Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) pető bá' válasza Turbobacsi (#8400) üzenetére


pető bá'
őstag

azért is dobtam be - van, aki elvből nem regisztrál, meg ha nincs net, nyilván nem FB-n keresi az ember a megoldást.. :N

"... and I hope you have a great day!"

(#8402) Rosep


Rosep
senior tag

Nekem úgy tűnik egész Pakson sem megy a net.
Valami nagy gond lehet...

(#8403) Dave1984 válasza pető bá' (#8398) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszi már kezdtem reménykedni hogy becsodolnek azert nincs net telefonos ügyfélszolgálat: D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8404) Turbobacsi válasza Rosep (#8402) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

érdekes (zalában) net, tv van, viszon IP tel. nincs :)
Ha már a saját web oldaluk se megy, akkor tényleg nagy a bibi :)

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#8405) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Még a honlapjuk se működik. :D
Amúgy net, telefon nincs, digitális TV-n még jópár csati hiányzik (pl. az összes nem közszolgálati HD), de mostmár jobb a helyzet. Érdekes, hogy az HBO-k (kivéve HD), Cinemaxok és a közszolgálatik egész idő alatt működtek, de semmi más, csak ezek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8406) Markizmark


Markizmark
addikt

Mohácson is kampó minden. :D Analógok nagyjából működnek, digitálison csak az ingyenesek, de net, telefon halott.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8407) Joke21


Joke21
aktív tag

Olyan problémám van (bár nem a Tarr-nál, hanem más szolgáltatónál, de itt láttam van egy-két hozzáértő, azért itt teszem fel a kérdésem), hogy az m1hd-nak alacsony a jelszintje, olyan 55, ebből kifolyólag a minőség is csak 72. A többi csatorna jó, olyan 65-ös jelszinttel és 90-es minőséggel, viszont az m1-nél a focimeccseknél nagyon kijön a hiba. Főleg a közeli képeknél a háttér kockásodik, meg vannak hibák egyébként is a képben, én az alacsony minőségnek tudom be. A kábelezést átnéztem, ennél jobbat nem sikerült kihoznom belőle. Bejelenteni a hibát nem tudom, mert mivel nem tőlük bérlem a digitális boxot, nem foglalkoznak vele. Szóval a kérdésem az lenne, hogy tudok javítani valamivel a jelszinten? Esetleg egy erősítővel? 121,5 Mhz-en van egyébként csatorna.

(#8408) szabogabor10 válasza Joke21 (#8407) üzenetére


szabogabor10
veterán

Analóg hibaként jelentsd be a Diginek a hibát, és utána meg már tárgyalhatsz a szerelőkkel.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8409) Joke21 válasza szabogabor10 (#8408) üzenetére


Joke21
aktív tag

Köszi, de ez sem megoldás.

(#8410) Zozzant válasza Turbobacsi (#8397) üzenetére


Zozzant
addikt

Net van Szekszárdon de pop3 még mindig nincs.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#8411) Markizmark válasza Zozzant (#8410) üzenetére


Markizmark
addikt

Mohácson még semmi ....

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8412) ftamas0201


ftamas0201
Topikgazda

Az imént voltam bent szekszárdon a tescoba náluk, és ott se működik semmi, központi hibára hivatkoztak. Valami nagyon elszállt a központba, délután 3 körül bemegyek ismét, hátha addigra megoldják és el tudom intézni a hűséget :)

[ Szerkesztve ]

(#8413) Markizmark


Markizmark
addikt

Valami történt, mert eddig mindenhol nulla volt, a DNS-t és MAC-címet kivéve:

Vagy ez a modem restart miatt lett?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8414) HIJ válasza Markizmark (#8413) üzenetére


HIJ
őstag

Ez a modem restart miatt van...

(#8415) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

meg nem erősített forrásból tudom hogy leégett(?) valami....

