Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133401) Robi1985 válasza readyz (#133386) üzenetére


Robi1985
csendes tag

Gratula hozzá. :R
Viseld egészséggel. :C

"You can go to school, but you can't buy class."

(#133402) teratti válasza WiZARD (#133396) üzenetére


teratti
senior tag

Teljesen egyet értek veled Ákos. Itt sokunk örül, ha egy pár tízezer forinttal olcsóbban hozzájut egy nevesebb gyártó darabjához nemhogy ha százezreket spórol. A butik csillogását én sem fogom megtapasztalni valószínű soha sőt nincs pofám még szétnézni sem bemenni mikor elmegyek a boltok előtt mert roppant kényelmetlen nyálcsorgatva állni a vitrinek előtt, hogy a zsebed üres meg az eladó tekintetét a hátamon érezve, hogy mit akar már itt ez a kis proli. :) Marad a plázák parkolója vagy találkozó a Stadionok megállóban doboz, papírok nélküli "kihagyhatatlan" lehetőségekkel...

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#133403) 7s26c


7s26c
senior tag

Sziasztok! Szuper pontos SEIKO 5-öm egy hónapig pihent az óratartóban. Pár napja elővettem és azóta napi 17-20 sec-et siet. Mi az oka a jelenségnek? Köszönöm.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#133404) Rocsesz79


Rocsesz79
tag

Jó reggelt mindenkinek!

Egy találós kérdéssel indítanám ezt a napot.
Tegnap éjjel kaptam kézhez az új szerzeményemet.

Vajon milyen órát rendeltem szerintetek?
Ha ilyen jóóóó minőségű dobozba küldték.

Vadászcsiga te mos kimaradsz a játékból. ;)
Bocsi.

Bocs a szar képekért,csak most erre futotta.Így 2 napi ivás után.
De mivel annyira felbasztam az agyam rajta,hogy 4 óra alvás után gondoltam megosztom veletek ezt az élményt.
Sajnos az órát még nem is tudtam élvezi. :(

Ha tudnák "külföldiül" :) most felhívnám őket és elküldeném a jó büdös k....... anyukba őket.

Ja még annyi segítség hogy elvileg ez egy megbízható,minőségi órákat forgalmazó cég.

(#133405) Mercutio_ válasza WiZARD (#133396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Belefert volna, de megis tul nagy luxus lett volna 200-300k-t kifizetni arra a 10 percre, hogy a butikban unnepeltessem magam, 2 idegen bolti eladoval.

Tökéletes leírása annak az "életérzés"-nek, amit ilyenkor megfizet a vevő :K

"50 pont a Griffendélnek!";]

Rocsesz79:Seiko? Ha igen, nem figyeltél/kérdeztél. fagyallo és szerintem más is írta, hogy nem érdemes rendelni dobozt, mert béna és büdös.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#133406) dionaea


dionaea
őstag

Mindenki más én a 25k s casio sgw 300 rá "spórolok " no nem azért mert drága hanem ilyen vagyok közben van tissot om omegam citizen..
De valahogy ez egy luxus hobbi barmennyibe is kerül 1 óra hiszen ha van Egy minek másik. O k ez sok mindenre igaz lehet

(#133407) freddirty válasza fagyalllo (#133395) üzenetére


freddirty
senior tag

ez melyik seiko diver? Nem vagyok oda a diverekért, de egyet majd egyszer beszerzek csak úgy :)

fred

(#133408) ronin s8 válasza 7s26c (#133403) üzenetére


ronin s8
senior tag

Az az oka, hogy az egy Seiko.

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#133409) Rocsesz79 válasza Mercutio_ (#133405) üzenetére


Rocsesz79
tag

Nem talált! :(

Seikot már rendeltettem kintről,pl dutyfree,doboz nélkül.
De az a szütyő amit adnak olyankor még az is minőségibb sajnos.

(#133410) Laca1212 válasza @mriya@ (#133373) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi, próbálom!

Neked is köszi (#133400) Robi1985!

