Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Kefekötő válasza Bobo_07 (#750) üzenetére


Kefekötő
csendes tag

Nekem a mirek féle rom van azzal már csörgettem számot, igaz a hívást nem próbáltam mert már a csörgés is kihangosítva volt kicsit bizarr egy ilyen tepsit a füledhez szorítani :D

[ Szerkesztve ]

(#752) KisApám válasza Kefekötő (#751) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem a tabletban a hangszórók elhelyezkedése zavar.
Legtöbsször fektetve használjuk ugye (legalábbis én) netezéshez, játékhoz, filmnézéshez, és a hangszórók csak az egyik oldalon vannak.
A régebbi tabletemnek (Motorola XOOM) mindkét oldalon volt, kicsit szokatlan ez után.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#753) ibookg4 válasza KisApám (#752) üzenetére


ibookg4
tag

Az SD kártyát elvileg lehet csatlakoztatni felállt rendszer esetén is, kivenni pedig a szokásos biztonsági leválasztás után.

A SIM viszont csak kikapcsolt állapotban tehető be, vehető ki vagy cserélhető. Ez egyébként tipus és hardware független dolog, nekem pl a Samsung tabletem eleve magátol ujraindult (egy üzenettel jelezve), amikor felállt rendszer esetén cseréltem vagy tettem be SIM kártyát. Gondolom nem véletlenül.

(#754) Bobo_07 válasza Kefekötő (#751) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Ha szabad kérdeznem hogy raktad fel a Mirek féle romot? Probálkoztam a Manufacturing-al, de se hogy se akart a géphez kapcsolódni a tab.
Isten mentsen hogy a fülemhez vegyem :D Csak akkor a telomat eltudnám küldeni szervizbe és látnam ha valaki keresett vagy nem.

(#755) arnd válasza Bobo_07 (#754) üzenetére


arnd
senior tag

A mirek "csomagban" benne van a telepítő script is.

(#756) Kefekötő válasza Bobo_07 (#754) üzenetére


Kefekötő
csendes tag

Én már mirekkel telepítve kaptam a tabletet :)

(#757) KisApám válasza Nataniel (#746) üzenetére


KisApám
addikt

Direct X9-et meg miegyebet a játékok úgy is gondolom felraknak maguknak hozzá.
Játék közben töltőn vagy?
Windows alatt tuti húzza lefele az aksit pl. a NFS Hot Pursuit.

Legutóbb nekem a "South Park - The Stick of Truth" hiányolta a DirectX9.dll-t.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#758) Nataniel válasza KisApám (#757) üzenetére


Nataniel
senior tag

Van h töltön, van h nem. Attól függ.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#759) Arak95


Arak95
tag

Sziasztok.
Tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni ehhez a tablethez Win 10et letölteni, minden driverrel? (Mármint, hogy a driverek már alapból integrálva vannak)
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#760) ibookg4 válasza Arak95 (#759) üzenetére


ibookg4
tag

Fentebb valaki adott linket (saját google drive). mivel a baidu kinai megosztóról nagyjából 2 hét lenne :)

Gyári install, angol/nemzetközi DE CSAK c5J6 verzióhoz jó!!!

(#761) kristof_ válasza Arak95 (#759) üzenetére


kristof_
tag

Miért nem frissíted csak egyszerűen? Ha már van egy legális windowsod, használd ki a lehetőséget...tökéletesen működik.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#762) Arak95 válasza kristof_ (#761) üzenetére


Arak95
tag

Az a baj, hogy frissítettem már. Aztán teljesen jól működött. Most kapott a windows valami nagy frissítést, azóta egy éjszaka alatt 20%ot merül. Felraktam az új biost, cseréltem drivereket, még nyomok neki egy előző rendszer visszaállítást, és csak aztán húzom újra. (Illetve XDA-n találtam, hogy mit csináljak, ha merül, de nem segített)

(#763) Arak95 válasza ibookg4 (#760) üzenetére


Arak95
tag

Köszi az van

(#764) kristof_ válasza Arak95 (#762) üzenetére


kristof_
tag

Lehet, hogy te is arra gondolsz, de inkább egy alaphelyzetbe állítást nyomjál majd, amikor minden letörlődik róla.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#765) Arak95 válasza kristof_ (#764) üzenetére


Arak95
tag

Igen, arra gondoltam :)

(#766) Nataniel


Nataniel
senior tag

Tablettestvéreim... egy kérdés!
Az mitől van, vagy mi okozza,hogy az amúgy kb 50%-on kikapcsolt tablet (tehát nem simán képernyőoffos móka) bekapcsolás után kb 18%on ébred? Androidon(Windowsnál is)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#767) ms7 válasza Nataniel (#766) üzenetére


ms7
csendes tag

BIOS frissítés megoldja. nálam is gond volt, azóta király minden.

