Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Endr00


Endr00
aktív tag

Tudom, hogy túl "hagyományos", de nekem nagyon bejön

ja, HTC Desire, HD ROM

Samsung Galaxy S23

(#452) r4z válasza Endr00 (#451) üzenetére


r4z
nagyúr

Nájsz :) A háttérképet megosztanád velünk?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#453) ronson válasza phallos (#447) üzenetére


ronson
őstag

Köszi :R

(#454) Endr00 válasza r4z (#452) üzenetére


Endr00
aktív tag

Ezt a HTC HUB-ról szedtem le és fogalmam sincs, hogy hol tárolta el a teló. Nem a többi háttérkép között van.

Samsung Galaxy S23

(#455) r4z


r4z
nagyúr

Íme az enyém, nem nagy durranás:

HTC Desire, AuraxTSense 8.2 ROM

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#456) Endr00 válasza r4z (#452) üzenetére


Endr00
aktív tag

Megtaláltam :D

Samsung Galaxy S23

(#457) r4z válasza Endr00 (#456) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezer hála :R

james008bond: Lődd ki a háttérből a Rosie-t, fel fog gyorsulni a rendszer.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#458) james008bond


james008bond
őstag

Launcher Pro-val szórakozok egy ideje, de a rendszer egészen belassult azóta. Lehet összefüggés a programmal.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#459) zool1


zool1
őstag

Készül a "mű"!

Ez még csak egy próba, de tök jóóóóóó.........jeahhhh!

:DD

(#460) RaveForce


RaveForce
veterán

kipróbálom most pár napig hosszabb ideig windows phone android-ot, h mennyire válik be, kirámoltam csepék közé a leggyakrabban használt progkat, aztan majd meglátjuk, azért varom a kov kiadásokat

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#461) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Minimális aerosítás. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#462) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Tudom, hogy kevesen fogják olvasni (azért beleírom az első hozzászólásba is), de azért azt a tiszteletteljes javaslatot tenném, hogy ne rakjunk be full felbontású, azaz 480 széles (vagy akár nagyobb) képeket, mert teljesen értelmetlen, kilóg a fórumból. Ha javasolhatnám, a max az 300x500 legyen, de teljesen jók a 240x400-as képek is, aztán erre kattintva megnyilhat akármekkorába.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#463) MartOOn


MartOOn
addikt

HS Image Cut app-al tökéletesen lehet vagdalni a képeket a desktop visualizerhez... csak azért mondom mert napok ót anem voltam itt fórumon és látom még mindig a pixeleket számoljuk. :D

abben az app-ben meg beállítod mekkora a kijelződ (sorok és oszlopk száma szerint) megadod mekkora widgethez kell kép, kiválasztod a képet és mint a háttérkép vagdósó proginál kivágod ami kell.

ennyi.

ha nyitott kapukat döngetek milliosorry.

:C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#464) zserbox válasza MartOOn (#463) üzenetére


zserbox
őstag

mennyivel egyszerűbb az élet ezzel :D
köszi :B

(#465) djkrisz1


djkrisz1
csendes tag

Hy

a telo Zte blade:
1 oldal:Launcer pro ,Transparent analog clock,Minimalistic text,Circle battery
2 oldal: Minimalistic text,Calwidget,Last call widget,Traffic counter

(#466) Jadro válasza djkrisz1 (#465) üzenetére


Jadro
veterán

Frankó! Az olvasatlan méljeid kicsit felhalmozódtak. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#467) djkrisz1 válasza Jadro (#466) üzenetére


djkrisz1
csendes tag

Kossz,regiek torolnom kene ,lusta vagyok ra :)

(#468) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért poén ebben a topicban, hogy a beírások 90%ban vagy SGS vagy Blade szerepel. :DDD

djkrisz1:
Tényleg jó kis egységes képet mutat a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#469) twine válasza ForRedGlory (#408) üzenetére


twine
addikt

"Felirat egy kattintással leszedhető"

....és azt hogy? nekem még nem sikerült rájönnöm! Épp ezt kerestem egész topicban hogy utólag hogyan lehet az ikonokat "javítani"!(Másik képet hozzárendelni, feliratot rá vagy leszedni stb...)
Vagy ez csak úgy működik hogy "delete",,,és csinálok ujjat?

