Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) korcsi válasza rviktor25 (#19348) üzenetére


korcsi
veterán

Túl nagy a csillapításod, ha van lehetőséged és TAP elosztó van, csökkenteni kellene a csillapítást. én szoktam cserélgetni télen nyáron a TAP-okat 6 és 16dB között.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19352) farkas-j válasza totron (#19349) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem a Spektrum Home (is) nagyon hiányzik. Nem értem miért nincs benne a kínálatban, hiszen ha jól tudom MindigTV-n ingyenes az adás.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19353) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Most milyenek a jogszabályok és az ÁSZF? Hűség idő nélküli szerződés esetén változtathatnak előfizetési díjat?

Jevons paradox

(#19354) korfa


korfa
aktív tag

Telekom árváltoztatása: https://24.hu/tech/2022/07/08/telekom-szolgaltato-aremeles-extraprofitado-inflacio/
Ami egyébként érdekes hogy jan1től automatikusan infláció mértékével fog emelni.

(#19355) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Tök jó, hogy a koax-al fixen stabilan 500/20Mbps-es netsebességem az FTTH-val 300/1000 lett.. Napok óta figyelem, de nem igazán akar a download speed gyorsabb lenni a szerződéses minimum 300-nál.. :W Persze ezzel is lehet élni... :((( Másnál mi a helyzet? :F

(#19356) 1egaly


1egaly
aktív tag

Pletykaszinten hallottatok már valamit ,Tarrék mikor lépnek?
Elég rugalmasak voltak eddig...
[link]

(#19357) Napster82


Napster82
tag

Sziasztok. A Tarr-nál a jelenlegi 200-as netem mellé Arris TG2492s modemet van. A napokban 250-es lesz és elvileg modemet is cserélnek. A kérdésem, hogy milyenre?

(#19358) bzolika10 válasza Napster82 (#19357) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Ha cserélnek akkor valami újra, amit még nem ismerünk. Meg tudnád majd írni, hogy milyet kaptál? Nálam nem cserélték ki az arrist amikor meg lett emelve 200ról 250-re. Akkor cserélték le utoljára, amikor 120-asról váltottam a 200asra.

(#19359) Napster82 válasza bzolika10 (#19358) üzenetére


Napster82
tag

Oké, megírom, hogy mire cserélik.A fater beszélt velük és neki azt mondták,hogy cserélik. Elvileg a mostani is tudja a 250-et.

(#19360) 1egaly


1egaly
aktív tag

Match 4?

(#19361) barnibooo


barnibooo
tag

Sziasztok!
Mit tudtok a TARR IPTV-ről? Csak mert elvileg van bérlési díj is feltüntetve, de hogy melyik település azt nem tudom. [Link]

Valamint Match 4-ről?

+Egy levél érkezett a Megszűnő Filmnowról.

(#19362) barnibooo


barnibooo
tag

(#19363) farkas63


farkas63
aktív tag

De hülyén írták ki ezt lol.
Kivonul M.O.-ról a Digi? lol
kár érte, a FilNow előnye volt, hogy nem volt reklám, ezt nem tudom a Filmbox is olyan-e meg film minőségével milyen.

[ Szerkesztve ]

(#19364) Bozek válasza farkas63 (#19363) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit írtak ki hülyén?

A Digi meg nem vonul ki, megvette őket a 4iG (inkább nem írom máshogy, mert ki tudja, ki olvassa :D).

A FilmBox-on sincs reklám, legalábbis amikor néha ingyenesen elérhető volt, akkor nem láttam. Bár értelmes filmet se nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#19365) 1egaly


1egaly
aktív tag

Digi1>>Match4
Digi2>>Arena4
Digi3>>-------
Arena4>>>ua.??
Köszi Tarr!

(#19366) 1egaly válasza 1egaly (#19365) üzenetére


1egaly
aktív tag

Korai volt az öröm.
Digi törölve :(( :(((

(#19367) kukika2


kukika2
csendes tag

match4 lesz?

