Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#4301) #45997568 válasza Drenadar (#4298) üzenetére


#45997568
törölt tag

Az is megeshet, majd meglatjuk, messze van meg a megjelenes. ;)

(#4299) Drenadar: valaki biztos tulporgott es elszaladt modiert. Hat ez van ha Poe feszegeti azt a rugot, mondjuk meg mindig nem ertem miert "kartekony" a jelenlete, faraszto az tuti, meg nyakas es onfeju meg 20-adjara mondja ugyanazt... na mind1, neki mar van hajoja, a jatekon belul biztos megbosszulja a forumon szerzett serelmeit :)

[ Szerkesztve ]

(#4302) Drenadar válasza #45997568 (#4301) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

arra nem is gondoltál, hogy néha a modik megnézik, hogy betartják-e a felhasználók a kéréseiket?

de persze lehet, hogy valaki elment... passz.

(#4303) #45997568 válasza Drenadar (#4302) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem, eleg sok helyen leirtak hogy arra nincs kapacitasuk. De mindegy, egy nap es jon vissza :)

Addig elvezze ki mindenki a csondet, bekesseget.

Lassan ujra The Division beta, most mar OPEN mindenkinek, akit erdekel probalja ki, 8-tol meg csinalhatnank egy csapatot :)

(#4304) Drenadar válasza #45997568 (#4303) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

benne vagyok a csapatozásba

(#4305) Menthirist válasza Menthirist (#4287) üzenetére


Menthirist
veterán

Beszereltem a tápot, és miközben kicsomagoltam a PCI-E kábelt, láttam hogy valójában két 6+2 pin csatlakozó van rajtuk. Szóval lehet két darab 8+8 pin-t igénylő vga-t is hajtani a táppal crossfire/sli-ben, de mivel csak egy ilyen vga-m van (illetve az is csak 8+6 pin-t igényel), így a 290X-et meg tudom hajtani egyetlen kábelről. Király...

Amúgy a gépben így most a ventik lettek a leghangosabbak (lévén idle-ben be se kapcsol a táp ventije), így még az én hallásomhoz mérten is szinte néma a gép. Ez is király! :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4306) Drenadar válasza Menthirist (#4305) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

[link]

miért érzem úgy, hogy ez most megint nekem szóltál be? :D

(#4307) Menthirist válasza Drenadar (#4306) üzenetére


Menthirist
veterán

Pedig nem. Kérted hogy köszönjek, pedig állandóan jártatom a számat. Szóval nope :D
Nem minden rólad szól

na ez volt a beszólás :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4308) Drenadar válasza Menthirist (#4307) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de ott azt kértem, hogy azok köszönjenek be, akik nem szoktak beírni :)

(#4309) Menthirist válasza Drenadar (#4308) üzenetére


Menthirist
veterán

Tomi is nemköszöntbe, úgyhogy felhatalmazva éreztem magam is rá :D

Amúgy a tápra visszatérve még egy gondolatig:
- Baromi vaskosak a kábelei (legalábbis a fekete harisnyázottak, az ATX, EPS, PCI-E kábelek), emiatt nehezen hajlanak (márpedig szükség van rá, ha hátul vezeti el az ember őket)
- Ezt ellensúlyozandó viszont van rajtuk (nem túl szép zsugorcsövezés alatt) külön kondenzátor hogy még a tápból kijvő jelet is tovább szűrje (lásd itt)
- Összesen 4 kábel lett felhasználva, az ATX, az EPS, egy darab PCI-E (de annak 8 + 6 + 2 pin-je) és egy molex, amiről osztottam a saját vörös harisnyázott sata kábeleket, és ami megy a tápelosztóba hogy hajtsa a ventiket.

Majd teszek fel képet ha előhalászom valamikor a fényképezőt (telefonról nem lett túl jó a kép, nincs hozzá elég fény)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4310) Bibgr0 válasza #45997568 (#4303) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Jó ötlet, benne vagyok én is.

(#4295) rupsz, (#4296) ttamashu köszönöm a válaszokat! Igazából azért vettem az aurorat és a mustangokat, hogy legyen az újaknak. Ha valakit érdekel, jelezze.
Az Áfa és a gyenge forint elvette a kedvem a nagyobb hajóktól. 400-500 USD-t nem akarok elkölteni erre.

(#4311) #45997568 válasza Bibgr0 (#4310) üzenetére


#45997568
törölt tag

En ha most kezdenem es csak egy hajot vehetnek, akkor vennek egy alapcsomagot, es azt upgradelnem fel. Egyet.

