Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) ollie válasza frame>24 (#350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legnagyobb változtatás a saját SC bajnokság rendezése.


Feature Changes

* Approved organizations can now operate StarCraft leagues. See ([link])
* Replays are automatically saved as LastReplay.rep.

Bug Fixes

* Fixed a bug that allowed burrowed units to be stacked.

Exploits

* Fixed a vulture exploit that crashed games.
* Fixed an exploit that allowed the rally points of others to be set.
* Fixed a multicommand hack that crashed Macintosh players.

***

(#352) frame>24 válasza ollie (#351) üzenetére


frame>24
addikt

akkor nemszótam :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#353) Djuree válasza frame>24 (#348) üzenetére


Djuree
félisten

igen, terran a legjobb védelemben, a siege tanknál nincs jobb védelem.

de én már a protonnál is tökélyre fejlesztettem a védelmet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#354) Djuree


Djuree
félisten

fel is teszem újból az sc1-et

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#355) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat, félek, hogy az lesz a bajom, mint ami a Brood War-al meg a The Frozen Throne-al. Túl sok már az egység...
Szerintem a videóban az összes protoss egységnek kb. a felét mutathatták be és már ez sem kevés. Rengeteg egység lesz úgy tűnik. (Nekem az spec már sok, mondjuk amekkora SC gamer vagyok :D custom game-ben még a gép is lever :DDD De amúgy az 1 is tetszett nagyon, csak netre nem volt bátorságom menni.)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#356) Djuree


Djuree
félisten

huhh, alig ment fel :D
alig olvasta a cd-ket.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#357) mr.geeZ válasza frame>24 (#350) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nekem pl. az eredetimmel az alapverzió elindult az install után, aztán kiléptem, patcheltem, és nem ismerte fel erdetiként a CDmet, széngyenszemre azóta is crackekkel kell boldogulnom, pedig megvettem a játékot.
Nem semmi változtatások ennyi év után, felrakom énis ezt a patchet.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#358) Reas


Reas
tag

1.14 és 1.15 között van vmi patch, mert nem megy fel a bw-ra az 1.15
pls help, thx



most nyomtunk egy 2v5 haverommal, de király volt! :D

(#359) Djuree


Djuree
félisten

na toltam b.net-en egy gémet.
ki is kaptunk 2v2-ben, két zerg GÉP ellen:(
rég játszottam úgy látszik :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#360) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Remélem jönnek majd a kollégák a logoutról is, invitáltuk őket :U
ollie: Olvastam a gamespotos infót. Nekem ebből a következők jönnek le:
-Nem lesz egy-egy megfeleltetés az egységek közt, tehát egyáltalán nem biztos, hogy lesz zerg, terran mothership.
-Szerencsére fontos szerepe marad az erőforrásoknak, gazdálkodásnak.
-Sokféle elágazó vagy-vagy alapú fejlesztés lesz, így egy bázissal kevesebb típusú egységet lehet majd építeni.
-a stalkereknek szerintem jó kézben nagyon nagy előnyük ez a teleportálgatás, talán nem is lehet őket megsebezni ground unittal? Pillanatok alatt visszavonulhatnak? :F
-a platformokról lelövő elleneket nem fogjuk meglátni, földi egységekkel a 'hol a fenéből lő a siege?' anyázás gyakori lesz

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#361) Reas válasza mr.geeZ (#360) üzenetére


Reas
tag

ha jól tudom, akkor a stalkerek csak olyn 6-8 másodpercenként tudnak teleportálni, lent van egy ilyen kis visszaszámláló, a movieba nézd meg ;)

patchnél nincs vmi ötleted?

(#362) ollie válasza Reas (#358) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy az alapjáték patch-ét akarod felnyomni a kiegre?
Egyébként ha megpróbálsz fellépni a battle.net-re, akkor magátol felpatcheli magát.

***

(#363) Djuree válasza Reas (#358) üzenetére


Djuree
félisten

legrosszabb esetben telepitsd újra.
régi játék, hamar felteszi magát.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#364) mr.geeZ válasza Reas (#361) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Így már ésszerűbben hangzik a dolog.
Én is a bnetes megoldást tudom javasolni, uninstallal, reinstallal karöltve.

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#365) dokar


dokar
addikt

csak jelzem, hogy én is nagyon várom a játékot. beállok a sorba. :)

extra - SEXRay

(#366) Reas válasza mr.geeZ (#364) üzenetére


Reas
tag

köszi srácok!
megvan a probléma, nem a bw 1.15 volt meg, hanem a sima :B :B :B :DDD


i can' take it anymore!!!!!!
jöjjön már ki!

(#367) ollie válasza Reas (#366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:DDD

***

(#368) Djuree válasza Reas (#366) üzenetére


Djuree
félisten

na igen :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#369) Motion_Blur válasza Djuree (#354) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Feltenném és is szívesen, de nem találom, pedig 2 napja minden szabadidőmet a kereséssel töltöm [kép]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#370) Djuree válasza Motion_Blur (#369) üzenetére


Djuree
félisten

keresd tovább, ott lesz az valahol :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#371) frame>24 válasza Motion_Blur (#369) üzenetére


frame>24
addikt

azonnal kérek ilyen unique-smiley-kat! ez má sokadik, amit a mezei tag nem kérhet le, és most betelt a pohár! Vagy ezt csak ilyen PH-nagyurak, warlord-ok, meg abyssal demonok használhatják??

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#372) Polacheck válasza frame>24 (#371) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Meg azok, akik tudnak képet linkelni.

less qq more pewpew!