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#8416) metibor


metibor
csendes tag

Üdvözletem! Egy hónapja van nálunk tv+internet+telefon, de állandóan rossz valami.
Nagyon gyenge egy szolgáltató, az ügyfélszolgálatuk meg egy NULLA.
Mai hiba kavalkád érint engem is, se telefon, se net.
1223 halott, info@tarr.hu halott, gyakorlatilag elérhetetlenek, pedig bizonyos ügyfélszám felett kötelezve vannak a szolgáltatók az elérhető ügyfélszolgálat biztosítására.
Valaki kérdezte, hogy létezik-e még a cég?

Igen létezik, a hírközlési hatóság szerint nem szűnt meg, tehát valószínű a műszaki hiba.

Elég sokat elárul, hogy még saját maguknak sem tudnak szolgáltatni, ezért nincs ügyfélszolgálat telefon és e-mail. Mit szóljanak akkor az előfizetők? :C

Nem tudom a kötbér rendszere majd működik-e náluk. :K

Ahhoz képest, hogy az áraik még a t csoport árait is verik eléggé szinten aluli a szolgáltatás!

(#8417) metibor válasza szabogabor10 (#8405) üzenetére


metibor
csendes tag

Na igen, pedig már havi 1000 forintért elhelyezhetnék a honlapjukat egy megbízható szolgáltató szerverein.

(#8418) metibor válasza pető bá' (#8398) üzenetére


metibor
csendes tag

Akkor FB ügyfélszolgálat az van! Még szerencse, hogy a FB egy megbízható szolgáltatás!

[ Szerkesztve ]

(#8419) Joke21 válasza metibor (#8417) üzenetére


Joke21
aktív tag

1000 ft-ért megbízható szolgáltatót? Ugye csak viccnek szántad?!

[ Szerkesztve ]

(#8420) metibor válasza pető bá' (#8354) üzenetére


metibor
csendes tag

Neten böngészem a TARR KFT. történeteket, azért pár érdekeset, had írjak ide.

"6 hibabejelentés, 0 visszajelzés"
"elfelejtették bekötni a tv-t, de azért kiszámlázták a havi díjat"
"fél területén nincs szolgáltatás, de azért megkérdezte a telefonos kisasszony, hogy mi a gond és mióta nem működik a szolgáltatás"

De, ha már telefonált valaki egyszer is nekik szerintem nem kell bemutatni a hozzáállást. :R

(#8421) metibor válasza Joke21 (#8419) üzenetére


metibor
csendes tag

Nem! Havi 1000 forintért már talál magyarországon is megbízható tárhelyszolgáltatót, akár 99,9% rendelkezésre állással.

(#8422) Joke21 válasza metibor (#8421) üzenetére


Joke21
aktív tag

És ezt te el is hiszed, hogy van ilyen? Én tudom, hogy nincs, azért kérdem.

(#8423) metibor válasza Joke21 (#8422) üzenetére


metibor
csendes tag

Használom is évek óta.

(#8424) metibor


metibor
csendes tag

Elnézést nem 1000 forint, hanem 1090 forint.
Azért bízom benne, hogy telik rá még ennyiért is azoknak, akiknek fontos, hogy működjön az oldala. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8425) metibor


metibor
csendes tag

Most már a TARR TV is jó!

"NO SIGNAL"

Hurrá! :C

(#8426) pető bá' válasza metibor (#8420) üzenetére


pető bá'
őstag

nem tudom, hogy ez konkrétan miért nekem jött válasznak, de egye fene, még reagálok is:

én leírtam (kérésre!) a személyes (!) tapasztalataimat a sárbogárdi (!) szolgáltatással kapcsolatban. amit leírtam, az úgy igaz, a véleményem nem változott - a többi szolgáltatóval nem tudom összehasonlítani, de ez a topic nem is igazán arról szól.

ugyan én még nem beszéltem az ügyfélszolgálattal (édesapám feladata szokott lenni), de sosem panaszkodott rájuk; tájékoztatták a fennálló helyzetről, ha szolgáltatáskimaradás volt; telefonon nyújtottak segítséget, ha nálunk volt a gond (kezdetben még modem-router újraindítások, amikor nem volt net ->nem ismertük a technikát :) ). Éppen most írtam a hetekben, hogy nem volt netünk a nagy hőségben - bejelentettük, 2 nappal később (telefonos időpont egyeztetés után) itt állt a ház előtt a Tarr-os autó; az utcán levő dobozban javítottak egy elosztást, nálunk kicseréltek néhány csatlakozót, stablilzálták a TV jeleket (új elosztók, kábelvégződések cseréjével); azóta a modemen tökéletes jel van.

