Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nightmare13


nightmare13
senior tag

2011 decemberében érkezik meg az Ubisoft legújabb játéka, a Rocksmith.

Rocksmith

Hogy ez is egy újabb Guitar Hero klón lenne? Közel sem. Itt végre nem műanyag gombokat kell nyomogatni, hanem igazi, elektromos hangszedővel ellátott gitárt kell használni.

Ha akusztikus gitárod van, az sem probléma, csupán a fent már említett hangszedőt kell beszerezned hozzá, és mehet a móka.

Kinek ajánlott? Bárkinek. A promo videóban a világ néhány legnagyobb gitárostehetsége nyilatkozik elismerően a játékról. De miért is? Mert még azoknak is lehet sikerélménye, akiknek nincs tehetsége a zenéléshez.

Hivatalos honlap: Rocksmith
Megjelenés: 2011.12.13.
Kiadó: Ubisoft

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#2) csoli31 válasza nightmare13 (#1) üzenetére


csoli31
aktív tag

Mivel nem lesz PC-re, és ez nem egy hír akar lenni (gondolom magának a játéknak nyitottál egy topikot), ezért nem itt a PC játékoknál kellet volna nyitnod, hanem a konzol játékoknál kellet volna.

Majd talán valamelyik moderátor áteszi oda.

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#3) Psychonaut válasza nightmare13 (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jonak tunik, bar ketlem, hogy nagy celkozonsege lenne. Az emberek nagy tobbsege nem igazan szereti a nehez jatekokat. Marpedig ez nehezebb lesz, mint egy Guitar Hero. Mindenesetre nekem nagyon bejon (bar en gitarozok is).

Hatterben House of the Rising Sun szol. :)

SZERK: amugy a honlap szerint osszel jon.

[ Szerkesztve ]

(#4) nightmare13 válasza csoli31 (#2) üzenetére


nightmare13
senior tag

Akkor nézd meg jól pl az előrendelést, mert jön PC-re is...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#5) nightmare13 válasza Psychonaut (#3) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igazad van, konzolra ősszel :) Viszont PC-re decemberben :)

Én gitározással úgy vagyok, hogy gitárom már van 1 éve, de tanulni nincs rá időm :) Talán majd így valami ragad rá azért :P

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6) dragonkiller


dragonkiller
csendes tag

nightmare13:
Én is hasonló okból várom: lassan már egy éve van e-gitárom, de még nem voltam képes megtanulni játszani rajt. Az ok nem abból adódik, hogy ennyire béna vagyok, hanem sokkal inkább abból, hogy tabok, stb. alapján játszva elég gyorsan elvesztem az érdeklődésemet...
Remélem, hogy ez a 'játék' engem is pozitív irányba indít :)

Psychonaut:
Ha megnézitek a Rocksmith-szel kapcsolatos videókat, akkor feltűnhet, hogy micsoda reklámja van! Én azt mondom, hogy akinek van gitárja (és hozzám hasonlóan szeretne megtanulni gitározni - vagy legalábbis fejleszteni magát) az valószínűleg vevő lesz rá. De azt sem zárom ki, hogy olyanok is vevők lesznek rá, akik GH fanok voltak. Igaz, ez nehezebb, de a kettőt nem igazán lehet összehasonlítani: a GH az egy játék, ez viszont több annál.
Lehet, hogy nem lesz igazam, de nem csodálkoznék, ha annyian vennék meg, mint pl. a GTA4-et :)

csoli31:
Valóban, amit említettél az igaz valamennyire: októberben jön a konzolokra (XBox, PS3), decemberben viszont jön PC-re is! (Rohadtul remélem, hogy arra kint is lesz!)
Mellesleg az ilyentől mindig elszáll az agyam: miért erőltetik annyira azokat a rohadt konzolokat? Miért van háttérbe szorítva a PC?
Az is érdekes, hogy a BestBuy.com-on nézve az előrendelési lehetőségeket, lehet látni, hogy bár a játék PC-re is előrendelhető (a decemberi megjelenés ellenére), de a gitár csak PS3-hoz és XBox-hoz rendelhető... (Érdekes, bár számomra nem lényeg.)

