Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Vajon én páwa vagyok? Leírásod szerint nem. Megnyugodtam. :)
Korántsem úgy nézek ki, mint ők. Hosszú hajam van, focistafrizura örökre kilőve. Csőgatyám van (2 is, úristen!), de az már régóta. Mindig jobban szerettem a szorosabb farmerokat. Nincs Converse, Vans, DC, vagy bármiféle ilyen cipőm. Helyette van egyszerű Deichmanos, F&F, Merell, meg egy Geox. Ünneplősnek meg Pat Calvin.
V-nyakú póló helyett galléros pólóban vagyok. Szinte mindig.
Nincs nagy baseballsapkám, se Ray Ban-em. Van egy lógós sapkám (nem tudom, érted-e milyen), az teljesen egyedi, ugyais anyu kötötte nekem. Nincs pufidzsekim, de van gyönyörű újszerű H&M téli szövetkabátom (turkálóból - asszem 1500 volt).
És mit kapok az egyediségemért cserébe? Azt, hogy "buzi" vagyok. Megéri? Az utolsó cseppig. És pont leszarom az emberek véleményét!

[ Szerkesztve ]

(#2) beefjeez válasza Picike8 (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mert a converse, vans, dc, stb. az majd pont páwa meg swag meg ilyen korcs márka lesz, nem? :)
Keress rá a vans, meg pl. a lakai szlogenjére, és megtudod, hogy nem páwa márkák, csak sajnos ezek hordják.
Innentől a bejegyzésre:
Ráadásul a sok körbenyírt fejű hülyegyereket isteníti az egész korosztály, meg ezért vannak nem kevesen oda.
Szánalmas az egész, nevetni szoktam rajta.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

engem a "százat" zavar... :U
meg a páwa. az mi a pék?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) lapa válasza Lenry (#3) üzenetére


lapa
veterán

engem több minden is zavar, de végülis legalább volt egy link a napiszarra, ahol egy broki mellett láttam egy félig meg egy teljesen meztelen mellet. így máris jobban vagyok a poszt ellenére.

de nem akarok ide semmilyen csürhe-kötekedő bandát.

(#5) Earl_Muttley válasza beefjeez (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az inkább a sport-Nike/Puma/Gagyidasz, vagy mindegy, csak b*zinagy logó legyen rajta...

Ilyen körbenyírt fejű hülyebaromokkal volt tele az osztályom, de megbuktak mind.

Picike8: Egyéniség vagy, nem buzi. Szarni rájuk! :D

zarayg: nekem meg van egy olyan gyanúm-hogy ismerlek fb-ről is

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6) zarayg válasza Picike8 (#1) üzenetére


zarayg
aktív tag

Az egyéniség nem összekeverendő a páwasággal.... Ámbár (szvsz) egy férfinak ne legyen hosszú haja (kivéve ha ultramegaüber rocker-metálos), de ne is legyen oldalszél haja....

Ellenben 1:1-ben szinte ugyan ezekből a márkákból öltözök énis... és nekem is van (volt) csőnacim! Egy időbe BMX-eztem (nem sportszerűen) és beálltam a sorba, de bírt 1,5-2 hónapot :) amolyan "fellángolás" volt, ott is hagytam mindent.... mostmár csak az e-sport :DD

Egyébként az egyéni szociális problémád, hogy b*ziznak, az azért lehetséges, mert olyan baráti körbe mozogsz ("baráti") vagy a haveri köröd haverjai nem igazán előnyösek. Válogasd meg a barátaid :)

#3: Páwa ez egy olyan faj, akinek körbe van nyírva a haja, felül hosszan meghagyva oldalra van fésülve (mint anno a német-náci kadétoknak), tény és való, némelyik igényes ruhákba jár, DE némelyik ilyen Pull&Bear, Zara, Bershka stb.... ruhákban mászkál, rajta hogy "YOLO", "SWAG", és manapság látok már rap-per cuccokban (pl BP, AKPH, és a társai) járkálnak, ami közel sincs az ő "stílusukhoz"

#5: Lehetséges :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7) e=mc²


e=mc²
őstag

szep problemaid vannak.

Ambulimax Provider

(#8) varga.tamas válasza e=mc² (#7) üzenetére


varga.tamas
tag

first world's problems

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#9) zarayg válasza e=mc² (#7) üzenetére


zarayg
aktív tag

jólvan Einstein....

