Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18351) freemanone válasza Gino20 (#18347) üzenetére


freemanone
őstag

Örülök hogy nem nekem kellett ezt leírnom. :U

Passtrough akkor lesz elérhető azon a TVn, ha külső eszköz is rá lenne kötve és arról menne a lejátszás, a hangnak pedig az SB felé kéne terelődnie eARC-on.
Ha csak streaming TV appokkal akkor auto beállítás kell, S90C-vel ez normális.

[ Szerkesztve ]

(#18352) classic B


classic B
aktív tag

Mindenkinek köszi!! :R

(#18353) laci06


laci06
senior tag

A másik, hogy most olvasom ezt a passthrough-t (Hdmi-earc). Ennek mi értelme pontosan? Megcsináltam én is a TV-n most, de olyan mintha a soundbar hangja lényegesen csökkent volna, vagyis eddig "12"-esen volt a hang, mostmár "18-20" között van a hasonló hangerő.

(#18354) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok

Vettem egy Philips 650LED718/12 TV-T.

100 körül vagy egy kicsit többért milyen hangprojektort ajánlanátok egy kb 20nm panel nappaliba? :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18355) Vhiktor


Vhiktor
veterán

LG SC9S 3.1.3 Atmos soundbar bemutató videóm:

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18356) VIBO válasza VIBO (#18354) üzenetére


VIBO
őstag

200.000 körül? :DDD

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18357) bghistvan válasza Vhiktor (#18355) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszi :R
Vártam már, mikor teszed közzé a videót,nagyon ól sikerült, viszont a soundbar-ról ezt már nem lehet elmondani...... asszem a Yamaha jó darabig maradni fog.

(#18358) Voice24 válasza VIBO (#18356) üzenetére


Voice24
őstag

Nagyon behalt a topik, úgy látszik, aki akarta, mindenki megvette álmai soundbarját.Nekem nem az van, de ebben a kategóriában a Samsung Q800-as szériát szokták ajánlani.

(#18359) bigrob válasza VIBO (#18356) üzenetére


bigrob
őstag

Én is így kezdtem, végül aprón lőttem egy Q990C-t.. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#18360) VIBO


VIBO
őstag

Ma meghallgattam egy Q930C-t. :C :Y

Hát befostam olyan jól szól. Lehet arra kellene beruháznom. :F :F

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18361) redingitell válasza VIBO (#18360) üzenetére


redingitell
senior tag

Hidd el, hogy sokkal jobban jársz vele, mintha a 200k körüli kínálatból választanál....

(#18362) bigrob válasza VIBO (#18360) üzenetére


bigrob
őstag

930-at nem tudtam meghallgatni, de szerintem nem maradhat el sokkal a 990től.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#18363) ga_-bor


ga_-bor
tag

Sziasztok. Tapasztalt szakértőkhöz fordulok kérdéssel. Volt egy JBL 5.1 soundbarom, ami szoftveresen (is) tökéletesen működött. De gondoltam egy nagyot, és nagyon sok teszt olvasgatás és keresés után vettem egy Sonos ARC-ot. Nah, annak a valóságban olyan hangja van mint két jó tabletnek, ezért kb 3 nappal később visszaküldtem.

Ezek után rendeltem egy Klipsch cinema 700-at. Felkonfigurálva, mondom oké, ez már hasonlít ahhoz a mozis élményhez amire _ÉN_ vágyom. Remek.

De ennek a szoftvere meg olyan mintha egy 70-es évek beli középiskolás írta volna. Többször is beszéltem (csak amerikai időzónában nyitva tartó) supportal, van vagy 5 hibajegyem már lejelente náluk, de a legalapvetőbb dolgokat nem tudja:
- stabil BT kapcsolat (film megállít, BT disconnected, és eszköz újraindításig nem is tudok újra csatlakozni apple TV-ről)
- 10-ből 2x eszköz indulásnál nem kapcsolódik be a SUB, eszköz restart után megy
- ha csak az eszközt indítom újra, és alatta a TV-t nem, akkor néha nem indul el, csak villog a kijelző rajta
- factory reset után (gyári support utasítását követve élőben) nem kapcsolódik a wiihez, csak 4edjére... mármint negyedik factory reset után és másik telefont használva

Két kérdésem van igazából:
- ez a Klipsch-nél normális?
- ha nem, akkor melyik az a soundbar, amelyik képes hasonló, mélyben nagyon gazdag mozis hangot adni, és működik is, mert nagyon gyorsan küldöm ezt is vissza, ha van ilyen?

