Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) RockCNC válasza klrt (#19850) üzenetére


RockCNC
senior tag

Gondolom nincs háttér feltöltéssed.
Csinálj egy képernyőfotót és az ügyfélkapun keresztül küld be.

(#19852) klrt válasza RockCNC (#19851) üzenetére


klrt
tag

Nincs feltöltés.
Az lesz!

(#19853) farkas63


farkas63
aktív tag

Mi a tokom ez az uj logo?
remeljuk az arakban is valtozas jon nem csak a logoban. :D
vagy ezt igy aprilis 1.-jenek cimeztek? 🤔

[ Szerkesztve ]

(#19854) farkas63


farkas63
aktív tag

Most nezem, uj csomagok jottek, 250-es net helyett lett 300-as net -1600ft-t. 11200ft.
150-es net 10500ft. (Itt nem tudom mennyibe kerult elozoleg)

(#19855) bzolika10 válasza farkas63 (#19854) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Pont múlt héten hosszabbítottam 250+extrára+tel -re hűséget 11 rugóért, szóval 200 forinttal drágabb lett az 50 Mbitbplusz. De a feltöltés maradt ugyanúgy 20 mbit a 300as csomagban is sajnos.

(#19856) 1egaly válasza farkas63 (#19853) üzenetére


1egaly
aktív tag

Valahol utaltak rá,hogy lehetséges KSC főszponzorra utal a logó. :F

(#19857) Opauszki


Opauszki
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy valaki próbálkozott-e már vele, de jövő héten hétvégén Franciaországban leszek, viszont szeretném nézni az egyik csatornát telefonról (Tarr Mobil Tv)

Szerintetek működni fog, avagy sem?
A Tarr Kft. honlapján ez áll:
A szolgáltatás magyarországi szélessávú internet-kapcsolattal rendelkező felhasználók számára vehető igénybe.

Szerintetek? Próbálta már valaki mobilnetről/wifiről más uniós országban? :)

[ Szerkesztve ]

(#19858) farkas63 válasza Opauszki (#19857) üzenetére


farkas63
aktív tag

Reges regen mukodik eu-ban az app mivel eu-s torveny irja elo.

(#19859) Opauszki válasza farkas63 (#19858) üzenetére


Opauszki
csendes tag

köszi

(#19860) meke11


meke11
aktív tag

MAX4 HD a 107-en

(#19861) farkas63 válasza farkas63 (#19854) üzenetére


farkas63
aktív tag

+info az új csomagokhoz.

A honlapon feltüntetett ár a kedvezményes ár ami az e-pack-al érvényes (vagyis innentől bankártyával kell fizetni), ha maradnál a postai csekknél akkor +500ft-al drágább a 3. hónaptól.

vagyis:
Extra 300M tel = 11700 Ft
Extra 150M tel = 11000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#19862) DaddyGood


DaddyGood
tag

Máshol is tapasztalható, hogy egy településen belül is változik a szolgáltatások díja?

(#19863) Leki78 válasza DaddyGood (#19862) üzenetére


Leki78
tag

Tamásiban biztos.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#19864) Bozek válasza meke11 (#19860) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi az a MAX4 amúgy? Melyik csomag számára elérhető?

Ezek mondjuk alap infók lennének. Bár tudom, "nézz utána". :DD

(#19865) meke11 válasza Bozek (#19864) üzenetére


meke11
aktív tag

MAX4, a cikk januári!
Egyelőre kódolatlan, nem tudom melyik csomagban van, extrában biztos. 107-es programhelyen jön, HD minőségben, talán a "Tarr Teszt 7" volt elötte. A tarr.hu-n nem találtam nyomát.

(#19866) Bozek válasza meke11 (#19865) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, Extrában megvan. Ezek amúgy semmiről se tájékoztatnak mostanában, a MAX4 keresése közben látom, hogy a Filmbox-os csomag megint kódolatlan, de gondolom ez is csak Extra csomagosoknak.

