Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Inarus válasza Algieba (#400) üzenetére


Inarus
addikt

Te jó ég! Már nem is emlékeztem a Xelibri szériára... :)) Ezer éve nem láttam már egyet sem... Gratula! :)

(#402) Dexterov85


Dexterov85
újonc

Sziasztok!
Sikerült összeraknom egy siemens s1-et :C
Amikor a cégnél előszedtem,és nekiálltam beszélni rajta,kissé furcsán néztek rám a kollégák :D

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#403) fullextra


fullextra
tag

Up a Topiknak

és ,hogy ne csak off legyek.

Éppen egy Nokia 8810 beszerzésén töröm a fejem a 8910 a 8210 a 6210 és a 6110 mellé.
Remélem összejön!

(#404) AMD Power


AMD Power
titán

Az én kedvencem akkor is az Ericsson 688. Ami volt nekem anno gyönyörű kék színben... imádtam. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#405) AMD Power válasza AMD Power (#404) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a király. De nekem egyedi előlapos szép kékben volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#406) KrAt


KrAt
veterán

Ha esetleg érdekelne valakit: [link] :O

(#407) vandaru válasza KrAt (#406) üzenetére


vandaru
csendes tag

http://vandaru.extra.hu/album/index.html

www.vandaru.webnode.hu

(#408) Timocicu válasza vandaru (#407) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Küldtem privit! :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#409) Ricardo válasza AMD Power (#405) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem az R320-am volt a nagy kedvenc. A kék változat volt és imádtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#410) Timocicu válasza vandaru (#407) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Wáááááóóóóó! Nem semmi egy gyüjteményed van! :R

Gratula! :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#411) -NOKIA- válasza vandaru (#407) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez igen! :K

(#412) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Én a mai napig Sony J70-el mászkálok. Zöld gomb + SMS, ennyi. Van még egy "játszós" a fiókban ami karcosabb, de remekül működik az is. Egy új plexi jó lenne rá és akkor olyan lenne (az egyes számú) mint az új.

...ja, és van még két J6-om is, de azok már elég bizonytalanul működnek.
De a hangjuk gyönyörű !!!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#413) nemma válasza Eastman (#412) üzenetére


nemma
addikt

Tényleg szépen szóltak, emlékszem rá, ráadásul ha diktafonnal felvettél valamit, akkor azt is be lehetett állítani csengőhangnak...a régi szép idők... :D

(#414) Stimpy


Stimpy
aktív tag

A héten hozzájutottam egy nokia 6310i-hez.Felújítással együtt nem költöttem 3k-t, igencsak megérte :)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#415) Avercamp


Avercamp
csendes tag

sziasztok, van egy Ericsson T29-em, van hozzá egy vadiuj eredeti házam, és kiderult szakadt a mikrofon szalagkábele! De nem márkaszervizben szeretném megjavittatni -érthető okokból- egyéb átlagos gsm boltok, pedig nem vállalják. Tudtok esetleg mondani valalkit aki segitene meggyógyitani a kis kedvencemet?! köszönettel: A

(#416) vandaru válasza Timocicu (#408) üzenetére


vandaru
csendes tag

Köszönöm szépen!

www.vandaru.webnode.hu

(#417) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Az Egyéb telefonok közé kitettem a gyűjteményemet.
Kicsit zavar, hogy nem győzöm felváltva használni őket, és szomorú látni a csapatot az üvegvitrinben árválkodni. Tudom, hogy más is úgy fogja óvni őket mint én. :)
Ha viszont nem kellenek senkinek sem, akkor sem leszek letört. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#418) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Nekem van egy R320asom:) Még működik, csak a kisebbik vagy nagyobbik akku halott...
***
Nem, ezt nem tudja senki...

[ Módosította: Thrawn ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#419) trassher


trassher
addikt

Tud valaki nekem segíteni? Nokia 8850-re kellene nekem komplett és új gyári ház. Speedshop-ban csak akksifedél meg gombsor van. Aki tud ilyet valahol az pls dobjon egy privit.

Redmi Note 7

(#420) Algieba válasza Algieba (#417) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az egyik ismerősöm holmijai között találtam egy Nokia 8310-es dobozt, és benne egy szem tűzvörös előlapot piros-fehér gombsorral. Nekem adta. Így most a Nokia 8310-est vettem elő. Pazar látvány vörösben, akár egy ékszer. :)
A 16 telefonom közül ő a legszebb, közvetlenül a nyomában a Siemens SL55, és a Nokia 6510.
Szereztem egy Nokia 3200-ast. A csepp gombjai egyediek, és könnyen használhatók. Most eszembe vettem, hogy kellene egy 7210-es is, mivel szintén a szép modellek közé tartozik. De előbb tartozékokat kell vennem a kicsikéimhez.
A legfőbb gond, hogy nem tudom eldönteni, éppen melyik telefonomat használjam. Mindegyiket van miért szeretnem. Reggelente a nap egyik nyitó kérdése, melyiket üzemeljem be? :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#421) mark75 válasza vandaru (#407) üzenetére


mark75
senior tag

:C gratulálok

(#422) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Elkapott a hév... és rájöttem, hogy nekem a Sirocco mellé egy Ericsson T28 kell... Van valakinek eladó... lehetőleg szép... ? :R