(#133411) pikkubee


pikkubee
tag

Melyik lehet jobb vétel minőséget és értékállóságot tekintve?
Egy egy éves certina Ds action dobozzal, hibátlan állapotban, vagy egy új Steinhart o1?
A certina 15-el drágább.

(#133412) fagyalllo válasza freddirty (#133407) üzenetére


fagyalllo
őstag

Az új teknőc, SRP779

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#133413) teratti válasza pikkubee (#133411) üzenetére


teratti
senior tag

A Steinhart sokkal értékállóbb.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#133414) apholyon válasza Deskdiver (#133392) üzenetére


apholyon
aktív tag

Nekünk 2 cicánk van és egy kutyánk, lakásban, mindhárom befogadott. Rengeteget költöttünk rájuk, hasonló helyzetben voltak (fix kampó lett volna). Pedig már akkor is sokan lehülyéztek, akkoriban elég rosszul ment a szekér, ki volt számolva a hónap vége rendesen. Ettől függetlenül az volt életem egyik legjobb érzése, mikor már tudtuk, hogy megmaradnak.

@Wizard: nálunk nem kötelező az ing, én viszont szeretem, jól néz ki és nem kényelmetlen, de én is kb. 80%-ban pólót hordok...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#133415) Sungoo válasza Rocsesz79 (#133404) üzenetére


Sungoo
addikt

Steinhart?

(#133416) vadászcsiga válasza teratti (#133402) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ny.europaban nyoma sincs az ilyen fajta eladói viselkedésnek. Imádok pl Becsben bemenni ilyen luxusmárkákat árusító szalonokba, legyen az óra, ruha stb. még akkor is ha nem veszek semmit. Az előadóknak semmi előítéletük nincs. Több milliós órára csak rá kell mutatni, mar veszik is elő felprobalásra.

(#133417) vadászcsiga válasza Rocsesz79 (#133404) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem tudnám, nem találnám ki. De tényleg gáz. Remelem az óra azért jobban egyben van.

[ Szerkesztve ]

(#133418) teratti válasza vadászcsiga (#133416) üzenetére


teratti
senior tag

Elhiszem, nem igazán fordulok meg európai városokban legutóbb Stuttgartban nézegettem a boltokat de eszembe sem jutott bemenni... itthon sem nemhogy ott. :) Ez biztos az én hülyeségem, hogy kinéznek az ilyen helyekről.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#133419) Rocsesz79 válasza Sungoo (#133415) üzenetére


Rocsesz79
tag

Talált!!!!

:C

(#133417) vadászcsiga:
Megmondom őszintén még nem nyugodtam meg annyira hogy jobban megnézzem,de remélem azért az rendbe lesz.

Majd később dobok fel képet az óráról is.De most még..........

[ Szerkesztve ]

(#133420) @mriya@ válasza teratti (#133418) üzenetére


@mriya@
őstag

Én sem szeretek csak úgy bámészkodni.
Ha nincs szándékomban vásárolni, maradok a kirakat nézegetésénél. :B

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#133421) resool válasza Rocsesz79 (#133419) üzenetére


resool
aktív tag

Ebben a dobozban küldött a Steinhart neked egy új órát? Wtf. Ilyenről még nem hallottam.

(#133422) Rocsesz79 válasza resool (#133421) üzenetére


Rocsesz79
tag

Sajnos igen. :O

Most küldtem pár képet havernak és mondtam neki hogy küldjön nekik egy e-mailt.
Kíváncsi vagyok hogy mit írnak vissza.

(#133423) vadászcsiga válasza TemFug (#133393) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja a gumi jó de nekem érthető okokból neha bőr is jol esne, es nem hiszem hogy egyedül lennék.

Másrészről egy óraszeretőnek nem árt kímélni a tokot. Én pl nem biztos hogy vennék olyan millió feletti használt órát amiről tudom hogy a gazdája egész életében fémen hordta. Az edlink szép lassan megeszi tokfül alsó vagy belső részét.

[ Szerkesztve ]

(#133424) vadászcsiga válasza @mriya@ (#133420) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig így sosem tudod meg hogy állna rajta rajtad az óra. Én pl örülök hogy megnézhettem a csuklomon az új SM300-at.