Egyébként pedig köszi mindenkinek a topicban összegyűlt infókért....sok kérdés merült fel bennem tegnap óta, és mindenre választ kaptam némi olvasással! :R
Szuperek vagytok!

(#470) twine válasza twine (#469) üzenetére


twine
addikt

bocsánat...a lényeg kimaradt,,"Desktop visualizer"-re vonatkozott a kérdés..... :B
félreértések miatt pedig hogy pontos választ kapjak a "feliratot rá vagy leszedni" dolog alatt a visualizer saját feliratait értem.....

[ Szerkesztve ]

(#471) djkrisz1 válasza Saccco (#468) üzenetére


djkrisz1
csendes tag

kossz,ezen az oldalon vannak meg nagyon jo temak,remelem meg nem volt

http://www.launcherpro.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=331&start=2570

[ Szerkesztve ]

(#472) daninet


daninet
veterán

Galaxy S Doc Rom+Voodoo lagfix
Widgetek: Beautiful Home Weather, Pure Calendar, Extended Controls, DVr
ADW Launcher, White Glowing Battery Indicator

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#473) daninet válasza ForRedGlory (#448) üzenetére


daninet
veterán

LockBot Galaxy-n egy fos... próbáltam darky-n doc rom-on stb. Azt csinálja, hogy egy idő után ki kell oldani ezt és az alatta futó rendes billenytű zárat is.. Nem tudja megoldani a progi, h az ne induljon el... :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#474) Saccco


Saccco
nagyúr

1-2 Launcher Pro dock:

















<- egy app icon


















[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#475) janes74 válasza daninet (#473) üzenetére


janes74
senior tag

Spicán sem az igazi,teljesen random módon müködött.Le is gyalultam a p*ba.

(#476) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Igaz, hogy a topik alapvetően a home screenekről szól :), de minek után a home screenjeim úgy ahogy rendben vannak, ezért a lock screenem vettem kezelésbe. Ami kellett hozzá, az a Widget Locker nevü cuccos. Notification bar kikapcsolva, slider iPhone szerű - ez volt a legminimalabb azért. Következő widgetek vannak kint:
- SimiClock mutatja az órát és az akkut,
- SMS Counter a nem fogadott hívások és sms-ek kijelzésére,
- Beautiful Widget az aktuális idő
- Signal Strength a térerő

Ami még jópofa, hogy beállítható, hogy ne csak az alap on/off gombra ébredjen a teló, hanem bármilyen hw gombra (N1-em van, tehát akár a trackball megnyomására is).

Feel Good Inc.

(#477) james008bond


james008bond
őstag

Launcher Pro, ADW EX-ben be lehet állítani, hogy minden oldal mögött más kép legyen? És azt lehet, hogy egyik Launcherben 1 képet állítok be, akkor ha másik launchert indítok, akkor ott egy másik kép legyen?
Launcher Pro Plust honnan lehetne beszerezni? Marketen, AppBrainnel sem látom.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#478) xdx@ válasza daninet (#473) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nekem is ezt csinálta a szem*tje...
(ZTE Blade Alpha 4 ROM)

[ Szerkesztve ]

(#479) ForRedGlory válasza twine (#469) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondjuk úgy hogy amikor csinálod a csempét, nem írsz be a nevéhez semmit. Erre nem gondoltál még?! ;]

(#480) Wisdome


Wisdome
tag

Hali, lenne egy kérdésem. Gondolom sokan ismerik/használják a fancy widgetet, 1gondom van vele, hogy szedtem le hozzá skineket de amikor alkalmazom valamelyiket akkor az órának csak a feliratát, tehát a számos részének a stílusát változtatja meg. Pl. a H7C Clock-nál nem kerül oda az a 2 kis fehér háttér csak a szám stílusa változik.. tudtok valami megoldást esetleg? :U

(#481) Pompi válasza james008bond (#477) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem egyikben sem lehet beállítani, hogy más képek legyenek a screenek mögött. Nem is lapoz egy egész screen szélességet, a wallpaper fix 960x800-as (pl.) akárhány screen van. Annyit be tudsz állítani, hogy egyáltalán ne scrollozzon a wallpaper. De majd kijavítanak ha nem így van.

Az ADW EX és a Launcher Pro Plus is fizetős app (igaz csak pár dollár mind a kettő), szóval a beszerzése körüli warez témákat mellőzzük!

Feel Good Inc.