(#19867) Bozek válasza meke11 (#19865) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A MAX4 a 25 év feletti női közönség igényeire koncentrálva"

Az 1987-es A Guldenburgok öröksége-vel vagy az 1977-es Kórház a város szélén-nel? :D De legalább van hely a Darts European Tour-nak, ha már az Aréna4-en és a Match4-en nincs.

(#19868) Aknow válasza Bozek (#19867) üzenetére


Aknow
újonc

Egyedül itt írnak róla, de erre is külön kell rákeresni, véletlen sem érhető el egyenesen a weboldalukról...

(#19869) allnickused


allnickused
tag

Lazán kapcsolódik: nem tudom volt-e említve korábban. A telekom Szekszárd-Baja vonalon húzza az optikát. Ez azt jelenti, hogy az útbaeső települések be lesznek kötve. Őcsény-Decs-Sárpilis-Várdomb stb...
Ajánlom megfontolásra mindenkinek...

(De, az vagy)

(#19870) Breki válasza allnickused (#19869) üzenetére


Breki
veterán

Ja csak Szekszárdon, szinte a központba a buszmegálló mellé a Pollack lakótelepre nem képesek hozni, és még azt se mobndják, hogy mikorra várható.

Közben pedig látom a kábelt a bevezető Tompa utcán, odamegyek rá van írva, hogy Tarr.
, gondoltam is, hogy majd lefotózom. Pont váltani akartam, de így nem tudom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#19871) mizu


mizu
aktív tag

Amennyiben új emailcímet rögzítek ügyfélkapun, jeleznem kell? Feltűnt, hogy a már meglévő cím alias beállítása null, de legalább ott van. Az új cím nincs rögzítve.

▫️ PH! FAN ▫️

(#19872) resTore.hu


resTore.hu
csendes tag

Hogyan is van ez srácok?
Ha optikán lesz az új rendszer, akkor az extra csomaghoz kell valamilyen kütyü? Minden extrában lévő csatorna kódolt még az is ami koaxon kódolatlan? Homályosítson már valaki fel!

(#19873) Gyula válasza resTore.hu (#19872) üzenetére


Gyula
csendes tag

Pontosan így van.
Az egyik TV-hez kellett vennem egy CI modult a múlt hónapban, hogy az Extra csomag is jöjjön.
De ezt már akkor mondta a hölgy a telefonba, mikor szóltak hogy jönnek az optikát kötni.
Én jeleztem hogy szükség van rá. És hozták is a srácok mikor bekötötték az optikát.
Az e havi számlához hozzácsapták. (2500 Ft)

(#19874) resTore.hu válasza Gyula (#19873) üzenetére


resTore.hu
csendes tag

És mi a helyzet akkor ha több tv is van a családban, akkor ők nem nézhetik az extrát csak ha veszel mindhez modult és kártyát? Gondolom hba kártyafelügyeleti díj is megy majd mindegyik után. Hmmm...

(#19875) Gyula válasza resTore.hu (#19874) üzenetére


Gyula
csendes tag

Sajnos így van.
Nekem ez a 4-ik kártya. Havonta fizetek pluszban 1200 Ft-ot.
Szemétség hogy ezért pénzt kérnek pluszban.
De az ÁSZF-ben is benne van hogy 3 jár, a továbbiak plusz előfizetés.

(#19876) resTore.hu válasza Gyula (#19875) üzenetére


resTore.hu
csendes tag

Köszönöm szépen a választ!

(#19877) francz'70


francz'70
aktív tag

Sziasztok!
Használ valaki a tarr-tól wifi jelerősítőt? Állítólag tizenpárezerért van nekik. Érdemes bevállalni?

(#19878) barnibooo válasza resTore.hu (#19874) üzenetére


barnibooo
tag

Láttam olyan eszközt amibe megy a bejövő koax jel és egy egy kártya, majd egy kimenet ami szintén koax, de ott már mindent kikódol a kártya segítségével.
Nem tudom, hogy akár lehet-e ilyen hasznáni, csak egy ötlet, ha ebbe gondolkodsz.

