Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) S e t h válasza x_o_n (#898) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha az említett két karakternek magas potencyje van, akkor nem tudom miért sebzel kevesebbet, akkor ott más probléma(is) van.
Nekem ez a csapat hatos raiden ennyit sebzett, elsősorban a potency miatt, ami nagyon fontos Teebonak, QGJ-nek, de kell másnak is aki tm-et csökkent. Sőt, Fives, Phasma semmire sem megy, ha nekik sincs vmennyi plusz potencyje.
tier6

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#902) Mezcal válasza S e t h (#900) üzenetére


Mezcal
addikt

Amint látod, ha fel van tápolva levágja a jediket simán. A 11-es Liamet egy vágásból felére sebezte :) Jó az a karakter.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#903) S e t h válasza drmotto (#899) üzenetére


S e t h
nagyúr

Két pluszos?Az melyik?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#904) S e t h válasza Mezcal (#902) üzenetére


S e t h
nagyúr

Raidre nem jó.Arénába csak ott, ahol egyáltalán van még jedi, de most mivel Lando, Palpatine, Rex, Sun Fac, Wedge van porondon, Anakin mellett, így nem jó semmire, főleg azért nem, mert az erős AOE karakterek pillanatok alatt lebombázzák a vékony életerejét.
GW-be használható, de oda meg luxus fejleszteni egy fizetős karaktert akkor, amikor credit heisten sokkal több creditet is lehet szerezni.
Scoundrel teamre kell áldozni, hogy menjen a max credit heist, nagyon kell a kredit, mert nagyon drága mulatság fejleszteni a modokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#905) drmotto válasza S e t h (#903) üzenetére


drmotto
őstag

Nem két, kék. :)

Itt melyik legyen 60%? Az első vagy a második szám?

(#906) x_o_n válasza drmotto (#905) üzenetére


x_o_n
veterán

Potency

(#907) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Este a hatos raidet elrontottam, erre ma még ez is :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#908) x_o_n válasza S e t h (#901) üzenetére


x_o_n
veterán

részletesebb képet tudnál késziteni aho látszik mi mennyi?milyen mod?hányas gear stb
minden karakternél,azt megköszönném

(#909) drmotto válasza x_o_n (#906) üzenetére


drmotto
őstag

De melyik érték? Ami most 39.17 vagy ami most 1.17?

(#910) x_o_n válasza drmotto (#909) üzenetére


x_o_n
veterán

ez jó kérdés,gondolom a fehér

(#911) ZaJanga válasza x_o_n (#910) üzenetére


ZaJanga
tag

Potency!
Ami fehérrel van az a teljes érték. Ami kék színű az azt jelenti,h a modok annyit adnak a teljes értékhez.

lásd legfelső sor: fehérrel: NAME/VALUE ; kékkel zárójelben: MODS

[ Szerkesztve ]

Ámítástechnika

(#912) S e t h válasza x_o_n (#908) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek Teebo modjai, az egy defense mod is azért van, mert 24%-ot ad potencyben, ergo nagyon jó.
[link]
Ezek meg a statjai, főleg a potency lényeges, neki ez a legfontosabb.[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#913) S e t h válasza drmotto (#905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én raidre szoktam cserélgetni a modokat, QGJ ilyenkor felmegy 95%-ra, teebo meg 68-ra, így már elviselhetőek heroic raiden.
Ha jól akartok teljesíteni raiden, akkor nagyon fontosak a potency modok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#914) DTom87


DTom87
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja kezdtem és nagyon megfogott...:) éppen ezért Aktív magyar klánt keresek [ jelenleg lv 41 vagyok ]

Itt a ally kodom:
316-397-815

Előre is köszönöm!

(#915) S e t h válasza DTom87 (#914) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha fent vagy a facebookon, akkor javaslom, hogy csatlakozz Star Wars: Galaxy of Heroes Hungary csoporthoz, számos magyar guild van fent és segítenek abban, hogy a szintednek legmegfelelőbb guildbe kerülj.