nem mondom, hogy nincsenek kimaradások, meg érthetetlen, bosszantó hibák időnként - mert vannak. meg biztosan előfordultak figyelmetlenségek, hanyagságok, ha már így a neten utánanéztél. Mutass egy szolgáltatót, amivel soha senkinek nem volt baja. Na ugye.. de válts, ha elégedetlen vagy. ennyire egyszerű.

egyik ismerősöm egy DigiTV-s szerződéssel egy új box-ra talán 3-4 hetet várt.. új tv vásárlása után nem tudta nézni, mert várta a szolgáltatótól a boxot. majd holnap viszik, majd a hétvégén stb. aztán egyszer megkapta.
nem akarok itt győzködni senkit, ismét csak leírtam a véleményem.

szerk.: kérlek, ha 5 percen belül eszedbe jut még valami, akkor ne új hozzászólást írj, hanem szerkeszd az előzőt.. és ha ennyire odavagy, akkor ne csak beszélj az 1090 forintos szolgáltatásról, hanem linkeld már be :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#8427) Joke21 válasza metibor (#8423) üzenetére


Joke21
aktív tag

Gondolom ugyan akkora a látogatottsága az oldaladnak, mint a Tarr-nak. Meg hogy ugyan úgy dedikált szervert használsz emiatt, mint ők, tartalékszerverrel, ha véletlen megdöglik, akkor is menjen az oldalad. Ha így van, akkor mutasd már meg légyszíves ezt a szolgáltatót, ahol 1000ft-ért el tudok helyezni egy szervert, mert kíváncsi vagyok rá. Azért mert a te oldalad elmegy egy szerveren 100 másik oldallal együtt, annak örüljél. Viszont jobb ha tudod, hogy azért mert az oldalra kiírják, hogy 99,9%-os rendelkezésre állást garantálnak, az csak kamu szöveg. Meg hogy valószínűleg kis pistike suli mellett üzemelteti a servert. Na így bízd rá az oldalad egy ilyen szerverre.

Szerk:

Akiknek fontos, hogy működjön az oldala, az nem 1100 ft-t fog fizetni érte havonta.

Meg amit még nem értettem meg sohasem: aki nem elégedett valamivel, ne fikázza, keressen másikat, van ezer másik szolgáltató! Még hűségszerződéssel is fel lehet mondani a szolgáltatást, főleg egy hónap után elég olcsón. Nem értem ezt a hozzáállást. Megvan a választás lehetősége, de ehelyett meg csak a fikázás megy állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#8428) Markizmark válasza Joke21 (#8427) üzenetére


Markizmark
addikt

Muti má' pl. felénk hol van a választási lehetőség? Se digi kábel, se UPC. Nincs konkurencia, nincs verseny a környéken. Drága és szar a tarr ez tény. Nem 2 napot kéne várni egy javításra, hanem max. 3 órát. Amennyi pénzt beszednek ...
Egyszerű mondani, hogy akkor hajrá lehet váltani. NEM LEHET. Csak lassabb szolgáltató van a környéken ha az internetet nézzük (fos ADSL), a TV a tarron kívül vagy műholdas trágya, vagy ip. Más NINCS. Ha lenne, már olyanom lenne.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8429) Joke21 válasza Markizmark (#8428) üzenetére


Joke21
aktív tag

Na nálunk otthon is így van. De én nem is reklamálok, mert a többi szolgáltató nem is hajlandó arra felé tolni a képét. Szóval akkor meg pont azért nem kéne fikázni, mert ők az egyetlenek, akik szolgáltatnak. Annak kéne örülni ami van. Egyébként meg van műholdas tv és az sd adások sem olyan rosszak, a hd adások meg jók is. Nyilván nem a tarr minősége, bár megkockáztatom, hogy az sd adás az ugyan olyan, és még olcsóbb is. Internetre nincs választási lehetőség, ezt elhiszem, nálunk is így van. De ha meg ez a helyzet, akkor ahogy fentebb írtam, nem őket kéne szidni, hanem a többi szolgáltatót akiknek nem érte meg a kábelt behúzni.

