Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26601) smoli válasza R2D20208 (#26600) üzenetére


smoli
aktív tag

:R Köszi :R

Gyorsan meg is néztem a Closing Animationt :DD

[ Szerkesztve ]

(#26602) Shummo válasza smoli (#26599) üzenetére


Shummo
aktív tag

Ez gondolom nem kompatibilis:([link]
ROMKITchent ezzel a rommal lehet használni?

(#26603) R2D20208 válasza smoli (#26601) üzenetére


R2D20208
addikt

Átírom a színvilágát, betűk minden, fekete, zöldre, és szép lesz ujra. Nála maradok amig nem jön a Poppurim. Már kérdeztem tőle, dolgozik :C

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26604) smoli válasza Shummo (#26602) üzenetére


smoli
aktív tag

Nos első hsz-ben: "New Cognition 1.31 , lite'ning , villain 2.3 ......Villain rom is odexed right now so the villain port theme may work on stock KG3"
Criskelot szerintem nem lehet romkitchennel, de én személy szerint sosem próbáltam.

(#26605) cundeyy válasza joe2119 (#26544) üzenetére


cundeyy
tag

Hali!
2.3.4 KH3-ra jó ez?
Vagy van olyan ami jó arra is?

A nőknek állitólag 70 házimunkához kell érteni. A főzés, és a 69! :D

(#26606) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi a kerneleket, tesztelem siyahot és abysst :DDD

Csak mégegy kérdés. Haver mobiljára toltam criskelo v22 romot, erre szeretnék valami fasza lauchereket, linkelnétek lécci ami kommpatibilis vele :)

Ice cream sanwich nagyon bugos criskelo romon.

Én laucher pro t használok, ezért sose másztam bele más laucherekbe.

Linkeljetek lécci valami jót, vagy ami a legjobb/ legpopulárisabbnak számít :))
Köszi

(#26607) smoli válasza R2D20208 (#26603) üzenetére


smoli
aktív tag

Nem lehetne inkább fekete kék ? :B Naaa? :B Lécci... :DD

(#26608) smoli válasza DeathAdder (#26606) üzenetére


smoli
aktív tag

GO Launcher EX-et használtam, nagyon komolyan testre szabható, rengeteg beállítási lehetőséggel.
Egyébként úgy emlékszem marketről ingyenesen letölthető.

(#26605) cundeyy siyaht nyugodtan felrakhatod KH3-ra is

[ Szerkesztve ]

(#26609) R2D20208 válasza DeathAdder (#26606) üzenetére


R2D20208
addikt

Go Launcher, ADW, Launcer Pro...Ezeket tartom én személy szerint a legstabilabbaknak. De ez szerény véleményem. Én Go Launcher Exet használok régóta, magyar verziót. Teljesen testre sazbaható vele minden. De az álltalad használt is tuti , és az ADW is. Sokan mást favorizálnak. Ez mind igény, és izlés kérdése.

(#26607) smoli most kicsit átírom "Aosposra"(fekete-zöld) mert Statusbar ikonok is arra hajlanak. de segitek neked szivesen, átírni fekete kékre ha akarod.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26610) Shummo


Shummo
aktív tag

Ugy latom cserélem a romot. Leomar 2.7 rakok fel>>> Ezzel kapcsolatban kérdésem, hogy mit csináljak, hogy full tiszta legyen? Kell még 1 szer feltenni a Ki3? 3+1-es verzióval?

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy tiszta legyen a 12 Gb belső mem? És ne legyen ott, amit a criskelo odaszemetelt?

[ Szerkesztve ]

(#26611) smoli válasza R2D20208 (#26609) üzenetére


smoli
aktív tag

Köszi, rendes tőled, de mostanában nem állok úgy idővel, hogy ezzel bíbelődjek, csinálok egy mentést róla, oszt megpróbálom, hátha felmegy rá a BlackBlueTheme Universal

(#26612) R2D20208 válasza smoli (#26611) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha rám hallgatsz, ez szebb...[link] és felmegy rá. Majd irj h tetszik-r. Ezzel használtam (kicsit átírva)

(#26610) Shummo *2767*3855# billentyűkombival full törlést csinálsz, belső sd-d is leürited. Arra vissza rootkernel, majd feltolod amit szeretnél. Ez egy megoldás, ha nem akarsz ujra 3 fájlosat felrakni.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26613) Shummo válasza R2D20208 (#26612) üzenetére


Shummo
aktív tag

aA törlés király. De még mindig criskelo v22. Ez nem baj? Mehet a leomar .zip el?