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#10) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Engem múltkoriban lebuzizott egy ilyen kis takony. Kb. úgy nézett ki mint a linkelt cikk képén jobbról a második, csak sárga v-nyakú pólóban és ilyesmi fehér rövidnadrágban. Igen, ez női, hirtelen ezt találtam ami leginkább hasonló volt. Nemtom a kék farmer, fehér póló, hagyományos (nem karcsúsított vagy buzimandzsettás) fekete férfi ingben mit talált buzisnak, főleg hogy a hosszú haj-szakáll miatt alapból bárki megmondja, hogy rocker vagyok.
Az volt az egyetlen szerencséje, hogy autóval voltam és nem ittam semmit, így csak röhögtem rajta. Ha elég alkohol lett volna bennem, akkor a stílusok közti béke jegyében beépítem az arcát a falba.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) zarayg válasza DeltaPower (#10) üzenetére


zarayg
aktív tag

:C :C :C :R

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#12) deicide válasza zarayg (#11) üzenetére


deicide
veterán

A címet még mindig nem sikerült javítani. XXI. százat, ahogy #3-ban már jelezték.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13) W1 válasza Picike8 (#1) üzenetére


W1
senior tag

Nekem is van feszülősebb gatyám, én is jobban szeretem, sőt a rövidnadrágaim nagy része ilyenekből lett levágva és visszahajtva.
Egy Vans Old Skool cipőm meg egy sima fekete alacosny Conversem van, ettől páva lennék? A mai cipők szarok, és nagyon hamar szétjönnek, ezért inkább ennél a két klasszikus cipőnél vagyok, sőt szerintem a következő cipőim is ilyenek lesznek, maximum más színben.
Van egy Ray-Ban napszemüvegem, maximum az udvarra veszem fel a medencébe, mert amúgy dioptriás szemüvegem van.
Van két snapback sapim, amiket imádok szintén, ellenben egy szál haj sincs a fejemen.

És amiket szerintem te is és én is leírtam itt, azzal nincs gond, ők nem ezektől a cuccoktól egyediek, hanem a női ruháiktól. Én is előítéletes vagyok, egy osztálytársam is hasonló képp öltözködik, mint a fent említett barátaink, az év elején még csúnyán néztem rá, azóta megismertem, és nagyon jóba lettünk, de ezeket a facebook meg ask.fm huszárokat ki nem állhatom. Még ideig-darabig ellesznek a kis álomvilágukba, de majd ha felnőnek, és nem lesz semmi amivel tudnának a nagybetűs életbe kezdeni valamit, majd rájönnek, hogy nem ez volt az élet. Valakiknek el kell hullaniuk. ;]

Szerk: Iskolai ünnepségekre iskolai "egyenruhánk" (egy mellény) van, ami alá, mivel inggel hülyén néz ki, fekete V nyakú polot szoktam húzni, no de nem a hasamig kivágottat, de még így is kerülöm vele az embereket, mert aztán rossz hírem lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) DeFranco válasza deicide (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van ott még vagy 10 helyesírási hiba, de én csak itt csendben röhögök a sarokban, már be sem szólok érte

ami valahol szomorú

(#15) beefjeez válasza W1 (#13) üzenetére


beefjeez
senior tag

Jóhát igazából a vanset is csak a márkája, meg a kinézete miatt veszi meg az ember, nem a legjobb a talpa.

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Szvsz nem az a gond ha valaki menőzik... mert tegye meg nyugodtan.
De csak akkor ha van mire!
Persze azt sose tudtam megérteni, hogy miért akar valaki direkt szándékosan "menő" lenni. Mostanában az a "menő" ha valaki "menő".

Ahogy mondtam is, nincs ezzel semmi gond, ha van mire! De az a nagy büdös helyzet, hogy az esetek 90%-ban egyszerűen nincs mire menőzni. Nincs semmi amiért felnézhetnék az illetőre, hogy huh igen ő király, menő stb...

Olyanra gondolok, hogy az, hogy van egy iPhoneja amit anyuci apuci fizetett, abban mégis mi a menő? De úgy kompletten is, egy iPhone-ban ami mára már eléggé tucattermék lett mégis mi a menő? Villiogtatják a párezer forintos bizsukat magukon a párezer forintos "divatmárkás" ruhákban és az menő?

Vegyen egy Versace öltönyt, járjon Vertu mobillal meg X6-os BMW-vel amire két kézzel kereste meg a pénzt saját maga! Na az már menő lenne, abban már lenne mit tisztelni.

(#17) W1 válasza beefjeez (#15) üzenetére


W1
senior tag

Hát nekem a böszme járásommal is kibírta az Old Skool kb júniusig úgy, hogy tavaly Augusztusba vettem és hóba, latyakba, mindenbe mászkáltam vele napi szinten, bár már azér hátul a talpán látni a lábam, de ez nálam előfordul, minden cipőm így végzi.:D Nekem bejött ez a modell, mert attól független, hogy tornacipő eredetileg, azért ki lehet vele bírni.

(#18) e=mc² válasza DeFranco (#14) üzenetére


e=mc²
őstag

Never gonna give you up! ;]

Ambulimax Provider

(#19) DeFranco válasza e=mc² (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Never gonna let you down! ;]

(#20) lapa válasza Dany007 (#16) üzenetére


lapa
veterán

jaj, nemár, most komolyan. a fiatalok a helyüket keresik a világban, ennyi. mind pávák voltunk, vagy standard pávák vagy pávaellenes pávák. ha nagyon őszinték vagyunk magunkhoz, akkor ugye így volt.

dízel páva.