(#8430) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

na a levelezés működik (a weboldaluk is...)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#8431) Markizmark válasza Joke21 (#8429) üzenetére


Markizmark
addikt

Szerintem a tarr nem nagylelkűségből húzta ide a tyúkbeleit ... hanem látta a lehetőséget. Csak az üzlet miatt, nem azért mert megsajnálták a népet. Viszont most eljutottam oda, hogy írtam a Diginek hogyan lehetne őket ide cibálni. Mégiscsak egy 20 ezres város ... Ha kell aláírást gyűjtök.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8432) Joke21 válasza Markizmark (#8431) üzenetére


Joke21
aktív tag

Nyilván nem nagylelkűségből, de ők legalább odahúzták. A többi meg nem.

(#8433) Markizmark válasza Joke21 (#8432) üzenetére


Markizmark
addikt

Akkor sincs elnézve, ha szar a szolgáltatásuk, ami még drága is. 15k-t fizetünk azért, hogy pár havonta újrarendezhessünk 3 tv-t mert ők megkavarják a kiosztást, sokszor kódolt egy olyan csatorna aminek nem szabadna, a guide csak az m1-ről töltődik be, néha szar a jel, akkor néha a net szarakodik, néha a telefon kussol. És ez nem a mi hálózatunk hibája, mert az egész teljesen új!
De azért amikor költözni kellett akkor 5000-et akarnak kérni minden n+1-edik szűrőért. Mert ugye csak egy pont létesítése ingyenes. chö.
Engem nem hat meg, hogy voltak olyan 'jók' és idejöttek. Attól még ami megbízhatatlan az megbízhatatlan. Nem kellett sokat bíbelődniük amikor jöttek, csak megvették a hálózatot az előző szolgáltatótól. Asszem polár bt volt, vagy mi.
Engem ne akarjál meggyőzni, hogy ők a jótevők...

Megpróbálkozok a Digi üggyel, kíváncsi vagyok hogy állnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8434) Joke21 válasza Markizmark (#8433) üzenetére


Joke21
aktív tag

De van választási lehetőséged, csak az a bajod, hogy az rosszabb. Szóval igazából az a bajod, hogy ami van, egyik sem megfelelő neked. Kíváncsi lennék arra, hogy ha bekötnék a digi-t, azzal mennyire lennél megelégedve. Mert képminőségben jobb a tarr. Internetben is csak a társasházakban jó. Kimaradások itt is vannak, szerintem több, mint a tarr-nál. Lassan jönnek ki, lassabban mint a tarr-nál. Mikor bekötötték, mondtam nekik, hogy be volt már ide kötve, nem kell semmit csinálniuk, adják meg a felhasználónevet meg a jelszót és kész. Erre ők, hogy azt nem lehet, mert így nem működik. Még kétszer megpróbálkoztam ezzel az ügyfélszolgálaton, akkor sem ment. Kijött a szerelő, akire 16 napot vártam, mire mondtam neki, hogy mi a helyzet, a válasza ez volt: "Ezek hülyék", majd megadta a felhasználónév/jelszó páros. Szóval a diginél sem minden tejfel, ahogy a upc-nél sem.

A beltérim kb hetente szól, hogy változás van, újrakeresi. Hetente!!! nem 3 havonta.
15k egy kicsit sok, mi otthon a tarrnál kb 9 ezret fizetünk, digitális tv-vel, telefonnal, 16 megás nettel. A műsorújság meg az összes csatornán tökéletes, ellenben a diginél nem mindig.

