,ms_MY,my_MM,nb_NO,nl_NL,pl_PL,pt_BR,pt_PT,rm_CH,ro_RO,ru_RU,sk_SK,sl_SI,sr_RS,sv_SE,sw_TZ,th_TH,tl_PH,tr_TR,uk_UA,ur_PK,vi_VN,zh_CN,zh_TW,zu_ZA,ldpi,xhdpi,hdpi,mdpi,nodpi}

Már csak valami normális kernel és android forrást kéne találni (MTK). A driver source-t úgysem lehet megszerezni sajnos.

(#583) esox válasza quasimidi (#582) üzenetére


esox
senior tag

xda-n nincs még rá vmi normális főzet?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#584) blueye válasza esox (#583) üzenetére


blueye
veterán

Nincs rá igény :) Tényleg jó a gyári, majd meglátod.

(#585) esox válasza blueye (#584) üzenetére


esox
senior tag

csak látnám már :)

Licitálok egy készülékre ebay-en...eu-ból jön...hátha összejön.
és akkor nem kell a vám mizériával foglalkozni

Ha nem, akkor marad ebay de Hong Kong-ból. Onan vhogy gyorsabban jöttek meg eddig a cuccaim mint Shenzenből.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#586) quasimidi


quasimidi
aktív tag

na jó... 1.5 hetes készülék és úgy nézem hogy a proximity és az ambient sensor megadta magát. Komplett reflash és kóboráram kisütés sem segített neki. Fasza.
Vkinek ötlete? A lényeg: sem a proximity sem a light sensor nem ad vissza jelet. 0km-es rommal sem

(#587) arty válasza quasimidi (#586) üzenetére


arty
veterán

gariztatás?

nekem mostanság amikor a hiváselőzményekre megyek, rezetel a teló... :(
gyanus, hogy valami gebasz lesz.... nem akarom ujraflashelni, ha csak szoftveres a gond, mert eddig nagyon egyben volt a rendszer, de ez így szívás :(((

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#588) blueye


blueye
veterán

Még jó hogy írtam hogy nincs gond ezzel a telefonnal...

(#589) arty válasza blueye (#588) üzenetére


arty
veterán

eddig nem is volt :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#590) blueye válasza arty (#589) üzenetére


blueye
veterán

Kitől rendelted?

(#591) quasimidi válasza arty (#587) üzenetére


quasimidi
aktív tag

I/libproximity_jni( 873): [Proximity] calibrateSensor
E/libproximity_jni( 873): [Proximity] calibrateSensor open failed
W/Trace ( 510): Unexpected value from nativeGetEnabledTags: 0
V/WindowManager( 510): Changing focus from Window{42514930 u0 com.android.settings/com.android.settings.SubSettings} to Window{42339400 u0 com.android.settings/com.android.settings.SubSettings}
W/Trace ( 510): Unexpected value from nativeGetEnabledTags: 0
I/WindowManager( 510): Gaining focus: Window{42339400 u0 com.android.settings/com.android.settings.SubSettings}
I/ProximitySensorCali( 873): proximity calibration failed.

Megdöglött a cm36283 sensor. Nem tudom megéri-e gariztatni, vagy eladom olcsóbban.
Mindegyik romot felraktam és egyiknél sem működik sajnos.
Meg tudnátok nézni, hogy a Settings->Display->Proximity Calibration nektek jó-e? Esetleg vki tudna postolni egy logcat részt?

(#592) csongi válasza arty (#587) üzenetére


csongi
veterán

Csinalj egy biztonsagi mentest es telepitsd ujra a rendszert.
qasmidi: ez melyik szenzor?

[ Szerkesztve ]

(#593) zolka78


zolka78
senior tag

Sziasztok, végre nekem is megjött a készülékem. Minden pöpec vele, bár nekem az összefoglalóban írtak szerint nem sikerült rootolnom a telót, de lehet a driver probléma miatt, win8-ra nem akart felmenni, és nem is találtam hozzá másikat. Mindegy, framaroot megoldotta. Cappa cwm simán fel ment. Viszont egy picike gondom van amiben lehet tud itt valaki segíteni, bár ez nem a telefon hibája. Mivel AFL rajongó vagyok szeretném feltenni az AFLtv saját appját, de nem engedi, mivel nem támogatott hardver. Meg lehet ezt oldani valahogy? Telefonba kell esetleg valamit mókolni, vagy tud valaki segíteni a szoftverrel? Jó lenne a tavaszi szezon kezdésre összejönne. Ez lenne az.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#594) codywan válasza arty (#587) üzenetére


codywan
tag

próbáltad már törölni a híváselőzményeket?