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#423) D27


D27
tag

Nekem is van 2, Ericsson-om, igaz nem működnek.
Valami GH800 vagy 128, nemtudom.:F
Majd megnézem és ideírom.;)

(#424) alkonyfeny válasza Algieba (#420) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Majdnem tipikus Női gond... :DDD

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#425) D27


D27
tag

Na megvan.
Ericsson GH198:D

(#426) Timocicu válasza D27 (#425) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én nemrég váltam meg tőle, ez volt az első telefonom! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#427) joey04 válasza D27 (#425) üzenetére


joey04
titán

Biztos kidöglött a GH198?? :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#428) D27 válasza joey04 (#427) üzenetére


D27
tag

Nemtudom.:(
Nem biztos.
Csak nincs töltőm hozzá.:U

(#429) Timocicu válasza D27 (#428) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem meg volt a töltője és a használati utasítása is :K
Nem tudom, hogy sikerült-e életet lehelni bele az új tulajnak, mert pár éve már nem volt töltve. :(

mod: annak idején milyen büszke voltam rá, hogy van mobilom :K
Igaz a táskám a vállamat lehúzta a súlyától ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#430) D27 válasza Timocicu (#429) üzenetére


D27
tag

Majd én is szerzek valami töltőt hozzá, hátha beindul.;)

(#431) Timocicu válasza D27 (#430) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Sajna nem sikerültek túl jól a képek, azért még ezeket őrzöm a készülékről :K

Ericsson GH198

használati utasítás

töltő

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#432) alkonyfeny válasza D27 (#430) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Be kell azt bikázni töltés előtt...

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#433) vandaru válasza mark75 (#421) üzenetére


vandaru
csendes tag

Köszönöm Mark!

www.vandaru.webnode.hu

(#434) hebling


hebling
tag

Nokia 6310i!A világ legjobb telefonja a mai napig is!Akksi 7-8 nap térerö mindig van egyszerü és szép!Mi kell ennél több? :DD

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#435) alkonyfeny válasza hebling (#434) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Bizony-bizony... Még most is ezt használjuk cégesnek! :DDD

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#436) D27 válasza alkonyfeny (#432) üzenetére


D27
tag

Hogyan:D?
Mit tegyek vele?

(#437) alkonyfeny válasza D27 (#436) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

5V -os tápvezetékével megoldva ( egyszer, kétszer hozzádörgölve az akku érintkezőihez és már megy is... vagy nem... :DDD

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#438) D27 válasza alkonyfeny (#437) üzenetére


D27
tag

A 2-ből 1 csak beindul.:D
Ja meg van egy Alcatel "One Touch Club+"-om.
Nem tudom ez-e a neve, de ez van ráírva.

[ Szerkesztve ]

(#439) alkonyfeny válasza D27 (#438) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Nekem egy ilyen volt...

Kép

Egyszercsak kisült... :(

[ Szerkesztve ]

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#440) D27 válasza alkonyfeny (#439) üzenetére


D27
tag

És töltőt honnan tudnék szedni a GH198-hoz?:F

(#441) alkonyfeny válasza D27 (#440) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

...csak van itt valaki, akinek van egy felesleges..

..nekem pont egy GH198 volt az első telefonom lassan 15 éve.. Azóta is pihen, de nem kínzom :B

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#442) Timocicu válasza D27 (#440) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem kérdezd meg Őt! Hátha :U
Komoly gyűjteménye van! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#443) Avercamp


Avercamp
csendes tag

sziasztok! sos helyzetben vagyok, szukségem lenne egy sonyericsson t630 akkufedélre, anélkul nem tudom használni a tartalék telomat, a pda-m meg rosszalkodik. pliz help ha van valakinek! udv: Avercamp

(#444) Magnum_


Magnum_
nagyúr

világ legjobb telefonja, apukámnak volt, de eladta, 8évig használta, de most sikerült szereznem egyet neki szülinapjára... memento :B

I humbly and respectfully decline™

(#445) alkonyfeny válasza Magnum_ (#444) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Nokia 1610, vagy lehet 1611 is.. remek "kis" darab... nekem is, illetve Édesanyám táskáját is sokáig húzta... :DD

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#446) Gzolo


Gzolo
senior tag

Hirtelen felindulásból szereznem kell valamilyen T szériás Ericsson-t, második v. állandó telónak. Anyának régen volt T10 de sajnos eladta :((
Leginkább T20,T28 ill 29 érdekelne.

Láttam jópár függetlent, Vodafone kártyával gond nélkül működnének?

(#447) Viktor0610 válasza Gzolo (#446) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért ne működnének Vodafone-kártyával? :F

Samsung Galaxy A54

(#448) alkonyfeny válasza Gzolo (#446) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Ha találsz, akkor szólj nekem is ,mert pont ezt hajtom... :P

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#449) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Kép

Hétfőn jön... :O

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#450) rekid


rekid
addikt

Hi! a heten melohelyem jovoltabol syert tettem par csodara :)

Nokia 440
Nokia 2010
Nokia 2110

ericcson ga628

Mindegyik mukodik csak akku kell :))

Kerdes: 2010 es es 2110 esek nem akarnak menni hiaba rakom be sim kartyat keri a simet. Ez miert van sim verzio miatt?

Gyáva népnek nincs hazája!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.