[ Szerkesztve ]

(#8435) Markizmark válasza Joke21 (#8434) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha behúznák a városba a digit, akkor legalább nyomás alatt lenne a tarr, lenne verseny, lenyomná az áraikat.
Igen, amik közül választani lehet azok rosszabbak, de nem megbízhatóság szempontjából, hanem kisebb a sávszélesség. Ezen kívül csak ADSL van, vagy mobilnet.
Tányér nem kell, a műholdas adás meghal a vastagabb felhőkben.
Biztos téged valami köt a tarrhoz, hogy fáj neked ha savazzák, de ez van. Ez a véleményen.
Nem az első problémám velük, és nem csak nekem. A pénzt azt nagyon tudják hajkurászni.
Hetente simán előfordul, hogy a tv bekapcsolásakor nincs adás, ki kell vennem a kártyát és újra betennem, mert ők valamit variáltak a jogosultságokkal. És nem a tv a szar, az egészen biztos.
Én itt befejeztem.

szerk.: Van műsorújság mindenhol, de az összes csak akkor töltődik be, ha az m1-re kapcsolok. Ha a többire akkor az csak a sajátját húzza be.

Nálunk 30/4 net van, analóg extra + platina mix + hd csomag + telefon + összesen 3 tv.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8436) Joke21 válasza Markizmark (#8435) üzenetére


Joke21
aktív tag

Dehogy köt, csak ez a hozzáállás idegesít, hogy semmi sem jó. Viszont nekem meg az a véleményem, hogy ha van is olcsóbb, nem biztos hogy jobb. Sőt...

A tányéroshoz annyit: ha jól van beállítva, akkor nincs baj a vétellel. Nekem tarr előtt volt digi tányéros 3 évig, majd mikor nem volt a tarr-nál digisport akkor megint egy évig. Ez idő alatt 2-szer ment el az adás vihar miatt, de akkor rá 2mp-re az áram is, szóval akkor nem az zavart, hogy nincs adás. Azért mert az alvállalkozó szerelő nem tudja beállítani az antennát, azért nem a szolgáltatót kell hibáztatni.

[ Szerkesztve ]

(#8437) Markizmark válasza Joke21 (#8436) üzenetére


Markizmark
addikt

Jól lett beállítva a tányér, 97% körülire, egy idő után kapott még egy fejet, de 1 film alatt 2szer vagy kimerevedik a kép és csak hang van, vagy a hang megy el, és az ku*va biztos, hogy akkor amikor fontos dolog hangzana el.
A tányéras megoldás a pusztában lehet indokolt, de egy telepen nem hiszem.

Az sem igaz, hogy semmi nem jó a tarrnál. Nagyrészt működik minden, az idő 90%-ában még akár a 3 dolog is egyszerre. DE. Az áraik emelkednek elég jól, pofátlan pénzeket kérnek el 1 szűrőért és 1 új csatlakozóért, a szolgáltatás pedig nem fejlődik. Azt is felelőtlenségnek tartom, hogy egy ilyen lefedettséggel bíro távközlési cég nem tart fontos alkatrészekből még egyet tarcsiban. Remélem nem most rohantak el Németországba a rohde & schwarz-hoz új kütyüért. Mert az eltelt időből úgy tűnik, hogy de ....

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8438) ftamas0201 válasza Markizmark (#8435) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Nálam a kezdetektől így van két éve kb, hogy csak az m1en (illetve ezen a frekin találhatókon) töltődik be az összes epg, a többi csak a sajátjának.

(#8439) Zozzant válasza Turbobacsi (#8430) üzenetére


Zozzant
addikt

Nálam nem megy a levelezés egész nap nincs pop3 (smtp sem) sőt webmail sem... ez úgy kezd érdekessé válni.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#8440) emre33


emre33
addikt

Tudja valaki, hogy mi volt ez a mai hiba?
Mi szállt el a központba?

Kíváncsi vagyok, mi lehetett, mert elég sokáig tartott a helyreállítás.

Optikai kábel szakadás? Vagy motorola/cisco hálózati eszközt szállt el?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#8441) Markizmark válasza emre33 (#8440) üzenetére


Markizmark
addikt

Valami még mindig nem kóser. Van IP cím, de nincs net. Vagyis nem tölt be semmi.

Vagyis az előbb volt cím ... most megint minden 0.0.0.0.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8442) Rosep


Rosep
senior tag

Nálam most megy a net.

