Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) saphancs válasza GabN73 (#6000) üzenetére


saphancs
aktív tag

nekem meg a második képen a watchdog ikon tűnik ki, jobb lenne fehérnek az is, de amúgy nagyon tetszik!!!!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#6002) bok92


bok92
addikt

Miui v4

(#6003) Weeman1 válasza bok92 (#6002) üzenetére


Weeman1
veterán

Nagyon jó. :C

Xiaomi 11T Pro

(#6004) bok92 válasza Weeman1 (#6003) üzenetére


bok92
addikt

:R
A locksreen az most nekem a legesleg... :DDD 600 milliárd volt már beállítva, de ez szerintem messze a legjobb... :B

[ Szerkesztve ]

(#6005) |AP|


|AP|
veterán

MIUI lockscreenre ki lehet tenni naptár widgetet, vagy ez csak widgetlockerrel oldható meg?

(#6006) kakukkmarci válasza bok92 (#6002) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nagyon jó a lockscreen !
Ezen lehet cserélni a funkciókat ?

noob... rooter... geek

(#6007) bok92 válasza kakukkmarci (#6006) üzenetére


bok92
addikt

Nem lehet, de szerintem ez bőven elegendő..Még annyi,hogyha a közepét kétszer megbököd, akkor zenelejátszó is lesz +ban...

pollai: Van egy olyan locksreen, csk most sajna nem találom...Majd holnap megkeresem ;)

[ Szerkesztve ]

(#6008) |AP| válasza bok92 (#6007) üzenetére


|AP|
veterán

köszönöm, az jó lenne :)
Olyat is tud, hogy a naptárbejegyzéseim jeleníti meg? Nekem ez kellene.
Ha mégsem, akkor mennyire bonyolult összerakni egy ilyen lockscreent?

(#6009) kakukkmarci válasza bok92 (#6007) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Sajnos, nekem ne melég :DDD !
A némítás fontos lenne, azért vettem meg a Widget locker-t is anno. Azóta is azt használom, de ez tetszene amúgy !

noob... rooter... geek

(#6010) fo_di válasza |AP| (#6008) üzenetére


fo_di
őstag

olyat lehet, hogy a miui naptárból vegye ki az adatokat és azokat listázza
a meizu mx revamped-em pl. tud ilyet

(#6011) |AP| válasza fo_di (#6010) üzenetére


|AP|
veterán

Köszönöm, rákerestem és nagyon jónak tűnik, ki fogom próbálni. Ez defyn is megy, ugye? Most fogok miuit feltenni, ez még egy érv mellette.

(#6012) fo_di válasza |AP| (#6011) üzenetére


fo_di
őstag

megy defyn is, a v2nek speckó igényei vannak, néhányak azt írták, hogy nem került bele a megfelelő változtatás a romjukba, pedig február óta benne kéne lennie, deyn nem tudom mi volt a helyzet
talán milockerrel is megy nem miui romon

(#6013) bok92 válasza kakukkmarci (#6009) üzenetére


bok92
addikt

Megnyomod a bekapcs gombot kicsit hosszabban, és kidobja ezt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#6014) HardRic


HardRic
addikt

http://mycolorscreen.com/2012/03/28/galaxy-sii-hardric-style/
Ez van most, és nagyon büszke vagyok rá :)
Monitoron sajnos annyira nem jön át, mivel a mycolorscreenen világos a háttér, így az én sötét képernyőm részletei elvesznek. Sebaj, élőben gyönyörű :)

(#6015) kakukkmarci válasza bok92 (#6013) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nem teljesen... :N
Meg hát itt nyomkodni kell többször is, nem "elegáns" megoldás....

noob... rooter... geek

(#6016) bok92 válasza kakukkmarci (#6015) üzenetére


bok92
addikt

Eggyel kell többet nyomni :Y :DDD Na de mindegy...

(#6017) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok, tudnátok légyszi segíteni, h ezt itt hogyan lehet megcsinálni, mármint a feliratokra gondolok. Hiába próbálom, nem akar összejönni, túl kicsi lesz a felirat (facebook, twitter, stb). Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6018) kiskaktusz válasza bok92 (#6013) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Mi a neve annak a digit clocknak a homescreenen? :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6019) bok92 válasza kiskaktusz (#6018) üzenetére


bok92
addikt

Hát ez magában a miui romban van.Ott van rengeteg féle óra..Szóval a play store-ban nincs sajna így külön fent... :(
Ha viszont miui romod van akkor ez simán megoldható...A neve valami kínai, de fent van az online clock részben(2x2). :)

(#6020) kiskaktusz válasza bok92 (#6019) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem miuival vagyok... :(

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6021) bubi92


bubi92
őstag

Mostani:

(#6022) tomp


tomp
félisten

(#6023) Weeman1 válasza tomp (#6022) üzenetére


Weeman1
veterán

Az akvárium az mi lenne?

Xiaomi 11T Pro

(#6024) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

mostani:

(#6025) tomp válasza Weeman1 (#6023) üzenetére


tomp
félisten

es task manager :)

(#6026) Weeman1 válasza tomp (#6025) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm.

(#6024) Nandivagyok

Tetszik az óra.
Miui,vagy valami más?

Xiaomi 11T Pro

(#6027) tomy86 válasza kiskaktusz (#6020) üzenetére


tomy86
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

(#6028) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nekem most elég egyszerű, mostanában beleuntam a csicsába, így próbáltam egy kicsit letisztult stílus felé menni, de azért a kedvenc dolgaimat igyekeztem mind kitenni. A készülék egy Nexus S, stock 4.0.4, Nova launcher. A képernyők és a lockscreen elrendezéséhez a Beautiful Widgetset, Widgetsoidot, Simple Calendart, Widget Lockert, valamint Simple Text Icont használtam.

