Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) David3 válasza ABal (#20600) üzenetére


David3
őstag

Nekem idén augusztusban volt 4 éves, és még mindig megy, szinte napi használatban van.

(#20602) TomWexX válasza ABal (#20600) üzenetére


TomWexX
addikt

:C

Enyém ma-holnap 4 év 3 hónapos.

David3: Szintén napi haználban, és telefonnak tökéletesen helyt áll. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20603) leslieke válasza ABal (#20600) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép,gratulálok!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20604) ABal válasza leslieke (#20603) üzenetére


ABal
őstag

Nem nagy ügy, csupán beléptem egy már illusztris klub tagjai közé. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20605) leslieke válasza ABal (#20604) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dehogynem, a Wave 3 nálam lassan a dobozába kerül,annyira nem veszem kézbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20606) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Hasonló program van Bada-ra mint androidon a messenger? Illetve skypot keresek ha van BADA-ra :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20607) RetepNyaraB válasza Potyka03 (#20606) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Felejtsd el. Illetve mintha a vibert portolták volna (csak cset), de mar minden beszerzesi hely halott...
Felteszel ra droidot es menni fog, csak lassan :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20608) #82471168 válasza Potyka03 (#20606) üzenetére


#82471168
törölt tag

Vegyel Androidos telefont.. :DDD

(#20609) leslieke válasza Potyka03 (#20606) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyik sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20610) Potyka03


Potyka03
senior tag

Köszönöm,Androidról váltottam vissza,mert a bada nekem jobban bejött,csak még Wave 723-asom volt 3 évvel ezelött :D
S valami Bada fórum? Ahol cuccokat lehet letölteni rá?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20611) TomWexX válasza Potyka03 (#20610) üzenetére


TomWexX
addikt

Hát egy kicsit meggondolatlanul döntöttél, a bada már 2 éve elhunyt, semmit nem fogsz rá találni.
Ha a bada kinézete tetszik, akkor vegyél samsungot, de ne az olcsó alsó kategóriából.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20612) leslieke válasza Potyka03 (#20610) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sorba zárnak be a fórumok. Sőt a Samsung is lelőtte a bada részlegét a Samsung Appsról, ami így már csak mobilról érhető el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20613) David3 válasza Potyka03 (#20610) üzenetére


David3
őstag

Volt magyar fórum is, de nem láttuk értelmét tovább üzemeltetni...

(#20614) leslieke válasza David3 (#20613) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mivel mindenki váltott, de amíg volt, egész jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20615) Potyka03


Potyka03
senior tag

Igen,sajnos tudok mindenről. Követtem a bada-t,s szerintem stabilabb rendszer mint a droid,sőt még az akkumlátorokhoz is jobban vannak optimalizálva.Na mindegy. Azért köszönöm a segítséget :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20616) leslieke válasza Potyka03 (#20615) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is stabil rendszer a bada, és ezért is kár, hogy vége lett. Ha jött volna nagyobb kijelzővel is, maradtam volna ezen a vonalon.
Mondjuk a váltást se bántam meg, mert a WP8.1 se rossz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20617) gelbelex válasza leslieke (#20616) üzenetére


gelbelex
őstag

Amikor oda jutok, hogy WP-re váltok, kereshetlek majd a tapasztalatokért..? :R

(#20618) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Mennyiért lehet manapság eladni egy Wave1-et? Már enyhén szólva eljárt felette az idő :D de azért szerettem :) S4 minit szeretnék helyette, sztem nagy előrelépés lesz:)

(#20619) leslieke válasza gelbelex (#20617) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Persze, nyugodtan, ha tudok segítek. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20620) leslieke válasza Red_Bull (#20618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Állapottól függően szerintem 10k körül +- 1-2k.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20621) gelbelex válasza leslieke (#20619) üzenetére


gelbelex
őstag

Előre is köszönöm! :R

(#20622) PetX


PetX
aktív tag

4.4.4 Carbon két napja tettem fel. Előtte Turko 10.2 -volt fent.
Elég jól fut rajta, bár nem találtam Gapps -ot egybe csomagolva hozzá, de egyesével felrakva a gmail, chrome, stb. szerintem elég vállalhatóan fut. Többet nem nagyon tudok mondani róla, mert csak csere telefonnak használom már, ha beszarik a jelenlegi (be is jött mivel az S4 Active-on megadta magát a "Vissza" gomb, szóval legalább 1 hetet most Wave-ezni fogok).

