Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26751) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Az SGP Screep Protectortól a Crystal nevezetű fólia a ajánlottabb a mindennapi használatra?
És még azt hadd kérdezzem meg, hogy ha igen akkor ez a fólia mennyire mattosítja le a telefont? :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#26752) [DE2JAY] válasza [DE2JAY] (#26749) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Találtam egy másik verziót a KI8-ból most szedem. Amúgy mintha más lenne az alap betűtípus is.
Mintha stabilabb lenne a KI3-nál (pár játék tesztje alapján: Fast 5 végre nem szaggat!!!)

Eddig úgy gondolom, hogy érdemes a váltás!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26753) WaterWave


WaterWave
veterán

mikor jött ki a ki8?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26754) [DE2JAY] válasza WaterWave (#26753) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Mintha ma jott volna nem? Valaki belinkelte, en csak leszedtem es most tesztelem. Nem is megyek vissza meg egy fel oraig a gephez. Ha addig nem talalsz infot, akkor majd irok.

Csabam irta... aztan ma romolhatnekom volt ;-).
XDAn van info...

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26755) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Mennyi subpixelőt garis a keszulek? + ha a teszten teljesen jol lathato a keken a beegett ora?
Ezzel neztem: *#0*#

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26756) Berguson


Berguson
tag

Sziasztok!

Tudja valaki mi lehet az oka annak,hogy az SGS2 telefonom mikrofonjának hangereje eléggé halk? A másik fél alig hallja amit mondok!
Természetesen próbáltam több telefont is hívni,illetve ezek hangszórójának hangerejét max.ra állítani,de a helyzet nem változott...
Vagy létezik ehhez valamilyen progi/alkalmazás esetleg amivel ezt hangosabbra tudnám tenni?

Köszi a segítségeteket!

(#26757) No.01


No.01
őstag

Temazok!

V.ki hozzaerto magyarazza mar legyen oly kedves mely temak jok az Andromedia ROM-hoz??

A ROM nagyon stabil, akksival is jo banik csak a temazasa nem jon be :(

Help pls!

[ Szerkesztve ]

(#26758) pestibenji


pestibenji
senior tag

Batista70 Foxhound 2.1-hez az AOSP ultimate témát használom, nagyon tetszik, az ablakanimációkat kivéve. Tudtok segíteni abban, hogyan tudom visszakapni az eredeti animációkat?

(#26759) migabi24 válasza pestibenji (#26758) üzenetére


migabi24
nagyúr

Framework/res/anim mappába vannak az ablak animációk, ezt kell kicserélned a neked tetszőre ;)

(#26760) R2D20208 válasza No.01 (#26757) üzenetére


R2D20208
addikt

Innen Blue Ocean, Honeydroid, Black 2.5.2, Special Edition 2.1, AOSP v1.2, vagy Black-Blue Universal, vagya saját oldalukon is van alul 3 téma. :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26761) znagy69


znagy69
őstag

XDA-n is kérdezték, de nincs válasz. Miben más KI8 mint elődjei? A használó(k) megoszthatnák a tapasztalatokat.

(#26762) pzstm válasza znagy69 (#26761) üzenetére


pzstm
titán

eddig egy kollega véleményére lehet alapozni
Mintha stabilabb lenne a KI3-nál (pár játék tesztje alapján: Fast 5 végre nem szaggat!!!)

Eddig úgy gondolom, hogy érdemes a váltás!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26763) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

A tegnap meglepően gyorsan lemerült a telefonom, pedig ment 2 és fél órát a kijelző, mondjuk alatta volt 3g/hspda is, de sokat volt ébren mikor a kijelző ló volt kapcsolva.

Éjjel csináltam egy monitorizálást és ezt kaptam. Meglepett őszintén, de tudom nem valós, mert mire ezt megírom már 95%-on leszek...

Ami most van rajta az Leomar 2.7.1 Siyah 1.7.8 kernellel. Érdekes módon nem tudtam speedmode kernelt feltenni, nem indult el vele a telefon, pedig kitchenproból is próbáltam, valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#26764) znagy69 válasza pzstm (#26762) üzenetére


znagy69
őstag

Ezt olvastam én is. :)
Bár nem tudom miért nézegetem, mikor a jelenlegi is megfelelő, de tudat alatt azt hiszem remeg a kezem a ROM-olásra. Lehet ki kellene próbálni, mint várni az infókat.