(#18364) freemanone válasza VIBO (#18360) üzenetére


freemanone
őstag

Elég unalmas, de 930 és 990 a koronázatlan királyok ár/érték arányban. Generációtól függetlenül, mostmár van B, C és D is. Illetve az elődjük az Q9xxA-s SB-k már szinte ugyanilyenek voltak.
Q990B mélyláda fejlődött az elődökhöz és a 930-hoz képest is jobb. Ezen az újabb generációk csak javítottak, de az egész software-es csoda. A legújabb Q990D már végre kapott 120hz, VRR passtrought is.
Igazán felrázhatná valaki az SB piacot, mert kvázi 2020 óta nincs jelentős előrelépés.

#18363ga_-bor: Hallgass meg egy JBL Bar800/1000/1300 és Samsung Q930*/Q990* -ot és szerintem valamelyiket meg is veszed.
Esetedben előre venném a JBL-eket a 10"-es SUB miatt.
Klipsch-et elengedném.... :D a hanghoz lehet hogy értenek, de pusztulat a FW.

[ Szerkesztve ]

(#18365) Gino20 válasza VIBO (#18360) üzenetére


Gino20
őstag

Igény a térhangzás? Hátul el tudod helyezni a kis surround hangfalakat?
Ha nem, akkor a Q800 ugyan az surround nélkül, de ha igény, akkor ár/érték arányban az egyik legjobb választás. Sokat dob a mozin.

(#18366) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Dolby Digital miatt cserélném az ősrégi soundbarom, mivel a mostanin csak sercegés hallható.

Viszonylag jó áron, 80 ezerért fellelhető emagon a Q600C...2023-as, elég uj, de alig van itt róla szó. ÁK 110-120 körül van.

Mennyire ajánlott ezt venni?

[ Szerkesztve ]

(#18367) Urguru válasza Benhill (#18366) üzenetére


Urguru
tag

Szia

Ennyiért megéri/ajánlott + vehetsz hozzá 2 hátsót később ami viszont nem kicsit emeli az élményfaktort.

(#18368) Redlight2 válasza Benhill (#18366) üzenetére


Redlight2
tag

q600 van itthon kiegészítve a vezeték nélküli hátsó hangfalakkal. Árát nagyon megérte. brutál jól szól...nem kicsit túlzás a kis 20nm-es szobába használni :DDD kb 30% hangerőn már remeg a szomszédlakás is :DD

(#18369) mtsii


mtsii
újonc

Üdvözlet!

Adott egy LG C2 tv és egy Samsung HW-Q990C hangprojektor.

HDMI kábel mindkét készüléken a HDMI eARC csatlakozóhoz van csatlakoztatva. (Gyári kábel helyett egy hétezer forintos Delock HDMI 2.1 kábel, 2 méter hosszú.)
Digitális hangkimenet - > Áthaladásra állítva.
eARC-támogatás bekapcsolva.
Hangkimenet HDMI(ARC) eszközre állítva.
(Gyári beállításokra is visszaállítottam már mindkét készüléket.)
(Legfrissebb frissítések telepítve a tévére és a hangprojektorra is.)

Ezek ellenére is, amikor bekapcsolom a tévét, 2 perc elteltével szólal meg a hang a hangprojektor hangszóróiból.

Teljesen tanácstalan vagyok már. Találkozott már valaki hasonlóval?

(#18370) Exquisito válasza mtsii (#18369) üzenetére


Exquisito
csendes tag

Persze. Philips tv(kettő is) és Philips HTL4110b ugyanezt csinálta. A Sony soundbar meg egyből bekapcsol. Fogalmam sincs, hogy miért csinálta!

(#18371) toompa válasza mtsii (#18369) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
A másik kábellel is ugyanezt csinálta?