(#133425) @mriya@ válasza vadászcsiga (#133424) üzenetére


@mriya@
őstag

Mondjuk engem (már) nem is érdekel. :N

De nem csak óraüzletre gondoltam. :B

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#133426) WiZARD válasza resool (#133421) üzenetére


WiZARD
addikt

Egyenesen Steinharttol rendelt orat kaptam mar en is felirat nelkuli dobozban, a standard gyari helyett. Igaz az legalabb egy normalis minosegu fa+uveg doboz volt...

Cserebe eladasnal majd majd jon a kerdes, hogy miert nincs gyari dobozom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#133427) resool válasza WiZARD (#133426) üzenetére


resool
aktív tag

Fura. Nem reklamáltál? Én tuti szétbombáztam volna őket.

(#133428) toughbook


toughbook
csendes tag

nem tudom, biztos jó érzés lehet szépen felöltözött, frissen borotválkozott srácokkal pezsgőzve átvenni az új vekkert valahol a világ másik felén a családdal, mindezt egy olyan óráért amit csak pormentes, antimágneses, gyurmafalú zsilipben merek hordani nehogy valami kóbor elektron szétbarmolja
négy kölkömmel és feleségemmel talán egy plusz óra árából meg is tehetnénk az utat egy hét félpanzióval kibélelve
aztán ha dögrovásra kerülök tök baró fíling lesz valamelyik klambóra hagyni azt az órát amit sose láthatott rajtam és annyi közös élmény fűződik hozzá mint egy leégett gyufaszálhoz

(#133429) vadászcsiga válasza toughbook (#133428) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Életszerű amit írsz. Ja.

(#133430) von toth válasza vadászcsiga (#133416) üzenetére


von toth
tag

Mert ott potenciális vevő jön be az ajtón, ebből kifolyólag az értékesítésnek kultúrája van. Itthon (aki kereskedelemmel foglalkozik nagyon jól tudja) az esetek jelentős részében remek kritikai érzékkel, de annál kevesebb anyagi lehetőséggel megáldott honpolgárok tévednek be az üzletbe, akiket általában egy hozzá nemértő eladó fogad lohadó életkedvvel.

[ Szerkesztve ]

(#133431) resool


resool
aktív tag

Amúgy tegnap confirmálták a kérdésemet a Rolexnél. Holnaptól ~7 % emelés.

(#133432) WiZARD válasza resool (#133427) üzenetére


WiZARD
addikt

Annyira nem erdekelt, amugy minosegibb doboz mint a standard gyari - muborrel bevont karton...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#133433) fagyalllo válasza resool (#133431) üzenetére


fagyalllo
őstag

A fenébe, ma persze zárva vannak az üzletek! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#133434) @mriya@ válasza resool (#133431) üzenetére


@mriya@
őstag

Így növekszik a presztízs. :-)

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#133435) terra052 válasza von toth (#133430) üzenetére


terra052
őstag

:K :K :K

werkmania.hu

(#133436) Mercutio_ válasza resool (#133431) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kössssz.... pedig, ha előbb tudom.... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#133437) vadászcsiga válasza resool (#133431) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudor is?

(#133438) resool válasza vadászcsiga (#133437) üzenetére


resool
aktív tag

Én úgy értettem, hogy csak Rolex abból amit beszéltünk.

(#133439) vadászcsiga válasza resool (#133438) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ;)

(#133440) alphaville válasza @mriya@ (#133420) üzenetére


alphaville
aktív tag

Egyetèrtek! Èn sem játszom el az èrdeklődő kengurut, aki ugrál ès üres a zsebe.

(#133441) @mriya@ válasza alphaville (#133440) üzenetére


@mriya@
őstag

;)

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#133442) condy válasza von toth (#133430) üzenetére


condy
senior tag

Magyarország, én így szeretlek!
Sajnos igaz amit írsz. Szomorú, de ez van.
Tisztelet és kalaplengetés a kivételeknek!

resool: Köszi. Nem lettél a kabalánk. :D

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#133443) vadászcsiga válasza alphaville (#133440) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tehát kiváncsi vagy valamire de nem mersz bemenni mert nincs rá pénzed?

