Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) z0d1AK


z0d1AK
veterán

(#15) Jhonny06: az vicces, hogy a steam accountokat említed. Benne van a Steam szabályzatában tudtommal, hogy az account nem átruházható, főleg nem eladható termék. És igen, gyakori volt az átverés vele, tudok több oylan emberről, aki külön ezzel szórakozott, és elég sok emberből, rengeteg pénzt húzott ki.
Az meg hogy legyártják ezer darabra, semmit sem jelent. Évekkel ezelőtt tonna számra zúzták be a több ezer legyártott hamis Nike ruhákat Magyarországon, mivel illegális volt. Ma már nem zúzzák, hanem a szeretetszolgálat kapja a márkajelzés eltüntetése után. Egy hamisított telefonnal ugyanezt nem tudod így megtenni. A különbség köztük, hogy a hamis telefonokat nem árulják kilóra a kínai piacon.

(#16) The DJ: A te bejelentésedet láttam anno, de nem követtem utána a többit, így nem tudom, hogy mi is volt a tényállás.

(#19) Psychonaut: az oké hogy egy márka, de mondjuk azt, hogy leglálisan működik-e, nem tudhatod, és nekem az is elég, hogy csak klón telefonokat gyárt, melyek telejsen alkalmasak arra, hogy megtévesszék a hozzá nem értőket. Illetve a fentebb idézet btk részletet is kimeríti szerintem teljes mértékben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.