Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Joke21 válasza meke11 (#8200) üzenetére


Joke21
aktív tag

"2014 májusától új csatornák érhetőek el Tarr Kft. kínálatában. A Discovery Networks elindította vadonatúj, nőknek szóló rejtély és suspense csatornáját az ID Xtra csatornát, amely új köntösbe öltözteti a korábbról ismert Investigation Discovery csatornát. Az ID Xtra csatorna az Investigation Discovery csatorna helyén érhető el. Az ID Xtra csatorna HD változat és a Discovery Science HD csatornák is bekerülnek kínálatunkba a HD csomag részeként"

(#8202) meke11 válasza Joke21 (#8201) üzenetére


meke11
aktív tag

Ezt hol találtad?

(#8203) Rosep válasza meke11 (#8202) üzenetére


Rosep
senior tag

ID Xtra HD már fenn van?

(#8204) meke11 válasza Rosep (#8203) üzenetére


meke11
aktív tag

Én csak az SD-t találtam meg.

(#8205) Joke21 válasza meke11 (#8202) üzenetére


Joke21
aktív tag

itt

[ Szerkesztve ]

(#8206) meke11 válasza Joke21 (#8205) üzenetére


meke11
aktív tag

Kösz!

(#8207) Markizmark válasza meke11 (#8204) üzenetére


Markizmark
addikt

Nekem is csak az SD van meg, meg a Science HD sincs meg.

Apropó tud valaki linkelni olyan csatornaszerkesztőt Samusung F sorozathoz ami működik win 7 alatt is?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8208) ftamas0201 válasza Markizmark (#8207) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

730 Mhz-en keresd a Science HD-t. Én úgy olvastam erről az ID Xtra HD-ról, hogy ebben a hónapban indul valamikor, szoval lehet még nincs is egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#8209) 1egaly


1egaly
aktív tag

Újrahangolás

[ Szerkesztve ]

(#8210) Rosep válasza 1egaly (#8209) üzenetére


Rosep
senior tag

Vajon a TV-t is kell, ha kártya van benne?

(#8211) pető bá' válasza 1egaly (#8209) üzenetére


pető bá'
őstag

Információ a 2011. május 11-én esedékes digitális kiosztás módosulásról

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#8212) HIJ válasza pető bá' (#8211) üzenetére


HIJ
őstag

Akkor ez miért került ki a friss hírek közé? Most vagy az évet írták el, vagy pedig véletlen tették ki a falra, de mindenképp nagy balf....ágra vall...

(#8213) pető bá' válasza HIJ (#8212) üzenetére


pető bá'
őstag

a hír végén a dátum is 0000-00-00 00:00:00, szóval nem tudom, én csak klikkeltem a linkre, aztán másoltam az első sort, nem is néztem, hogy a főoldalon is kint van.. de messze van még tizenegyedike, majd javítják vagy törlik :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#8214) 1egaly válasza HIJ (#8212) üzenetére


1egaly
aktív tag

Szerintem elírták, 3 éve még nem voltak ilyen STB-k.......

Az is érdekes ,hogy vasárnap???

(#8215) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A publikus DNS-ek akkor már nem is működnek?

(#8216) pető bá' válasza 1egaly (#8214) üzenetére


pető bá'
őstag

átírták, mostmár minden oké :R :)

"... and I hope you have a great day!"

(#8217) 1egaly


1egaly
aktív tag

Érdekes..

Már lassan egy hete nem nevezték át a Prizmát RTl+ra!?!!

Más,Nem valós a Sience Europa HD tán a Discovery Sience HD jobban hangzik..

Vasárnapig kivárnak?

(#8218) larryhughes


larryhughes
csendes tag

Sziasztok!

A havi csekk mellé jött egy levél a Tarr-tól, miszerint ha analóg előfizető vagyok és DVB-C képes televízióval rendelkezem, akkor 2014.05.11-e után az analóg csomagban lévő csatornákat digitális minőségben nézhetem (CI modul nélkül). Azt is írja még, hogy ehhez a televíziót "esetlegesen újra kell hangolnia".

Bevallom kissé korlátoltak az ezirányú ismereteim - ez most mit jelent? A meglévő analóg kiosztásban szereplő frekvenciákon lesz jobb a kép, vagy leveszik azokról a digitális csatornákról a kódolást, ami az analóg csomagomban szerepel? (M1-2, Duna eddig is ment szimultánban.) Csak hogy ne b*zeráljam a tévét feleslegesen...

