Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Satyricon válasza Bjørgersson (#4200) üzenetére


Satyricon
addikt

Jaja ahogy mondod! Még bigét is szereztek nekem a koncertre. Errefel... Áhhh... :((

Am mizu a gépeddel? Jobban van már? :DDD Am Szerintem is memó hibája lesz

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4202) Bjørgersson válasza Satyricon (#4201) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy alakult, hogy korán be kellett jönnöm a suliba, úgyhogy nem indítottam éjszakára Memtestet, mert reggel nem lett volna időm foglalkozni vele. Ma éjszaka viszont az egyikkel lefuttatom, aztán meglátjuk. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4203) Satyricon válasza Bjørgersson (#4202) üzenetére


Satyricon
addikt

Cthulhu Down által belinkelt "Új Speticflesh szám" beütött neki. :DDD Az én gépem is így járt volna mint most a tiéd, csak én 7 másodperc után feladtam hál Istennek! :DDD

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4204) Bjørgersson válasza Satyricon (#4203) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetséges, majd akkor vesz is nekem új memóriát. ;] Bár csqk belepörgettem, aztán ki is nyomtam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4205) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

„Mi az vagyunk a magyar emberek számára, mint az angol nyelvterületen élőknek a Metallica vagy a Guns N’ Roses” – Vallató: Tankcsapda

Minden Tankcsapda rajongónak. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4206) deicide


deicide
veterán

Jááj, hát ezt is böngészgetve kell megtudnom, hogy van új Suicidal Angels album? :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4207) Bjørgersson válasza deicide (#4206) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig írtam, hogy van új Sucide Angels album. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4208) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv srácok

Gondoltam belinkelem az új [Suicidal Angels] albumot azoknak, akik szeretik, nehogy véletlenül böngészés közben akadjatok rá. :N

(#4206) deicide :R :D

-------------------------------------------------

Dissection - Starless Aeon

R.I.P. Jon Nödtveidt

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4209) deicide


deicide
veterán

Na elmentek ti a ... ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4210) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Death - Nothing is Everything Bass Cover by Dominic "Forest" Lapointe

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4211) sixpak


sixpak
nagyúr

A Serpent's Tongue

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4212) Satyricon


Satyricon
addikt

Satyricon - Forhekset

Na ezt hívják úgy, hogy SATYRICON! Az utóbbi 3 albumuk borítójára már azt kéne írniuk tájékoztatásképpen, hogy: Nyomokban Black Metal származékot tartalmazhat! De bár csak tartalmazna... :F

Szerk.:

pár hsz-szel ez előtt belinkelt tcs cikkre akartam reagálni, de inkább visszafogom magam és nem teszem...

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4213) leslieke


leslieke
Jómunkásember

"Megjelent" az új AE album. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4214) Bjørgersson válasza leslieke (#4213) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen szerinted?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4215) Jani18 válasza Bjørgersson (#4214) üzenetére


Jani18
aktív tag

Nekem nagyon bejön. :D Nincs tiszta ének se amitől féltek itt páran. ;]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#4216) leslieke válasza Bjørgersson (#4214) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos csak beszerezni tudtam, hallgatni csak hétfőn lesz lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4217) Cthulhu Dawn válasza leslieke (#4213) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

FFFUU már hallgatom is megfele.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4218) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Így első hallgatásra tényleg nem lett rossz, legalábbis előző albumnál mindenképpen jobb. Olyan Rise of the Tyrant színvonal. Legalább van néhány ütős, emlékezetes szám/riff pl.: Avalanche

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4219) canniball válasza leslieke (#4213) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi! :R

kovy29!
Szerintem fura. Nem azt mondom hogy rossz, de fura. Persze lehet csak azért látom így mert az utóbbi időben a Wages Of Sin albumukra voltam rákattanva.
Az első számnál azt hittem valami átnevezett Children Of Bodomot hallgatok. :D A Down to Nothing viszont odab@szós.

Jani18!
Az előzetesen megjelent két track alapján azért lehetett sejteni hogy szerencsére nem lesz itt éneklés. Persze így a tuti hogy már az egészről tudjuk. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4220) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#4218) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Háttő.. a hegedűs rész tetszik, te a Rise Of The Tyrant szintjét szerintem nem üti meg.

ANNYIRA UTÁLOM AMIKOR AZ UTOLSÓ SZÓ ÁTCSÚSZIK AZ UTOLSÓ SORBA!!4!4!!44!NÉGY

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4221) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#4220) üzenetére


TeeBee73
addikt

Í r j 2 - e s s z ó k ö z z e l . A k k o r n e m c s a k a z u t o s ó s z ó c s ú s z i k á t . ;]

MOD: De. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4222) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#4220) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mindenesetre a mastereles jo lett, elozo albumban az is tragedia volt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4223) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#4222) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De már a Root Of All Evilnél is.

(#4221) TeeBee73: Fail :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4224) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Cradle of Filth - For Your Vulgar Delectation

10 éve ez egyetlen olyan CoF szám amire azt mondom, hogy ha ezt az irányt követnék nem panaszkodnék (szeretem igazából az utóbbi albumaikat is, de méltatlanok a korábbiakhoz képest). Ez szerintem még a Damnation and a Daybe is elférne kicsit több sikollyal, meg kevesebb poppal.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4225) deicide válasza Cthulhu Dawn (#4224) üzenetére


deicide
veterán

Nálam a Dusk and Her Embrace albumot nem tudták felülmúlni és attól félek, már nem is fogják tudni.

