Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Már csak a mai minimálbérhez viszonyítva sem kis pénz szerintem, megy egyébként is, 100ezer, az 100.000ft

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) Thunderzolee

:Y Huhh.. ez nem semmi, így kiszámolva, összesítve soknak hangzik. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) z0d1AK válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

hát igen, mikor ott hagy az ember 580-at, 730-at, fel sem tűnik szinte, sok mindenre adsz ki ennyit nap mint nap.
De így összesítve engem is meglepett, h mennyire sok pénzt hagytam már ott... :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez akkor nem is olyan sok, ha én 2008 december óta 40 000 Ft-ot hagytam ott a postán, kb. 100 küldeményt adtam fel. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) z0d1AK válasza Fecogame (#4) üzenetére


z0d1AK
veterán

hmmm :F
mármint a tied nem sok? vagy az enyém?
Nemtom, magánemberként szerintem mindenképpen sok még azért 40 ezer is, 100 meg... :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) Crystalheart válasza z0d1AK (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na jó, de egy-egy adás-vételen azért megtérült az a postaköltség, nem? Különben miért csinálnád? :D

(#7) Lauda


Lauda
félisten

2 ev alatt nem olyan sok az. Szamold ki mennyit kajaltal meg ez ido alatt. ;]

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Jah ,hát v.színű azért megtérült a költség...
Számoljam össze, hogy hány Ft.- költöttem 2007-től cigire? : D Ki se merem számolni... :U

(#9) Lauda válasza Dany007 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Legalabb fel millat. :Y :DDD

(#10) Crystalheart válasza Dany007 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És az még meg sem térült. :D

(#11) Dany007 válasza Lauda (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Így van :D
És az még csak meg se térül... Sőt...
Összeszámolnám, hogy ebben az évben mennyit költöttem felesleges cuccokra... Pl helikopter, fényképezőgép, autóhifi, utazás, 28 colos monitor... :S De ezt már tényleg nem merem :S

@Crystalheart: :K

[ Szerkesztve ]

(#12) Crystalheart válasza Dany007 (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én meg még fodrászhoz sem járok, meg nem borotválkozom, spórolás végett. Nálam ilyenek nincsenek. :D

(#13) Lauda válasza Dany007 (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Pl helikopter, fényképezőgép, autóhifi, utazás, 28 colos monitor...

Ez egyik se felesleges, edig amit irtal, abbol a cigi ami tenyleg az. :)

(#14) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Hát igen, a cigi az valóban olyan, ami teljesen felesleges, drága, és még árt is.
Azzal hamar meg lehet fejelni ezt a 100 ezres cetlit

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) Dany007 válasza Lauda (#13) üzenetére


Dany007
veterán

[MÉGOFFABB]Crystalheart: nemmondod komolyan? ;] Olyan vagy mint Racecam csak élőben? : P Mutass képet ;] Fodrászhoz én se járok. Nullásgéppel vágom 1,5 centisre a hajam a tükör előtt azt kész. Az meg nem ér meg nekem 1000-1500Ft.-ot, hogy mindezt egy fodrász csinálja.. [/MÉGOFFABB]

Dehogynem felesleges... Ha minden pénzem eltettem volna, csak a fontosabbakat veszem, pl 1- vacsora, benzin, alap dolgok, akkor most besétálhatnék egy szalonba és vehetnék egy kocsit... Persze nem kp-ra :D De a kezdő részlet bőven meglenne... Erre most van egy csomó 'vackom', de még mindig apám autóját kell elkérnem ha menni akarok v.hova... =/

[ Szerkesztve ]

(#16) Lauda válasza Dany007 (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nem felesleges az, aminek orulsz, hisz ezert elunk. Mit er a sok osszekuporgatott penz, ha nem elvezted? Semmit. Szamodra fontosabb volt a monitor meg a tobbi cucc, kulonben nem vetted volna meg. Jol van ez igy. :K Elottem is itt van a 160k-s eizo, nagy dolog, inkabb azt banom nem vettem meg elobb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Dany007 válasza Lauda (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Az szép! :C Akkor nem szóltam :)

(#18) z0d1AK válasza Crystalheart (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

egyébként simán megtérül, hőleg a legtöbb esetben meg is fizettetem a vevővel a postaköltséget.
Mert még egy 20-30 ezresnél ki is fizetem akár, de egy 1-2 ezres értéknél, ahol a felét elvinné a postaköltség...

Egyébként tényleg, csak szórakozásból üzletelek, bár sajna kevesebb időm van rá mostanság

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#19) Crystalheart válasza Dany007 (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd, nekem még autóm sincs, és nem is lesz. :D Bárki bármit mond, én nem fogom még azzal is szennyezni a környezetet, és annyiba kerül fönntartani, mint egy lovashintót. Ez utóbbi pedig feelingesebb. ;]

Kép van rólam az iwiwen. Március óta nem borotválkoztam rendesen, csak úgy havonta egyszer az arcomról leszedem a pihéket. :P

(#20) Dany007 válasza Crystalheart (#19) üzenetére


Dany007
veterán

wow hát nem ilyennek képzeltelek... :) Azt hittem h egyáltalán nem... Mert ha én egyáltalán nem borotválkoznék, akkor most kb egy mikulásra hasonlítanék csak nem fehér szakállal :)

(#21) Crystalheart válasza Dany007 (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A szürke kép az egy havi nemborotválkozás után készült. :D Nem nő pofaszakállam. És a maradék is fazonba nő. Az meg nem szempont, lányoknak mennyire jön be, errefelé olyat nem látni. Hát hülye leszek így borotválkozni, ez hatszázszor kényelmesebb, olcsóbb és hagyományőrzőbb megoldás. :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Fecogame válasza z0d1AK (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

Jó, de a tied 100k 2 év alatt, az enyém meg 10 hónap alatt 40k. Szóval kb. ugyanaz. :D

Szerk.: Postázási tippjeim :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23) Dany007 válasza Crystalheart (#21) üzenetére


Dany007
veterán

:D az akkor szerencsés.
Én 4 nap után már hasonlítok egy ekte szakállas emberre. Sőt, zavarni is zavar... Viszket meg ilyenek, pedig minden nap megmosom, még mielőtt elkezdenétek brainstormingolni. :D
Ezért inkább leborotválom időben. Nekem úgy kényelmesebb : ) De nem áll rosszul pedig. Mármint neked. Nem látszik, hogy le se szarod : P

(#24) localhost válasza Lauda (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

...és én mennyit költöttem nőkre? (elsősorban feleségem, másodrészben lányom)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

Egyébként ezekből a bizniszekből nagyobb hasznod származik egyáltalán, mint ez a 100e ft? :)

(#26) Lauda válasza localhost (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt Te tudod. :P Mire akarsz kilyukadni? ;)

(#27) twollah válasza Crystalheart (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

Azert azzal lehet tragyazni.

Kert tulajdonosok elonyben.

(#28) Fecogame válasza Frost Ashes (#25) üzenetére


Fecogame
veterán

Nyilván, különben nem érné meg :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) z0d1AK válasza Frost Ashes (#25) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hát bár nem igazán látszik meg, h mennyit is kerestem már, de szerintem majd' egy kocsi ára összejöhetett volna

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30) Crystalheart válasza Dany007 (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Anyám nagyon utálja pedig. Szerintem arcszőrzet-fóbiája van, de én a kedvéért nem fogom megint felpattanásozni a képem. (Érzékeny az arcbőröm, nehezen viseli a borotvát.)

(#31) drater


drater
csendes tag

szép összeg :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.