Most megint van egy rakat hajom azt ott fognak elrohadni a raktarban...

Hagyd meg oket egyelore, majd kesobb jonnek meg uj jatekosok, nekik biztos jo lesz.

Ubi accountom: rupsz.

(#4312) Bibgr0 válasza #45997568 (#4311) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Dren már friend, neked is küldtem inv-et valamikor, majd fogadd el lszi.

Bibgr0

(#4313) Drenadar válasza Bibgr0 (#4312) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

honnan lehet letölteni a játékot? vagy majd csak az open béta indulásakor?

(#4314) #45997568 válasza Drenadar (#4313) üzenetére


#45997568
törölt tag

Valoszinuleg indulaskor lehet majd, vagy ha megnezed a topikjat, westlake seedeli a torrentjet a kliensnek. Irj ra, ad linket, akkor csak a patch marad hatra.

Elvileg ment meghivo, meg egy csapattag kellene, Nathan johetnel, ha jol tolod akkor meg esetleg SC-ben is mehetunk egyutt :)

szerk:

En mar varom nagyon, DZ-ben nagyon nagy flash csapatni, ott sosem tudod ki tamad meg, merre kolbaszol ellenfel...

Most kijelentem, nem kivanok Rogue ugynok lenni, szoval masokra nem ugrunk ra csak onvedelem, illetve a rogue-okat vadasszuk :)

(#4315) Nathan Boggs: akkor vegyel ubi softos kliensben: rupsz. :DDD

(#4316) Drenadar: uplay-en vegyel fel friendnek: rupsz. :)

jo ez a 15p szerkesztes :)

[ Szerkesztve ]

(#4315) Nathan Boggs válasza #45997568 (#4314) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

:D Engem érdekel, closedben volt egy halálosztó ázsiai vadállat emberkém, azt szívesen folytatom/újrakezdem :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#4316) Drenadar válasza #45997568 (#4314) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

milyen meghívó? hol?

(#4317) Bibgr0 válasza #45997568 (#4314) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Duvi-val is terveztük korábban, hogy közösen játszunk.

(#4318) Drenadar válasza Bibgr0 (#4317) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

akármennyien lehetünk majd egy partyban? :)

gondolom előrendelő csak akkor leszek ha a méregdrága ubi shoptól veszek bármit... ha 3rd party sellertől, aki majd megjelenés előtt ad kulcsot, akkor nem...

SC topic: azért jó látni hogy vannak egy csomóan akik követik a topicot :)

#4314) rupsz: oké felvettelek.
két hét és jáccunk! :D hurray!

[ Szerkesztve ]

(#4319) Bibgr0 válasza Drenadar (#4318) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

4-en lehetünk. Tervezgetnek raid-eket, ahol elvileg 2x4-en leszünk.

Szerintem az 576-os Gold a legjobb ajánlat. 19k HUF, van benne magyar felirat (ha ez számít)

"- Játék
- Season Pass
- Nemzetőr felszerelés (Digit álca, hátizsák, P416 gépkarabély
Előrendelői + tartalom:
- Sapka
- Póló
- Poszter
- Police DLC (ez csak 576-nál van)
- Survival Pack DLC"

A mindenféle kódárusító oldalakon mondjuk megkapnád 10-11kért 13 helyett az alapot. Itt meg kapsz minden jót + fizikai cuccok és season pass.

szerk: és jövő héten open beta, ott már csiszolhatjuk magunkat :-D

[ Szerkesztve ]

(#4320) duvi válasza Bibgr0 (#4317) üzenetére


duvi
nagyúr

- Itt vagyok (csak ritkán írok, inkább read only módban követem a legtöbb topikot) és még mindig benne vagyok a közös játékban :K Az Uplay fiókban is Duvi néven tudtok meghívni.
- rupsz küldtem meghívót.

(#4321) Drenadar válasza Bibgr0 (#4319) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem valahogy a 29GBP-s standard verzió sokkal jobb ajánlatnak tűnik. 20 ezer ft egy játékra, ami még nem is győzött meg annyira kicsit sok.

(főleg, hogy engem hidegenhagynak a fizikai tartalmak)

(#4322) Bibgr0 válasza Drenadar (#4321) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Persze, megértem. Lehet, hogy bukó lesz. Majd az idő megmondja.

