Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az előző játékbemutató után megkérdeztem, érdekelne-e valakit a többi Zelda-rész bemutatója, amire kemény két ember jelentkezett is. Mivel a legkisebb is számít :D , ezért belevágtam a következő rész bemutatójába, de előtte gugliztam egyet a magyar játéksajtóban, nem nyitott kapukon döngetek-e. A legrégebbi Zelda-'tesztek' (amiket találtam) nem idősebbek néhány évnél és jóformán a Wii/3DS korszaktól felfelé próbálják bemutatni a legutóbbi néhány részt. Ezek is többnyire tesztnek álcázott egy-két oldalas élménybeszámolók, amiknek elolvasása után a lelkes érdeklődő semmivel sem lesz okosabb, mint előtte volt. Éppen ezért úgy határoztam, ha már lúd legyen kövér, megpróbálom ezeket a játékokat minden lényeges vonatkozásukban megismertetni az érdeklődőkkel. Nem tesztelem a játékokat, mivel az idő már letesztelte helyettem is őket, a játékbemutató elnevezést szívesebben használom.

Az előző bemutató egyetlen hosszú nap alatt készült el, az inkább csak ujjgyakorlat volt és akkor nem is a teljes alaposság volt a cél. Ezúttal kicsit komolyabbra vettem a figurát, jelen írás már kábé egy hétig íródott. A szövegtörzset a duplájára növeltem, így a terjedelem is duplája-háromszorosa lett egy átlagos online tesztnek, de ennél rövidebb anyagba csak egy felszínes ismertető fért volna bele, az pedig ki van zárva. Hogy ne váljon nagyon monotonná, az illusztrációk számát is hozzáigazítottam, hogy levegősebbé váljon a szöveg. A szakmai részeket is jól átrostáltam, nehogy túl nagy csacsiságokat írjak le nektek. Száz szónak is egy a vége: jó olvasgatást és ha véleményetek, észrevételetek van, ne restelljétek jelezni, hogy a többi bemutató még jobb lehessen!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.