(#482) ForRedGlory válasza Pompi (#481) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Az ADW EX és a Launcher Pro Plus is fizetős app (igaz csak pár dollár mind a kettő), szóval a beszerzése körüli warez témákat mellőzzük!"

Ha illegálisan elérem ezt hogy legálisan fizessek érte, az nem warez :)
Vagyis ha megmókolom a telefont hogy látszódjanak a fizetős progik amit utána megveszek, az bocsánatos warez :DDD

(#483) james008bond válasza Pompi (#481) üzenetére


james008bond
őstag

Tudom, hogy fizetősek, az ADW EX-et pl meg is vettem, de a Launcher Pro Plus-t, ha így beírom a Market vagy App Brain keresőbe, nálam nem hozza ki találatnak. Szóval én a legális forrást keresem!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#484) Pompi válasza ForRedGlory (#482) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, ez még a kisebbik rossz, nem erre gondoltam, amikor a warezről beszéltem ;)

james008bond: Juteszembe Launcher Pro Plus-t nem lehet még fizetős Marketen se megvenni :) PayPallal fizettem, kódot kaptam levélben, azt kell beírni a Launcher Pro-ba. [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#485) Jadro válasza Pompi (#476) üzenetére


Jadro
veterán

Ötleteket adtál.. köszi! Ez a témázás egy soha véget nem érő dolog. Mindig van valami ami jobbnak tűnik mint az előző. :)

james008bond: Go Launcher is megér egy próbát szerintem. Olyan mint a Launcher pro és teljesen ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#486) Kombat válasza Wisdome (#480) üzenetére


Kombat
őstag

Az óra stílusát is állítsd át. ;)

(#487) Pompi válasza Jadro (#485) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs mit ;)

A Launcher Pro is ingyenes ;) A Plus-ért kell fizetni 3 dollárt, amiért pár jópofa (de akár ingyenesen pótolható) widgetet és widget átméretezést kap az ember. Kérdés, hogy megéri-e, max akkor ha mindenképp Launcher Pro-t akar valamiért az ember és mellette akar átméretezni. Én váltottam ADW EX-re nekem szimpatikusabb, jobban testreszabható.

Feel Good Inc.

(#488) Wisdome válasza Kombat (#486) üzenetére


Wisdome
tag

degááz, okos vagyok nagyon :U köszönöm! :R

(#489) james008bond válasza Pompi (#484) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor jól láttam, hogy nem láttam! :K
A linket kösz!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#490) xdx@ válasza Pompi (#476) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ez szépre sikeredett! :K :R

(#491) twine válasza ForRedGlory (#479) üzenetére


twine
addikt

Úgy tűnik átugrottál egy fontos szót a kérdésemben! A lényeg az "utólag"-on van! ;) Ha van kedved segíteni olvasd át kérlek még egyszer a kérdésemet elejétől a végéig :R

(#492) rol33


rol33
aktív tag

Nagyon szép home screenek vannak itt, gratula mindenkinek.
viszont lenne is egy kérdésem, a widgetek méretezéséhez mindenképp kell valamilyen launher?

®

(#493) Murderer69


Murderer69
őstag

milyen beállítások kellenek ahhoz hogy a minimal text 1 sorba írja ki a battery-t?

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#495) ForRedGlory válasza twine (#491) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én sem azt írtam az eredeti kommentben, hogy utólag leszedhető, hanem hogy leszedhető egy kattintással. Egy kattintással a csempe kihelyezésekor ;]

(#496) twine válasza ForRedGlory (#495) üzenetére


twine
addikt

Magyarul nem tudod a valaszt a kerdesemre :D mas esetleg?

(#497) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani olyan fehér színű 1x1-es widgetet, ami mutatja a nem fogadott hívásokat, az olvasatlan üzeneteket és az olvasatlan emaileket? Persze egy kijelzés/widget alapon gondoltam :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#498) Wisdome


Wisdome
tag

Kicsit off bocsi.. Szerintetek melyik a legjobb és legegyszerűbb program screenshot készítésre? (lehet, hogy most nagyon alapdolgot kérdeztem) :U

[ Szerkesztve ]

(#499) Murderer69 válasza twine (#469) üzenetére


Murderer69
őstag

utólag nem tudod módosítani emlékeim szerint :N

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#500) twine válasza Murderer69 (#499) üzenetére


twine
addikt

Ettol feltem :( koszonom a megerositest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.