Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3549) Vladi válasza Vladi (#3548) üzenetére


Vladi
nagyúr

Juteszembe! A szabadság bázison a hátsó részre hogy lehet bejutni, ahol a magas épületek vannak?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3550) sgergi válasza Vladi (#3549) üzenetére


sgergi
veterán

Én úgy todtam bejutni, hogy a nagy hangár oldalán vezet fel egy lépcső, ami egy erkélyre vezet. Oda felmész, onnan átugrasz a szomszéd tetőre. (amin van egy "kémény") Erről a tetőről pedig megcélzod a kerítés tetejét, úgy, hogy a 2 ágú szögesdrót közé ugrasz. Innen a kerítés tetején be tudsz szépen sétálni.
Nekem így sikerült, remélem érthető, ha nem akkor megpróbálom jobban leírni. :)

(#3551) romero28


romero28
senior tag

(#3552) Vladi válasza sgergi (#3550) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na meglett, köszi a leírást. Azon gondolkodtam, hogy lehet -e egyszerűbben bejutni. És igen!
Ott ahol mondtad, van egy betonlap a másiknak támasztva, az alatt át lehet csúszni.

Egyébként nincs ott sok érdekes dolog. Csak egy ereklye. Meg jó tüzelőállás a szabadságosok ellen. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3553) MPowerPH válasza sgergi (#3550) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, én is pont így csináltam. :K

Don't Tread On Me

(#3554) Dimitryj válasza Vladi (#3549) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Ha jól sejtem arra gondolsz ahol van az a hoszú magas folyószószerű épület meg az irodaház romjai.
Egyszerű a megoldás:
a bázison ahogy bemész a hangárba (ahol a freedom vezetője van) a földszinten, a képcső mellett vannak ablakok, a hátsónál ami előtt dobozok vannak, bemászol a dobozok mögé felugrasz a párkányra és kikúszol az ablakon. legyen nálad sugárzás ellen elég cucc!

[ Szerkesztve ]

(#3555) Dimitryj válasza M@trixfan (#3547) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

navazze ebben is egy rakéta ;]

(#3556) Vladi válasza Dimitryj (#3554) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ááá a megoldás ennél is egyszerűbb. Amint megtalálom hová menti a képernyőképeket megmutatom. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3557) Vladi válasza Vladi (#3556) üzenetére


Vladi
nagyúr

na itt van. Remélem látszik, a hangártól jobbra, a végén van a betonkerítés darab a másikra támasztva. Alatta guggolva, majd egészen lehajolva át lehet kényelmesen jutni.

Baloldalt az a kis épület amiről sgergi beszélt.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3558) sgergi válasza Vladi (#3557) üzenetére


sgergi
veterán

Ez tényleg egyszerű, de az enyém stílusosabb. :D (na jó, csak bonyolultabb)

Az a lényeg, hogy azért elég sokféleképpen hátra lehet jutni, csak tényleg nincs sok értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.