Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) zarayg válasza Picike8 (#1) üzenetére


zarayg
aktív tag

Az egyéniség nem összekeverendő a páwasággal.... Ámbár (szvsz) egy férfinak ne legyen hosszú haja (kivéve ha ultramegaüber rocker-metálos), de ne is legyen oldalszél haja....

Ellenben 1:1-ben szinte ugyan ezekből a márkákból öltözök énis... és nekem is van (volt) csőnacim! Egy időbe BMX-eztem (nem sportszerűen) és beálltam a sorba, de bírt 1,5-2 hónapot :) amolyan "fellángolás" volt, ott is hagytam mindent.... mostmár csak az e-sport :DD

Egyébként az egyéni szociális problémád, hogy b*ziznak, az azért lehetséges, mert olyan baráti körbe mozogsz ("baráti") vagy a haveri köröd haverjai nem igazán előnyösek. Válogasd meg a barátaid :)

#3: Páwa ez egy olyan faj, akinek körbe van nyírva a haja, felül hosszan meghagyva oldalra van fésülve (mint anno a német-náci kadétoknak), tény és való, némelyik igényes ruhákba jár, DE némelyik ilyen Pull&Bear, Zara, Bershka stb.... ruhákban mászkál, rajta hogy "YOLO", "SWAG", és manapság látok már rap-per cuccokban (pl BP, AKPH, és a társai) járkálnak, ami közel sincs az ő "stílusukhoz"

#5: Lehetséges :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.