(#19879) farkas-j válasza barnibooo (#19878) üzenetére


farkas-j
őstag

Én még csak DVB-T rendszerhez láttam transzmodulátort (pl. a Johansson Universe 8600) kikódolási lehetőséggel, ami persze nem zárja ki, hogy DVB-C-hez is kapni ilyesmit. Persze ezek ára igen borsos. Maga a CAM modul ami elbír 10-12 kódolt adás együttes kikódolásával sem olcsó, 80-100eFt körül van, és ehhez még egy komoly célhardver is szükségeltetik.
Ami olcsó megoldás lehet, de vannak kényelmetlenségei, pl. Amiko boxok alkalmazása. Azok EMU firmware verzió telepítésével alkalmasak lesznek kártyamegosztásra. Az egyik boxot ki kell nevezni szervernek és beletenni a kártyát. A helyi hálózaton belül 8 másik Amiko boxnak képes megosztani a kikódoláshoz szükséges adatokat, így azokba nem kell kártya. A jófogáson 7-10eFt körül már kapható erre alkalmas Amiko box. Jobb esetben van rajta LAN vagy WiFi, de ha nincs, az Aliexpress-ről 1000Ft körül rendelhető hozzájuk kompatibilis USB portba dugható Ralink RT5370 WiFi adapter. Ez egy jól bevált módszer, kifogástalanul működik. A kényelmetlensége, hogy a box lesz a vevőegység, a TV csak egyszerű megjelenítő.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19880) tzimash


tzimash
őstag

Sziasztok,
Arris HGW bridge üzemmódban, egy TPlink Archer C6 ill. ehhez kábelen csatlakoztatva egy Asus RT AC57U Access pointként.
Kábellel csatlakozva király minden eszköz, TV, asztali PC, kamerarendszer.
Viszont a Wifi siralmas. Sávszél elvileg van, bármikor mérem, elfogadható értéket ad 20-30Mbit/s. De sokszor mégis nem vagy baromi lassan tölt be oldalakat, a céges VPN ledobál ha wifin csatlakozom a laptoppal a hálózathoz, telefonokon gyötrelem netezni, pl FB-n a posztok alatti hsz-eket megnézni nem lehet, nem tölti be őket, ugyanígy képeket sem tölt be akár posztban van, akár Marketplace-n.
Próbálkoztam már másik DNS szerverek beállításával, frissítettem a legújabb frimware-re a routereket, csatornákat elraktam jó messze a szomszéd által használttól (családi házról van szó, szóval éppen hogy látszik a hálózatuk a Wifi analyzer app-ban.) Az 5GHz-et tiltottam hátha jelent valamit.
SMART connect-et is próbáltam ki-be kapcsolni..

Íme a két router wifi beállítása:

[kép] TPLINK
[kép] Asus

Valami ötlete valakinek?

(#19881) kabelmania27 válasza tzimash (#19880) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha megírod a modem jelszint értékeket meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-ez az értékek. Router beállítással kapcsolatban ezekben a topikokban tudsz segítséget kérni.
Otthoni hálózat és internetmegosztás Router gondok Tp link routerek Wlan Asus routerek

[ Szerkesztve ]

(#19882) tzimash válasza kabelmania27 (#19881) üzenetére


tzimash
őstag

Hol találom a jelszint értékeket? jól emlékszem hogy ki kell vennem bridge-ből a hgw-t vagy elérhető máshogy is?

(#19883) kabelmania27 válasza tzimash (#19882) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

192.168.100.1 címen elvileg bridge módban elérhető a modem oldala.