(#373) Djuree válasza frame>24 (#371) üzenetére


Djuree
félisten

abyssal demonok :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#374) frame>24 válasza Polacheck (#372) üzenetére


frame>24
addikt

[kép]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#375) alien_


alien_
őstag

[kép]

Swarm is coming.

(#376) frame>24 válasza alien_ (#375) üzenetére


frame>24
addikt

ezér engem rúgnak majd seggbe... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#377) Djuree válasza alien_ (#375) üzenetére


Djuree
félisten

ez nagyon fasza :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#378) frame>24 válasza Djuree (#377) üzenetére


frame>24
addikt

nincs valami Bneten kívüli szerver, amin az új game megjelenéséig nyomhatnánk SC1-et v brúd vórt?

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#379) ollie válasza frame>24 (#378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mé nem jó a bnet?

***

(#380) frame>24 válasza ollie (#379) üzenetére


frame>24
addikt

mert már nem lehet kapni a boltban SC-t :B ...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#381) ollie válasza frame>24 (#380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ó, dehogynem. [link] ;)

***

(#382) frame>24 válasza ollie (#381) üzenetére


frame>24
addikt

szégyenszemre a diab2-t is má' csak onnan tudtam beszerezni....
tudtad, h egyébként a Blizzard Magyro.-ra NEM szállít, de pl. Szváziföldre viszont igen...?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#383) ollie válasza frame>24 (#382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LoL, tényleg?

***

(#384) horvathkrisz válasza ollie (#383) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nem is gondoltam volna, hogy Te is Starcraftos vagy! ;) :R

(#385) horvathkrisz válasza frame>24 (#380) üzenetére


horvathkrisz
addikt

viszont nemsokára lehet ilyet, és nem is drága! :R [link]
szerk.: vagy ilyet: [link]

[Szerkesztve]

(#386) marcias


marcias
őstag

Egyrészt jó, hogy már most tudjuk hogy lesz SC2, mert eddig csak találgatások voltak lassan 10 éve.. így viszont, hogy a megjelenéshez képest korán tudtuk meg a jó hírt, a függők most majdnem egy évig fognak még izgulni, jó esetben félidőben egy bétával a zsebükben. :)

Steam: marcias88

(#387) Reas válasza marcias (#386) üzenetére


Reas
tag

nono
remélem már novemberben kijön :DDD


amúgy asszem CD galxisba lehet kapni sc-t

[Szerkesztve]

(#388) mr.geeZ válasza horvathkrisz (#385) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Csak tudnám mi ezen a Gold... 2 éve is már jóideje lehetett az SC+BW párost 2 ezerért kapni... Jah, persze nem egyszer volt az embernek egy köre az N-TEC-nél (kiadó), hogy lenyúlták a key-ét, de a számla ellenében mindig adtak újat.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#389) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kicsi OFF: SC-al tudok játszani 1680x1050-es felbontásban?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#390) ollie válasza Motion_Blur (#389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehehe, én annak is örülnék, ha nem csak 640x480-ban lehetne játszani. :DDD

***

(#391) donsergiooo válasza ollie (#390) üzenetére


donsergiooo
senior tag

:Y Valszeg nekem még bírni fogja egy évig az 1600x1200-as gémákban... :DDD :DDD



[Szerkesztve]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#392) mr.geeZ válasza donsergiooo (#391) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Lol, tényleg kicsit vicces a 19esen nyomni, öklömnyi pixelekkel :DDD

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#393) donsergiooo válasza mr.geeZ (#392) üzenetére


donsergiooo
senior tag

Igaziból egy 20'' moncsinál az 1280x1024 teljesen jó felbontás! Nem veszélyes! Ha meg valki 1024ben tolja akkor 4xAA és minden oké!

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#394) mr.geeZ válasza donsergiooo (#393) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

őőő... aha.
Még nem lehet konkrétat tudni, ami biztos, hogy legalább HD felbontás lesz, mert a gameplay movie az volt. ;) Sejthetően a mai kor igényeinek megfelel majd a maxfelbontás. Hogy hányszoros AA lesz benne, azt nemtudom, de őszinténszólva nem érdekel, mintahogy az is hidegen hagy, hogy milyen blur, meg lightning effektek lesznek benne. Bár érdekelne, jövő héten vizsgázom OpenGLből, de rühellem...

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#395) frame>24 válasza horvathkrisz (#385) üzenetére


frame>24
addikt

hát ez tökjó...! na majd nézni fogom!
thx

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#396) Djuree válasza mr.geeZ (#394) üzenetére


Djuree
félisten

opengl-ből :F
milyen suliba jársz, info :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#397) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tegnap végre sikerült végignéznem az ingame videót, hát leesett az állam. Nagyon nagyot fog ütni ez a cucc, remélem hamarosan megjelenik...

less qq more pewpew!

(#398) Armando_19 válasza Polacheck (#397) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát igen..:D Elég zorall lesz!Úgyérzem megint sokat fogok gép előtt ülni! :C
Az első részről sem lehetett lekattanni. még mindig nagyon sokat játszun vele lanpartykon.

(#399) donsergiooo válasza mr.geeZ (#394) üzenetére


donsergiooo
senior tag

wow!

Hol tanulsz? és hanyad szakos vagy?

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#400) wandR


wandR
csendes tag

Hát meg kell hagyni ritka szép lett,én is a közönségel együtt újjongtam a videon. A mimikám a következő volt: :Y
Régen rengeteget toltuk LAN-on.Volt egy ''temapálya'' ahol egymást mellett volt a w.pontok, ájulásik adtuk egymásnak :)
Lenne egy kérdésem is: vga vétel elött vagyok,mit gondoltok 73GT elbírja vagy inkább a 76-al szemezgessek?

sc2: MeTa#2245

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.