(#26765) No.01 válasza R2D20208 (#26760) üzenetére


No.01
őstag

nagyon koszonom! :R
De mi alapjan tudom, h ha esetleg egy uj tema megjelenik akkor az kompatibilies lesz-e ezzel a ROM-al? (anelkul h megprobalnam feltenni ugye :D )

(#26766) R2D20208 válasza No.01 (#26765) üzenetére


R2D20208
addikt

Pl oda van irva, hogy for all tw roms, vagy theme univers a neve. Lehet más launcher van a témában (tw), akkor nem lesz kinnt alapban pl a tárcsázó ikon. Kihuzod. :) Én mondjuk sosem használtam alap launchert.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26767) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok. Még egy kérdés... Nálatok megy a criskelo v21, v22? Nálam egyik sem indul el. A v21 a bootanimáciot játsza végtelenszer, a v22 a Samsung Galaxy s2 jelzés után nem megy tovább.

Mindkétszer Factory reset volt, alap ki3 reparttal, és cwmböl criskelo... Valamit rosszul csináltam?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#26768) [DE2JAY] válasza znagy69 (#26761) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Kerdezzetek es nyomom a tesztet!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26769) Shummo válasza kecsetihunor (#26767) üzenetére


Shummo
aktív tag

Nálam ment, pedig az volt életem első romcseréje:D. Cf-root megvolt cris elott?

(#26770) csabám válasza [DE2JAY] (#26755) üzenetére


csabám
addikt

Három fölött azt hiszem. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#26771) znagy69 válasza [DE2JAY] (#26768) üzenetére


znagy69
őstag

Én csak az alapvető dolgokra gondoltam. Telefonálás minőség, böngésző, wifi+BT, gördülékenység.

(#26772) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Melyik most a legstabilabb, aksi kímélő ROM éppen? :)

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#26773) [DE2JAY] válasza znagy69 (#26771) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Talan mintha bongeto 1fokkal gordulekenyebb lenne, de lehet hogy csal a szemem. A wifi jelet megint egy minimalisan jobbnak erzem. Btt nem hasznaltam a masik romon se.
Telozni ma meg nem hivtam senkit....
Még valami?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26774) smoli válasza kecsetihunor (#26767) üzenetére


smoli
aktív tag

Amikor kijött akkor én is ugyanígy szenvedtem vele, mígnem visszaraktam egy v18-as mentésemet, utána azt simán tudtam upgradelni v22-re

[ Szerkesztve ]

(#26775) znagy69 válasza [DE2JAY] (#26773) üzenetére


znagy69
őstag

Köszi lehet kipróbálom. Kernel mi megy alatta Nálad?

(#26776) [DE2JAY] válasza znagy69 (#26775) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Gyári. Ezzel is óvva magam a sok romolástól. :)

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26777) Shummo


Shummo
aktív tag

Van egy OTG kábelem, és ki akartam próbálni az USB-s funkciót. De valamiért nem működik. Az usb 4 gb-os és már for FAT32 és NTFS-be is. Azt írja , hogy nincs csatlakoztatott USB eszköz
Mi lehet a baj?

(#26778) znagy69 válasza [DE2JAY] (#26776) üzenetére


znagy69
őstag

Melyik linket raktad fel? Gondolom Odexe-t, de két topik is van XDA-n.

(#26779) [DE2JAY] válasza znagy69 (#26778) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Amit csabam linkelt meg korabban.

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26780) smoli válasza Shummo (#26777) üzenetére


smoli
aktív tag

Csak FAT32-vel próbálkozz, az NTFS-hez spec progi kell.
Egyébként lehet hogy rossz a csati, más is panaszkodott már hasonlóra.

(#26781) Drbonci válasza Shummo (#26777) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Mindig azt írja ki pennel , de nézd meg az usd storage menüpontot , ott megtalálod a pen tartalmát .

(#26782) migabi24


migabi24
nagyúr

Ez a KI8 szerintem a KI3 más régióba szánt verziója, tök ugyanaz, semmi különbséget nem vettem észre, ha új romról lenne szó, csak kijavították volna a rezgő ikon bugot, ebbe is ott figyel :D

(#26783) Shummo válasza Drbonci (#26781) üzenetére


Shummo
aktív tag

Aha. ott volt. És tényleg csak FAT-al megy. Most próbálgattam a gscriptet, de nem akar működni:( Na mind1. Csak szivas, hogy ha a más pendrive-ja NTFS be, van. mert akkor nem tudok adatokat menteni erre:(
köszi azért:D

(#26784) kecsetihunor válasza smoli (#26774) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Igen volt cfroot...