(#19368) Bozek válasza 1egaly (#19365) üzenetére


Bozek
nagyúr

De lett TeenNick (bár lehet, hogy csak elnyomtak valamit), hátha inkább mesét néznénk a meccsek helyett. :D

[ Szerkesztve ]

(#19369) neo81 válasza Bozek (#19368) üzenetére


neo81
senior tag

TeenNick eddig is volt.
Nálam pl. jelenleg mind a 3 DIGI Sport HD helyén a Fishing & Hunting HD van.

(#19370) 1egaly válasza Bozek (#19368) üzenetére


1egaly
aktív tag

Amikor kisebbek "voltunk" mindig az elsők közt kaptuk az újakat.
Most ,hogy 1/6 országnyian vagyunk már kicsi gond nekik,hogy mit nézünk!?(fontosabb a sams.a-s ilyen olyan teló akcióban)
A Tv2 playt is susogták a háttérben,semmi.
A honlapot(Fact) is csak álláshirdetésre,nomeg falujáró kisbusz menetrend tájékoztatásra használják...Válaszra se méltatnak senkit.
Sportkedvelők b*szt*ssuk ŐKET! :K
Vagy kérjük SZÉPEN! :R :F

[ Szerkesztve ]

(#19371) Bozek válasza neo81 (#19369) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Extra csomagban nem, csak a Prémiumban.

1egaly: Akkor se tetszett semmi sem az embereknek... Amúgy a Telekomnál sincs, lehet, hogy náluk azért előbb kapjuk meg. Aréna4 se lett egyből, arra is várni kellett.

(#19372) 1egaly válasza Bozek (#19371) üzenetére


1egaly
aktív tag

Remélem nem sokat kell várni..Már mennek a bajnokságok.
Vagy már mindenki M4et néz??
Jó lenne ránéznének az Arena4re is kb.. 2mp késik a hang!
Még jó hogy nem siet.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#19373) Bozek válasza 1egaly (#19372) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tegnap megnéztem volna az Arsenal első meccsét, de még az Aréna4+-on se lehetett... Ha nekik nem kell a pénzem, akkor le is mondom.

(#19374) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Már Hímesházán is húzza a T az optikáját, Ófalun és Orfűn meg már át is adták. Elég érdekes, hogy nem csap le a kicsit nagyobb halakra, mint például Sásd, Pécsvárad, Mecseknádasd. De úgy tudom, hogy már Dombóváron is dolgoznak, ha azóta át nem adták. Elég gyanús, hogy pont az ilyen kisvárosokkal nem tudnak mit kezedeni. Amúgy elégedett vagyok a szolgáltatással, csak jobb lenne a mostanit egy kicsit olcsóbban kapni.

(#19375) rviktor25 válasza bzolika10 (#19374) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Állítólag Pécsvárad idén Q4-ben jön.
szerk.: kiváncsi leszek, h tényleg sikerül-e vagy késik pár évet :DDD

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#19376) bzolika10 válasza rviktor25 (#19375) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Ez még az az infó, amit én írtam a #19180-ban, vagy valami újabb? Csak mert azóta hetente megnézem az NMHH oldalát, de még nyomát sem látom, hogy elkezdték volna engedélyeztetni.

(#19377) Gyula válasza 1egaly (#19372) üzenetére


Gyula
csendes tag

Ezt írták ma:
Tájékoztatjuk, hogy múlt hét pénteken egy rövid ideig látható volt a Macht4 csatorna a Digisport 1 helyén, mivel akkor volt a műszaki átállás.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy a Match4 csatorna elosztására vonatkozóan még nincs hivatalos információ.
A Tarr Kft. az összes jelentős sport csatornát elosztja, ami ma a piacon elérhető, köztük az Aréna4-et is, amire a digisport csatornák legtöbb sportjoga átkerült.