(#18372) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Múltkor volt egy kis vita arról, hogy amennyiben a tévé nem Atmos-képes, tud-e a soundbarnak Atmos hangot továbbítani. Ha a soundbarra hagyatkozok, ami kijelzi a film indításakor, hogy milyen anyagot kap, eddig nekem csak Dolby Sorroundot írt ki, pedig Prime-ról vagy HBOMaxról is indítottam Dolby Atmos-os filmeket. Viszont hétvégén meglepődtem, mivel a "kölcsönzött" filmek között böngészgetve a Greyhound angol hangsávjánál kiírta, hogy Dolby Atmos. Amúgy a film a pc-n van, serviio és Kodi használatával hálózatból van lejátszva a tévén. Ha ez valós jelzés volt, akkor tévére telepített Prime és Hbo esetében vajon miért nem jelez Atmos hangot?
A másik dolog, ami furcsa volt. Felbuzdulva az Atmos észlelésén, a demolandia oldalról letöltöttem jó pár Atmos demót, de ugyanúgy a Kodival lejátszva egyiknél sem írja ki a soundbar, hogy Atmos lenne a hang. Aztán csak úgy próbaképpen a youtube-on megnéztem pár 5.1-es tesztvideót, és igen fura volt, hogy ott mintha a két hátsó hangsáv fel lenne cserélve, sőt, a baloldali mintha nem is szólna. Ez a youtube-os 5.1 hülyesége? Más is találkozott már ezzel?

(#18373) mtsii válasza toompa (#18371) üzenetére


mtsii
újonc

Igen, mindkét kábellel ugyanaz.

(#18374) VIBO válasza freemanone (#18364) üzenetére


VIBO
őstag

Köszi mindenkinek.

JBL Bar 800 vagy a Q930c sztetek?

:R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18375) bigrob válasza mtsii (#18369) üzenetére


bigrob
őstag

Nem arra a HDMI bemeneten vagy amikor bekapcsolod a TV-t?
Nekem akkor csinált anomáliákat amikor kereszt fiam elnyomkodta és bemenet HDMI3-on volt (ami nálam az e-arc is), mivel nincs TV adásunk és csak netflix stb pörög ezért fel sem tűnt, hogy melyik bemenetről indítjuk az appot.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#18376) tankal


tankal
tag

Sziasztok!
Szeretnék tévémhez(Sony ke-55xh9005) nem feltétel azonos márkáju sondbart vásárolni nem horror áron csak hogy az asszony ne gyilkolja szét a tv hangszóroit zene halgatás közben. Mivel teljessen hülye vagyok ebben a szegmensben hozátok fordulok segítségért elég az elfogadható szint film és zenéhez nem kell a hiper szuper drága cucc!
Előre is megköszönöm a segítségeteket!

(#18377) mtsii válasza bigrob (#18375) üzenetére


mtsii
újonc

HDMI1 bementen vagyok, amikor bekapcsolom a tévét, azon van a műholdas Digi beltéri egység. A beltéri egységet kapcsolom be először, utána kis idő elteltével a tévét, tehát az sem lehet, hogy a beltéri még nem tért magához és azért ne lenne hang.
A hangprojektor HDMI2 - eARC -ra van kötve.

(#18378) mtsii válasza bigrob (#18375) üzenetére


mtsii
újonc

Megoldódott a probléma! :)

Gondoltam leírom, hátha más is jár így, mint én.

Köszönöm a segítséget, jó ötletet adtál azzal, hogy leírtad, "nincs TV adásunk és csak netflix ...".

Kiiktattam a műholdas digi beltérit, hogy nekem se legyen tv adásom és innentől kezdve azonnal volt hang a youtube-on, spotify-on, pendrive-on, sőt a tévé automatikusan kapcsolta be és ki is a hangprojektort. Amint csatlakoztattam bármelyik HDMI-hez a beltérit, onnantól kezdve, megint kezdődött a 2 perc néma csend.

Valamiért a beltéri egység megzavarja a komplett rendszert.

Megoldás az, hogy először a tévét bekapcsolni, ami automatán bekapcsolja a hangprojektort is, majd ezután a beltéri egységet áram alá helyezni. Kikapcsolásnál pedig pont visszafelé. Az áram alá helyezés megoldható akár egy wifis konnektorral, amely telefonról vezérelhető. Ha így használom rögtön van hang tévénézés közben is.
Azt még évekkel ezelőtt olvastam, hogy a műholdas digi beltéri egységen hiába világít pirosan a led, attól még ugyanúgy be van kapcsolva, csak képet nem továbbít (ezért kell ebben az esetben áramtalanítani).

