Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) desigo


desigo
senior tag

Ti,hogyan tartjátok amikor nincs a fejeteken?
Leteszitek az asztalra fektetve vagy felakasztjátok valahova lógni?

(#3802) fi:zi'k válasza desigo (#3801) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Leginkább utóbbi. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3803) Dorien válasza Dorien (#3800) üzenetére


Dorien
veterán

Igen, kétségtelenül jobban szól a régebbi, fekete EVO. (már amikor szól mindkét oldala :) )
Remélem ez csak a bejáratás hatása és a fehér feljavul idővel hozzá...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3804) fi:zi'k válasza Dorien (#3803) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd hozzászokikafüled bejáratódik. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3805) Soká válasza Dorien (#3803) üzenetére


Soká
senior tag

Soktényezős a dolog, de elvileg, egy jól gépesített gyártósoron egy azonos szériából kikerülő terméknek illik nagyjából egyformának lennie. Minél több benne az emberi munka, minél kényesebb maga az eljárás, minél kevésbé szigorú a gyártástechnológia és a meo, annál inkább jöhet szóba a szórás.
Különböző gyártási szériák között meg már csak azért is lehet különbség, mert menet közben javíthatnak (vagy figyelmetlenségből, kopásból ronthatnak) a minőségen.

Ha már emlegettem az 580-as Sennheiseremet, akkor talán ide tartozik, hogy a sikeresnek bizonyult 580-as alkatrészeiből készült a prémium kategóriának szánt (és persze drágább) 600 is, a cég marketingeseinek megfogalmazása szerint "válogatott alkatrészekből". Ez ugye azt jelenti, hogy nem sikerednek egyformára az alkatrészek, tehát ugyanazt kétféle minőségben is lehet árulni... Persze, hogy ebben mennyi a marketing és mennyi a valós javulás, azt nem könnyű megítélni.

tg44 kartárs ha még olvassa a fórumot és még kedveis van hozzá, nyugodtan elugorhat a maga EVO-jával és tehetünk egy összehasonlító próbát.

(#3806) Dorien válasza fi:zi'k (#3804) üzenetére


Dorien
veterán

Majd kiderül. :)
Attól függ mennyi ideig marad nálam a fekete EVO, hogy tudjam hozzá hasonlítani. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3807) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. Pár napja boldog tulajdonosa lettem egy Superlux HD 662B -nek. Ezútonis sokadjára köszönet fi:zi'k-nek :R Teljesen elégedett vagyok, bár ehhez az is hozzátartozik, hogy előtte nem volt ennyire komoly fejesem (Genius HS04A de ez nem kifejezetten zenehallgatásra való). Utcára, telefonról zenehallgatásra fogom használni, meg persze itthon hifiről megküldve :) fi:zi'k jutányos áron megszámított egy nem olcsó fejes szétmókolt plüsspárnáját, amibe szivacsot faragtam. Vékonyabb lett, mint a gyári és persze jóval kényelmesebb. A pántot kicsit tágítani kellett, de még így is kényelmetlen 3-4 óra után (megfájdul az álkapcsom). A vezetéket is rövidebbre vettem, nem kell 2,5 m a zsebemig. Meglepődtem azon, hogy a vezetéken a törésgátló után nincs csomó, ami megakadályozná a kicsúszást, helyette a törésgátlóba van beleragasztva a vezeték.

a mókolt plüsspárna

vezetékrövidítéshez előkészítve

a régi félbe (vagy inkább harmadba vágott) és az "új" szivacs

belevarva... szebb, mint újkorában :))

a végeredmény

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3808) fi:zi'k válasza Freeman007 (#3807) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nagyon szuper lett a párna. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3809) Freeman007 válasza fi:zi'k (#3808) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszönöm :) a szivacs vastagságot először elégnek, varrás közben soknak, mikor meg kész lett kevésnek találtam :D de majd használat közben derül ki, hogy mennyire válik be. viszont a gyári szivacs keményebben kirugózik, mint amit tudtam szerezni

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3810) Dorien válasza Freeman007 (#3807) üzenetére


Dorien
veterán

Nagyon baba lett. :R
EQ-t használsz? Én mindig gyengítettem a 662B magasain, mert sokszor zavaróan sziszegett, és állítólag a plüss párna még jobban kihozza a magasokat a fejesből.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3811) Freeman007 válasza Dorien (#3810) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszi :) nem használok EQ-t, itthon többnyire netrádió megy a saját honlapján, a telefonon a lejátszóban nincs EQ, a hifin meg kikapcsoltam a ultra basszust, együtt kicsit sok volt huzamosabb ideig. most viszont, hogy este is meg reggel is több órát rajtam volt mintha kényelmetlenebbnek tűnik a gyárival szemben, (jobban odalapítja a fülemet a fejemhez) még próbálgatom majd párnacserével