(#133444) 5-ös kezelő válasza alphaville (#133440) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Még a Flieger vételekor csatszem-kivétel miatt bementem WDL-be, és nem néztek ki, sőt, nagyon udvariasak voltak. Pedig előre szóltam, h csak nézelődnék, ha már itt vagyok.
Deskdiver : :R
Többiek : Én a postán érkező óráknak is ugyanúgy tudok örülni, mint a Tutunál v Timecenternél átvett példányoknak. És amit használtan vettem plázában, eladó autójában stb., az is örömöt okozott. És az is boldog várakozással tölt el, h a héten visszaérkezik a Spacematic és a Vosztok a Mestertől. Kis izgalom, h ne kallódjon el útközben. Egy elegáns szalon inkább feszélyezne - érezném, h nem az én /anyagi, társadalmi/ világom.

[ Szerkesztve ]

(#133445) Macyke82 válasza resool (#133431) üzenetére


Macyke82
tag

Ezt a Petite Geneve-ben mondták?
Mert a német fórumokon mindenhol átlag 5%-os emeléseket írtak.
Az Uhrinstinkt-en is ha jól látom, már 4% toltak is az árakon.

[ Szerkesztve ]

(#133446) terra052


terra052
őstag

Seiko SNE107 tokfül távolságát nem tudja véletlenül valaki? Csak 18-as méretet találtam, de nem hittem el ;)

werkmania.hu

(#133447) fagyalllo válasza terra052 (#133446) üzenetére


fagyalllo
őstag

Részletes teszt: [link]
20 mm

Érdekes képet találtam egy másik tesztben, az egyik legigényesebb Citizen kvarc szerkezet, az E210 alkatrészei:

[link]

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#133448) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Szerintem óraszalonban vásárolni nagyon kasi dolog lehet. És ez nem a sznobériáról szól, meg hogy ünnepeltesd magad az eladókkal, hanem tényleg egy teljesebb érzést ad. Tulajdonképpen ez a vásárlás természetes menete. Ha az adott modellből több van készleten, akkor ki tudod választani, ami jobban tetszik. Vagy ha bizonytalan vagy két modell közt, akkor rászánod az időt és nyugodt szívvel, biztos vásárlóként próbálgatod őket. Plusz ott egyből a csuklódhoz igazítják az új órádat, esetleg kapsz egy kis ajándéktárgyat is a márka logójával, és ha neadjisten nem stimmel valami később az órával, van hova visszavinned. Mindemellett amíg több százezerrel olcsóbban meg lehet venni "utcán" az órát és nem leszek kőgazdag gázszerelő, én sem fogok szalonban vásárolni. Viszont a Rolex lassan ott tart, hogy ha tudsz a butikban 10%-ot alkudni, akkor nem éri meg nem ott megvenni az órát.

(#133449) veloke válasza Deskdiver (#133392) üzenetére


veloke
tag

Az a baj, hogy átlagos magyar fizetésből szinte lehetetlen kitermelni azt a pénzmennyiséget, hogy az ember besétáljon egy butikba, és vegyen egy 6-700 ezres órát. És sajnos ez az összeg is csak a legalja, a nagy márkák közül ennyiből kb meg lehet venni az alap modelleket jó esetben.
Egy németnek, aki mondjuk keres 2500 eurót havonta ez már egy egész más történet, egy hónapig zsíros kenyéren él, és még már meg is van az áhított óra....
Itt a Tag, Omega, Breitling luxuscikk, tőlünk nyugatabbra szerintem annyira azért nem biztos...bár nem tudom...

(#133450) phranxinatra válasza vadászcsiga (#133423) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Ja, megeszi, ja. Sóval és paprikával, ja. Mert a milliós órák a fene nagy étvágyukról híresek. A víztől meg kiveri őket a rozsda.

#133445 Macyke82: Petrović eddig is magasabb árakkal operált, hát ő most nem 5%-ot, hanem 7-et emel. Problem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.