(#18379) 313313


313313
addikt

Szeretnék egy használható 3.1-es rendszert. Ha már ilyet veszek, működjön benne rendesen a beszédhang kiemelés is. Árban valami barátibbat keresek. Samsung B650-est nézegettem, de ahogy visszaolvastam egy évvel ezelőtt nem nagyon volt jó a beszédhang kiemelős funkciója...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#18380) Redlight2 válasza 313313 (#18379) üzenetére


Redlight2
tag

Nàlam Q600B dübörög. Nagyon kiràlyul értek vele,minden 5.1es beszédhangot, amit koràbban a tv hangszòròival nehezen hallottam. Eddig 1 filmnél volt , hogy a középső hangszòròt amire àltalàban keverik a beszédet, fel kellett hangosítanom. De utàna kiràlyul értettem mindent.
Később, pakolhatsz hozzà hàtsò hangszòròt, hogy még teljesebb legyen az élmény. Én megtettem és nem bàntam meg, csak ajànlani tudom.

(#18381) eszakas


eszakas
senior tag

Üdv.
JBL BAR 800 a kiszemelt. Jelenleg egy régebbi philips tv-vel lenne összekötve HDMI kábellal. Vagy érdemesebb a telekomos beltérivel optikán összekötni van erről valami tapasztalat?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#18382) Land


Land
veterán

Üdv! Van egy LG 55B23LA Oled tv-nk. Sajnos a trükkös audio arc extractor az új szoftver óta hol működik hol nem. Ebbe az eszközbe beledugtam a 3.5 jackes hangfalamat és a tv távirányítójával lehet állítani a hangerőn.
A kérdésem : melyik a legolcsóbb hangfal, melynél működne a távirányítós hangerő szabályozás és jól is szól? Gondolom eARC-os hangfal kellene. Mindenképp LG márkájú kell legyen?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#18383) Sys85 válasza Land (#18382) üzenetére


Sys85
veterán

Hát ez a “jól is szól” elég szubjektív.
Van aki teljesen elégedett egy 30e forintos soundbarral is, van akinek meg a 200k-s is hulladék.Nagyban függ attól is, hogy eddig mit használtál és mihez szoktál.

ARC és HDMI-CEC kell sb és tv oldalról is, tehát hdmi-n megy a hang, de ezek kéz a kézben együtt járnak.
eARC a tömörítetlen Atmos-hoz kell (mind2 oldalon).

Nem kell LG, az ARC és HDMI-CEC szabvány nem LG specifikus, minden márka használja ezeket.
Nálam LG tv és Samsung soundbar van.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#18384) Land válasza Sys85 (#18383) üzenetére


Land
veterán

Egy sima GENIUS SP-HF 1255A hangfalam van, mellyel elégedett vagyok. Ez nem hiszem, hogy a "hűha" kategória lenne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#18385) Sys85 válasza Land (#18384) üzenetére


Sys85
veterán

Kérdés:
-Mik az igények?Elég a sztereó (2.0, vagy 2.1), vagy jobb lenne egy 3.1?
-Ha 2.1/3.1, akkor egy különálló a subnak van helyed a tv körül?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#18386) Land válasza Sys85 (#18385) üzenetére


Land
veterán

Nekem ezzel sem volt bajom. Nagyon dögöltetni ezt sem tudom. Olyan szekrényben van a tv, melynek közepén egy négyzet van, melybe belefér a tv. Ennél nagyobb már nem férne bele. 2 oldalt pár cm van. Így mellé semmi sem fér. Max mögé. Azt nem tudom az élményt mennyire rontja, hogy ha a tv mögött van a sub.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#18387) Sys85 válasza Land (#18386) üzenetére


Sys85
veterán

Hát én ilyesmire a beépített subos 2.1/3.1 soundbarokat tudom elképzelni.
Például Denont DHTS216, vagy 316, Samsung S60T, TCL TS8111.
Az ilyen 30-40k körüli soundbarokat nem szívesen ajánlom, az én fülemnek a legtöbb nagyon kompromisszumos.
Igaz nekem is van itthon egy Peaq PSB50 ami 17k volt tavaly és meglepően korrekt a hangja, de azt nem tudnám fő soundbarként használni, ellenben a konyhában a minősíthetetlen hangú Strong kistv alá tökéletes.
Ha nagyon spórolósra vennéd a dolgot, akkor hallgasd meg Mediamarktban a Peaq Soundbar 150-et, hátha neked az is elég.
Ha nem, akkor a feljebb felsorolt soundbaroknál olcsóbban van lapos subos 2.1, igaz ennek a bar része kisebb az átlag soundbarokhoz képest, inkább pc-hez lett tervezve. [link]
Ennek a subja a tv mögött is kényelmesen elférhet.
Ez is megérhet egy próbát, aztán majd úgyis a füled dönti el melyik a szimpatikus.