Azért inkább ne legyen az :DDD

(#4323) Drenadar válasza Bibgr0 (#4319) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem nagyon értem ezt, hogy 4re maximalizálták a party méretét... miért jó ez nekik így? :|

(#4322) Bibgr0: majd kiderül :) engem max addig érdekel míg meg nem jelenik a SC :)

[ Szerkesztve ]

(#4324) duvi válasza Drenadar (#4323) üzenetére


duvi
nagyúr

"engem max addig érdekel míg meg nem jelenik a SC :)"
Akkor nem lesz a gond a játékidővel :D

(#4325) Drenadar válasza duvi (#4324) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

season pass? :|

még ha picit el is gondolkodtam azon, hogy az 576-nál vegyem meg, ha ez igaz akkor végképpen jó nekem az alap standard verzió

[ Szerkesztve ]

(#4326) duvi válasza Drenadar (#4325) üzenetére


duvi
nagyúr

Olvasd el az előzményeket. Ez a komment arra volt válasz, hogy az 576-nál a gold csomaghoz az előrendelői tartalmakon felül, ajándék Survival Pack DLC-t adnának. Konkrétan azon agyaltak, hogy a Survival Pack DLC és a Survival DLC két különböző tétel (oroszoknál létezik hasonló exklúzív tartalom), vagy az 576-nál kevertek össze valamit. A lényeg, hogy a gold csomaghoz jár a season pass (az összes jövőben DLC) :K

[ Szerkesztve ]

(#4327) Bibgr0 válasza Drenadar (#4325) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Keverés van a szezon meg a fazon között :-D

A season pass 3 nagy frissítést tartalmaz:
"The first expansion, called “Underground”, lets a squad of four players explore new territory in a post-epidemic New York City underworld. In the second expansion, called “Survival”, players will have to try to survive in a hostile environment that will challenge even the most hardcore Division players. The third and final expansion is (perhaps fittingly) titled “Last Stand”."
Ezek tuti benne vannak a Goldban, mivel a Season Pass részei.

A Survival Pack DLC-t nem tudjuk, hogy mi, de mivel preorder extra, gondolom csak egy ruha.

szerk: marha lassú vagyok ma :B

[ Szerkesztve ]

(#4328) #45997568


#45997568
törölt tag

Jojjon mindenki, van TS, max csinalunk 2 csapatot es ugy cspatjuk DZ-ben egyutt mozogva :)

A PVE reszet meg tolljuk annyian ahanyan online vagyunk, ha oten, akkor csinalunk 2 csapatot es csoki, ocsem is jonni fog, ha mast nem, megveszem neki es raveszem :)

(#4329) Drenadar válasza #45997568 (#4328) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

remélem a gépemen el fog futni jól :$

(#4330) duvi válasza Drenadar (#4329) üzenetére


duvi
nagyúr

FHD ultrán átlag 39 FPS a gépeden. Pár dolgot kikapcsolsz, vagy visszaveszel high-ra és tökéletesen fog futni :K

(#4331) Drenadar válasza duvi (#4330) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

köszi :)

gondolom itt is az árnyék lesz az amit egyből leveszek :D Legtöbb játékban a legnagyobb mumus az az árnyék...

(#4332) duvi válasza Drenadar (#4331) üzenetére


duvi
nagyúr

És az élsimítást is érdemes visszavenni. Ezzel is sok FPS-t lehet nyerni.

(#4333) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Újabb két hét nyugalom...

(#4334) duvi
Ez eddig 7 bejegyzés. Nyolcadikra már tényleg nem lehet mást tenni.

[ Szerkesztve ]

(#4334) duvi válasza PhilBrick (#4333) üzenetére


duvi
nagyúr

A következő már végleges lesz :(

(#4335) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

fura, hogy az SC.hu fórumon nem is próbálkozik.

De ennek a próbálkozásnak eleve nem volt sok értelme. Ha a modikkal akar beszélni, akkor keresse fel őket, és ne üzengessen egy olyan fórumból, ahonnan elvileg ki van tiltva.

(#4336) Nathan Boggs válasza PhilBrick (#4333) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Kérdés, hogy a 7-ből mennyi volt jogos. Volt ami igen, de én úgy gondolom, hogy bőven nem mind a hét, ebben az ügyben nagyon sokan átlépték szerintem a hatáskörüket, amit persze megtehetnek, csak ellenszenves. (nem az átlag fórumozókról beszélek most ofc)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#4337) PhilBrick válasza Nathan Boggs (#4336) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szerinted.