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#7) nightmare13


nightmare13
senior tag

Sajnos a Rocksmith Európában legkorábban csak 2012-ben lesz elérhető, ez a zeneszámok licence valamint egyéb külső okok miatt lesz így.

Külföldről lehetséges lesz a termék beszerzése, de!

- XBOX 360 esetén régiókorlátozás lesz
- PS3 esetén nincsenek regionális korlátozások, de nem lesz támogatott a PAL
- PSN esetén ismét régiókorlátozás lesz, így a saját régiódon kívülről nem tudsz majd DLC-t letölteni...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#8) dragonkiller válasza nightmare13 (#7) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Igazad lett, sajnos csak idén jön ki PC-re (???), legalábbis remélem... Remélem Európa nem fog csúszni. Ahogy én tudom május végén érkezik.
Az XBox, PS3 változat már megjelent EU-ban?

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#9) nightmare13 válasza dragonkiller (#8) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szerintem nem jelent még meg, mert gameshopban nem láttam, pedig ők általában mindent tartanak.

A PC-s megjelenést remélem nagyon én is :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#10) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nah, új hír, hogy 2012 szeptember 14-én rajtol a UK-ban... És csak konzolok vannak felsorolva sajnos a hír végén...

Bár nem tudom, hogy egy ilyen játékot miben nehéz átportolni PC-re...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#11) dragonkiller


dragonkiller
csendes tag

Oh, Te Jó Ég...

Nem értem miért csúszik ennyire (szeptember???) és akkor a PC még megemlítve sincs?
Eddig sem kedveltem a konzolokat (#6), de most kimondottan utálom őket. Pedig lehet, hogy nem az eszközt kellene utálni, hanem a fejlesztőket (pontosabban azokat, akik megszabják az irányvonalat).
Gyanítom, hogy az Ubisoft sok PC-s 'szeretetének' örvend mostanában...

És én eredetileg még hogy örültem, hogy 2011 karácsonyán majd a Rocksmith-szel fogok szórakozni. (Micsoda naivitás! Amúgy épp a fordítottja igaz: ők szórakoznak velem.)

Azért remélem, hogy jó hír is lesz még idén!

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#12) nightmare13 válasza dragonkiller (#11) üzenetére


nightmare13
senior tag

Egész pontosan úgy szólt a hír, hogy 2012 szeptember 13/14-én lesz az európai megjelenés konzolokon, a PC-s változat csak ezután várható...

Jah, hát előbb eljutok oda, hogy nem is lesz időm játszani vele, mint hogy megjelenjen :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#13) Gibson98 válasza nightmare13 (#12) üzenetére


Gibson98
csendes tag

ugye más gitár márkákkal is müködi pl: Rockwood vagy BMI?

(#14) nightmare13 válasza Gibson98 (#13) üzenetére


nightmare13
senior tag

Emlékeim szerint bármely elektromos gitárral lehet tolni, sőt, ha esetleg csak akusztikus gitárral rendelkezel, van olyan kiszerelés is, amiben van hangszedő! Legalábbis régebben még volt róla szó, hogy lesz ilyen!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15) d.sany


d.sany
csendes tag

Ja 2012 szeptember 14 , majd még 1.5 hónap ,szerintem csak karácsonyra fogják behozni.

(#16) d.sany


d.sany
csendes tag

Ja a szokásos , marad az USA-ból rendelés , miért kellene még fél évet várni , és ismét csak az itthoni forgalmazókat " cigiztetem " de már nem érdekel , tisztára úgy csinálnak mint eddig, tesznek az Európai piacra.