Raid témához.
Reggel felkerült a csoportba egy oktató videó kezdőknek a raidhez, komoly segítség, de mivel zárt a csoport így nem tudom linkelni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#916) DTom87 válasza S e t h (#915) üzenetére


DTom87
csendes tag

Köszi megpróbálom! :)

(#917) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Mára ennyi volt a GW...

¯\_(ツ)_/¯

(#918) drmotto válasza Zsoleszhun (#917) üzenetére


drmotto
őstag

Szép...

(#919) S e t h


S e t h
nagyúr

A mostani frissítés óta valamivel nehezebb lett a gw. Nekem eddig 6,9,11 stagek voltak nehezek, de most úgy alakul, hogy a 6-os egy hajszálnyival gyengébb, viszont a 9,10,11 elég rázós.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#920) x_o_n válasza S e t h (#919) üzenetére


x_o_n
veterán

Rázós? Nekem már a 9-re olyan gear 11-12 ful moddolva gode mod csapatok jönnnek hogy lesek... De már a 6-osban is van néha... Még ha brutál erőset csapatom lenne megérteném de nincs...

(#921) Mezcal


Mezcal
addikt

Nekem utolsóra ad olyat, amire ránézek és restart Leüthetetlen protect és élet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#922) csababarca válasza Mezcal (#921) üzenetére


csababarca
őstag

Ez nekem is gyakori.
Mostmár elviszem az utolsóig a GW-t, kb 1-2 főkarakter veszteséggel,de ott már esélyem sincs megmozdulni se igazából.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#923) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok,

lehet régebben volt már róla szó, emlékszem, de annyira nem lett kibeszélve. Jediket húzok most. Luminara, QGJ, Ima-Gun Di megvan 7*-ra. Most Barriss megy (5*), és az ötödik Anakin (4*) lesz. A kérdésem, hogy közülük ki lehetne a legjobb leader? Ima-ra gondoltam a counter miatt, de próbáltam pár meccset velük, szinte alig akartak visszaütni. Vagy lehet nálam nem működik, mint sok más (és ez igaz).
Esetleg modokkal is lehet játszani, hogy sikeresebb legyen ez a dolog? Vagy inkább QGJ és akkor a speed lesz a csapat erőssége? Ebben kérném a tapasztaltabb Jedi mesterek véleményét :) Előre is köszi szépen a válaszokat.

(#924) S e t h válasza malystryx (#923) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jelenleg a jedik nem vmi erősek, sőt, szerintem a vegyes csapatok viszik inkább a prímet, ezért sincs a top környékén tiszta klón, jedi, empire stb. csapat. Viszont én elismerésre méltónak találom ha vki a rajongása alapján kovácsol magának csapatot.
Ima leader skillje látványos, viszont csak 35%-os eséllyel jön be, ami annyit tesz, hogy van amikor az egész csapatod vissza fog támadni és van amikor szinte senki. Ima mellett szólna a rengeteg AOE csapat, Lando, Anakin, Palpatine ellen jó lehet a counter skill, viszont kissé megbízhatatlan.

Én Anakint és QGJ-t favorizálnám, előbbit az offense, utóbbit a sebesség miatt. Próba kérdése melyik képesebb erősebbé tenni a jedi teamet.
Nálam a sorrend úgy alakulna, hogy Anakin,QGJ és Ima akkor ha Lando, Anakin, Palpatine jönne szembe, ja és ha droid team, mert ők is szórják az AOE alapú támadásokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#925) drmotto


drmotto
őstag

A Hungarian Army Guild-ban megüresedett 12 hely.
Várunk aktív tagokat, level 70-től felfelé. T6 raid megy jelenleg, átlag 3 nap alatt lemegy, és indul is a következő. Jelentkezni lehet nálam (Ally: 319-582-615), itt üzenetben, a guild oldalán, vagy a játékban a guildnál jelentkezve.