Vagy vannak Edifierben olyan sztereo szettek amiken van optikai bemenet, ezzel is rákötheted a tv-re, igaz hangerőhöz kell a hangfal távja, de legalább van hozzá.
Ezek mehetnek a régi Genius helyére is.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#18388) Gino20 válasza Land (#18382) üzenetére


Gino20
őstag

Ha hangfalat vennél a Genius helyére és igény a HDMI, akkor az talán itt kezdődik [link] [link] vagy kicsit nagyobb verzióban [link]

(#18389) Sys85 válasza Gino20 (#18388) üzenetére


Sys85
veterán

Én azért ajánlottam neki a kommentemben szereplő termékeket, mert az övéből az jött le, hogy nem nagyon szeretne nagyobb összeget rászánni a projektre, aránylag olcsón akar valamit a Genius helyett.A Geniusból kiindulva az igények se túl magasak. :)
Amúgy én is az általad linkelteket írtam volna.
Én az Active 5-öt venném ha ilyesmi lenne a cél, de az utóbbi 1 évben nagyon elengedtem ezt a témát. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#18390) Land válasza Sys85 (#18387) üzenetére


Land
veterán

:R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#18391) Gino20 válasza Sys85 (#18389) üzenetére


Gino20
őstag

Persze, világos ;). Pusztán csak leírtam, hogy az eredetileg megfogalmazott igény, az kb ezekkel kezdődne.

"utóbbi 1 évben nagyon elengedtem ezt a témát."
Nálam "sajnos" fordítva történtek a dolgok :D (proci, végfok, dupla sub,......)

(#18392) onlinenév


onlinenév
csendes újonc

Sziasztok!

Erről a soundbarról mik a vélemények?

VIZIO M-Series All-in-One 2.1M213ad-K8

Méretre tökéletes lenne mert nem magasabb mint 6 centi így nem lógna bele a TV képernyőbe, viszont a kiszállítás ára igen magas, 25 e Ft amazonról.

Így összesen kb 85 ezer forint lenne.

Magyarországon kapható hasonló teljesítményű és nem utolsó sorban hasonló méretekkel rendelkező soundbar amit tudtok ajánlani?

A TV TCL 75805c.

(#18393) Beni2360 válasza onlinenév (#18392) üzenetére


Beni2360
félisten

Linket tennél be, mert csak az USA Amazonon találtam és onnan még 27% áfa is rá jönne.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18394) onlinenév válasza Beni2360 (#18393) üzenetére


onlinenév
csendes újonc

(#18395) Beni2360 válasza onlinenév (#18394) üzenetére


Beni2360
félisten

Nézzél valamit a német amazonon ott csak az áfa különbözet jön rá. Én pár éve német dzaküzletből vettem az újra csomagolt Denon AVR-t és ott már áfa különbözet sem volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18396) onlinenév


onlinenév
csendes újonc

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban hogy milyen soundbart vegyek ami elérhető Magyarországon?

Rászánt összeg 50-150k.

A cél hogy a beszéd tisztán érthető legyen de legyen mellette basszus is.

5.1-ben nem gondolkozok. Egy kompakt 2.1/3.1 lenne az ideális jó ár értek aránnyal.

Köszi

(#18397) 313313 válasza Redlight2 (#18380) üzenetére


313313
addikt

Ma rendeltem én is egy Q600B-t, találtam még hivatalos helyről. Pár bap és hadrendbe tudom állíta i :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#18398) Redlight2 válasza 313313 (#18397) üzenetére


Redlight2
tag

Szuper! Nekem nagyon bevált, remélem neked sem fog csalódást okozni. :R
Ha bejött a cucc és nem küldöd vissza ;] és kellene térhatás, ezek a hátsó vezetéknélküli hangszórók passzolnak hozzá. SWA-9200S. Használtan már fele ennyi pénzért is láttam őket. Úgy gondolom, a teljes mozis élményhez nélkülözhetetlenek. :DDD

(#18399) tankal


tankal
tag

https://prohardver.hu/tema/soundbar_soundplate_hangprojektor/hsz_18376-18376.html Erre valaki?

(#18400) Beni2360 válasza tankal (#18399) üzenetére


Beni2360
félisten

28376 [link]
Mekkora szobába? És mi lenne a plafon?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.