(#17) bimbilla09


bimbilla09
tag

ha jol ertelmeztem, akkor kell hozza egy igazi, akusztikus vagy elektronikus gitar is. ha veszek magamnak egy gibsont, akkor hulye lennek ezzel a ....-al jatszani. sokkal inkabb rakotnek egy 2es fel meteres marshall erositot, aztan ROCK & ROLL :)

(#18) nightmare13 válasza bimbilla09 (#17) üzenetére


nightmare13
senior tag

Vagy mondjuk mindkettő? :) Ez nem csak erősítőnek jó, hanem tanítja is azokat gitározni, akiknek nincs más lehetősége... plusz rengeteg beépített "effekt pedál" lesz benne :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#19) dragonkiller válasza bimbilla09 (#17) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Csak hogy tisztázzuk:
- 'hulye lennek ezzel a ....-al jatszani' - Ez nem egy játék! Elsődleges célja a tanulás, gyakorlás illetve szórakozás.
- 'veszek magamnak egy gibsont' - Emiatt Gibson-t venni felesleges. De ha van rá pénzed...
- 'rakotnek egy 2es fel meteres marshall erositot' - A program kb 18-25eFt körül lesz (PC-re). Az említett erősítő árába belegondolni sem merek (ha létezik ekkora egyáltalán). De megint csak: ha van rá pénzed...

Nekem amúgy egy kb. 24eFt-ba került stratocaster utánzatom van, és ha ennek a programnak a segítségével (mondjuk úgy) belejönnék a gitározásba, akkor egy Epiphone G-400-as szóba jöhet.
Lehet ezt már írtam korábban, de nekem a gitározás azért nem megy, mert hamar elvesztem az érdeklődésemet iránta. Miért? Mert nincsenek társak, nincs zenekar, csupán egymagamban 'pötyögtetek'. Ezért várom ezt a programot! 50 szám (tehát zenekari kíséret), full segítség és támogatás a program által (legalábbis ezt vette ki belőle). Ha már 2011 karácsony nem jött össze, remélem 2012 karácsonyára már lehet majd kapni a PC-s változatot...

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#20) dragonkiller


dragonkiller
csendes tag

Elméletileg Október 16-án jön ki PC-re:
http://forums.ubi.com/showthread.php/666780-Rocksmith-PC-Release-Date/page5
(A #49. hozzászólásról van szó.)
Persze mivel ez nem egy hivatalos személytől származik, jó kérdés, mennyire lehet ezt hinni...

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#21) dragonkiller válasza dragonkiller (#20) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Módosítanék, Október 19:
http://www.vgreleases.com/pc/ReleaseDate-844104.aspx
Ez hivatalosabbnak látszik az előzőnél, talán hihetünk nekik...
(Mellesleg a Wikipédián is hasonló dátum szerepel.)

Még 93 nap, NEEEEEEEEEM!

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#22) nightmare13 válasza dragonkiller (#21) üzenetére


nightmare13
senior tag

:) A franc, ez már megint vészesen közel esik a vizsgaidőszakhoz, illetve a szorgalmi időszak végéhez :DDD Vajon az előrendelésem még él a GameShopnál? :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#23) dragonkiller válasza nightmare13 (#22) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Ránéztem a Gameshop-ra, és egy kicsit zavaró, hogy még csak körülbelüli árat sem írtak...
Érdekesség, hogy a konzolos változatok is októberben fognak kijönni (az EU-ban), pedig úgy rémlik, hogy tavasszal még szeptemberről volt szó.

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#24) nightmare13 válasza dragonkiller (#23) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, szeptember 24-i (ha jól emlékszek) UK beli megjelenésről írtak anno Facebookon...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#25) nightmare13


nightmare13
senior tag

Gameshop szeirnt 2012.09.28-án várható a játék. Előrendelői ára 13900 Ft, ebben bent van az USB kábel és egy ajándék vállpánt!