(#19378) bzolika10 válasza bzolika10 (#19376) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Na közben megkérdeztem a telekom fórumon, és tényleg Q4-re ígérik

(#19379) barnibooo


barnibooo
tag

Üdv! A Tarr milyen ONT-ket osztogat mostanában? Gondolom a minőségük olyan is...

(#19380) farkas-j válasza barnibooo (#19379) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem és a lányomnak is ZTE ZXHN F688 NODE-t hoztak. Teljesen korrekt eszköz. Én ugyan a router részét nem használom le van tiltva, mert saját routerem van, de a lányom routerként is használja. A WiFi része is korrektül működik nála.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19381) barnibooo


barnibooo
tag

Tehát akkor ők, nem a Digi féle (számomra teljesen értelmetlen) megoldást használják.
+ még egy kérdés. Milyen neted van, és mennyire hozza a max sebességet bel - külföldön?
Egy kis érdekesség:
DIGI internet - IT café Hozzászólások
(Forrás: Digi internet - fórum Digiéknél még egy külön node alakítja vissza a koaxra a tévéknek és nem az ONT, (persze az ONT-n nincs koax kimenet)

(#19382) farkas-j válasza barnibooo (#19381) üzenetére


farkas-j
őstag

250/70-es netem van. Nem szokott gond lenni a sebességgel. Az, hogy a külföldi oldalakkal milyen a sebesség, az nagy részt nem a TARR-on múlik. Egyébként tényleg nem rossz kütyü ez a ZTE ZXHN F688 NODE. A kis testvérét viszont kerülni kell. Annak nagyon buta a szoftvere. Csak egy példa, még DyN DNS beállítás sincs benne.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19383) barnibooo


barnibooo
tag

Értem, köszönöm!
F660-ra gondolsz? mint kistestvér

(#19384) Mike88 válasza bzolika10 (#19376) üzenetére


Mike88
senior tag

Írtam korábban, hogy szerintem nem véletlen, hogy felhívtak azért, hogy kössek hűséget ugyanazzal az árral, mint amennyit most fizetek, s mikor megkérdeztem nekem ebbe mi az üzlet, akkor hadováltak, hogy drágulás lesz, de hallottam a hangján, hogy improvizál és egyből ingerült volt. Szánalmas! Mikor (pontosabban mielőtt) a Digi betört a piacra Pécsett, akkor a UPC legalább próbált valamilyen kedvezőbb árral hűséget kötni az ügyfelekkel. Persze az is disznóság volt, mert a UPC tudta, hogy a Digi építeni fogja a hálózatát, csak éppen a lakók nem tudták még!

(#19385) bzolika10 válasza Mike88 (#19384) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Eleve, ha hűség nélkül vagy se emelkedhet az ár, csak az inflációval. Fatert is betámadták, ő igent mondott nekik, mert nem tudta, hogy hűség nélkül se emelhetnek. Kíváncsi leszek, hogy lejjebb mennek-e a Tarr árai jövő év elejétől. :D

(#19386) bzolika10 válasza Mike88 (#19384) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Ma véletlenül Martonfa felé tévedtem, láttam, hogy az oszlopokon a fehér dobozokon virít a T betű. Pedig 2 éve csinálták meg alépitményes optikára tarrék pályázatos pénzből. Valami hatalmas sumákság lehet szeretett falunkban" hogy optika mellé jobban megéri a T-nek menni, mint egy koaxos "városba". Lehet, hogy nem véletlenül szponzorálják a sárgák a leányvásárt, de ez erős feltételezés, amire sajnos jó ok van.

(#19387) emre33


emre33
addikt

Németkéren épp épül a Telekom optikai hálózata.
Villanyoszlopokra húzzák az optikát.

Hát Internet miatt váltanék nagyon, de TV visszatart, Box ide nem jön az tuti.