(#26614) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi a lauchereket. Nagyon királyok :C

(#26615) R2D20208 válasza Shummo (#26613) üzenetére


R2D20208
addikt

Mehet, igen. És teljesen üres lesz a belső sd-d is.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26616) Sokka válasza R2D20208 (#26609) üzenetére


Sokka
aktív tag

Hali!

Tudnál valami leírást küldeni nekem is, hogy hogyan kell a betűket színezni? Azokat még meg kéne sárgítanom valahogy.
Köszi. :R

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#26617) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Milyen programmal tudom megnézni mi tartja ébren a telót?
Köszi.

-Galaxy S20 - The best-

(#26618) R2D20208 válasza Sokka (#26616) üzenetére


R2D20208
addikt

Az nem olyan egyszerű sajna...Azért rengeteg dolog felel. És egyik dolog a másikkal van összefüggésben, egy másik dologhoz van hozzárendelve. Romtól függ a dolog. Minenképpen kéne találj, a te romoddal kompatitlibis olyan témát, ami alapban felülirja a színt sárgára(ilyent én személy szerint még nem láttam sajna), és akkor lehetne valamit kezdeni. Régen sgs-nél, ha jól tudom színkódok voltak. Itt már az is megszűnt. Sajnos nem tudok segiteni :U

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26619) Sokka válasza R2D20208 (#26618) üzenetére


Sokka
aktív tag

Akkor mindegy. Azt hittem, ez is valami hasonló módon mükszik, mint az ikon színezés. Azért köszi a felvilágosítást.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#26620) R2D20208 válasza Sokka (#26619) üzenetére


R2D20208
addikt

Szerintem nem olyan egyszerű. de remélem olvassa ezt egy hozzáértő, vagy egy programozó és hozzászól. Én is csak ugy tudok betűszínt változtatni, ha találok egy- egy a romommal kompatilibis témát, ami a betűszínt is felülirja, és akkor lehet variálni picit, hogy az appjaid megmaradjanak, de a betűszínek megváltozzanak. Eddig amnikkel találkoztam, kék, fekete-fehér, zöld és narancs volt.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26621) Sokka válasza R2D20208 (#26620) üzenetére


Sokka
aktív tag

Olyan mélyen még azért nem akarok turkálni benne. Most is éppen csak a notification bar ikonjait színezgettem át gimp-el, de még azt is csak óvatosan. Meg még ezt a gimp-et is tanulgatnom kell, még sok elképzelésem lenne, csak még kevés a tudásom hozzá.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#26622) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lehet, hogy hülye kérdés, de KH3-ra fel lehet rakni egy full wipe KI3-ra épülő custom romot, vagy előtte odinnal mindenképp fell kell tenni a gyári KI3-at?

Dive ever, work never.

(#26623) F-ECT$ válasza csabicska (#26617) üzenetére


F-ECT$
titán

BetterBatteryStats.

Dive ever, work never.

(#26624) R2D20208 válasza F-ECT$ (#26622) üzenetére


R2D20208
addikt

Szerintem esélyes, de nem lesz Repatricionálás. (saját vélemény, nem irtam semmit) természetesen az odinos dolog a tiszta eljárás.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26625) muveszur válasza R2D20208 (#26620) üzenetére


muveszur
addikt

Igazából a rendszer stílusát a framework-res.apk/res/values/styles.xml írja le... Ez hivatkozik a /values/colors.xml-re és /res/color/ mappára is, amiben szintén rengeteg xml van. Ezeknek az összességébe vannak "elrejtve a színek".

A statusbar színéhez ha jól emlékszem elég csak a colors.xml-ben megváltoztatni a következő sort:
<color name="status_bar_text">#ffffffff</color>
(Nálam ez fehér...)