(#8443) Markizmark válasza Rosep (#8442) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálunk csak TV jött meg.
Modem így áll:

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8444) metibor


metibor
csendes tag

Felénk megy a net, tv is megy szokásosan szétesik, smtp nem megy.
Kora este feltudtam hívni a 1223-at.......... Ön előtt 38-an várakoznak, hívása fontos........... KÖSZI :))

(#8445) metibor


metibor
csendes tag

Nagyvárosi digi-hez annyit, hogy van kb. 8 év tapasztalatom. Ez alatt műszaki hiba talán 2x, az ügyfélszolgálat meg vetekszik a tarr-al, tehát NULLA. Nem tudnak semmit, nem jeleznek vissza, nem válaszolnak e-mailre, ha igen akkor mellé beszélnek stb.
Tv a kábelen jó, net stabil, telefonnal meg semmi gond. Hajlamosak a lehúzásra, meg a hülyének nézésre, de nem kell hagyni ott az NMHH.

(#8446) Tutu7030 válasza metibor (#8445) üzenetére


Tutu7030
veterán

A "nem hívnak vissza" résszel pont nem tudok egyetérteni. Engem eddig mindig visszahívtak, ha ígérték (akkor is, ha nem). Bezzeg a sony support.... Ők viszont mindig ígérik, hogy hívnak, de egyszer sem tették meg. (bár, a sony supporttal beszélgetve sokszor olyan érzésem volt, hogy a google fordítóval beszélgetek. Ilyen azért a tarrnál még nem fordult elő):D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8447) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Amiért nemvolt net:
belsős infó

E-On volt a ludas többnyire, vmi hálózatterheléses tesztet végeztek szekszárdon és túl jól sikerült :DDD , legfőbb gond azvolt hogy ugye egy ilyen terhelés teszten 10 max 20percig nincs áram. Namár most nekik sikerült ezt párórás időtartamra kinyujtaniuk és a szünetmentesek nembirták szuflában a szeróterembe. Utána meg vmit konfigurálhattak újra vagy mi, ahhoz nemértek.

Más: Felénk is volt e-on-os hiba igaz nem miattuk, Tamási mellett van egy trafó állomás ott olyan szépen világított a 120kv-ot távvezeték szigetelése a telepen hogy öröm völt nézni :D Akkor csak 30percre nemvolt villany éjjel 23 órakor. Akkor ami innét kapott áramot ott konkrétan sehol se volt szufla. Tamási, Pincehely, Regöly, Iregszemcse ésatöbbi ésatöbbi...

(#8448) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Ismét ba..akolódnak már megint. Most a Motorola modemen a "Receive és a Send" jel kezd el villogni miután elsőkörben feláll a moden. Villog zölden meg kéken, majd olyan mintha jólenne minden telefonvonal is elindul majd újraindulgat a modem :C

(#8449) ftamas0201 válasza Mtbsrác (#8447) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Akkor ezek szerint most kivételesen nem ők voltak a hibásak hanem az E-on az információid alapján, igazából ha éjjel dolgoznak a hálózaton meg a tv-n, nekem azzal semmi bajom, éjjel az embernek van mást is mit csinálni, mondjuk aludni :D Csak napközbe meg hétvégén amikor otthon van az ember és kedve van leülni kicsit akkor legyen minden jó. Nem védem a tarrt isten ments, viszont nálam is évente ha egyszer van valami hiba, így nem is mondom azt hogy elégedetlen vagyok. Az áraktól most eltekintve írom ezt mert hát az olyan amilyen, nincs lehetőségünk formálni úgyse :)
Szoval most nincs okunk hibáztatni a fiúkat/lányokat a Tarrnál, Ők csak a helyreállításon dolgoztak egész nap gőzerővel amit más csinált. :)

(#8450) bigyo108 válasza pető bá' (#8398) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Tegnap szétcseszték a csatornákat, nem volt TV műsor a délelőtt folyamán , valamint egyész nap internet sem . ( Iregszemcse )
Felhívni nem lehetett őket, technikai hiba miatt .

Hát remélem egy hónap HBO-val megdobnak majd , ekkora cégnél belefér .
Vagy majd elszámolják az 1 nap kiesést .

:R

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.