[ Szerkesztve ]

(#21) DeFranco válasza lapa (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

denemmerezmoskomoly

(#22) Speeedfire válasza DeFranco (#21) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Mennyire?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#23) DeFranco válasza Speeedfire (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

g*cire

(#24) Speeedfire válasza DeFranco (#23) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Uhh, akkor asszem nem akarok páwa lenni. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25) DeFranco válasza Speeedfire (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

be is b*szna

(#26) Dany007 válasza lapa (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem. És engem mindig is irritált ez a world's frist problem! :P
Nálunk anno a suliban voltak olyan majmok akik képesek voltak zoknit dugni a cipőjükbe! :D Mert akkor épp az volt a divat a menő. Vágod? :) Zoknit dugtak a cipőbe a nyelve alá. Hogy miért azt ne kérdezd, fogalmam sincsen.

Egyébként ez az egész dolog el van torzítva. Mármint hogy mi a menő meg mi nem. Mert pl a versengés az egy teljesen természetes evolúcionális jelenség. Nélküle már rég kihaltunk volna. És ez nem is lenne gond. Csak amikor valaki attól lesz menő, mert divatból zoknit tesz a cipőjébe... na annak már semmi köze az eredeti felálláshoz.
Vagy egy torz példa. Megiszol egy üveg vodkát egy ültő helyedbe és nem lesz bajod tőle, le a kalappal! De ha megiszod és utána egész éjszaka okádsz a végén akkor az gáz. Hiába ittad is meg.
Persze ez megint torz példa hiszen a piálásnak semmi érdemi jelentősége nincs. Mármint annak, hogy ki mennyire bírja.

De mondok mást... Ált iskolában aki nem a Fradinak szurkolt azt leszólták, lenézték egyesek. Én meg a focit szartam le úgy ahogy volt annak ellenére, hogy rendszeresen összejártunk focizni a haverokkal.
Vagy például mikor divat lett a baseball sapka... Akinek nem 5 vagy 6 csíkos sapkája volt az égő volt mert az biztos hamis meg gagyi meg minden. Nekem konkrétan sose volt ilyen sapkám mert nem szerettem a sapkákat...
Aztán később jött az, hogy a Hawks meg a Fubu dzsekik... hogy azok milyen menőek... Szerintem meg irtó gázosak voltak és rettentő csúnyák. De menő volt mert valahogy elterjed, hogy az a divat... És pár hónapon belül minden második srácnak az volt...

Szal csak azt mondom, hogy a full értelmetlen dolgokat gyerekként se toleráltam. Mindig tartoztam valahova ugyan, de sose követtem ész nélkül a divatot csak azért mert az a divat és úgy lesz valaki menő.

(#27) Speeedfire válasza DeFranco (#25) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#28) lapa válasza Dany007 (#26) üzenetére


lapa
veterán

egyrészt a rendes baseball sapesz 8 csíkos volt.

másrészt te attól érezted magad rajnak, hogy te egy lépéssel a sor mellett mentél. attól még ők is, te is, én is kerestük a saját rajságunkat, és esténként imádkoztunk, hogy erre majd valami istenadta suna bukni fog.

(#29) Dany007 válasza lapa (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Oh nem ismersz eléggé. :) Én nem a sor mellett álltam, inkább a sor fölött... ;]

Nem, egyébként meglepően átlagos voltam. Benne voltam minden jóban amiben az osztály többi része is. Buli, délutáni foci, bohóckodás az órákon, később bandázás, piálás stb... Csupán a divatmajmolás maradt ki az életemből. Többnyire.

[ Szerkesztve ]

(#30) lapa válasza Dany007 (#29) üzenetére


lapa
veterán

de sunákra csak gyúrtál. beugratós, vigyázz.

(#31) beefjeez válasza W1 (#17) üzenetére


beefjeez
senior tag

Próbálj egyszer egy akármilyen nike sb, pl. egy janoskit, az akkor éveket fog neked bírni, nagyon jó talpuk van

(#32) Crystalheart válasza Dany007 (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én szerintem tuti nem voltam páwa. Ha nekem általános suliban azt mondták, hogy menjek fekete nadrágban az évzáróra, akkor én abban mentem. Fekete bőrnadrágban. :D Más kérdés, hogy akkor, abban a korszakomban éppen keményre zseléztem a hajam, mert idegesített, ha mozog, félcentisre meg nem akartam vágatni. :DDD

A tinidivatra meg tenni kell. Francot érdekli, amelyik gyerek eszerint méri a világot maga körül, az megérdemli, hogy a szomszédos elitiskola diákjai látványosságként kezeljék őket.

(#33) W1 válasza beefjeez (#31) üzenetére


W1
senior tag

Hát ezek már annyira nem jönnek be, ilyet inkább a topicban leírt "barátaink" hordanak.:D

(#34) beefjeez válasza W1 (#33) üzenetére


beefjeez
senior tag

pedig ugye itt is ott az "sb" rovidites... :(

(#35) Speeedfire válasza beefjeez (#31) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én pl az adidas superstar-ban még nem csalódtam. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#36) ghost364


ghost364
senior tag

Általános is szégyen. Akkor vagy ,,menő", ha minél rosszabb jegyeid vannak, sz*rsz mindenkire, úgy beszélsz mint egy kocsis, és leb*zizol mindenkit aki nem ,,menő".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.