(#926) malystryx válasza S e t h (#924) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi szépen a választ, akkor jól éreztem, Ima nem a legjobb választás, egyelőre QGJ lesz. A Yoda event miatt szeretném őket elsősorban, de kedvelek is néhány karaktert közülük. Fisto és Secura még jöhetne, de idővel :) Velük jobban jönne Ima counter-je. De mint Palpatine is mondja: "vigyázni kell a jedikkel" :)
Lassan-lassan Vader is elérné a 6*-ot, az meg már nem rossz. A végcél természetesen Palpatine :)
Köszönöm még egyszer :)

(#927) S e t h válasza malystryx (#926) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fisto nem egy erős karakter, viszont van egy olyan aspektus, amit nagyon viszont én még senkinél sem láttam gyakorlatban, hogy jól szerepelhet raiden, mivel tolja többieknek fel a ptencyt, ami jelenleg alapja a mostani raidnek.
Én ha jedi teamet raknék össze, akkor Anakin, QGJ,Yoda,Aayla,Old Ben lenne.A legszebb az egészben, hogy ebből a fogatból négynek van leader képessége, ergo lehet őket váltogatni az ellenfeleknek megfelelően.
Viszont ha még az út elején vagy, akkor eszenciális tud lenni Luminara is a hela skill miatt. Szegény Barrissról már lassan meg is feledkezem, pedig ő volt az a jedi aki a legtöbbet segített gw-ben, de sajnos mára a protection miatt jelentősen megkopott a szerepe.

Nem tudom mennyire erős még a Yoda event, mivel nerfelték, viszont korábban nagyon kellettek oda a healerek, nélkülük nem nagyon ment.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#928) Mezcal


Mezcal
addikt


Aki ezt megszorítja, az valaki. Megverni meg...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#929) kohai


kohai
tag

palpatin event óta gyüjtöm a rebeleket , addig egy sem volt.
Igy állunk ,végre van 5

[ Szerkesztve ]

(#930) malystryx válasza S e t h (#927) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi szépen a további tanácsokat, egyelőre jedikben csak Yoda miatt gondolkodom, ha már senkit nem akarok céltudatosan, akkor szeretnék még párat a repertoárba. De jelenleg Luminara, QGJ, Ima-Gun Di, Barriss, és Anakin 5-ösből kell gazdálkodjak. Ezek állnak a legközelebb ahhoz, hogy bekerüljenek a "végleges keretbe" Yoda ellen. Aztán majd meglátom mire megyek velük. Meg hát moddolni is kellene őket (meg sok karit), mert még az sincs meg. Szóval milliónyi cantina energiám lenne, lehet az sem lenne elég :)

(#931) x_o_n


x_o_n
veterán

Yodába érdemes feccölni ?jelenleg gear 9,lvl 70 de megvan minden a gear 10 + lvl 80-hoz illetve a tulajdonságok maxolásához,csak más karakterre tartogattam eddig..meg általában nem sok vizet zavar mikor szembe kerülök pld arénában vele

(#932) kohai válasza malystryx (#930) üzenetére


kohai
tag

ha ez a jedi teamed 7csillagos akkor meglesz yoda

mármint a 7 csillagos yoda ugye.

[ Szerkesztve ]

(#933) Zsoleszhun válasza x_o_n (#931) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Egészen más, ha Te használod mint mikor a gép használja ellened.
Pl: Az ataru támadással megkapja a 100% evasiont és utánna elnyomod a battle meditation-t és az egész csapat kap egy "plusz kört"
Vagy lelopod az ellenfél buffját a masterstroke-al és utánna battle meditation.
El lehet szórakozni gw alatt, volt olyan, hogy már nem láttam a képernyőn semmit a sok buff miatt 😁

¯\_(ツ)_/¯

(#934) x_o_n válasza Zsoleszhun (#933) üzenetére


x_o_n
veterán

és raidben használható vagy ott felejtős?

ha már raid ott nagyon jól bevált five+teebo van még hasonló kettős?a nem gyémántos kategóriában?