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#595) codywan válasza quasimidi (#591) üzenetére


codywan
tag

nekem az előző telómnál (THL W3+) volt probléma a light szenzorral annyi volt a hiba hogy nem ment az auto fényerő...

próbáld ki a Sensor List appot, ott is szépen látszik hogy működik e a szenzor vagy sem

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#596) arty válasza codywan (#594) üzenetére


arty
veterán

tegnap este megtettem, meglátjuk - hátha tényleg volt valami szutyok a listán

(#592) csongi:

minideal, augusztus 8.
újratelepíteni tényleg utálnám, annyira klappol most minden ... :)

meglátom, hátha a híváslista ürítése megoldja, nem rémlik h valaha töröltem volna, lehet túlcsordul(t) valami?
elég amatőr hiba lenne ez a szoftverben :/

(#593) zolka78:

meg kéne szerezned .apk -ban, csak mivel ingyenes, warezben nem látom
más telóval le kéne szedni, gondolom valahol eltárolódik az APK, s azt a tiéden kézzel feltenni

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#597) quasimidi válasza codywan (#595) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia!

Köszönöm, már Elixir 2-t is leszedtem, a szenzor látszik, de boot-nál nem inicializálódik vmiért. Nyomom tovább hátha sikerül rájönnöm mi van.

Ja ajánlott csinálni egy nvram backupot mindenkinek és jól eltenni! Engem megmentett most.

(#598) Szoszo94 válasza quasimidi (#597) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem (és barátnőm W8-án) a kamera szórakozik..Van mikor működik, van mikor csak zöld kép van, másszor csíkozik össze-vissza egy fehér háttér kíséretében, de van, hogy csak ”nem elérhető” a kamera. A W8 pedig már csak ”nem elérhető”, akármelyik rom akármelyik verzióján. Nagyon remélem csak egy olyan szoftveres gond, amit sima cwm romokkal nem lehet javítani. Elvileg az UBOOT kezeli a kamera részt, viszont nem találtam flashtool-lal flashelhetőt eddig egyik említett telefonra sem.

u.i.: w200 esetében biztos vagyok a szoftveres hibában, mivel ha pl zöld kijelzőt dob és átváltok az előlapi kamerára, marad a zöld, de nem hiszem, hogy egyszerre mentek volna tönkre, illetve ha hardveres gond lenne, nem működne ilyen kiszámíthatatlanul. Na meg bekapcsolás után jó egy darabig, pár fénykép után hülyül meg. W8 pedig már bekapcs után sem ok.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#599) quasimidi válasza Szoszo94 (#598) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szoszo, rakj be logcat-et arról a helyzetről, amikor "elkezdődik" a hibás megjelenítés. Hátha ki tudunk okoskodni valami megoldást.

Van valakinek bootloader mentése 0815-ös gyári romról? Mármint olyanról, ami nem házilag lett frissítve.

(#600) Kulbi válasza esox (#583) üzenetére


Kulbi
aktív tag

Én is nézelődtem, de teljesen egyedi tudomásom szerint nincs.
Összeírom, hátha valaki hasznosnak találja:

A ludoo-nak van csupaszított gyári ROM-ja (ill. talán kicsit optimalizált, van újabb mint az 1-es hsz.?)

Illetve MIUI ROM-ok vannak:
- az llmanull (ellopták a telóját leállt a fejlesztés, de alapvetően már jó)
Ez mindegyik az??:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2491321
http://en.miui.com/thread-7898-1-1.html
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=9673&highlight=THL%2BW200

- talán a ludoo is csinál MIUI-t, de nem tudom hol lehet letölteni és hogyan áll (goolge+-on láttam képet), valaki?

- george_land
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=492598&st=2420&p=26519955&#entry26519955

- LEWA Os (ettől sokan rettegnek, igaz hogy titokban adatokat küld??, linkket nem is teszek:))

<Macbook Pro 13" 2015 Early> <iPhone SE> <iPad 4 Mini > <Synology DS216Play> <Himedia Q5> <Samsung UE50H6400> <SMSL Sanskrit> <Bkercso Inventory> <Takstar Pro80> <Xears XE200Pro> <SJ4000>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.