Haunted Shores

szerk: Viszont az AE nem rossz :K

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4226) Cthulhu Dawn válasza deicide (#4225) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezt az albumot ajánlom a figyelmedbe hátha neked sem tűnt még fel 2 év alatt, hogy van egy ilyen :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4227) deicide válasza Cthulhu Dawn (#4226) üzenetére


deicide
veterán

De, feltűnt, csak nekem nagyon unalmas volt, nekem kell a gitár a zenébe. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4228) Cthulhu Dawn válasza deicide (#4227) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Oh, most hallgattam meg, nem tudtam, hogy ez ilyen. Mindegy, tanulós zenének jó lesz :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4229) rétisün válasza deicide (#4225) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek......a cradle-s résszel, az arch enemy-t még nem hallottam. meg az utolsó jó pár lemezüket se, valahogy nem érdekel :( :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4230) Satyricon válasza deicide (#4225) üzenetére


Satyricon
addikt

Hát azt az albumot tuti nem fogják überelni! Az egyik legjobb! A második legjobb meg nekem a Midian. Az utániakat meg nem is nagyon ismerem

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4231) deicide válasza Satyricon (#4230) üzenetére


deicide
veterán

Második helyre nekem is vagy Midian vagy Vempire. Voltak persze az újabb albumokon is jó nóták, az tény, csak valahogy nem állt össze egy egésszé.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4232) Cthulhu Dawn válasza deicide (#4231) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Pont most akartam hipszterkedni, hogy nekem meg a V Empire a kedvenc ;] , bár nekem a Damnation is közel áll a szívemhez, a Midian 2. száma meg egy szar. Jut is eszembe, kéne egy ilyen póló.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4233) deicide válasza Cthulhu Dawn (#4232) üzenetére


deicide
veterán

Nem rossz a minta, de úgy érzem, egy ilyen pólóhoz már öreg vagyok. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4234) Cthulhu Dawn válasza deicide (#4233) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Munkába, vagy állásinterjúra tökéletes ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4235) TeeBee73 válasza deicide (#4233) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hypocrisy logó virít a vádlimon, "And Justice for all" kapucnisban járok melózni, 41 éves vagyok, és ne legyek kemény? ;] :P :DD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4236) Satyricon válasza Cthulhu Dawn (#4234) üzenetére


Satyricon
addikt

Én anno Katatonia - Viva Emptiness pólóba, motoros bőrdzsekibe mentem állásinterjúra, 10 évvel ez előtt. Mikor felvettek, első nap pedig a Mayhem - Chimera turné pólóba mentem, sose felejtem el! Kedves leendő kollégáim nagyon megnéztek :)) Az óta már szolídabban nyomom, csak ha rájön az 5perc, akkor veszek fel ilyen pólót. Ha meg meló van itthon, alap a zenekaros póló! \m/

Szerk.:

Atyaééég, de régi képet találtam. Felismeritek, kik ők? [link]

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4237) rétisün válasza Satyricon (#4236) üzenetére


rétisün
veterán

Slayer

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4238) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Elsőre nem rossz ez az új AE album. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4239) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Magyar old school death: Gravecrusher - Morbid Black Oath

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4240) leslieke válasza leslieke (#4238) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Másodikra se. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4241) TeeBee73 válasza leslieke (#4240) üzenetére


TeeBee73
addikt

:K :K :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4242) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Bjarm - Knowledge Of Doom

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4243) Satyricon


Satyricon
addikt

szado-mazo Kriszti :DDD

Ezen a dvd-n mindig is olyan jókat nevettem. Tiszta poén szerintem. :DD És milyen komolyan nyomják! :))

Ezt leszámítva nagyon ottvan a banda!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4244) cappa72 válasza Satyricon (#4243) üzenetére


cappa72
nagyúr

King Diamond fíling, persze az énekhang és a zene az nem :DDD
De a magyar fordításod/ferdítésed a brilliáns ;]

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4245) aphra2


aphra2
aktív tag

(#4246) leslieke


leslieke
Jómunkásember

BABYMETAL - Catch Me if You Can & Headbanger

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4247) Satyricon válasza leslieke (#4246) üzenetére


Satyricon
addikt

Azon gondolkoztam a video megnézése alatt, hogy vajon mivel lőném őket agyon... Sörétessel, vagy AK47-tel... Mióta megnéztem, komolyan mondom lelki problémákkal küszködök. Valóban létezik ilyen Metalból divatot űző, nevetségessé tevő szenny "együttes"? :Y Kell egy Xanax azt hiszem... :F

Na meg egy kis [Anarazel]

Egyébként köszi a felhomályosítást, úgy látszik eddig szemellenzővel éltem

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4248) leslieke válasza Satyricon (#4247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remélem ezzel kárpótolni tudlak:

Devildriver - Pray For Villains

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4249) blasko92


blasko92
őstag

(#4250) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fú, nagyon ráfüggtem a Hour Of Penance-re. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.