(#26626) R2D20208 válasza muveszur (#26625) üzenetére


R2D20208
addikt

Igen. Ez a baj, hogy itt vannak, ahogy irtad "elrejtve" a színek. Végre egy hozzáértő. Tehát. ha én átírom és ez csak egy példa 00000 - ra, ami ugye a fekete, akkor fekete lesz ? De persze nekem megvan a saját színkódom pl a kedvenc narancs színemre. Akkor az az lesz ha átírom? Én, a kijelölő , (tehát ha valamire rábökök) ami ugyebár nálad fehér a feketén(ha jól emlékszem) , na azt szeretném átirni, és alul azt a "csunya kéket) egy példa Nyelv kiválasztása, és ami alatta van ("Magyar(magyarország) ") Na ott mit kell átírni?

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26627) muveszur válasza R2D20208 (#26626) üzenetére


muveszur
addikt

Igen, ha átírod, akkor megváltozik a szín... Pl. #12345678 1-2: Átlátszóság: 3-8: RGB

Várj...ugrottunk most egy kicsit? Tehát pl a Beállításokban vagy, és ha valamire ráböksz, akkor milyen szinnel jelölje ki?
Ha igen, akkor arra már nem itt van a válasz... Azokért .png és .9.png képek felelnek... ;)

(#26628) zgabor62 válasza DeathAdder (#26606) üzenetére


zgabor62
csendes tag

"...Ice cream sanwich nagyon bugos criskelo romon. ..."

Megjelent a 2.4.x és már van rá Crisekelo rom ?????

(#26629) R2D20208 válasza muveszur (#26627) üzenetére


R2D20208
addikt

Ugrottam igen. A png okés, köszi. Akkor azt is felül tudom irni. És a betűszín amit írtam ? Ott van a legnagyobb bibi.. :U Mert ugye a 2.3 nál korábbi verzioknál a színek framework.jar fájlban voltak kódolva...(ha jol tudom most megváltozott)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26630) raycoon válasza banpity (#26543) üzenetére


raycoon
tag

Én is telepítettem a Blue Ocean témát Dlev-re és semmi gondom nincs vele.. Sokkal jobban bejön, mint az alap..

Más:
Korábbi kérdésemre, hogy egy rom-ban lévő img-t hogyan lehet szét bontani, valaki?

Ha már az xml-ekről van szó.. Az miben van kódolva? Nekem valami félig bináris dolog jelenik meg? Mivel lehet ezeket az xml-eket rendesen kezelni?

(#26631) Sokka válasza muveszur (#26625) üzenetére


Sokka
aktív tag

Nem tudom, mi az oka de én nem találok ebben a res mappában ilyen values nevű mappát.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#26632) R2D20208 válasza raycoon (#26630) üzenetére


R2D20208
addikt

Attól függ, mit akarsz. Egy appot szétbontani? Pl mit ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26633) raycoon válasza R2D20208 (#26632) üzenetére


raycoon
tag

Egy app-ot szeretnék egy rom-ból kivenni, anélkül, hogy fel kellene telepítenem. De tar fájlban img fájlok vannak (pl system.img) és azt nem tudom megnyitni semmivel.. Gondolom, hogy az SGS II fájl rendszerének megfelelő image, de nem tudom, hogy mi kell hozzá, hogy fel lehessen "mountolni" windows alatt..

(#26634) znagy69 válasza raycoon (#26633) üzenetére


znagy69
őstag

Szerintem benne van az zip-es romban is. Mely app-ra van szükséged?

(#26635) R2D20208 válasza raycoon (#26633) üzenetére


R2D20208
addikt

Winrarral bemész a ROMzippedbe. (de sztem elég hozzá Total Commander is).Ott bemész system/ app almappába, és egyszerűen kihúzod számodra elérheő helyre azt az apk- t , amire szükséged van. Majd átnyomod telóra, pl BT -vel , vagy bárhogy, és belső sd- ről, átmásolod root explorerrel, a te system/app mappádba. Persze ehhez rootolt telo kell.Most olvasom tar fájl...Sorry. Mi az az app? Átküldöm neke ami kell.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26636) F-ECT$


F-ECT$
titán

Let's Golf 2. Mexico. 16. pálya. RÜHELLEM! :W

Dive ever, work never.