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3812) Dorien válasza Freeman007 (#3811) üzenetére


Dorien
veterán

Nálam ez a szám sziszegett erősen a 662B-vel: [link]
681 EVO-nál már nincs ilyen probléma.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3813) Freeman007 válasza Dorien (#3812) üzenetére


Freeman007
aktív tag

hát nem tudom, szerintem valami hangszer ciceg végig, csörgő vagy a dobfelszerelésen kis cin.. nem tudom, vagy csak simán nem tudom kivenni azt a "zajt" amire gondolsz, lehet hogy nem olyan jó a fülem mint neked...összehasonlításképpen egy Sony fülhallgatót próbáltam azon kevésbbé hallani

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3814) Dorien válasza Freeman007 (#3813) üzenetére


Dorien
veterán

A refrénben az "sz"-ekre gondoltam. :)
Megvan flac-ban az egész album (még az eredeti, nem remastered kiadás), és azon nagyon hallani. Legalábbis az én 662B-m nagyon sziszegett vele.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3815) Freeman007 válasza Dorien (#3814) üzenetére


Freeman007
aktív tag

jah, kérem szépen, flac :D .. én (még) nem tartok ott, beérem mp3-mal. újra meghallgatva és erre figyelve, igen, tényleg zavaróbb az sz-ek. de elsőre nem tűnt fel.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3816) Dorien válasza Freeman007 (#3815) üzenetére


Dorien
veterán

Én is sokáig elvoltam az mp3-mal, de a Superlux már megérdemli a lossless minőséget. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3817) Degeczi válasza Dorien (#3814) üzenetére


Degeczi
nagyúr

sajnos (mert abban bíztam, az F mint Flat, semleges lesz) a 662F is erősen emeli a középmagas tartományt, muszáj hozzá EQ (pláne, mert a zárt kialakítása miatt, munkához vettem - munka közben pedig aztán végképp zavaró a kiemelés), és akkor már egy hangyányi mélyemelés is ráfér ugyanott, amitől melegebb lesz a hangja

a 681 EVO egyensúlya viszont nagyon bejön, mert az alapból pont olyan, amit szeretek (persze nem is teszek rá EQ-t): enyhe, de kellemes mélyemelés, visszafogottabb, de még nem függöny mögötti magasak
(de mint nyitott típus, munkahelyre nem ideális, zavarná a többieket)
nekem sokkal jobban tetszik, mint a Sennheiser 555, amivel igazán sosem tudtam megbarátkozni, bárhogyan próbáltam beállításokkal játszadozni, és nagy hangerőn sem romlik a hangja (a Sennheiser a hangerő emelésével egyre kevésbé elfogadható számomra)

(#3818) Diocles


Diocles
aktív tag

Na, nálam a rövid vezeték végén a csatlakozóban máris rövidzáras a két csatorna. Ez gyors volt. Most tényleg nagyon örülök, hogy legalább cserélhető.

(#3819) xeno204 válasza Diocles (#3818) üzenetére


xeno204
aktív tag

Már nekem is lehullott az asztalról... Hogy vetted észre a szakadást?

[ Szerkesztve ]

(#3820) Diocles válasza xeno204 (#3819) üzenetére


Diocles
aktív tag

Amikor rövidrezár, akkor elég drasztikusan megváltozik a hangszín. Audio manager tesztjében gyorsan kiderült, hogy rövidre van zárva a jobb meg a bal csatorna. Ez lett az alapállapota egyébként, folyamatosan meghajlítva kéne tartani a csatlakozó nyakát, hogy megszűnjön a rövidzár, úgyhogy most cseréltem a 3 m-esre, aztán hét elején csinálok hozzá új kábelt.

(#3821) tg44 válasza Soká (#3805) üzenetére


tg44
csendes tag

Olvasom még a fórumot, és megejthetünk egy összehasonlítást, viszont nem annyira mostanában, mert tényleg kb meghalni sincs időm :)

A bejáratás dologra kíváncsi lennék, szerintem nem változott a hangja, vagy ha igen az nagyon nagyon minimális. (Lassan megkapja az 50 órát.)

Amúgy teljesen meg vagyok elégedve vele, nagyon tetszik a hangja, és én nem érzékelem hogy zavarna másokat ha a fejemen van, szerintem nagyon minimálisat szivárog, ha nem közvetlen mellezzed ülnek, és nem bömbölteted akkor teljesen vállalható.

