Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Kicsicsucsu válasza Xalderon (#150) üzenetére


Kicsicsucsu
csendes tag

Nem reklám, itt elérhető újra a kábel, amit nagyon hirdetnek harveraprón és jófogáson is. Én megrendeltem már, nincs se időm, se kedvem az e-bay-ről vadászni :) Hátha valakinek felkelti még az érdeklődését. 2 napja még volt saját raktáron, már csak a külsőből elérhető 2-3 munkanapos szállítással.

(#152) Ataxia


Ataxia
tag

Üdv
Találkozott már valaki ilyen problémával?
Következő a helyzet: A gép ugy érzékeli hogy 2 real tone kábel van a géphez csatlakoztatva és azt írj, hogy nem tudja eldonteni, hogy melyiket használom.
"Two real tone cables have been detected. We dont know which cable you are using. Disconnect one of your Rocksmith Real Tone Cables."

(#153) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Aki most be szeretné szerezni a játékot, megteheti Steamen 7,49 euróért.

A játék az nem játék!

(#154) benedekco


benedekco
addikt

Kijött a 2014 remastered, nemtom mit reszeltek rajta, de mintha egy cseppet jobb lenne a késleltetés is. Ha már megvan a game akkro automatikusan megkapja az ember.
Nekem csak annyi lenne a kérdésem ha megvan a régi kiadás és a Disc Import Tool is akkor bármelyik 2013 dlc megvásárlása után az bekerül az új játékba is? Oye Como Va-t mindenképp ki szeretném maxolni.

Amúgy van még itt valaki aki nyomja a játékot vagy az új változatot?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#155) atomeec válasza benedekco (#154) üzenetére


atomeec
senior tag

Szia, köszi az infót, majd nézem. Nem nagyon játszom, mert nekem túl nehéz, nem tetszik a lépték, ahogy nehezít, külön nyomkodni a gyakorlás módot meg nem kényelmes (nekem). Azért néha elő szoktam venni :)
A kérdésedre nem tudom a választ sajnos.

(#156) benedekco válasza atomeec (#155) üzenetére


benedekco
addikt

Valahol be lehet állítani hogy lassabban ugráljon a nehézségi szintek között.
Nekem pl az automatikus master mode vagy mi nem tettszett, ki is kapcsoltam. Ha már tökéletesen játszol egy részt akkor eltűnik a képernyőről a segédlet. A memóriám meg nem jó.
Amúgy sokkal könnyebben kezelhető az új rész, sokat reszeltek a kezelésen. Nemtom konzolon mit tettek hozzá, de pc-n sokat javult kezelhetőségben a játék.
Amik még jók azok a leckék, a technikai gyakorlatok. Azokkal is érdemes dolgozni sokat lehet tanulni belőlük.
Sajnos a legfontosabb dolgokat mondjuk nem tanítja meg a játék, hogy lazán fogd a gitárt, ne feszítsd a csuklódat se az ujjaidat. De ez már csak ilyen, a legfontosabb dolgokhoz azért már tanár kell aki felügyel a gyakorlatok alatt.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#157) Ultrazord


Ultrazord
tag

hello

nekem olyan gondom van, hogy megvettem steamen a 2014remastert és real tone-nal csatlakoztattam a gitárt, fel is ismeri, de már a belépéstől kezdve a játék olyan recsegős, ropogós hangot ad csak ki magából.
Azt hittem ez a normális, de nem, mert hangolásnál, észlelésnél is tépni kell a húrt, hogy reagáljon valamit.

Mi lehet a gond?

(#158) atomeec válasza Ultrazord (#157) üzenetére


atomeec
senior tag

Szia. Milyen gitárod van, illetve nézted a kábel hang beállításait? Elég furcsa jelenség, azt tudom, hogy pl az érzékenység beállításnál amikor el kéne némítani a húrokat én nem szoktam teljesen, mert utána akkor van egy alap zúgás, de így nagyjából kiküszöbölhető. Már ha így leírva lehet érteni...

(#159) Ultrazord válasza atomeec (#158) üzenetére


Ultrazord
tag

Képzeld megoldottam! Letöltöttem egy ini fájlt, és nem is tudom mit már de átírt, és most nem lassú a gépihang hanem normális sebességű

(#160) atomeec válasza Ultrazord (#159) üzenetére


atomeec
senior tag

:) Kb ugyanaz, mínusz a próbálgatás, mire jó lesz. Jó játékot! :R

(#161) Ultrazord válasza atomeec (#160) üzenetére


Ultrazord
tag

Köszi :)

(#162) Ultrazord válasza Ultrazord (#161) üzenetére


Ultrazord
tag

Honnan tudom milyen, vagy tudom e egyáltalán rendezni nehézség szerint a dalokat? Van amelyik egyszerűbb és van ami natakarodj kategória :D
Nagyon kezdő vagyok, de el tudja a kedvem venni sajnos.

Ja és még egy kérdés.
Eredeti a rocksmithem, de lehet törtből átrakni számokat, hogy sokkal több legyen?

[ Szerkesztve ]

(#163) atomeec válasza Ultrazord (#162) üzenetére


atomeec
senior tag

Alapból rendezve van, ajánlott sorrendben, illetve ha valamelyiket már próbáltad, akkor azt lejjebb teszi. Amúgy azt hiszem TAB gombbal lehet rendezni, kéne, hogy alul írja, persze lehet nem, már elég rég játszottam vele. A másik kérdésedre privátban írok ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.