Jó ötlet, van egy v19 mentésem, ki is próbálom :-)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#26785) [DE2JAY] válasza migabi24 (#26782) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Akkor ezen miert nem szaggat a fast5 game a KI3mal ellentetben??
Ha mas regio lenne akkor is menne rajta a magyar swipe es a qwertz bill?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26786) migabi24 válasza [DE2JAY] (#26785) üzenetére


migabi24
nagyúr

A szaggatásnak más oka is lehetett, több készüléken kellene tesztelni, hogy biztos legyen a dolog, mindenesetre én azt mondom csak az cseréljen romot aki nagyon unatkozik :DD

(#26787) Peter.Kalasz


Peter.Kalasz
tag

:F Sziasztok! Segítséget kérek: a Kies csak kb 2-3 perc alatt áll fel (tegnap frissítettem ajánlatára), ha csatlakoztatom a telefont, 3-6 percig keresi mire megtalálja. frissíteni akartam a telefont (felajánlotta) elkezdte,csinált biztonsági másolatot,onnan kezdve telefont elveszti,keresés keresés 40 perc után szétválasztottam,frissítés nélkül... Mi lehet a baj? Kösziii. :F

[ Szerkesztve ]

(#26788) [DE2JAY] válasza Peter.Kalasz (#26787) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Kieses frissitest nem nagyon tudjuk jo szivvel ajanlani.
Ha te meg is ezt szeretned instalald ujra. De lehet lesz itt olyan aki tud jobbat is ajanlani.

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26789) Peter.Kalasz válasza [DE2JAY] (#26788) üzenetére


Peter.Kalasz
tag

:Y akkor min keresztül tudom frissíteni a telefont? (amatőr vagyok) :R

[ Szerkesztve ]

(#26790) muveszur válasza Peter.Kalasz (#26789) üzenetére


muveszur
addikt

Első hozzászólás;)

(#26791) Varszegig válasza migabi24 (#26782) üzenetére


Varszegig
veterán

valóban ms régióba, ugyanis ez a mi régiónk (XW), ezekben van l. magyar swipe, mG az XX.ben van magyra nyelv, de nem pont a mi régiónkba való. Bár ennek csak minimális jelentősége van. By the way, a twitteren olvasható, az északi országokban már kies-es rom a KI8, azaz ez megint egy hivatalos lesz. (Nálunk is engedélyezik szerintem 2 héten belül.)
(Erre vall az is, hogy egyfile-os)
ki felrakta: magyar swype van benne? Akkor nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#26792) [DE2JAY] válasza Varszegig (#26791) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Mint írtam van! ;)

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26793) Peter.Kalasz válasza muveszur (#26790) üzenetére


Peter.Kalasz
tag

köszi,menek oda tanulni... :K

(#26794) Varszegig válasza [DE2JAY] (#26792) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor ezt kapjuk mi is rövidesen. Szerintem feltolom:)

(#26795) Csabi42


Csabi42
tag

Sziasztok. Melyik a legjobb videó lejátszó progi jelenleg?

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#26796) Shummo


Shummo
aktív tag

mikor érdemes a +2 hónapot regisztrálni?

(#26797) csabám válasza Shummo (#26796) üzenetére


csabám
addikt

Mikor érdemes? Ennek a kérdésnek nincs értelme. . .:)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#26798) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Toljad csak!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#26799) Prien válasza Peter.Kalasz (#26789) üzenetére


Prien
addikt

Szia! Én már frissítettem KE2-ről KE7-re és KE7-ről KI1-re a Kiessel, nem annyira halálos, ahogy azt egyesek beállítják. :) Előfordulhat,hogy újra fel kell tenni a Kiest, de ezt Odinos frissítésnél is, úgyhogy nem külön macera. Célszerű egy akku ki és be rom frissítés előtt.

A kevés is több a semminél.

(#26800) Peter.Kalasz válasza Prien (#26799) üzenetére


Peter.Kalasz
tag

:R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.