(#3822) Freeman007


Freeman007
aktív tag

sziasztok, nem tudtok véletlenül hogy hol lehet (budapesten) olyan szerelhető 3,5 jack dugót kapni amire a gyári superlux 6,3as jack-ot rá lehet tekerni? ( megtört a törésgátló után)
másik: akinek van 662B -je meghallgatná ezt a számot főleg a 50. mp-től amikor a basszus beüt akkor nektek is berecseg? vagy szimplán ilyen a minősége, és akkor szerintem lemondhatok arról hogy ez meglesz flac-ban, több számnál veszem észre a minőségi hibákat amik nem jöttek elő a fülhallgatóval.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3823) Dorien válasza Freeman007 (#3822) üzenetére


Dorien
veterán

Ez jobb :)

Néha van sercegés a számban, de a basszusoknál tiszta a 681 EVO-val.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3824) Diocles válasza Freeman007 (#3822) üzenetére


Diocles
aktív tag

Hajszál pontosan ez történt az enyémmel is. Nem annyira könnyű amit kérdezel, az általam látogatott alkatrészboltokban nincs ilyen, de ha 6,3-as jacket használsz, akkor rakhatsz eleve 6,3-as jacket a vezeték végére. Legrosszabb esetben veszel egy bármire rámenő 3,5 - 6,3 átalakítót is.

(#3825) Freeman007 válasza Diocles (#3824) üzenetére


Freeman007
aktív tag

foleg telorol hallgatok zenet, oda kell a 3,5os jack, de otthon a hifi 6,3as

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3826) Freeman007 válasza Diocles (#3824) üzenetére


Freeman007
aktív tag

az üllői úton tudok egy nagy elektro boltot (elektro kontha) csak nem tudom hogy ottan árulnak-e pontosan ilyet, nem tudom mikor lesz időm arrafelé kóvályogni megnézni, nem zavaró még a törés elég kis tartományban/ szögben megtörve nem szól, de néha előfordul, ha direkt piszkálom a kábelt, amúgy valószínűleg az lesz amit mondasz

Dorien: 662B-vel hifiről tiszta, telóról tiszta, bár 1:05 környékén a magasok bántóan élesek

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3827) Xaels válasza Freeman007 (#3826) üzenetére


Xaels
félisten

Lehel - Dévai sarkán érdemes megnézni [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3828) Dorien válasza Freeman007 (#3826) üzenetére


Dorien
veterán

A youtube videó maga zajos, a sercegés hangfallal is hallható.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3829) Freeman007 válasza Xaels (#3827) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszönöm :R lehet hogy valamelyik nap útbaesik

Dorien: hifiről (LG FFH 313) nem hallok zajokat a fejessel csak telefonról hallgatva jönnek elő

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3830) tg44 válasza Freeman007 (#3829) üzenetére


tg44
csendes tag

Megerősítem azt amit az előttem szólók írnak, evo-val hallatszik a sercegés viszont a basszus nem rossz minőségű, és kiegészíteném mindezt azzal, hogy nyugodtan lehet hogy a telefonod torzít rajta, nem mindegyikben van minőségi hangkimenet...

(#3831) Freeman007 válasza tg44 (#3830) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszönöm a véleményt, akkor a felvétel alapból ilyen, nem tudok vele mit csinálni

nokia n8-ról hallgatok zenét, nem tudom hogy ennek a telonak mennyire minőségi a "hangkártyája"

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3832) Soká válasza tg44 (#3821) üzenetére


Soká
senior tag

"Olvasom még a fórumot, és megejthetünk egy összehasonlítást, viszont nem annyira mostanában..."

Én is hol itt, hol ott vagyok a nyáron...

(#3833) FrigoCoder válasza Freeman007 (#3822) üzenetére


FrigoCoder
csendes tag

Brutálisan recsegő rossz minőségű az a szám. FiiO E07K + HD681 kombóval hallgatom. És igen, egyre több számnál fogod észrevenni a hibákat, akár eddig kedvenc számoktól vagy előadóltól is undorral fordulsz el.

[ Szerkesztve ]

(#3834) Dorien


Dorien
veterán

Egy kis quality muzak: :)

Steven Wilson - The Raven That Refused to Sing (And Other Stories)

Kedvencem az első szám közepén a lassú, zongorás rész, ahol hallatszik a háttérben az utcán kopogó cipők zaja meg a gyerekzsivaj. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3835) Dorien


Dorien
veterán

Nocsak, ilyen is van már?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3836) Degeczi válasza Diocles (#3818) üzenetére


Degeczi
nagyúr

az enyémben is!
eredetileg a hosszú kábellel használtam, a rövidet csak most raktam rá, biztosan nem érhette semmi igénybevétel - de mégis kontakthibás a lengő aljzat vége (ami a fejhallgatóból kiálló dugóra megy)

a hosszú kábellel szerencsére nincs (még) gond

egy példánynál még előfordul ilyen véletlenül, de hogy ugyanabból a szállítmányból kettő is ugyanúgy rossz legyen, az nem vmi biztató a gyártási minőségre nézve :W