Köszi!

(#8219) Markizmark válasza larryhughes (#8218) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha nincs digitális előfizetésed, csak mondjuk analóg extra, de a tv-d képes a digitális tvzésre akkor a most neked meglévő 56 vagy nem tudom mennyi analóg csatornát megkapod mégegyszer digitálisan. Szóval minden mostani csatornádból 2 lesz. És igen ez azt jelenti, hogy tv-zhetsz jobb kép és hangminőséggel, sőt még lesz elektronyikus programmagazinod is a tv-ben, tudni fogod mikor mi megy.

"leveszik azokról a digitális csatornákról a kódolást, ami az analóg csomagomban szerepel"

Ez a valószínű.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8220) HIJ válasza Markizmark (#8219) üzenetére


HIJ
őstag

Na jó, de miért veszik le? Meg ugye nem tudnak egy háztartásban ilyet csinálni. Tehát ez régiós esemény.

[ Szerkesztve ]

(#8221) larryhughes válasza HIJ (#8220) üzenetére


larryhughes
csendes tag

Kombi-Duó Alap 16M csomagom van (Szekszárd).

(#8222) HIJ válasza larryhughes (#8221) üzenetére


HIJ
őstag

Érdekes. Lehet hogy a Tarr is megpróbálja, DigiTV politikát (legalábbis azthiszem, h a Diginál van így)? Azaz hogy minden előfizetőjének odaadja analógba és digitálisba is a csatornákat?

(#8223) szabogabor10 válasza HIJ (#8222) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Diginél van így. Mindenesetre érdekes lépés lenne, ha tényleg megcsinálná a Tarr is. De szerintem a Digivel ellentétben csak az analóg kínálatról vennék le a kódolást.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8224) Joke21 válasza szabogabor10 (#8223) üzenetére


Joke21
aktív tag

Mit értesz az alatt, hogy csak az analóg kínálatról veszik le a kódolást? Én nem értem ezzel mire célzol. Inkább az van, amit fent is írtak, hogy amire előfizettél analógon, megkapod digitálisan is.

(#8225) szabogabor10 válasza Joke21 (#8224) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is erre gondoltam, csak lehet, nem jött le az írásomból. Tehát valószínűleg nem fog kelleni kártya azon digitális csatikhoz, amik analógon is megvannak. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8226) HIJ válasza szabogabor10 (#8225) üzenetére


HIJ
őstag

És ennek már épp itt volt az ideje... Mondjuk így felvetődik a kérdés, hogy pl a PlatinaMix csomag ára nem fog e csökkenni, mert ugye van átfedés a kettő között...

(#8227) szabogabor10 válasza HIJ (#8226) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez az..

Amúgy mostmár a Tarr szerint is RTL+ az RTL+ :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8228) Markizmark válasza szabogabor10 (#8227) üzenetére


Markizmark
addikt

Megvannak már az új csatornák?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8229) sumi73


sumi73
csendes tag

Nálam Intek box-on keresztül még mindíg Prizma tv van,és a Discovery Science HD csak a box kiirás alapján van de magán az adáson nincs ott hogy HD.. Vajon ez is 11.-e után változik?

(#8230) szabogabor10 válasza Markizmark (#8228) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak a Discovery Science HD.

Sumi73: ez érdekes. Amikor bekerült a csati, még ott virított a csati logójában (bal felső sarok) a HD jel. Mostanában nincs ott, de a TV továbbra is HD adást érzékel es az 5.1 hang is megvan. A képminőség is jóval szebb, mint a normál Science-en.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8231) Rosep válasza szabogabor10 (#8230) üzenetére


Rosep
senior tag

Amikor nem olyan adás megy (pl. láttam már rajta 4:3-ast is), akkor szerintem leveszik a HD logót.

(#8232) sumi73 válasza szabogabor10 (#8230) üzenetére


sumi73
csendes tag

Igen,így van sokkal szebb a kép valszeg HD-s,csak nekem bántja a szemem hogy nincs ott a sarokban a HD felirat :)

(#8233) minimalboy


minimalboy
csendes tag

Hétfő hajnalba átállítják a digitálisnak a frekvenciáját a kódolatlanok miatt!! Ezért újra kell hangolni az összes TV-t és a BOXokat is! De csak az SD-k lesznek foghatóak kivéve az M1 HD, M2 HD, DUNA HD, DUNA WORLD HD.