(#935) Mezcal válasza x_o_n (#931) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem csak akkor éri meg, ha könnyen fel tudod húzni, amúgy nem. Raidre alkalmatlan és haszontalan.
Nekem most így néz ki, de könnyen húztam fel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#936) drmotto válasza x_o_n (#934) üzenetére


drmotto
őstag

Raidben is használható. T6 Phase 1:

Az Unstoppable Force-szal nagyon jól szedi a Turn Meter-t a malacokról.

[ Szerkesztve ]

(#937) Mezcal válasza drmotto (#936) üzenetére


Mezcal
addikt

Persze, ha beteszed 5.-nek Teebo és elder mellé, akkor igen, de oda rakhatsz bármit, az is jó lesz. Nekem még gamorrean malaccal is jó, ha teeebo a leader.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#938) drmotto válasza Mezcal (#937) üzenetére


drmotto
őstag

A korábbiakban Rey pl a felét nem ütötte, mint Yoda. Ráadásul Yoda csak Gear IX, van még hová fejlődnie bőven. Ráadásul egyetlen mod sem volt rajta.
És mondom, a turn meter leszedés az ami sokat segít.

[ Szerkesztve ]

(#939) Mezcal válasza drmotto (#938) üzenetére


Mezcal
addikt

De Yoda csak ritkán szedi le a turnmetert, ebből a szempontból messze teebo és Ouai mögött van.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#940) S e t h válasza x_o_n (#934) üzenetére


S e t h
nagyúr

Phase 2 és 3-ra jó tud lenni, de csak ha 50% felett van a rancor élete.Én t6-on gyakran használtam, t7-en a guild sszabályok miatt már nem.
Aki több fázist is le tud verni, az ne válassza őt, vannak nála jobbak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#941) S e t h


S e t h
nagyúr

Szerintem Yoda két helyen lehet életképes.
Aréna rank 50-en felül és esetleg gw-ben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#942) drmotto válasza S e t h (#940) üzenetére


drmotto
őstag

Nálam csak azért van bent, mert Tusken Raider még nem kész. Ha végre az lesz, akkor ő megy a helyére, facén írják, hogy nagyon jó a malacok ellen.

(#943) kohai válasza S e t h (#940) üzenetére


kohai
tag

milyen guild szabályok vannak t7-re?

(#944) S e t h válasza kohai (#943) üzenetére


S e t h
nagyúr

Guildje válogatja.
Nálunk többen le tudnak már verni több fázist is, ergo a kisebb sebzésű játékosoknak nem maradna semmi.Így aztán első napon mindenki egy csapatot vihet be, utána 24 óra pihenő, ezalatt mindenki legalább egy csapatot be tud vinni, ha pl nem ér rá az elején csak később.
Másnap aztán a 24 óra letelte után mindenkinek ami van mehet, igaz, hogy ekkora már csak pár százalék van a Rancorból.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#945) S e t h válasza drmotto (#942) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó, csak sok potency kell neki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#946) drmotto válasza S e t h (#945) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom, most erre gyúrok. Mármint a potency modokra. De egyelőre csak a 3 csillagosra van elég emberem sajna.

(#947) kohai válasza S e t h (#944) üzenetére


kohai
tag

Ez jó szabály ,nálunk ezt lassan a T6-ra kell bevezetni .

(#948) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Szerintetek Daka milyen moddot kapjon?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#949) Koga777 válasza Zsoleszhun (#948) üzenetére


Koga777
tag

Potency és heal.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#950) Zsoleszhun válasza Koga777 (#949) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi.

A mod-ról létezik valamilyen táblázat? Olyanra gondolok, hogy karakterekre bontva.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.