(#3837) fi:zi'k válasza Degeczi (#3836) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Filléres kábelek, ennyi.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3838) Diocles válasza Degeczi (#3836) üzenetére


Diocles
aktív tag

Te vagy a harmadik. Már Freeman007-nek is tönkrement. Annyira szép és jó fejhallgató. Nem tudom miért spóroltak ezen ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#3839) Degeczi válasza Diocles (#3838) üzenetére


Degeczi
nagyúr

neki úgy látom, 662-je van, azon más a csatlakozó (és a füles részén fix a bekötése, nem külön csatlakozós, mint a 681EVO)

valóban kár ilyennel elrontani az összképet :(

(#3840) Freeman007 válasza Diocles (#3838) üzenetére


Freeman007
aktív tag

igazából nekem csak egyszer produkálta hogy elment az egyik oldal, utána hiába hajtogattam össze-vissza, nem fordult elő többet, így nem lett csere, de biztos ami biztos, vettem egy sima mezei szerelhető dugót az Bp. Üllői úti eletro boltban. ( a drágább nem pattant bele a telefonba, ezért vettem simán, egyik sem aranyozott, és mindkettőt Németo.-ban gyártják)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3841) SOAD19 válasza Freeman007 (#3840) üzenetére


SOAD19
addikt

Nekem néha a hangkártyám csinálja ezt, hogy a fejes egyik oldala szól csak.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#3842) Dorien


Dorien
veterán

Ki mit hallgat a fejessel? :)

Nekem most ez a két album a kedvencem, valami fantasztikusan tisztán, szeparáltan, élően szólnak az akusztikus gitárok, hegedűk, dobok, cinek az EVO-val:

Rodrigo y Gabriela - Re-Foc
Rodrigo y Gabriela - 11:11

Ezeket a számokat találtam tűrhető minőségben a YouTube-on, de persze a lossless az igazi:

Hanuman
Santo Domingo
Atman

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3843) Freeman007 válasza SOAD19 (#3841) üzenetére


Freeman007
aktív tag

én telóról hallgatok többnyire zenét, és a zsebemben az egyenes kivezetés nem túl szerencsés mert a törésgátló után rögtön hajlik a vezeték, persze igyekszem úgy zsebre tenni hogy minnél kevésbé törjön meg.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#3844) Degeczi válasza Freeman007 (#3843) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Használ vki a 681 EVO-hoz plüss fülpárnát?
Ebayről lőttem, de nem igazán tetszik, mert a belső átmérője kisebb (csak 5 cm, míg a gyári műbőr 6 cm), így mindenképpen a fülemre fekszik föl, nem köré
A Thomann oldalán kaphatóról nem írnak méretet, de ránézésre ilyen lehet az is (és gondolom ha AKG 240-hez való, valszeg azonos méreteket használ, és a minősítések között bár csak egyvki adott kettest, ő is arra panaszkodik, h kisebb a belső átmérő, mint a műbőr esetén)

[ Szerkesztve ]

(#3845) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Tegnap én is hazavittem hófehérkét :DD , még csak a V970-es mobilomra dugtam rá, de már azon is flac-t hallgatva pislogtam nagyokat ;] ellenben a gyengébb mp3-ak hibáit tényleg kiemeli, szegény La Roux számokat nem győztem átugrálni, ellenben pl. a Zaz hallgatható volt.

A fém merevítő tényleg elég erős, kis fülem van, így a fültövemet/állkapcsolat nyomja, erre majd valamit ki kell találni.
Hosszú kábel egyik végének mozgatásakor a jobb csatorna serceg, de ez nem nagy gond, fizik készséges volt, intézi a cserét, és a rövid kábel pillanatnyilag pont megfelelő.

Ezúton is köszönet a szervezésért, bonyolításért:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3846) Degeczi válasza Mercutio_ (#3845) üzenetére


Degeczi
nagyúr

tehát még egy hibás kábel... :O
van egyáltalán, akinek stabilan jó mindkettő?

és a csere mit jelent, küldenek másikat? (mert a rosszat kiküldeni aligha érné meg: a postaköltségből már össze lehet rakni egyet)
mert lennénk még páran...

(#3847) Dorien


Dorien
veterán

Elvileg pár nap múlva újra lesz készlet a Thomann-nál: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3848) Diocles válasza Dorien (#3847) üzenetére


Diocles
aktív tag

Akkor rendeljetek időben, mert ha a rendelések lefedik az érkező készletet, akkor már azelőtt kitolódik a határidő, hogy kizöldülne. Ez történt legutóbb is.

(#3849) Dorien


Dorien
veterán

Nálam lehet, hogy lesz egy eladó EVO jövő héten.
Meg esetleg egy fehér Maxell Retro DJ.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 99.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3850) fi:zi'k válasza Dorien (#3849) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogyhogy?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.