(#8234) devast


devast
addikt

Globálisan tiltottátok az ntp protokollt, vagy miazisten történt ? Ha letiltjátok, legalább a saját időszerveretek címét publikálhatnátok.

root@pulsar:/etc# ntpdate hu.pool.ntp.org
11 May 09:32:01 ntpdate[17590]: no server suitable for synchronization found

[ Szerkesztve ]

(#8235) Tutu7030 válasza devast (#8234) üzenetére


Tutu7030
veterán

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8236) kisninja


kisninja
őstag

Tegnap este óta teljesen használhatatlan a net. Modem felépíti a kapcsolatot de a net eléggé meseszerű (hol volt hol nem volt......) Kb 1 hete csinálja Szekszárd on tapasztalja valaki még?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#8237) atys70


atys70
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítség kellene. Digitális módban az közszolgálatik+Rtl
Klub és Tv2 állandóan szétesik, a többivel semmi gond. Ötlet?

(#8238) minimalboy válasza atys70 (#8237) üzenetére


minimalboy
csendes tag

Helló nincs véletlenül valami rossz minőségű osztó, meglazult csatlakozó, nem megfelelő árnyékolású TV-dugó? Esetleg az tudod hogy a kábel hányszorosan árnyékolt?

(#8239) kabelmania27 válasza atys70 (#8237) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg a modem jelszintet a 192.168.100.1 címen és azt is hogy milyen osztóval van elosztva a koax.

(#8240) devast válasza Tutu7030 (#8235) üzenetére


devast
addikt

Akkor passzolok mi tojt be nálam... de a windows7 se tudja befrissíteni az időt. Na ennek akkor jobban utánanézek.

(#8241) ftamas0201


ftamas0201
Topikgazda

Megtörtént a csatorna összekuszálás, jó hangolódást mindenkinek :D

(#8242) minimalboy válasza ftamas0201 (#8241) üzenetére


minimalboy
csendes tag

5 perc alatt meg is voltam :)

(#8243) Markizmark


Markizmark
addikt

Akkor mostantól akinek van legalább analóg extra annak ugyanaz megvan digitálisan is? Akkor is ha van mellé platina mix és HD is?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8244) HIJ válasza Markizmark (#8243) üzenetére


HIJ
őstag

Sztem ez eddig is így volt. Most (ha így van, akkor) annyiban változik, hogy nem kell kártya ezen csatornák nézéséhez... De ezt még megpróbálom este, mert ezt egy fórumtársnak a Tarr által küldött levélen kívűl senki nem erősítette meg.

[ Szerkesztve ]

(#8245) Tutu7030 válasza HIJ (#8244) üzenetére


Tutu7030
veterán

Te nem kaptad meg a számla mellé ezt a tájékoztató levelet?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8246) HIJ válasza Tutu7030 (#8245) üzenetére


HIJ
őstag

őőőőőő. nem!?

(#8247) ftamas0201 válasza HIJ (#8246) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Én is kaptam számla mellé tájékoztatót erről a dologról, valami igazság lehet benne, de este én is kipróbálom hogy mit mutat kártya nélkül. :)

(#8248) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ha egyszer nem hasraütés szerűen lennének a csatorna átnevezések, mekkora meglepetés lenne!
Miért nem másolják a meglévő listáról? Ez még ment pedig a Ctrl+C, Ctrl+V Palikának is.
Discovery Science -> Discovery Scinece, Nóta TV->NótaTV, Tarr - teszt->TARR teszt, Brazzers TV Europe -> Brazzers TV, Hustler TV 23-05 -> Hustler 23-05, Nick JR -> Nickolodeon JR, Discovery HD -> Discovery HD -> ???

Úgy túl egyszerű lenne visszatölteni a referencia listát a tv-re...
:W :W :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8249) ftamas0201


ftamas0201
Topikgazda

Kipróbáltam hogy kártya nélkül jönnek-e az analog extra csatornái és jelentem, hogy igen. Ugyanúgy digitálisban nézhetőek az analog csatornái, természetesen a HD és platina mix csomag csatornáinál kiírja hogy nincs CI-modul.

(#8250) paavoo


paavoo
aktív tag

Zalaegerszegen nagyon jó! Eltűnt a HD csomagból 3 csatorna! Spektrum, History, Eurosport.
Mondjuk sehol nem láttam, hogy megint újrahangolás lesz Zegen is. Annyira jó, hogy félévente ezzel szív az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.