Érdekel valakit videón, hogy hogy megy a teló ezzel a ROM-mal? Ha igen akkor felteszem YT -ra és osztok egy linekt.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#20623) Gabócza válasza PetX (#20622) üzenetére


Gabócza
senior tag

Engem mindenképp érdekelnének a tapasztalatok. Próbáltam azt is felrakni, de valami gondom volt, ha jól emlékszem nem látta a recovery az SD kártya tartalmát...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#20624) PetX válasza Gabócza (#20623) üzenetére


PetX
aktív tag

Abba én is belefutottam! Mindenhol írják, hogy formázd FAT32-re az SD-t. NEM. Normál FAT és látni fogja.
Be is paráztam rajta mikor a FOTA -t már frissítettem és aztán a boot után engem is az fogadott. Végig néztem az összes mappát (pedig tudtam, h hülyeség :DDD)

Én ez alapján csináltam, mert az XDA-s leírás nekem nem volt teljesen egyértelmű.
Kiemelem, itt is FAT32-t írnak, de nekem csak normál FAT16-al látta az SD-t.(1GB -os régi mSD, a fiókból)

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#20625) RetepNyaraB válasza PetX (#20624) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egy gigáig sima fat, felette a 32-es.
De ez csak a papír...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20626) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Találtam egy oldalt ahol vannak játékok hozzá. De rar-ba vannak,nem java-sok. Hogy lehet azokat telepíteni?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20627) Eli577


Eli577
senior tag

Kösz mindenkinek a segítséget. Ráhagytam végül, második telefonnak kellett volna a munkám miatt, de úgy döntöttem, hogy veszek inkább egy korrekt dual simes masinát. Hetekig próbáltam, hogy egyszerre két telefon van nálam, de nem nagyon tetszett, úgyhogy maradt a dual simes megoldás.
Üdv.

(#20628) RetepNyaraB válasza Potyka03 (#20626) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a rar csak a tömörites te!

7-zip telepit, az ingyenes es tamogatja a rar kicsomagolast (es minden tekintetben jobb is, mint a zip)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20629) Potyka03 válasza RetepNyaraB (#20628) üzenetére


Potyka03
senior tag

tudom,de hova kell tenni????

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20630) ledger


ledger
tag

Sziasztok!
Wave s8500 telefonom van ki szeretném próbálni rajt az android rendszert, de sajna amiket találtam egyik link sem működik, Valaki tudna küldeni egy használható linket valami normálisan működő androidhoz.

(#20631) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok!
Véleményeznétek a Lollipop-ot, Carbont, Firefox OS-t, és az Ubuntu Phone-t?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20632) leslieke válasza gyulank (#20631) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyértelműen Ubuntu phone. Nálam, mivel a gépen is Ubuntu fut.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20633) gyulank válasza leslieke (#20632) üzenetére


gyulank
addikt

Nekem gépen jobb a Windows, mobilon meg biztos más, plusz pont arra írja, hogy Alfa verzió. Úgy gondoltam, hogy mindről valami, hogy miért jobb az egyik a másiknál. Ennyi erővel azt mondanám, hogy Windows Phone, mert Windowst használok, de WP, Bada, és Android közül az utóbbit választanám. De ezek közül nem tudom. Te felraktad az Ubuntu-t? Amiket belinkeltem állítólag mind telepíthető vévre. Habár utóbbi próbálkozásaim nem sikerültek, mert nem jött be sehogy a menü amivel telepíteni lehet, de ha újra sikerülne, nem tudom, melyiket lenne érdemes kipróbálni, melyikben vannak esetleg hardver korlátozások, melyikben hiányoznának programok.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20634) leslieke válasza gyulank (#20633) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én akkor is az Ubuntut tenném fel a Wave-re, ha meglenne. De csak a Wave 3 van, arra meg nincs.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20635) gyulank válasza leslieke (#20634) üzenetére


gyulank
addikt

Én kipróbáltam volna a nyalókát, bár állítólag az xda-ról van a bejegyzés, ott nem találtam. Meg innen se lehet letölteni. Letöltöttem a SlimKat LionDroidot, de azt írja nem tud mountolni semmit se, így aborted. Az a baj, nem mindhez írják oda azt sem, hogy mi működik, mi nem.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20636) gyulank


gyulank
addikt

Mindegyiknél azt írja ki, hogy E: Error can't mount /cache, formázni se, megnyitni se, meg semmit se tud. Van, hogy nem csak a cache-re írja ugyanezt. Valaki tudja, miért nem lehet telepíteni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20637) anrab válasza gyulank (#20636) üzenetére


anrab
addikt

a lollipopra nem valamelyik android 4.4.x-ről kell? vagy esetleg 4.2.x-ről?
nem tudok angolul így én csak akkor tunám telepíteni ha előtte valaki felrakná magyar forddításban a telepítés menetét mint RÉGEN! :)
a gugli fordítás szart se ér.

