Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41790) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. Tudom van sorozatkövetős oldal a Tv Calendart használom is. Viszont nekem egy olyan oldal kéne ami a már befejezett sorozatokat listázná akár kategória szerint is. A Tv calendaron ilyet nem találtam csak az elmúlt évbe véget érteket vagy ha külön rákeresek 1-1 címre. Ami a lényeg lenne hogy 12 órát vagyok egyedül és mindig berakok valami sorozatot zörögni míg dolgozok. Viszont folytatásosok nem jók mert 6-8 évadot 2-3 hét alatt lazán kivégzek a munkarendem függvényében. Szóval valami lista kéne amiből kiemelhetem hogy miket kezdek el amik már amúgy lefutottak. Folytatásossal próbálkoztam de most van vagy 20 sorozat amire várok :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.