(#19884) tzimash válasza kabelmania27 (#19883) üzenetére


tzimash
őstag

Elég sokáig tartott míg betölt az oldal de meglett:
[kép]

(#19885) kabelmania27 válasza tzimash (#19884) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jónak tűnnek az értékek, kevés a javíthatatlan hibás csomag.
Amennyiben megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax kábel és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

(#19886) tzimash válasza kabelmania27 (#19885) üzenetére


tzimash
őstag

Teleste DTS106 ill. HPF85A meg valami Fmaster6 feliratú bigyók :)

(#19887) kabelmania27 válasza tzimash (#19886) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hpf elvileg a tévés kimeneten van.
Ellenőrizd, hogy a lakásba bejövő kábel legyen az in-ben.
Amennyiben megírod, hogy melyik (out vagy -6dB tap) kimeneten van a modem és melyiken a hpf szűrő és az Fmaster6 felirat ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség és lehet-e javítani az értékeken.

[ Szerkesztve ]

(#19888) korcsi


korcsi
veterán

Sziasztok!

Van esetleg itt valakinek mikrós netje?

Mik a tapasztalatok vele?

Válaszokat előre is köszönöm!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19889) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Ha jól látom az új árjegyzéket végre normális áron lehet CSAK netre előfizetni (nálunk 6900 a 300M), kérdés, hogy a mobilTV ebben az esetben is megmarad?

(#19890) korfa válasza TheSaint (#19889) üzenetére


korfa
aktív tag

nem, az tv előfizetéshez jár.

(#19891) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Van esély a Tarr MobilTV -re egy Xiaomi Mi Stick 4K -n?

[ Szerkesztve ]

(#19892) Leki78 válasza HIJ (#19891) üzenetére


Leki78
tag

Az a baj, hogy telefonra van írva az app. Én is próbáltam egy Amazon Fire Stick-en, de felejtős a dolog. Kellene egy Android Tv-re írt verzió az appból.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#19893) mizu válasza HIJ (#19891) üzenetére


mizu
aktív tag

Átküldöd mobilról. ;)

▫️ PH! FAN ▫️

(#19894) barnibooo


barnibooo
tag

Chromecast elvileg működik.

(#19895) Helga0203 válasza HIJ (#19891) üzenetére


Helga0203
tag

Telefontól chromecast-el átküldöd, tökéletesen működik!
Ha már elindult a stream, akár a telefonon le is kapcsolhatod a wifit, vagy átmehetsz a szomszédba sörözni, mert akkor is megy tovább!
:K

(#19896) vacs


vacs
veterán

Helló.
Jelenleg még nincs ügyfélkapu reg, de a MobilTV miatt kellene.
Kérdésem, hogy ha regisztrálok, attól még nem vált át elektronikus számlázásra ugye?
Az előfizető ragaszkodik a csekkhez!

(^)(>.<)(^)

(#19897) ftamas0201 válasza vacs (#19896) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Helló.
Nem vált át, nincs köze a kettőnek egymáshoz :)
Lehet is állítani az ügyfélkapun belül a számlák menüponton belül ezt a lehetőséget, ott tudod ellenőrizni majd regisztráció után, hogy megbizonyosodj róla.

(#19898) vacs válasza ftamas0201 (#19897) üzenetére


vacs
veterán

Köszi, valóban nem változott semmi.

(^)(>.<)(^)

(#19899) tzimash


tzimash
őstag

Kivettem bridge módból az Arris TG2492S-t, van valami trükkje annak, hogyan lehetne egy Asus RT AC57U routert AP-ként csatlakoztatni hozzá? Nem mindegy melyik hogy az Arris melyik portját használom? 1-est és a 4-est próbáltam, Asuson mindet, a WAN-t is. Meg sem villannak a ledek a csatlakozónál ill. állapotjelzőn a routeren. A routert reseteltem, a router.asus.com-on beállítom AP-ként, automata módban hiányolja, hogy nincs bedugva kábel, manuálisan is kb. mindegy mit állítok be, valahogy nem találnak egymásra.
Az Arris client list-jében sem jelenik meg a router.

(#19900) vacs


vacs
veterán

Helló.
Extra tv csomaghoz a tarr mobiltv-ben nincs meg minden csatorna ami tv-n elérhető?
Konkrétan a Spektrum Home-ot nem találom.

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.