[ Szerkesztve ]

(#20638) gyulank válasza anrab (#20637) üzenetére


gyulank
addikt

A nyalókát letölteni se lehet, úgyhogy azzal az eggyel nincs telepítési problémám.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20639) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy angol származású wave mely a sim lockolva van a three hálózatára. A hűségidő letelt a szolgáltatótól imei alapján ki lett kérve az unlock kód. A telefon viszont nem fogadja el. A szolgáltató leírása alapján egyértelmű a feloldás menete. Megnéztem pár youtube videót, ott is ugyanígy járnak el. Lehetséges, hogy hibás a kódot kaptam? Vagy elrontok valamit?

(#20640) anrab válasza gyulank (#20638) üzenetére


anrab
addikt

ja. nem lehet valamiért.

(#20641) consono válasza kenguru99 (#20639) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos bármi lehet... Lehet, hogy egyszerűbb a FOTA-s módszerrel kikalkulálni a feloldókódot, többen is úgy csinálták itt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#20642) wasp.cor válasza anrab (#20637) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Jól gondolod: valamilyen működő android rendszert lehet frissíteni 5.0 Lollipop-ra.

Csináltam egy magyar fordítást a telepítéséhez melyet ide kattintva megtaláltok, használjátok egészséggel. Ha valahol pontosításra szorul a magyar verzió akkor jelezzétek és javítom, bár szerintem el lehet vele boldogulni. A frissítést magam részére nem csináltam meg, mert egyrészt sajnos nincs arra időm hogy újrakezdjek belakni egy rendszert, másrészt pedig maximálisan elégedett vagyok a jelenleg használt droid verzióval.

A linkekről egyenlőre macerás letölteni a ROM-ot, de hátha hamarosan felkerül még valahova.

(#20643) Potyka03 válasza wasp.cor (#20642) üzenetére


Potyka03
senior tag

Szia.Én azt szeretném kérdezni,hogy ezt egy olyan telóra is fel lehet tenni amin még bada 2.0 van? Vagy csak olyan Wave-re melyen már android van,s frissíteni akarja az illető 5.0-ra?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20644) wasp.cor válasza Potyka03 (#20643) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Szia. Nem. Ha bada 2.0 van rajta, akkor először fel kell tenni a bada helyett valamilyen korábbi működő androidot, majd pedig ezt lehet frissíteni Android 5.0-ra. A telepítés menetének 2. pontja miatt van szükség egy már működő androidra, ugyanis a frissítés során le kell tölteni a play áruházból a ROM Manager alkalmazást. Értelem szerűen pedig bada 2.0-ra nem fogod tudni felrakni ezt az android app-ot. :)

(#20645) gyulank válasza wasp.cor (#20642) üzenetére


gyulank
addikt

De az nem probléma, hogy nem lehet letölteni se?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20646) wasp.cor válasza gyulank (#20645) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Igen, valóban problémás a ROM letöltése a linkekről, ahogy azt írtam is korábban. Remélhetőleg felkerülnek még máshova is a fájlok, és akkor már csak a magyar telepítési útmutatót kell végig zongorázni mellé.

(#20647) anrab válasza wasp.cor (#20642) üzenetére


anrab
addikt

köszönjük hogy szántál rá időt és energiát! :)

(#20648) gyulank


gyulank
addikt

Nos, mivel androidot nem tudok feltenni, más problémám akadt. Turko 10.2-hőz lehet olyan samsung apps-t tölteni, amion van viber, de állandóan fagy. Ha a kijelző elsötétül, már nem tudok vele semmit kezdeni, világít, de nem tudom feloldani a képernyőzárat se kilépni, se lekapcsolni. Van olyan amin rendesen megy?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20649) gyulank


gyulank
addikt

Van olyan ingyenes alkalmazás Badára amivel lehet teljes felbontású képeket csinálni bizonyos időközönként?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#20650) leslieke válasza gyulank (#20649) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van egy time lapse alkalmazás. Erre keress rá.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.