Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A huawei-ről jut eszembe hallott valaki a microG-ről. Már nem probléma a google hiánya. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

SD888 még ma is mindenre elég. Oké értem drága ahhoz képest, de lesz ez jobb is.
Szerintem nincs gond vele.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Elit3Zotya válasza janeszgol (#2) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ha valaki esportra megy vele, akkor gatya, de a minden napokban tökéletesen elég.
Lényegében semmit nem vesz észre belőle az átlag felhasználó.
Viszont az is igaz, hogy máshol ugyan ezen az áron, a csúcs hardvert kapja.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#4) janeszgol válasza Elit3Zotya (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Kínában is kap sd8 gen 3-at. Ott ha jól tudom a Samsung többször adott sd-vel Galaxy S-t.
Viszont ez saját gyártású SoC.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) joey04


joey04
titán

nem meglepő :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) novinyul válasza janeszgol (#2) üzenetére


novinyul
veterán

Én úgy olvastam hogy a Snapi Gen.1-1+ szintjén van valahol. Az meg tényleg elég mindenre.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#7) csubííí


csubííí
senior tag

A bevezető mondatban van egy javítani való szó "szintén", valószínű (j) kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#8) janeszgol válasza novinyul (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

A CPU. a GPU lassabb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Elit3Zotya válasza novinyul (#6) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Pixel is hasonló kondiban van, még sem volt vele semmi bajom a minden napokban. :)
Ha nem játszik vele az ember komolyabban, akkor szerintem bőségesen elegendő, de itt inkább más gondok vannak, pl mobilfizetés stb. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#10) Graphics válasza pusszycat (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aki romol, az már hallott róla.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) mildwood


mildwood
tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy most mindenki az AI-ra van ráfókuszálva. Szinte biztos vagyok benne, hogy van valahol rejtve egy olyan co processzor vagy valami amiről mit sem sejtünk :DD

P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.