Előrendelés

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#26) dragonkiller válasza nightmare13 (#25) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Kicsit meglepett, ugyanis...
- Az eredeti 80 USD árhoz (kb 18.100Ft) ez a 13.900 kevésnek tűnik. Utánanéztem, és azt találtam, hogy vannak (külföldi) boltok, ahol már 45 USD-től beszerezhetők a konzolos változatok (kb 10.200Ft). Ehhez képest már reális a Gameshop ára, bár azért kíváncsi lennék, miért esett ekkorát (80 USD --> 45-50 USD).
- A Gameshop dátumát nem értem (mármint, hogy honnan vették), ugyanis a Wikipédián és más oldalakon még mindig Október 19 szerepel:
[VGReleases]
[Wikipedia]
[Game-debate]

Ettől függetlenül remélem, hogy tényleg a Gameshop által feltüntetett időpontban és árban fog megjelenni.

Köszi szépen a linket, azt hiszem én is előrendelem :)

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#27) nightmare13 válasza dragonkiller (#26) üzenetére


nightmare13
senior tag

Majd kiderül, mi lesz, annyi időpontot láttam én már, mint csepp a tengerben.

Amúgy csak maga a kábel az nagyon drága, 8500 Ft. A gitáros változat ára is egész elviselhető amúgy.

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy 1-1 plusz szám megvásárlása mennyibe fog majd kerülni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28) dragonkiller válasza nightmare13 (#27) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

Kezdek kételkedni a Gameshopban :F
Ugyanis ezt találtam:
[PC+Guitar]

Ugyanakkor a [Wikipedia] ezt írja:
'A bundle that includes the game and adapter, an Epiphone Les Paul Junior guitar, strap, and 2 picks is also available for both PlayStation 3 and Xbox 360.'
A PC itt nem szerepel!!!

Szerintem biztosra vehetjük, hogy a szeptember 28-ból sem lesz semmi.
Ne legyen igazam!

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#29) nightmare13 válasza dragonkiller (#28) üzenetére


nightmare13
senior tag

Wikipediával nem kell mindig foglalkozni, biztos hogy lesz PC-hez is ilyen csomag. Mikor frissítették utoljára azt a cikket?

Angliában 24 a hivatalos rajt, úgyhogy lehetséges a 28 szerintem. Majd kiderül, nem kell görcsölni ezen. Ha nem lesz PC-re, most már "aprópénzért" szórnak boxokat is.

Valahogy megoldjuk, leleményes nép a magyar :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#30) sanyi150 válasza nightmare13 (#29) üzenetére


sanyi150
tag

576 Kbyte bolt szerint ...
PC-s megjelenés dátuma: 2012.10.19
Konzol megjelenés:2012.09.28

Vagyis 2 hét hetes eltolódást jósolnak...

[ Szerkesztve ]

(#31) nightmare13


nightmare13
senior tag

Közdben Gameshop is átírta a megjelenési határidőt, úgy néz ki, az október 19 a hivatalos!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#32) albert8 válasza nightmare13 (#31) üzenetére


albert8
addikt

Végre! :C :C :C :Y
Ilyen átalakitó kábelt PC-re hol lehet kapni?
Esetleg olcsó játékot tud valaki?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#33) nightmare13 válasza albert8 (#32) üzenetére


nightmare13
senior tag

Átalakítókábel lesz kapható az üzletekben, de valami 7k, szóval lehet, hogy körül kell nézni neten, hátha valaki rakott már fel bekötési rajzot, és otthon gyártani kábelt :D

Olcsó játék szerintem nem lesz, épp a kábel miatt szerintem letölthető formában nem is árulják majd.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#34) albert8 válasza nightmare13 (#33) üzenetére


albert8
addikt

De steamen már megvásárolható épp rajtavagyok a beszerzésén. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#35) nightmare13 válasza albert8 (#34) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát ha 7k körül be tudod szerezni, akkor megéri, afölött nem annyira a kábel miatt. Amúgy Steamen is csak később lesz elérhető, azaz játszható :)