(#768) ms7


ms7
csendes tag

Srácok!
Ha veszek egy aktív tollat, az fog müxeni ezzel a tablettel? Itt egy srác az ONDA V919-et wacom tollal árusítja.

[ Szerkesztve ]

(#769) Zebu


Zebu
addikt

Ma megjött az AIR III Android 5.0-val. Hogyan tudom rootolni, illetve akár windows 10-et rátolni?

Van rajta néhány csájníz app. Nagyon szeretném leszedni őket....

(#770) Nataniel válasza ms7 (#767) üzenetére


Nataniel
senior tag

A menetét (linkekkel) leirnád? Ponttól pontig. Egy kis tutorial formájában.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#771) Arak95 válasza Nataniel (#770) üzenetére


Arak95
tag

http://techtablets.com/downloads-drivers-roms/

Erről az oldalról le tudod tölteni, én Windows alatt csináltam, ott csak egy .exe fájlt elindítasz és a terminálban szépen végigmész, hogy igen, de itt a videó is hozzá:
https://www.youtube.com/watch?v=rLjayeQJg4Q

Viszont nekem is frissítve, és még mindig rohadtul merül :o tegnap este 45%-on volt, ma reggelre pedig 8%. Szerintem valami driver hiba lesz belőle, de megvárom, hogy neked beválik-e a frissítés.

(#772) pandion


pandion
tag

Kedves Teclast tulajdonosok, adjatok tanácsot! A dilemmám az, hogy mit válasszak inkább. Kinéztem a Teclast X98 Air 3G-t és a Pro-t. A Pro 4Gb rammal és 64Gb tárhellyel van, míg a 3G fogad sim kártyát.Akinek van tapasztalata, ossza meg velem, elég-e a 2/32 RAM/Tárhyle, vagy ez így kevés? A 3G sokat nyom nekem a latban, de nem szeretnék egy 3G-s ámde szinte használhatatlan gépet! Kérném a véleményeket/tapasztalatokat!

Előre is Köszönöm!

(#773) arnd válasza pandion (#772) üzenetére


arnd
senior tag

Vegyél 3G/2G/64G-sat.

(#774) pandion válasza arnd (#773) üzenetére


pandion
tag

Olyat is találtam, az is egy opció, 2G RAM elég általában?

(#775) arnd válasza pandion (#774) üzenetére


arnd
senior tag

Miért ne lenne elég? Az x64-es oprendszer mellé a 4G vagy x86 mellé a 2G kb ugyanazt az élményt nyújtja.

(#776) KisApám válasza ms7 (#767) üzenetére


KisApám
addikt

Szia!

Nem nagyon merek hozzányúlni a géphez, nem hogy még rossz BIOS-t rátolni, DE lehet, hogy kell.

Melyik BIOS-t kell felrakni rá (link)? Hogy látom, hogy melyik BIOS van fent a gépen?

Köszönöm a segítséget! :R
Egy "tanuló" :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#777) Bobo_07 válasza pandion (#772) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Nekem Teclast x98 3G-m van 32 Gb-s. Bőven elég kivéve akkor nem volt elég mikor torrenteztem, de ha lehet 64 gb-s akkor miért is ne :D Mivel még nem sikerült feltelepítenem egy újabb androidot így nem tudom használni hívásra, de az sms küldés meg a Mobilnet müködik rajta.

(#778) arnd válasza Bobo_07 (#777) üzenetére


arnd
senior tag

Ha nem duálban használja az ember akkor ok a 32. De duálban kevés, sok a kompromisszum, meg az eMMC is jobban igénybe van véve.

(#779) Zebu válasza arnd (#778) üzenetére


Zebu
addikt

Hogy lehet rá Windowst tolni?

(#780) arnd válasza Zebu (#779) üzenetére


arnd
senior tag

Nincs rajta win?

(#781) Zebu válasza arnd (#780) üzenetére


Zebu
addikt

Nincs. Android 5.0-val jött. 32gb verzió 2gb RAM-mal.
Launchert lehet cserélni? Ha windows nem megy rá akkor melyik a legjobb? Rootolni lehet?

