Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36617) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Most már én is boldog tulaja lehetek egy Galaxy S2-nek.
Sikerült itt ph-n egy független, nagyon szép állapotú példányhoz hozzá jutnom.
A telefon nagyon tetszik, bár a tenyér méretemhez már majdnem nagy, de meglehet szokni. :)
A telefont már most nagyon megszerettem, egyszerűen az előd telefon után (Samsung Wave 2) nem gondoltam volna hogy egy érintő kijelzős mobil lehet ennyire használható.
Az androiddal is kezdek már megismerkedni, (mivel ez az első droid-os mobilom) de ez is nagyon testszik, átgondolt, gyors, és nagyon jól kezelhető. Már egy pár alkalmazást telepítettem is rá. :)
Negatívum ként talán annyit tudnék mondani (bár ez se teljesen az) hogy egy kicsit hiányolom az előd telefon után a híváskezelő gombokat, nem vagyok még hozzá szokva hogy a hívás kezelést is az érintő képernyőn kezeljem. :)

Viszont lenne 1-2 kérdésem a telefonnal kapcsolatban.
Az első kérdésem a root lenne.
A telón most egy gyári 4.1.2 Android fut, a kérdésem az lenne hogy egy főzött rom mennyivel, és miben jobb a mostaninál?
Gondolok itt a készenléti időre, sebességre, esetleg a telefonnal készített fotók, videók minőségére.
Van annyi előnye hogy érdemes lecserélni?
Ha szerintetek egyértelműen jobb egy főzött rom-ot használni akkor tudnátok valami megbízhatót ajánlani, amiben van magyar nyelv. :)
Mondjuk nekem eddig a mostani is nagyon teszik, és a sebességével is megvagyok nagyon elégedve. :)

Viszont a második kérdésem az lenne hogy egy főzött rom az testre szabhatóbb?
Mert erre még nem tudtam rá jönni hogy témát hogy lehet változtatni a telefonon.
Ez a gyári TouchWiz nem jön be annyira, és szeretném lecserélni, de arra még nem jöttem rá hogy hogy lehet.
Légyszi ha tudtok segítsetek, mert nagyon érdekelne.

Harmadik: Észre vettem hogy az alkalmazások engedélyeket kérnek bizonyos dolgokhoz telepítés előtt.
Volt ami elég furcsa volt. (egy élő háttérkép és hozzá férést kért a telefon számokhoz, és az internet kapcsolathoz, így inkább nem raktam fel)
Ezekre mennyire érdemes oda figyelni, és ha igen akkor mikre? A Google Play-en mennyire szűrik a rossz indulatú, kártékony programokat?

A segítséget és a választ előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.