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#36) dragonkiller


dragonkiller
csendes tag

Nem gondoltam volna hogy a Steam-en is árulni fogják...
Mindenesetre az a Steam-es 50 EUR kb 14,500Ft-ot jelent (KÁBEL NÉLKÜL), míg a Gameshop 13,900Ft-ért adja (KÁBELLAL). Maradok az utóbbinál...
Azt viszont remélem, hogy aki nem Steam-en veszi, az is tud Steam-re regisztrálni vele így talán megússzuk a hülye Ubisoft-os védelmet (hát, persze ha van rajt).

A kábellal kapcsolatban: nekem van ugyan egy Behringer GUITAR LINK UCG102 utánzatom ki tudja mennyire működne vele. Mindenesetre a Guitar Rig 5-ös gond nélkül használható a segítségével. Az ára azt hiszem 15 USD volt (3,400Ft, Kínából beszerezve), az eredeti Behringer kapható itthon is, kb 10,000-12,000Ft-ért, de szinte mindig hiány van belőle.

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#37) albert8 válasza dragonkiller (#36) üzenetére


albert8
addikt

Nagyon valószinűtlen, hogy be lehet regisztrálni.
Hozzáadni viszont hozzá lehet.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#38) nightmare13 válasza dragonkiller (#36) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát ha nem régiózárás Steamen a játék, akkor az óccobb kelet-európai régióból is be lehet szerezni. Kábel meg biztos lesz hozzá, bár nekem egyelőre elég egy, de azért jó lenne tartalék :D Majd mint írtam, körülnézek neten, lehet, hogy valaki boncolt fel már ilyen kábelt. Aztán akkor Made by myself kábel is be fog figyelni :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#39) dragonkiller válasza albert8 (#37) üzenetére


dragonkiller
csendes tag

A Steam-ről letöltöttem a demo-t és kipróbáltam az említett Behringer utánzattal, az eredmény nulla. Nem ismeri fel, azt írja, hogy a kábel nincs csatlakoztatva.
Szóval biztosan az eredeti kábel fog kelleni (vagy annak egy nagyon jó utánzata, szerintem már folyamatban is van...).

A beregisztrálást úgy értettem, hogy pl a Skyrim-et is dobobozos/lemezes játékként vettem, de a Steam-hez hozzá lehetett adni (sőt, lehet, hogy kimondottan kellett is). Így a Steam kell a futtatásához (de jó az offline is), onnan szed le updateket. Szépséghiba, hogy maga a játék még most sem beszerezhető a kelet EU-ban a Steam-ről, így a kiegészítő sem.

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#40) albert8 válasza dragonkiller (#39) üzenetére


albert8
addikt

Tudom, hogy mire gondolsz. Eléggé képben vagyok steammel kapcsolatban.
Se az oldalon, se wiki, se üzletekben nincs feltűntetve a steam DRM, tehát nem lehet regisztrálni. :N

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#41) nightmare13 válasza dragonkiller (#39) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ubisoft játékok alapvetően nem Steamworkos játékok, szóval nem hinném, hogy be lehetne regisztrálni.

Olcsóbban esetleg be lehet szerezni kelet-európai régiókból, ha!!! nem régiózáras. Ott kb féláron vannak a termékek a hazaihoz képest. De ugye akkor még mindig ott lenne a kábel probléma, amiről nem tudom megérteni, hogy lehet ilyen k.. izé nagyon drága.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#42) nightmare13


nightmare13
senior tag

Halihó!

Ma megjött a játék, Steam aktivációt kér :) Kaptam mellé egy pólót és gitárpántot is!

Játékkal sajnos még nincs időm játszani, de már várom :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#43) dragonkiller


dragonkiller
csendes tag

Ahhoz képest, hogy én a 19-ei megjelenés miatt csak 24-26-ika körül vártam, nagyon hamar megérkezett. Csodálkoztam, amikor csütörtökön hívtak, hogy péntekre már küldenék.