Így marad a Koax sajnos, ide a Tarr optikát így szerintem sose fog kihúzni :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19388) 1egaly


1egaly
aktív tag

Szekszárd hegyoldal,társaház behúzták kb.3-4 hónapja az optikát.
Kb.egy hónapja felkerült a honlapra,hogy megrendelhető.
Megrendeltem az ezrest,azt mondta a hölgy 99 nap.
Mondtam ugye nem komoly,azt mondta v.szinü egy hónap alatt ideérnek.
Már több mint 3 hete,semmi... :N :F

(#19389) Poplacsek válasza emre33 (#19387) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Miért kellene Box? :F
A optikás routertől ugyanúgy koaxon megy minden, csak az a koax hálózat ami idáig kintről bejőve ment TV-ken keresztül egészen a régi modemig/routerig az most fordított irányban az új optikás modemtől megy vissza a TV-khez. Az egyetlen kellemetlenség lehet, hogy az optikai szálat be kell húzni az új ZTE ZXHN F688 modemhez.
Nálam 3 db TV meg 1 db dvb-c kártyás PC ugyanúgy megy a Conax modulokkal ahogy előtte. Set-top-box-ot én is rühellném.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19390) rviktor25 válasza Poplacsek (#19389) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Telekomnál IPTV van, ezért nem vált.

Chiwasuu!!!

(#19391) Poplacsek válasza rviktor25 (#19390) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Jaaa, sorry, nem olvastam el figyelmesen a posztot és így csak a Tarr-ban gondolkodtam.. :R

(#19392) emre33 válasza Poplacsek (#19391) üzenetére


emre33
addikt

Igen, Tarr-os optika tökéletes lenne.

De docsis technológia is jó lenne, hátha egyszer lesz 3.1 ott már 50-100Mbit feltöltés is lesz talán, az már elég lenne.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19393) Bozek válasza rviktor25 (#19390) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem feltétlenül kell ugyanannál a szolgáltatónál lenni az TV-nek és az internetnek. Nálam Tarr-os TV van (IPTV-t kenjék a hajukra), meg Telekomos gigabites optika.

(#19394) rviktor25 válasza Bozek (#19393) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Én csak TLDR leírtam még egyszer amit emre33 írt. :K
De azért ez elég durva ár ha minden külön van.

Chiwasuu!!!

(#19395) bzolika10 válasza rviktor25 (#19394) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Azért nem olyan vészes az. Extra kábeltv 6000 a tarrnál, 2000/1000+alap telefon 5800 a T-nél. Árban kb ugyanott van, mint ha Extra+250M+Tel lenne azzal a különbséggel, hogy 20mbit helyett 1000 a feltöltés és a letöltésen is van egy 10x-es szorzó. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a tarrnál az 500M +extra+tel kombó 14 guriga, amihez csak 22 mbit feltöltés "jár".

(#19396) bzolika10 válasza bzolika10 (#19395) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Viszont optikán kicsit más a helyzet, ott kb egy árban vannak.

Azt nem tudom még, hogy a tarr ad-e valamilyen kedvezményt, ha van konkurenciája. A honlapon ugyanazok az árak vannak, mint azokon a helyeken, ahol nincsen más. Ha igen, hogy lehetne kideríteni ezeket az árakat?

Szerk:
Megtaláltam, Magyarszéken Tarr koax és T optika van.
Így azért már más a leányzó fekvése:

VS

[ Szerkesztve ]

(#19397) emre33 válasza Bozek (#19393) üzenetére


emre33
addikt

Igen, de kedvezményes Part-s csomagban kötelező az internet.

Ok lehet polgáro csomag is, de extra digitális csomaggal + telekom optika együtt már túl drága a Part-s kedvezményes csomaghoz képest

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19398) Zozzant


Zozzant
addikt

Szekszárdon van valami hiba másnál is? PON led villog nincs net...

Router log szerint 00:03 óta nincs, Pado packet nincs, modem hangup, ezt írja.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#19399) Zozzant válasza Zozzant (#19398) üzenetére


Zozzant
addikt

Nah feltámadt...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#19400) kisninja válasza Zozzant (#19399) üzenetére


kisninja
őstag

Coax, Bélatér közelében minden rendben.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.