(#782) arnd válasza Zebu (#781) üzenetére


arnd
senior tag

Intel procis only android?
Vagy a 8 magos droidos tab.

(#783) Zebu válasza arnd (#782) üzenetére


Zebu
addikt

Intel [link]

(#784) arnd válasza Zebu (#783) üzenetére


arnd
senior tag

Keresni kell rá bios-t.
De előbb mentsél róla mindent!

(#785) Arak95


Arak95
tag

Mi lenne akkor, ha felraknék a tabletre egy teljesen szűz Windows 10-et? Működne rajta minden, vagy a drivereket külön kéne összevadásznom? Illetve az új Win10 alatt is ennyire merülne?

[ Szerkesztve ]

(#786) Zebu válasza arnd (#784) üzenetére


Zebu
addikt

Van valahol valami leírás, hogy mivel mit hogyan?

(#787) han_lev válasza Arak95 (#785) üzenetére


han_lev
senior tag

A nyolchoz megvannak a driwerwk, biztos a 10 hez is.. valahol..

MI9 6/64

(#788) KisApám


KisApám
addikt

A Teclast-hoz milyen vezeték nélküli billentyűzetet használtok tapipadal (azaz a mikro USB-n nincs semmi), ha használtok?
Nekem egy Logitech K400-asom van, amit a SMART TV-ez vettem, de ennek a kis vevő részét rá kell dugni a tablet mikro USB-jére...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#789) Kefekötő


Kefekötő
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék zenéket másolni a tabletre, kiírtam pendrive-ra majd az otg kábellel csatlakoztatva felmásoltam a tabletba rakott külső kártyára (tudom lehetett volna rögtön a kártyára is). A számok lejátszása során "gyorsítva " játszotta le amit lejátszott vagy csak introkat adott le. több programmal is kipróbáltam.
Kicsit később akartam egy újabb programmal lejátszani ami viszont nem talált zenét a tableten. Ránézve a célmappából eltűnt az összes oda bemásolt zene.
Mirek féle Rom van rajta. Van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a megoldás?
Még csak Droid alatt próbáltam az, MX playerrel, a VLC androiddal és az AIMP-pal.
A videókat tökéletesen lejátssza.

(#790) Kefekötő válasza Kefekötő (#789) üzenetére


Kefekötő
csendes tag

Kiegészítés, csatlakoztatva pc-re a windows látja a fájlokat a kártyán, a tableten a Totalcommander továbbra sem

(#791) Bobo_07 válasza Kefekötő (#789) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Esetleg ha a tablet tárhelyére raknád át a zenéket?

(#792) Kefekötő válasza Bobo_07 (#791) üzenetére


Kefekötő
csendes tag

Már ezt is kipróbáltam sajnos ugyanez az eredmény és mindegy, hogy eleve mp3 vagy a youtuberól mp3-konvertált zene, tehát nem is kódolás függő :(

(#793) Zebu válasza Zebu (#786) üzenetére


Zebu
addikt

Nem találok leírást miként lehetne ROM-mal mókolni rajta... csak Air 2 és 3G-hez látok, de ez nem az.

(#794) Bobo_07 válasza Kefekötő (#792) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Alternatívaként esetleg töltsd fel egy tárhelyre(OneDrive,DropBox,GoogleDrive) úgy csak lejátssza .

(#795) Kefekötő válasza Bobo_07 (#794) üzenetére


Kefekötő
csendes tag

Úgy működik most, hogy Xenderrel átküldöm és utána átmásolom a belső tárhelyre, így talán meg is maradnak :)

(#796) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Gearbesten az X98 Air III-at elég rendesen leakciózták, a készlet erejéig.

(#797) Zebu válasza Zebu (#793) üzenetére


Zebu
addikt

Rootolás sikerült :)

(#798) Zebu válasza Zebu (#797) üzenetére


Zebu
addikt

Érdekes, mert Titanium backup azt mondja nincs ROOT jog. Közben root checker szerint megvan....

(#799) kristof_ válasza Zebu (#798) üzenetére


kristof_
tag

Nekem alapból is ez a felállás volt, amikor még nem csináltam a tablettel semmit....nem is értettem a helyzetet.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#800) arnd válasza Toncsi (#796) üzenetére


arnd
senior tag

Félve várom az X86 Air IV-et... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.