A pólón (is) elcsodálkoztam, hiszen sem a Rocksmith sem a Gameshop nem említette, de örültem neki (ráadásul az L-es a méretem).

A Steam-re visszatérve: nem igazán értem, miért vettétek 100%-ra hogy semmi köze nem lesz a Steamhez! Én csupán abból indultam ki, hogy mivel a Steamen IS megjelenik, valószínűleg be lehet (sőt, talán be is KELL) regisztrálni. Ez bejött :)

Egyenlőre csak ismerkedem a progival (bár 2-3 órát már belenyomtam) és nekem eddig egészen tetszik.
A double stops technikánál azonban úgy elakadtam, mint az állat, semmiképpen nem volt hajlandó tovább engedni. A stratocaster 5 állású kapcsolójának első (nyak felőli) állásban történt ez. Jópár kísérletezés után átkapcsoltam az ötödik (húrláb felőli) állásba, és így végre elfogadta.
Ezen kívül még a power chords technikánál tapasztaltam ezt, de ott párszor elfogadta első ellásban is.
Amúgy még azt vettem észre, hogy a program a magasabb számú érintők esetén (>12) sokszor magasabbnak érzékeli a hangot (bár lehet, hogy valóban magasabb is!) és nem fogadja el.

Persze mindez valószínűleg a gitár hibája lehet, nem hiszem, hogy a programé.

(Éppen most olvastam, hogy a stratocastereknél egy húr beállítása után ellenőrizni kell a húron az 'oktávtisztaságot' a 12. érintőn is. Ha az pl több, mint egy oktávval magasabb, akkor a húrlábat hátrébb kell állítani.)

[ Szerkesztve ]

Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

(#44) nightmare13 válasza dragonkiller (#43) üzenetére


nightmare13
senior tag

A steames beregisztrálás azért nem volt biztos, mert egyrészt nem írták, hogy steamworkos lesz. Az pedig, hogy egy játék megjelenik steamen is, nem jelenti automatán, hogy a dobozos verziót be is lehet reggelni. A rossz érzékelést én is a gitárnak tudom be, nem igazán magas minőségű az enyém se (egy vorson gitár). Sok időm nem volt, csak belekóstoltam, de nekem is bejön. Azt már néztem, hogy dlc-k vannak fent (az altert szerintem be is szerzem majd)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45) Reaper


Reaper
őstag

Aki kipróbálta, attól érdeklődnék, hogy van-e lagg, vagy le lehet-e venni szinte analóg alacsonyságúra?

(#46) nightmare13 válasza Reaper (#45) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én PC-n játszok, én nem vettem észre laggot. (Egész pontosan notebookon)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47) Reaper válasza nightmare13 (#46) üzenetére


Reaper
őstag

És a kapott kábelt használod, vagy esetleg egy minőségibbet, esetleg line in vagy mic bemenetet ASIO-val? Szerintem legutóbbi lenne a leglogikusabb, ha lehetne használni, mert ott aztán nem lenne késés.

(#48) nightmare13 válasza Reaper (#47) üzenetére


nightmare13
senior tag

A kapott kábelt használom. Szerintem más kábelt nem is fog elfogadni (aztán lehet, hogy mégis) ,mert a kábelen van egy kis dobozocska (nem árnyékolás), ami valószínűleg jelátalakítást végez. Ezt erősíti az is, hogy telepít hozzá drivert, amikor csatlakoztatod.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#49) Reaper válasza nightmare13 (#48) üzenetére


Reaper
őstag

Ez biztatóan hangzik, köszi :)

(#50) Slan válasza nightmare13 (#48) üzenetére


Slan
csendes tag

Azt olvastam, hogy megy más kábellel is, csak le kell futtatni valami exe-t. Pl Behringer UCG102-vel. Ha haza érek tesztelem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.