[ Szerkesztve ]

(#6029) Nandivagyok válasza Weeman1 (#6026) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Ultimate custom clock widget (uccw), ingyenes a marketen, xda-n pedig vannak hozzá szerkeszthető skinek :)

(#6030) hedine


hedine
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy CM7-ben az email háttérszínét. hogy tudnám feketéről bármilyenre változtatni?:)

(#6031) dokee78


dokee78
félisten

Van már a MIUI ROM-okhoz HDPI felbontású téma vagy lockscreen?

(#6032) ko9 válasza dokee78 (#6031) üzenetére


ko9
addikt

Az összes olyan :P
Amúgy szerintem MDPI-re gondoltál :) A témákkal nem nagyon van baj, inkább a Lockscreenel... Azt ne cseréld :P

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6033) Adamis


Adamis
őstag

Ilyen kis tavaszias:

(#6034) RdsG


RdsG
csendes tag

Üdv!

Próbáltam valami újat összedobni. PS-ban készítettem egy olyan hátteret amin rajta vannak az ikonok képei. A valódi ikonok átlátszóak, amiket Desktop Visualizerrel csináltam. Hogy mire jó ez? Lapozáskor az ikonok is folytonosak úgy, mint a háttérkép. Azaz átlóghatnak az ikonok a következő oldalra. Három oldal van, de a háttér miatt 1+két fél oldalnak látszik. Maga a lapozás is látványosabb, főleg hogy, a widgetek kétszer gyorsabban mozognak az ikonoknál.
Nagy hátránya, hogy csak PS-ben szerkeszthető a kinézet és az elrendezés :)

-Az ikonok innen:
http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=android+7+icons#/d3aq7hq
-Háttérkép háttérképe:
http://www.gotowallpapers.com/wallpapers/allimg/c110318/130041EN3Q20-39B1.jpg
-zeam launcher
-Desktop Visualizer
-Minimalistic Text

[ Szerkesztve ]

(#6035) kiskaktusz válasza Adamis (#6033) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A lockscreen nagyon bejön!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6036) erfet


erfet
újonc

tessék LOVE-olni [itt!]

[ Szerkesztve ]

(#6037) porse válasza erfet (#6036) üzenetére


porse
senior tag

Haha, pont ma újítottam be ezt a képet lockscreenre wallbaseről. :D Jól néz ki. ;)

(#6034) RdsG

Ötletes, de a háttér.. nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#6038) RdsG válasza porse (#6037) üzenetére


RdsG
csendes tag

Ha érdekel, akkor összeszedem a fileokat és feltöltöm valahova. Igazából csak pár katt berakni egy új hátteret PSben, aztán felrakni a telefonra. Csak az ikonok variálása bonyolult. Nem egy felhasználóbarát megoldás, de részemről, csak a látványért megéri :)

(#6039) porse válasza RdsG (#6038) üzenetére


porse
senior tag

Annyira nem fogott meg, hogy használjam is, csak ötletesnek tartom. :) Én dokkot szoktam psel csinálni.

... szerintem.

(#6040) Adamis válasza kiskaktusz (#6035) üzenetére


Adamis
őstag

:R

(#6041) Z0C! válasza erfet (#6036) üzenetére


Z0C!
őstag

mekkora háttér, ezt használtam PC-n hetekig :)

Nice :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6042) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Most próbálgatom a MIUI rendszert a telefonomon (defy), és találtam egy nagyon jó betűtípust. A gondom az, hogy ü-ű-ő betűk nincsenek benne, így ezek helyére egy kis kockát rajzol. Megolható, hogy mondjuk ü helyett u betüt írjon? Hosszú ő helyett rövidet?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6043) Lasy válasza Zolás (#6042) üzenetére


Lasy
veterán

természetesen meg.
ékezetes betűk hozzáadása

+36702778032

(#6044) Zolás válasza Lasy (#6043) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi, most egy darabig elleszek :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6045) Zolás válasza Lasy (#6043) üzenetére


Zolás
addikt

Próbáltam pár fontot szerkeszteni, de sajnos egyiknél se rajzolja meg a betűket, amiket bele akartam tenni, ahhoz meg nincs kézügyességem, hogy megrajzoljam.
Köszönöm a segítséget :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6046) ko9 válasza Zolás (#6045) üzenetére


ko9
addikt

Igazából fogsz egy vesszőt, kimásolod, majd rárakod az O-ra pl, egy kicsit méretezd, forgatod, mented, és kész a betű. Semmit nem kell rajzolni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6047) Zolás válasza ko9 (#6046) üzenetére


Zolás
addikt

Comic sans szerű betűket szerettem volna. Eléggé illúzióromboló volt látni a sima betűket mellette. Ha nem volt ott a kocka, akkor meg még hülyébben nézett ki, egy-egy szóban két szünet, naptárban prilis felirat :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6048) Lasy válasza Zolás (#6047) üzenetére


Lasy
veterán

Az megvan készen. miért nem azt használod. :D
még régen csináltam meg, és az volt a kedvencem nagyon sokáig. blogomban is azt használtam.
Ha minden igaz még data.hu-ra töltöttem fel. megkereshetem.

+36702778032

(#6049) Zolás válasza Lasy (#6048) üzenetére


Zolás
addikt

Jöhet minden mennyiségben :DDD
Másik kérdésem: hogyan tudok egy háttérképet úgy beállítani, hogy menübe is az legyen a háttér?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6050) Lasy válasza Zolás (#6049) üzenetére


Lasy
veterán

ha olyan a telód vagy a launchered

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.