(#26637) freddirty válasza hashpoque (#26158) üzenetére


freddirty
senior tag

Nekem a sima két darabból álló SGP Case Neo Hybrid tokom van (tehát nem az EX), és a 2000-es akksi előtt ugyanaz a problémám volt vele mint neked. Pici mozgás, gagyi készülékház feeling. Amióta belekerült a 2000-es gyári akksi hátlappal azóta ez megszűnt. Egy dolog maradt - a kamera körül a szilikon belső tok laza maradt. Érdekes, pont az ellenkezőjét vártam volna.

fred

(#26638) raycoon válasza R2D20208 (#26635) üzenetére


raycoon
tag

Igen, a probléma forrása pont a tar. Zip-ből felrakható rommal nem lenne baj.. :)

XW-s KI4-es stock romból kellett volna a swype..

De most már inkább a kíváncsiság hajt, mert kezdem megszokni az új swype beta-t..

znagy69: a zip-es romok XX-esekből szoktak készülni és azok nem tartalmaznak magyar nyelvű swype-ot.. Legalábbis az általam próbált romban is multi language swype van és az nem tartalmazza.. Tudomásom szerint az XW-sek tartalmazzak csak..

[ Szerkesztve ]

(#26639) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Lehet valamit tudni arról hogy lesz-e az S2-re 2.X-nél újabb android a közeljövőben?

(#26640) F-ECT$ válasza DroneZ^ (#26639) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg minden androidos telefonra 18 hónapig biztosítani kell a frissítést. Szóval a 4.0-nak is jönnie kell néhány héttel/hónappal később, mint a referencia modellen, ami pár nap múlva már a Prime lesz.

Dive ever, work never.

(#26641) lefkosia válasza DroneZ^ (#26639) üzenetére


lefkosia
őstag

Remélem megkapjuk a ice cream sandwich 4.0 :U

The Truth Is Out There

(#26642) pzstm válasza lefkosia (#26641) üzenetére


pzstm
titán

kizártnak tartanám hogy a legerősebb modell ne kapna frissítést :B ;)

amúgy:
Rekord mennyiségű okostelefon fogy a Samsungnál :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26643) F-ECT$ válasza lefkosia (#26641) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább az lesz a kérdés, hogy ezt a sokféle fenálló felbontást: 800x480, qhd, hd ready hogy fogják tudni okosan kezelni az alkamazások. Persze már eddig is megoldották, de most a cél, hogy 1 os fusson a mobilokon és a táblagépeken, így egyéb kompatibilitási gondok is lesznek eleinte szvsz.

Dive ever, work never.

(#26644) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!

Valkinek megvan az Asphalt 6 jatek ami mukodik is, mert idaig meg csak olyan valtozatokat kaptam meg amiknel a trailer video utan kifagy es kilepik a jatek.

Koszi

(#26645) Varszegig válasza joy_k (#26644) üzenetére


Varszegig
veterán

Samsung Appsról ingyen letölthető

(#26646) Varszegig


Varszegig
veterán

Megjött a 2000-es aksim a speedshoptól, nagyon király :C :C

(#26647) lefkosia válasza Varszegig (#26646) üzenetére


lefkosia
őstag

Engem is érdekel a 2000mah akkumulátor. Mennyi volt az ára?

The Truth Is Out There

(#26648) DonDragonka válasza muveszur (#26625) üzenetére


DonDragonka
őstag

Erről az a vicc jut eszembe, hogy:
Két webgrafikus beszélget:
- Te, milyen az új barátnőd.
- Elég annyit mondanom: 90-60-90
- Ne bassz, sötétlila?!?

:)) :)) :))

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#26649) Varszegig válasza lefkosia (#26647) üzenetére


Varszegig
veterán

9500 kiszállítva.

(#26650) lefkosia válasza Varszegig (#26649) üzenetére


lefkosia
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit bír.

The Truth Is Out There

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.