Viszont egyet lássunk be: semmilyen kérés és retorzió nem volt rá hatással eddig sem.
Ez alapján viszont mindegy hogy hány alkalom van az elkerülhetetlen végleges előtt...

[ Szerkesztve ]

(#4338) Nathan Boggs válasza PhilBrick (#4337) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na ez meg a te véleményed :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#4339) #45997568 válasza PhilBrick (#4337) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szerintem is.

Tul lett ez tolva jo par ember reszerol, nem teljesen ertem miert kellett minden alkalommal modiert szaladgalni ahelyett hogy rahagytatok volna.

A feljelentgetes csodalatos magyar szokas, errol mindig Hofi jut eszembe...

Remelem nem ez a hozzaallas, velemeny az elterjedt, mert akkor megette a fene az egeszet...

(#4340) PhilBrick válasza #45997568 (#4339) üzenetére


PhilBrick
őstag

Igen, az köztudott hogy szerinted is. Azt is említetted már, hogy csak a hülye magyarok szoktak feljelentgetni.

Hiába tartom magam liberálisnak és idealistának, akkor sem fogom szó nélkül hagyni hogy egy ilyen gyerekes akárki gúnyt űzzön másokkal. Mert erre is volt példa. És nem, nem hagyom rá.
Én személyesen csak kétszer jelentettem, a töbit mások hozták össze! ;]

Ja, és a témáról jut eszembe: Akciósak az ME könyvek! :)

[ Szerkesztve ]

(#4341) Drenadar válasza PhilBrick (#4340) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én lehet sokaknak meglepetést okozok, de pont én egyszer sem jelentettem őt fel...

És akárhogy is nézzük, magának köszönheti.
Első pár figyelmeztetését nem a vitának köszönheti, hanem a fórum alapelveinek folyamatos és szándékos megsértése. Én emiatt veszekedtem vele.
Az, hogy nem képes elfogadni semmit sem amit leírunk, és később leírja hogy de jó lenne ha valami lenne valahogy... ami köztudomású már, hogy hogyan is lesz, az más tészta...

(#4342) #45997568 válasza PhilBrick (#4340) üzenetére


#45997568
törölt tag

Teljesen mindegy minek tartod magad, a tetteid es a kijelenteseid mast mutatnak.

Az meg hogy Te azt adnad a szamba hogy en azt allitom "hogy csak a hülye magyarok szoktak feljelentgetni." az minden joerzesu ember szamara serto, ezt gondold at es fuss neki megegyszer, bar ugysem fogod megerteni. Maradjunk annyiban hogy eleg sokat tettem es teszek le azert hogy a "Magyar" mint olyan tiszteletet es megbecsulest valtson ki az emberekbol barmerre jarok. Te voltal az egyetlen ember itt a forumon aki letamadtal azert mert valakinek batorkodtam jot tenni, aztan amikor kikertem a minosithetetlen tamadasod akkor meg kepmutatonak nevezel...

A tetteink onmagukert beszelnek, tolem tavol all mindaz amit Te kepviselsz, a jovoben ne cimezz nekem semmit, ne valaszolj a hozzaszolasaimra se direkten se indirekten, kifejezetten megtiltom.

[ Szerkesztve ]

(#4343) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Ne veszekedjetek, az egész nem ér annyit ;)

Tea az élet!

(#4344) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Mi a rézf*szú bagoly kékveretes színesfém pélóját csináltok ti itt már megint? :W

Áh, mindegy... Hagyjuk... Nincs rá időm...

Peace.

Over and out.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4345) ttamashu válasza TESCO-Zsömle (#4344) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Lol, segítsünk megkeresni a pirulát? :DDD :DD :))

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#4346) Szőrös  válasza ttamashu (#4345) üzenetére


Szőrös 
veterán

És még offol is...az off topikban :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4347) ttamashu válasza Szőrös  (#4346) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Szólni kellene a topicgazdának.....jaaaa várjunk csak hisz már tud róla :D trolololol

Tea az élet!

(#4348) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#4344) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem történt semmi, ami indokolna bármilyen beavatkozást.

Egy melóhelyváltás lehet jót tenne neked.

Nyugodalmas jó éjt!

(#4349) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#4348) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még egy? :U

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4350) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#4349) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem is tudtunk róla!

Grat!

Vagy az új az még jobban leterhel?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.